Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
29. okt 2007

ved ked idem cez vikend, musim ist zo severa na stanicu a potom do rudna a vystupim na salasi a potom slapem peso dole, obcas aj daky mladenci po mne zatrubia 😀 ale hadam ma nic nepostrehne 😀

paska
29. okt 2007

srdcko 😀 si myslia že zdrháš z toho podniku tam hore 😀

lenadka
30. okt 2007

ej ale je to fajn ked este trubia nie??? 😀 😀 😀
na mna v lete obcas zatrubili ked som si v sortkach kracala popri ceste do obchodu, samo sebou ze zo zadu ma videli, keby isli s predu asi by netrubili na staru strukturu 😀 😀 😀

paska
30. okt 2007

na mna už netrubia ponevč som trochen moletnejšia 😀 mna sa prihovaraju stary chlapi 😅 😝

srdcko
30. okt 2007

no, obcas je to fajn, ked zatrubua, len keby obcas taka tma nebola....paska, stari chlapi su bohaty 🙂 alebo chudobni a rozvedeni 😀
to po mne kukaju, len ked idem autom, ked idem s Adom, tak zazeraju, ze uz mam babo 😠

paska
30. okt 2007

to zato že vyzeráš na 17 🙂 ale nahodou dneska dvaja mladý že aha aká mladá a má dve deti 😀 😀 to poteší ked máš tridsiatku na krku 😎

jesenka
30. okt 2007

kika dakujem za kontakt, este to musim vsetko zvazit, ci nepockame kym zacnem aj ja aktivne prispievat do domacnosti

jesenka
30. okt 2007

no baby, zdravi sme a zlati, kazdy den nieco nove, ideme sa z nej zblaznit...posledne tri dni ma novinku: a buuuuu, a buuuuu, a buuuuu ...dokaze si takto rozpravat aj pol hodinku, no uzasna !
hej hej, ja viem ze kazde dieta, ale toto je moje 😀
😀 😀

kkatrinka, aky mas ten fusak? my sme jeden stary dostali, tak som zatial novy nekupovala, ale nepaci sa mi

srdcko ahoj, mozes dat nejake blizsie info ohladom tej opatrovatelky? lebo ma to celkom zaujima(pre buducnost samozrejme), platis jej na hodinu alebo fixne, alebo ako? narok na rodicovsky ti tym padom zostava, vsak?

kika, uzi si aj ty vylet zo vsedneho dna

lenadka, vy mate co nove? ako luckine okuliare? kedy idete na kontrolu k ocnemu, ci sa to lepsi?

jesenka
30. okt 2007

stale si tu menite fotky, ma mylite 😉

srdcko
31. okt 2007

paska diky s tou 17tkou, asi budem buse pytat polovicny v autobuse 😀,

paska
31. okt 2007

si už v robote? 😲

lenadka
31. okt 2007

jesenka ideme teraz v novembri, nosi okuliare ked nezabudeme-snazim sa nezabudat, ale okluzor moc nechce-prakticky ho nenosi, este ked von ideme ho znesie ale tam zase tak lieta, ze sa jej ho bojim davat /nabura do auta odparkovaneho napr tou castou hlavy alebo do brany, lebo na to oko nevidi a na stavbu ked ideme to je risk, este mi padne do nejakej jamy, alebo dolu schodmi.../

paska ty trubka ved nevyzeras na 30 ani nahodou! Ja si tak vravim ked ona ma 30 a takto vyzera snad to ani somnou este nebude take zle 😀

kika, manzel sa pytal ze odkial je ten stolar-ci nie z Lehotky, lebo tam je vraj s takym menom nejaky 😕

kkatrina
31. okt 2007

čafte 😀

učím sa robiť 10 vecí naraz 😕

Kubko má laringitídu je doma a 40 horúčky, v noci spí horšie ako Dávid. Fungujeme systémom že keď jeden vstáva ten druhý práve zaspáva a tak stále dookola už 3 deň 😠

jesenka ja ti ten fusak aj darujem, keď prídeme do Jalovca na budúci týždeň tak sa ti ozvem a donesiem ti ho. ja som ho tiež dostala, to je po mojom krsniatku, ale v ňom vôbec nebola. ak sa mi ho podarí konečne nafotiť tak pošlem fotky 😉

lenadka
31. okt 2007

kati 😝 pocuvaj ked to takto pojde dalej aj scvoknes, ako sa prejavilo ze ma laringitídu-ja s tejto pliagy dost bojim-este sme ju nemali 😒

kkatrina
31. okt 2007

leni neboj, my sme ju minulý rok mali 6 krát po sebe každý 3 týždeň, prvý krát som sa aj ja zľakla, ale v pohode. je taký zachrípnutý, prieduškový kašeľ, soplíky, a teraz mu aj tieklo očko ☹

doktorka ma utešuje že to je z počasia - hmly

napíšem ti IP 😉

lenadka
31. okt 2007

kati, mala je teraz tiez taka nascipnuta-zachripnuta, ale nema nejake problemy s dychanim, lebo pocula som hororove prihody ako pri laringitide decka dychat nemozu, dusia sa a pod 😖 😝

kkatrina
31. okt 2007

no veď toho som sa aj ja bála, že pri laringitíde hocikedy môže prestať dýchať, ale to sú už tie najhoršie scenáre, aj keď teraz premýšľam, doktorka nám včera prvý krát dala kortikoidný čipok ešte v ambulancii že nech mu to hneď zaberie - tak že by to teraz mal nejaké vážnejšie? 😒

paska
31. okt 2007

aj siska to mala ked bola malinká raz sa mi dusila ale otvorili sme okno a strčili sme ju do neho tak hned prestala 😒

kkatrina
31. okt 2007

pasi dobrá duchaprítomnosť, ja neviem čo by som od ľaku robila ☹

paska
31. okt 2007

ak nedajbože náhodou niečo fakt ho daj do okna pomaha to 😉 to mi poradila jedna dokina

kkatrina
31. okt 2007

inak leni zabudla som ti napísať - pozrela som nové fotky - ste kočky 😀

ja neviem kedy sa dopracujem k tým mojim 😒 😕

lenadka
31. okt 2007

ok baby tak do okna ak by nas to raz chytilo, len aby mi s toho okna nevypadla 😝 tak radsej na terasu vybehneme...a vraj sa na to nedavaju ATB?

jesenka
31. okt 2007

kkatrin, to nieeee...a preco ho vlastne nepouzivas ty?

mate stastie, ja som bola so svokrou na nakupoch a mala plakala tak JEJ ponukli kabinku na kojenie...takze s tym vyzorom na 17 - tisko zavidim

lenadka
31. okt 2007

jesenka-to vaaazne 😀 😀 😀

jesenka
31. okt 2007

to vazne. a presli sme do dalsieho obchodu, vyberali sme mangelovi nohavice a svokra ich isla zaplatit, tak jej povedali, ze je dobra manzelka...co som tam potom bola ja? 😖

jesenka
31. okt 2007

tak len tolko, budte radi ze vyzerate mlado 😉

lenadka
31. okt 2007

sestra? 😉

jesenka
31. okt 2007

to faaakt neviem, oni sa predsa straaasne podobaju a ja som uplne z ineho cesta... 😅

lenadka
31. okt 2007

pocuvaj sak nevyzeras staro, co blaznis??? svokra ale musela byt polichotena, nelevitovala s toho??? 😀 😀 😀

paska
31. okt 2007

leni 😅 nejak sa mi rucaju plany paskovi niečo do toho vliezlo 😠 ide na čavoj ale vari to do 13tej stihneme 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre