Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

domeenika
15. aug 2007

kati diky... no hnacky niesu vobec silne.. ked som obmedzila stravu tak je to minimalne..tak 2 krat denne.. ale krce mi neprestavaju

kika13
15. aug 2007

A co by sa ti este hodilo take uzitocne 😨 ? Vies nieco za nieco, ak nebudes nic chciet za tie papiere 😉 , tak to budeme musiet vyriesit takto 😎 .

butrus
15. aug 2007

ahojte prievidzanky, kde kupete/kupali ste vase babatka? My byvame u rodicov v dome a kupelna je o poschodie nizsie ako nasa spalna a teda aj babatkova 😀 . No a ja mam teraz dilemu, ci chodit s okupanym babatkom po schodoch alebo radsej s vodou. Ale asi ta druha alternativa je lepsia, len to potom musim zohnat vanicku aj so stojanom, neviete o nejakej?

kika13
15. aug 2007

Ja som si prave objednala stojan na klasicku vanicku vo vcielke v PD na namesti nad makytou za 495sk original o firmy Detex, kontakt posielam cez ip

kika13
15. aug 2007

je to presne ten co je na www.maderna.sk za 620sk

butrus
15. aug 2007

ok, vdaka kika 😉

jesenka
15. aug 2007

my sme dostali obycajnu ruzovu vanicku, kupeme v kuchyni, mame ju polozenu na stole, idealna vyska, myslim ze stojan je zbytocnost. Nahrejeme v rychlovarnej konvici vodu + - dve konvice studenej, a je to. Zalezitost par minut.

kkatrina
15. aug 2007

my sme tiež kúpali v kuchyni, na stoličkách bola vanička a na stole deka s osuškou. Ja by som ten stojan na vaničku aj chcela ale nemám ho kde dať, ale takto sa to dalo. a asi od pol roka som už kúpala vo veľkej vani.
maťka s tým účtom si nerob starosti a to lehátko ešte budeš velebiť keď Samko trošku podrastie a budeš sama doma.

kika13
15. aug 2007

nerobim si starosti, len tu brigadu sme dako zahovorili 😖

jesenka
15. aug 2007

a ako sa kupu vacsie deti, ked nemate vanu?

kkatrina
15. aug 2007

ak tým brigádnikom myslíš Vladka, tak ok, keď bude nejaká väčšia robota dám ti vedieť, prídete spolu, chlapi budú makať a my kvákať 😀 to bol žart. včera nám už boli pomáhať Peťkovi bratranci, to sa len v pondelok inak nedalo. 😎
jesenka neviem ako sa to robí bez vane, ale ja som každý deň nekúpala, a od pol roka stačí tak dva krát do týždňa - takže to môžeš aj sprchovať, aj keď Kubko sprchu neznášal až do týchto čias. Len neviem ako budeš umývať hlavičku - to si už bez vane neviem predstaviť.

butrus
15. aug 2007

kika, pozrela som na tu stranku firmy detex - ze co este ponukaju a zda sa mi, ze maju dobre ceny, napr. body od 60-109 Sk, tak ak chcete, mrknite tam
www.detex.sk
kika, vdaka za typ 😉

butrus
15. aug 2007

kika a ten stojan tam maju za 384........

paska
15. aug 2007

ahojte 😀 ja už malého kúpem vo vani do vaničky sa už nezmestí a strašne špliecha 😀

stanka7
15. aug 2007

ahojte my sa tiež kúpeme vo veľkej vani a vééééľmi sa jej tam páči hlavne ked sa tam vteperí aj Lucka.Rehoce sa na nej ako si ponára tvár. 😀

stanka7
15. aug 2007

Tak čo Leni o koľkej ste došli od očného?Ako ste dopadli?

kika13
15. aug 2007

len ten detex to je len velkoobchod, neda sa asi objednat ☹

kika13
15. aug 2007

a ked si zaratam postovne tak sa mi to oplati aj ten z PD

kika13
15. aug 2007

kati a fusak mas aky na zimu? Ja zatial ziadny, paci sa mi tento
www.bambino-kociky.sk/index.php?cPath=99_94 zeleny

kkatrina
15. aug 2007

maťka ja mám taký pododný modrý, ale ten je ešte po peťkovi, dala mi ho svokra. mal ho aj jakubko, je v dobrom stave akurát musím poprešívať zipsy lebo sa zasekujú. chcela som nový, ale na čo. sesterka mi dala jej nový, taký červený, ale je veľmi veľký, ani som ho nezmestila do kočíka 😀
ale ak ho kúpiš, tak je to dobrá cena 🙂

lenadka
16. aug 2007

stani o 15,00 presne sme opustali cakaren, 1,5-ky dioptrie do dialky na kade ocko, okluzer na lave...ale okuliare skla je jpredpisal len 1-tky a vraj do 3 rokov sa to upravi 😒

lenadka
16. aug 2007

domeenika, ak ta ta hnacka este drzi, musis dietovat, same suchare, varene zemiaky, mrkva, banan, jalbcko mozes...a na krce skus smectu a vela pit, pit, pit, najlepsie mierne alebo vobec nesladeny cierny caj, a aj coca cola-ale ta origos pri tomto pomaha-ale pit len po troske.
Mozno by nebolo zle ist na vyter k lekarovi. Ako dlho ta to drzi? 😕

lenadka
16. aug 2007

my sme tiez nemali stojan na vanicku. Kupali sme v nasej "obyvacke" vanicka bola na gauci a na stole bola deka a osuska. Stojan sa mi zda zbytocny. Vanu na poschodi namame a mala sa "kupe" v sprchovom kute v tej jeho malej vanicke-ta nasa je taka dost hlboka, ked v nej sedi vodu na skoro po pas. Ale teraz najcastejsie sprchujeme, najstastnejsia je, ked sa moze somnou. Ak ma vymakne hned sa kumne sackuje a potom ma spliecha vodou a strasne sa rehoce 😀 😀 😀

kkatrina
16. aug 2007

maťka máš IP 🙂

kkatrina
16. aug 2007

leni to fakt musí nosiť okuliare? a to vás nechali tak dlho čakať, alebo
ste tam išli až poobede? ☹

lenadka
16. aug 2007

katka, isli sme tam rano, busom z Jalovca 7,17, tam sme boli cca o 7,30 a plna cakaren. Poradove cisla ma rozdelene tak smiesne podla poistovni, vseobecna neparne ostane parne cisla. Bol detsky den a ten je len v utorky, potom tam pride vela ludi a vopchalo sa tam aj zo 5 dospelakov! 😠 A ked prisiel niekto trebars aj po 10,00 ale mal inu poistovnu tam boli volne aj cislo napr. 16, ale nam sa uslo az 31! Lebo zo vseobecnej tam bolo najviac deti. Cize sme cakali a cakali no ani v najhorsom ma nenapadlo ze budeme az do 15,00, pocitala som ze najneskor o 12,00 vypadneme. Mala bola uz hotova ona o 12,30 chodi spat a ked ju bral na kvapkanie bolo 13,30 a o 14,00 na prve vysetrenia. Kukal na nu asi 5-timi pristrojmi a kadejake svetielka a blikace este a to trvalo hodinu. Povedal, ze na jej vek je to bezne a ze su to velmi slabe dioptrie, ze ma fakt malu odchylku, ale tie okuliariky pomozu hlavne ked budeme to jedno ocko zakryvat nech sa to slabsie co uteka cvici /navyse sa ma pytal ci faaakt uteka-ze on nevidi, az potom ked sa trosku doboku pozrela to zbadal-ono jej coraz menej uteka, tie ocne svaly este v jej veku nie su celkom vyvynute-tak vravel ze to neni preoblem/. Povedal, ze ked jej s toho okluzera zacne utekat aj lave je dobre 😕 🙄 to bol vyrok dna 😲

kika13
16. aug 2007

kati mas IP 😀

kika13
16. aug 2007

kati zajtra to ide to tej Sece

paska
16. aug 2007

ahojte 😀 leni no možno to aj časom prejde a bude bez okuliarov 😉
kika teba ked čítam teraz to jak agentku keby som 😀 píšeš v kódoch 😀

lenadka
16. aug 2007

aj ja si myslim-dufam. lebo to ocko prave co nim trosku skuli-no neviem vacsina ludi si to ani nevsimne-hm? Simla si si??? 😀 😀 😀 A zlepsuje sa to same, pred rokom nas Dr, posielala k ocnemu a nesli sme a vtedy skulila o 50%viac, same sa je to upravuje, skulku to snad urychlia 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre