Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
24. okt 2007

Katka super už sa tešíme 😀 😀 😀 Ak by nikto nechcel do apartmanu my ho zoberieme 😀

lenadka
24. okt 2007

kati napis ktora sa ti paci, mne celkom ta astoria a este jedna na "a", ale uz neviem ktora, len cez internet som ich videla nazivo neviem kedy...kika mas kontakt na toho stolara? Ak nevyberiem v decodome dame robit na mieru, necakam ze bude nejaka lacna od stolara ale co clovek narobi 😖 😉

kika13
24. okt 2007

ja mam astoriu ceresnu, kontakt na stolara ti poslem cez ip zajtra, vypytam od mojho, neni teraz doma, aj overim u stolara, to aku ju chces dlhu tu kuchynu? Tento stolar ma uzasne peknu apreciznu robotu 😉 . Nam robil vstavanu skrinu, vesiak. stenu, skrinku pod umyvadlo 😀 , zabudoval nam mikrovlnku 😀

kika13
24. okt 2007

jaj a este vsetky dvere na mieru aj vchodove protipoziarne 😀

kkatrina
25. okt 2007

leni mne sa páči viacej kuchýň z decodomu, neviem ti teraz povedať názvy, musela by som to mrknúť 😀

to vy ste už v štádiu vyberania nábytku? iba ticho závidím ☹

potom mi daj leni prosím ťa vedieť koľko to stálo, nech začnem šporiť 😲

kika13
25. okt 2007

my mame dosku 2,4m a vrch 3m, stala nas nejakych 22tis, ale to 3 roky dozadu 😅 . Cast bola v akcii a zvysok sme dokupili, v akcii bola kratsia, tak aj dosku sme tam kupili novu tak nam ostali 2 dosky.

kika13
25. okt 2007

stolar ked ju videl povedal, ze by sa mu do tej ceny asi zmestit nepodarilo, to je cena bez kuch. drezu

kkatrina
25. okt 2007

maťka ak vám to vyhovuje, tak ten pondelok platí 😉

kika13
25. okt 2007

kati cakame vas 😉

lenadka
26. okt 2007

kika-to je veeelmi dobra cena! Neviem rozmer presne, jedna stena ma cca 2 m, potom je duha / cca 1,5m/tam je ale okno-cize tam nebudu hore skrinky a chcem "U"-cko, aj s barovym pultom,/cca 1m/ tusim tu astoriu tak maju v decodome v ponuke na internete, len tam je vo vanilke a mne skor ten golden buk, alebo jelsa pasuje...
tak cakam na to IP 🙂

kika13
26. okt 2007

lenadka maš IP

kkatrina
26. okt 2007

maťka už sa teším 😀

dnes sme konečne dobojovali s bankou a máme to v suchu, tak mi padol obrovský balvan zo srdca, už máme aj objednané tie okná - v alusolide

stanka_11
26. okt 2007

Maťka, ten cumlik sme skusali. Mala ho podudkala 1x 😠 a viac uz akosi nemala chut. Skoda. Tesila som sa, ze aspon tento zaberie. Este budeme skusat. 😀

Baby, na kedy planujete to Sturovo? Ci ste este nedohodli presny termin?

kkatrina
27. okt 2007

Stani ideme posledný júnový týždeň 😀

Máš chuť sa pridať? 😲

kika13
27. okt 2007

Stanka mne ho naucila na dudel setricka v nemocnici, jednu noc vobec nespal a bol strasne nespokojny tak doniesla zarobenu glukozu v striekacke a davala mu ju na cumel, vzdy ked ho vyplul, tak mu nan kvapla a to bolo sladke, od vtedy dudli dudli 😀
Kati ty by si tam este vedela vybavit ubytko? Ale mozností je tam urcite dost keby aj nie a dalo by sa mozno aj v inom dome v tom istom termine a by sme sa na kupku aj po veceroch stretli 😉

stanka_11
27. okt 2007

Ja som sa pytala, ze by sme vas dobehli kuknut v priebehu vikendu. Ja uz Lubosa nahovaram na Sturovo najmenej 2 roky, vlastna odkedy tam postavili most do Ostrihomu a este sme sa tam nedostali. Ako decka sme tam chodili skoro kazdy rok. 😅

kika13
27. okt 2007

ideme tam od soboty do soboty, do Ostrihomu sa pojdeme urcite mrknut aj my, ja ked som bola mladsia, tak sme tiez chodili s rodicmi kazdy rok na tyzden, jasne ze mozete nas prist pozriet 😉

jesenka
27. okt 2007

ahojte baby,
davno som tu nebola, akosi ma moj drobcek domacnost a skola vytazuju 🙄 dnes som bola v ba v skole, uz takmer klasicky som rano zaspala...a potom som dobiehala cas za volantom..uz boli plne cesty, a to si este nechcem predstavit, co bude buduci vikend ! Ti ludia sa z tych hrobov idu uplne zblaznit!

paska, sorry ze som ti zatial nezistila ako je to s tymi prijimackami na skolu, ale ked v sobotu tam nikto na studijnom nie je !!! tak az neskor, ked bude nejaka skuska cez tyzden...

kika, takze maly poslucha? mozes pls poslat aj mne IP kontakt na toho stolara? potrebovali by sme viac veci, ale najskor asi vchodove dvere, kolko vas vysli?

kkatrinka, vy uz mate 1 mesiac??? boze, to neuveritelne leti, ved len teraz si sa vratila z porodnice...to je sila

paska
27. okt 2007

ahoj jesenka 😉 fakt si tu dlho nebola
a nemusíš sa s tým zaťažovať 😉 ešte som nedokončila tento ročník 😀

jesenka
27. okt 2007

ale ja ti to zistim, neboj 😉
ako to vobec zvladas pri 2 detoch?

paska
27. okt 2007

no sama neviem 😀
ale nie ja sa učím po nociach mne to vtedy lepšie páli a je klud 😉

kkatrina
28. okt 2007

jesenka 😀 😀 už sme veľký fešáci

maťka ja som už aj lenke písala, že je tam v dvore ešte nejaký bungalov, ale oni by vedeli až na jar že či by išli

stani tak sa budeme na vás tešiť, urobíme si koníkovú párty 😀

kika13
28. okt 2007

Ahoj Jesenka 🙂 , riadne dlho si tu nebola, uz som rozmyslala co asi s vami je. Aj som sa chcela Stanky spytat a som potom nato zabudla 😖 , ked som s nou bola. Ako sa ma Lucinka, dufam, ze ste zdravi cela rodinka 😉 . Kontakt ti poslem cez IP. Dufam, ze coskoro sa zas ohlasis 😀 , pa pa.

kika13
28. okt 2007

Jesenka IP 😉

srdcko
29. okt 2007

ahojte baby,ako vidsim prispevkov je tu habadej...boooze som tu nebola dost dlho, ale dako nestiham, lebo uz aj pracujem a tak, niekedy je toho dost, ale zatial to vsetko zvladame 🙂 som si pozerala fotky a kikovci su uz riadne velki, aj tato-kiko13 uz prispieva 🙂

hadam budem mat toho casu viacej a obcas prispejem aj ja 🙂

lenadka
29. okt 2007

fiha uz pracujes? sice co s cudujem aj ja som isla vo veku tvojho maleho do prace. Kde ho mas kym si v robote?

paska
29. okt 2007

A čO ROBíš?

srdcko
29. okt 2007

mame opatrovatelku, ja robim sice 12tky, ale len kazdy stvrty den od 7-19,to je Ado u opatrovatelky, potom idem na druhy den v noci od 19-7, to je s tatikom a potom mam dva dni free..takze som aj s Adom, aj si daco zarobim...robim na recepcii v Sportcentre

paska
29. okt 2007

no frajerka 😎 😎

srdcko
29. okt 2007

aka frejerka? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre