Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

teodorka
7. júl 2010

lenadka no ja mam prah bolesti velmi nizky ,jajkam aj ked do mna niekto iba drgne 😀 takze pre mna bola epi ako stvorena 🙂 jedine co bolo zle pri prvom ze mi ju davali po cely cas a tym padom som nemala vobec ziadne bolesti a ani potrebu tlacit.Pri druhom mi asi pol hodinu pred tlacenim prestali epi davat a veru ze som tlacila ostosest 😀 len nech uz je vonka a bolest prec 😀

mamicka2009
7. júl 2010

Ahojte, prievidzanky, som z Bratislavy, ale som v Prievidzi na navsteve. Kde v Prievidzi mate nejake obchody s tovarom pre babatka a mamicky? Vdaka za tipy!

marcelkatt
7. júl 2010

@mamicka2009 na námestí sú myslím dva Včielka - vedľa Orange a myslím Barbora neviem presne názov - vedľa centrum voľného času, železiarstva. Potom v Priori na poschodí Antony detská móda. Inak vecičky, kočíky predávajú aj v bývalom Globine - ALL TOYS na Zapotôčkoch - časť nové mesto.

bubba
7. júl 2010

@lenadka ja som o tom návale v bojniciach čítala dakde v novinách...no šak to primár vždy chcel,handlovú položiť na lopatky,že má viac porodov,že má menej cisárov a pod...a teraz má všetky 😀 😀 😀 no bolo mu to treba?

qetinka
7. júl 2010

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAhojte🙂))) ako?konečne online 😅 😀 večer počitam co ste popisali....kočky 🙂 😉

lenadka
7. júl 2010

@bubba ach jo, ked to bolo rozlozene medzi handlovou a bojnicami, podla mna to bola vacsia pohoda aj pre lekarov aj maminy, na izbach viac volno, na dvojkach boli po jednej a teraz? Co ak budeme naraz rodit viacere??? Zavolaju upratovacku??? 😀 A este su aj dovolenky, blbo sme to namiesali 😀

qetinka
7. júl 2010

Lenadka pisala si že si rodila pri priarovi Borkovi....uz nebudeš... ☹ 😒

marcelkatt
7. júl 2010

@lenadka dajú nás na chodbu a povedia doneste si karimatky???? Fakt to teraz musí byť nával.

lenadka
7. júl 2010

@qetinka viem, v sobotu mal pohreb ☹

lenadka
7. júl 2010

@marcelkatt no jo, v lete vydrzim ale v zime ti bude na tej chodbe tahat 😀

marcelkatt
7. júl 2010

@qetinka Oliverkovi všetko najlpešie

marcelkatt
7. júl 2010

@lenadka nooo ja beriem aj spacák 😀 😀 😀

lenadka
7. júl 2010

vidis, ked je leto aj stan by sa dal vonku rozlozit 😀

lenadka
7. júl 2010

@marcelkatt my sme ale ťapy cooo? 😀

marcelkatt
7. júl 2010

@lenadka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenonka
8. júl 2010

No baby, žiadna sranda: ja som bola objednaná na cisára, došla som a 5 hodín som sedela u sestier na vzdychárni, čo ma nemali kam dať!A to bolo vlani! Nakoniec ma "ubytovali" rovno na pooperačnej, že snáď sa niečo potom uvolní... 😉
Teodorka, mate Multiplu?

susika
8. júl 2010

@marcelkatt , @lenadka - vy dve čo tu vymýšlate...ja nemám ani spacák ani stan..iba ak ten detský s tunelom 🙂)tie aj oba si nataihnem🙂)))Leni, počkaj ma, ja si švihnem a pojdeme spolu do MT...malej aj tak tam chcem kolobežku behnúť kupiť, tka vezmem starého a nás vyloží a on s malou pojde späť🙂)) a @marcelkatt -tebe tam rezervujeme VIP izbu🙂)) ale ty to máš za jedno.budu vianoce, tak aj tak vás tam bude vela🙂)) brrrr-som to sem tak hodila, dufam, že tam naozaj neskončím...už len ked si vybavím v pamäti, čo som prežívala...akkože "personál" super ale tie moje depky, koli pidi bábätku.....

marcelkatt
8. júl 2010

@susika 😀 😀 😀 no ja budem hádam na Vianoce už doma 😉

teodorka
8. júl 2010

lenonka ano mame multiplu 🙂 videla si ju pobehovat?

susika
8. júl 2010

@marcelkatt -uuups, až teraz som mrkla datum..prepač..no, to stihaš, tak ten naval ťa obíde🙂)ale snad to naozaj nejako poriešia, lebo si to fakt neviem predstviť....už ked som tam ležala na rizikovom asi 4 dni, pred 3 rokmi, ás bolo vela. riziové plné, na porodnici na každej izbe po 2..sme tam chodili pod sprchy, lebo anše opravovali, či čo a baby ma pustili kuk na izbu bábo🙂)))

marcelkatt
8. júl 2010

@susika pohoda... 😉

mamicka2009
8. júl 2010

@marcelkatt Dakujem🙂

lenadka
9. júl 2010

@susika pri mojej tehu demencii som nepochopila to s tym MT, ja uz moc cakat nemozem, vies? 😀 bud pojdem buduci tyzden, alebo uz nepojdem, nechcem porodit cestou vo vlaku 😀

lenonka
9. júl 2010

teodorka, videla som ju vrámci prechádzky a z okien bytu strašný rev zbíjačky... 🙂 tak mi došlo, že asi vaše

teodorka
9. júl 2010

lenonka joj veru susedovci nas musia mat radi 😕 ale co uz niekto to musi porobit...ked je to vsetko povodne 😝

adena13
9. júl 2010

ahojte babulky.som teraz mimo domu a ani nestíham čítať,čo nové tu pribudlo.No možno ma vypočujete a helfnete mi.Moja Kristínka bude mať o týždeň 1.rok a chcela by som jej urobiť nejakú tortu.Fakt je,že som žiadnu okrem ovocných či nepečených ešte nerobila.Ale rada by som niečo skúsila.Máte nejaký typ?,Bola by som vám vďačná,aj s fotkami vašich,ak máte...ďakujem..

qetinka
9. júl 2010

Adenka,ja robim ananasovu a je skvelaaaaa...odprucam 😉
a recept...korpus klasika a vanilkovy krem a do toho kusky zavaraneho ananasu nakrajeneho na drobnučko.....davam aj lekvar...na jednu cast korpusu...a polie vam cokoladou a zdobim kremom....potahovat hmotou z cukrikov neviem.. 😕 😀 nikdy sa mi to nepodarilo ako som chcela.. 😀 cokolada stačí...

adena13
9. júl 2010

quetinka,korpus by som zvládla a ten vanilkový krém by si mi mohla napísať?inak špekulujem nad lienkou.nevieš,kde by som mohla kúpiť marcipán a potravinárske farby?

qetinka
9. júl 2010

no ja robim od oka..maslo vymiešam s cukrom..neviem kolko..podla chuti..nie moc sladke..tak akurat...a potom pridam uvareny husty krem so zlateho klasu....spajam to ked je to vychladnute....pozor na hrčky...
možno ti baby hodia klasiku recept...kde je napisana gramaž...ja to takto robim...a korpustrochu polejem ananas,šťavou..aby nebol taky suchy...
potravinarske farby kupiš v drogerii...a marpipan...baby robia z cukrikov marschalow..alebo haribo(take tie penove ružovo biele..)pozri
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-slavnosti-a-darceky/kto-pecie-marcipanove-torty-v-okoli-bratislavy/

bubba
10. júl 2010

neviete kde sa dá kúpiť v pd marcipán?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre