Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

adena13
12. máj 2010

bubba..uff..ale už je to vporiadku,nie?máš ten zázrak doma?
katrin,cik cak áno,ale vieš si predstaviť ten štíhly pás,čo z toho musí byť?..a aj boky...hmm..asi by sa mi niečo také zišlo.. 😠

bubba
12. máj 2010

dakujem za zahlasovanie adi 😉

adena13
12. máj 2010

bubba,to je vporiadku,kludne zahlasujem ešte aj zajtra a inokedy.. 🙂

katrin21
12. máj 2010

no ved aj mne, ale neviem ako to moze same ist.. nechapem 😀

qetinka
13. máj 2010

jeeeeminečku,to je dobre...ta trojkolobežka 😀 😀 😀

domeenika
13. máj 2010

NOo fotky na kolobezkach bohuzial nemam,ale ta kolobezka vyzera takto nejak http://www.insportline.sk/1746/kolobezka-worker...
Aj som si to skusala u nich po obyvke a je to celkom fajn.. No a mamina hovorila, ze na postavu vynikajuce..Asi si to pojdem poziciat.. Oni chodia zo zapotociek, do Kanianky, Dubnica a tadial naspat.. Takze musi to byt dost.. A ma to normalne brzdu, ako horsky bicykel.
No ja zatial ostavm verna korculiam 🙂

lenadka
13. máj 2010

caute ale ste toho popisali..konecne 🙂 v tom safari som nebola ale ked to tak ospevujete niekedy tam skocim 😉

qetinka
13. máj 2010

🙂 Leni maš čo čítať 😅 safari sa oplati najme pre malinke babatenka.... 😉 isto chod...a ak bdeš mať dievku..tak chod už dnes 🙂 😀 najlepši vyber 😉

siouxsie
13. máj 2010

bubba - no ja som v totalnom soku co pises, ze si mala problem s telefonickou objednavkou vyrobku Worker 😨 ja mam s touto znackou iba vyborne skusenosti a posledne dva roky vdaka mne a mojej rodine nejake to "juro" zarobili 😅 insportline trencin, ktory je vyhradnym distributorom znacky Worker v SR ma uspokojil po kazdej stranke - cenou, kvalitou, rychlostou vybavenia objednavky a aj dorucenia tovaru. mozno to bola len hlupa zhoda okolnosti, ze to v tvojom pripade nedopadlo najlepsie ☹ ja v pripade, ze objednavam telefonicky (kdekolvek), zaslem aj riadne vypisanu objednavku a do poznamky uvediem, ze len pisomne duplikujem tel. objednavku zo dna ........ , uskutocnenu s panom, alebo pani XY (vzdy sa spytam na meno, s kym komunikujem). istota je gulomet. naucila ma to tiez jedna zla skusenost z minulosti, ale s inym dodavatelom. ale vsak ako sa hovori, najlepsie sa ucime na vlastnych chybach 😉

lenadka
13. máj 2010

qetinka nemozem len tak vstat a ist mam doma malu choru a ja som tiez len v pondelok "usla" z nemocnice, tak musim opatrne, pojdem buduci tyzden, v stredu mavaju tovar? naplanovala by som si to potom na stredu...

lenonka
13. máj 2010

Kočky, tak ja Safari môžem iba doporučiť.
Niektorá ste zháňali čiapočky.Ja háčkujem, ak by ste mali záujem.
🙂 🙂 🙂 🙂

domeenika
13. máj 2010

lenonka ak sa ta mozem opytat, aka priadza,alebo ako sa to vlastne vola, z coho sa to hackuje? aj moja babinka by mi taku dokazala spravit a chcela by som si kupit na to tu priadzu,len neviem ako sa to vola.. poradis?

siouxsie
13. máj 2010

lenonka - nemas prosim ta fotecky nejakych svojich vytvorov? 😉

lenonka
13. máj 2010

Domeenika, ja rada robím z priadze Limone(hore na Priore sa dá kúpiť za 1,30), alebo teraz robím z Camilly(vo Vtáčniku dole)
nafotené mám tieto, dofotím ak treba. 🙂

adena13
13. máj 2010

a zase pršííííííí.... 😢 😢

lenadka
13. máj 2010

zlate ciapocky X-)

veru len sa leje...nic sa mi nechce len podriemkavat ked je takto 😅

bubba
13. máj 2010

u nás začlo pršať až teraz 😀 😀 😀

sioux aby si som ťa vyviedla z omylu,ja som nemala problém so značkou aj rýchlosť doručenia super,aj ceny super až na mladíka čo robí obejdnávky po telefóne,no ja neivem,buď bol úplne nový,alebo len zastupoval,alebo si dačo šlahol.ale bola to katastrofa 😀 😀 😀 😀 ale už je to zamnou teším sa že sme sa dnes s malou korčulovali 2 hodiny a ide nám to obom celkom fajn 😉 (malej trochu lepšie ale ona už trénuje 2-hý týždeň 😀 😀 😀

lenonka tie čiapky sú krásne aj by som hneď malej zobrala pošli na ip aké farby a za koľko ...a neviem absolútne že akú veľkosť asi...

qetinka
13. máj 2010

Leni..jaaaaj ☹ no kočka doklada tovar kazdy den..vlastne nonstop...takze tam isto nieco najdes..Lucke skore uzdravenie a ty sa opatruj 😉 🙂
Dnes sme zmokli cela rodina 😀

domeenika
13. máj 2010

No aj ja ze zbehnem do tesca.. 😀 auto som nechala pri mojej babinke a cestou spat sme zmokli aj s malou 😖 Ale aspon mala krpata radost.. az na "bucel" - to je hrom.. a bolo po radosti.. Krupy nas stihli nastastie za v aute

domeenika
13. máj 2010

baby neboli ste niektora v tom outlete na zapotockach? myslim pri jednosmerkach.. ci tam nemaju a detske veci

domeenika
13. máj 2010

pisem jak madar

eimiky
13. máj 2010

domeenika ja som videla len letak, že outlet a ceny ako keby to bola tohtoročná kolekcia 😅 tak som tam ani nešla,aj to budú mať veľkosť len xs alebo xl ako to poväčšine outletov býva
z netu sa ti asi viac oplatí nakúpiť 😉
bpla som v tom smart hand v priemyselnej zóne a tiež nič moc

dobromila
13. máj 2010

ahojte,

quetinka - Oliverko ešte chodí do škôlky?

K oblečeniu - ja najradšej deťom nakupujem v Tescu - Cherokee, ale škoda, že nemajú celý sortiment - napríklad zohnať prechodnú vetrovku je umenie. Čo sa týka kvality, mám rôzne skúsenosti, záleží od konkrétnej veci - niektoré sa vyťahali či vybledli hneď, iné si držia tvar aj farbu dlho. Ale nakupujem väčšinou keď je výpredaj a vtedy myslím ten pomer kvality a ceny je veľmi dobrý. S HM aj CA mám bohaté skúsenosti a tiež tam predávajú veci rôznej kvality, asi záleží od konkrétneho materiálu, či od konca sveta, kde to vyrobili 🙂

Safari kids - bola som tam raz a nemali tam vôbec nič pekné. Ja ale celkovo neviem nakupovať v sekáčoch, hovorím tomu, že na dobré veci treba mať v takých obchodoch čuch 😅

A k predajni BARBORA - oblečenie predražené, ostatné veci OK. Ale okrem Tomáša je tam OTRASNÁ obsluha. Vždy si poviem, že tam už ani nepáchnem, ale niekedy tam človeka núdza doženie, keďže kúpiť oblečenie v Prievidzi je umenie pre deti aj dospelých. Už sa teším na otvorenie toho centra, čo stavajú medzi Tescom a Uniklinikou.

eimiky
13. máj 2010

dobromila mne sa tiež nepáčil prístup personálu k zákazníkom okrem majiteľky alebo teda manželky majiteľa v Barbore, preto tam aj nerada chodím.

domeenika
13. máj 2010

eimiky smart hand??? co to je? este som nepocula o nicom takom.. myslis tam smer letisko - priemyselna zona?
Baby co myslite.. puma prechodna vetrovka za 19eur.. dobra,alebo zla cena? podla mna bola az moc dobra, hovorila som drahemu a kuka po mne , ze 600sk za detsku bundu? chcela som zobrat malej aj synovcovi. No len ked si predstavim, ze v Anglicku by stala mozno 8 libier.. 😖 a kedze ide leto, tak az do jesene nevyuzitelna.. neviem sa rozhodnut ci zobrat,alebo pockat 😒 a su posledneeee

domeenika
13. máj 2010

inak k Barbore - obchodu.. Ja som mala tiez zmiesane pocity.. raz mi tyka,potom zas vyka. este ze nepotrebujeme dalsi kocik 😀

eimiky
13. máj 2010

nie priemyselna zóna tam kde bol geox a také tie firmy všeliaké ako je carpatia tak ešte ďalej, neviem ako by som ti to vysvetlila
http://www.smart-hands.sk/ je to oulet ale tiež ceny ojooóoj vysoké hodinky drahé na nete čo som porovnala tak lacnejšie kúpiš a aj krajšie a sekáč majú taký že v krabiciach pomiešaný, veci - deravé, proste sa tam nedá vybrať, nemajú to nejak extra rozdelené, lebo detské je od 0 do nejakých 16 takže veci zmiešané aj pre mimi aj pre teeneagerov, majú to na kilá ale tak zvláštne,dosť to víde na to, že stav tých vecí no nič moc.Neprehľadné je to tam, lebo mohli by to mať na vešiakoch povešané aspoň.

domeenika
13. máj 2010

Jaaaj jedna z rodiny ma sekac a tusim spominala, ze tam pojde.. mozno aj bola, to uz sme sa davnejsie bavili. Ja som myslela ze nejaky outlet cisto.. Zas tie straasne stare outlety to ma nebavi, znacky ako fila, reebok a pod. nic proti tymto znackam,ale jak z roku 1995 😀
Inak tieto nase prievidzke outlety to je fakt jak kolekcia 2010. aspon podla cien 😒 neviem kedy sa poucia, ze menej je niekedy viac

eimiky
13. máj 2010

mali tam aj nike a adidas ale neviem teda mňa nič neoslovilo 😒 ale ceny riadne

domeenika
13. máj 2010

celkovo je to s tymto oblecenim 0 bodov - Prievidza

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre