Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

siouxsie
25. máj 2010

@katrin21 - zaujimave co tu pises. veci medzi nebom a zemou sa vo vseobecnosti prijimaju tazko, ved dookola vladne sama materia a ta ovlada nase zivoty. urcite je i mnozstvo ludi, ktori prave alternativu a duchovno zneuzivaju vo svoj prospech na vlastne obohatenie a tak ludia na taketo veci pozeraju v prevaznej vacsine ako na bohapusty podvod. ale nech to uz ludia prijimaju ako chcu, maju moznost slobodnej volby a rozhodnut sa, comu a komu budu doverovat. ja osobne som presvedcena, ze existuju ludia so zvlastnymi schopnostami, ktore v sebe objavili vdaka svojej otvorenej mysli. pred viacerymi rokmi som sa o tom presvedcila aj ja osobne, ked som mala zdravotne problemy. ono sa to vlastne vsetko asi odvija hlavne od vnutrnych pocitov a emocii. ked nas ovladaju negativne emocie, je absolutne prirodzene, ze nam len a len ublizuju. no v tejto dobe to chce skutocne az nadludske schopnosti, vytesnit vsetko zle a negativne. ☹

siouxsie
25. máj 2010

@qetinka - Hercega som zazila na dvoch prednaskach na joge. bol to neskutocny zazitok. odporucam.

siouxsie
25. máj 2010

babule a ked tu uz rozoberame take tie alternativne zalezitosti, vrtala som sa trochu na nete a objavila som toto:

Návod na prípravu domáceho repelentu proti kliešťom zo Švédska:
- na prípravu potrebujeme 1 vrecúško rozmarínu (kúpime ho v obchode ako prísadu do jedla), 1 liter vody, 1 lyžicu bieleho vínneho octu. Vodu v hrnci necháme zovrieť, odstavíme, vsypeme rozmarín, necháme vyluhovať. Luhovať môžeme až do vychladnutia. Scedíme, pridáme lyžicu octu, prelejeme do sprejových fľaštičiek, uchovávame v chladničke. Pred každým výletom do prírody si nasprejujte celé telo, najmä nohy od kolien dole aj obuv.

za chvilu idem s malou von, tak zbehnem kupit ingrediencie a poobede uvarim . 🙂

bubba
25. máj 2010

čaute katrin dobrééé,poprosím ťa o tel.číslo.zatiaľ nič nepotrebujem ale človek nikdy nevie.

mne skracuje,prerába veci svokor ale kvalita nič moc 😀 😀 čo sa týka domáciech liekov proti kliešťom som poskúšala kadečo vrátane b komplexu ,najlepšie zaberal detský repelent .malú som chcela dať aj zaočkovať proti encefalitíde,aj som už s dr o tom hovorila,ale potom som zvážila všetky pre a proti a prišla som nato,že ďalšiu zbytočnú očkovaciu látku do nej nedám.

katrin21
25. máj 2010

ano, ja som veriaca, ale tak normalne.. nie fanaticky..ale proste hlavne verim na energie, cakry, duchovno , duše..... aj na reinkarnaciu cize opatovne zivoty.... na karmy a pod.
vola sa Alenka, treba sa objednat samozrejme dopredu... 0907 591 111

katrin21
25. máj 2010

na Gerceda som pocula kadečo.. aniekedy nie moc dobre veci.... vraj ti splechne do tavre hocikto..ale teda neviem ci je to ten isty o kom pise siuxe..ale jedna pani povedala, ze uz musela od neho zablokovanych ludi napravat, tak neviem.. 😝

katrin21
25. máj 2010

Hercega, pardon

bubba
25. máj 2010

ešte by ma zaujímalo ak nevadí,že koľko také sedenie môže stáť...si neivem ani predstaviť lebo ja som ani u veštici ani u ľudového ešte nebola tak nevime..

siouxsie
25. máj 2010

@katrin21 - 100%-ne myslime rovnakeho pana. ja som ho zazila len na sedeni, kde prednasal o ludskej aure, takze osobnu skusenost s praktizovanim jeho liecitelskych schopnosti nemam, ale na mna vtedy zaposobil velmi prijemne. kolko ludi, tolko skusenosti.

siouxsie
25. máj 2010

@katrin21 - nevies co je s ollako? ked som sem k vam pred casom do temy prisla, prispievala dost casto a teraz uz dost dlho nic nepise ☹

ollako
25. máj 2010

siouxie ahoj som tu akurat si vas citam, 😉 len je toho vela , tak to vzdavam , Petko bol chory, ale uz je OK, a som si povedala, ze uz tu budem menej sedavat, lebo potom zanedbavam domacnost 🤐 😀

katrin21
25. máj 2010

bubba: ona si nepyta nic. ona povie, ze je mozes dat kolko chces.... je to na tebe, ked das 5e , tak das 5e.. vacsinou ludia davaju tak 10e....jedna pani co vesti v PD berie za pol hodinu 20! to je vela.. za pol hod.. ja som tam bola dve hodiny...

qetinka
26. máj 2010
https://www.youtube.com/watch?v=0n6475aezco


Baby pozrite aka je užasnaaaa ta malinka... 😅

bubba
26. máj 2010

ty brdo fakt sa mi nechce veriť toto 😀 😀 😀 😀 😀 perfektná

qetinka
26. máj 2010

Bubba že skvele 🙂 😀 ako keby dam teraz Nicolaska na snowboard...kokso... 😝
inac to počasie je fakt uuuuužasne☹

lenadka
26. máj 2010

qetinka, uzasne!!! suprova je ta mala, berie to ako samozrejmost 😀

katrin21
26. máj 2010

boze, ta mala nema chybu!

siouxsie
26. máj 2010

tak ta mala je jasna buduca majsterka sveta 😀

siouxsie
26. máj 2010

dnes je pre mna mimoriadny den 🙂 je to uz 12 rokov, co sme s mojim drahym spolu. teda aby to bolo presne, je tomu 12 rokov, co spolu zijeme. manzelia sme z toho iba 5 rokov. ale pre nas nie je vyrocie svadby podstatne, to ani nejako neregistrujeme, bol to z nasej strany len cisto premysleny administrativny tah. ved aj na obruckach nemame vyryty datum svadby, ale dna, ked sme to zacali spolu tahat. ked sme si to takto v zlatnictve davali robit, pani sa cudovala, ze sa s cimsi podobnym este nestretla. no vsak vsetko je raz prvykrat nie?

qetinka
26. máj 2010

🙂 Siouxsie 🙂 pekneeee.gratulujem 🙂 😅 😵 inac...sme na tom obdobne...mi sme s manzelom spolu tiež 12 ROKOV....a manželia 7 rok.zachvilku mame vyročie sobaša...o dva tt...

qetinka
26. máj 2010

Poupratovany cely byt.. 😠 tie moje deti su čiste TORNADA 😖 kokso...jeden by neveril...čo ty dokazu za chvilku dorobit..

lenonka
26. máj 2010

Karin, k tej veštici - je v PD?To ma zaujalo... 😉

susika
26. máj 2010

siouxsie,quetinka-moja segra šije, možems a spytať, čiajposkracuje. ja somstale chodila zužovať veci a už zurila, tak som si začala sama🙂)ale moc v tom maniu nemam..onama aj ten špecialny overlock, čo urobí pekné kraje🙂)
aj na Zapotokoch oproti pizerii Peťka je také "karjčírstvo", kde prešívaju veci.taký starší pán...neviem aká je to ulica, ale v tom rade je aj pekaren, aj drogeria...
katrin-mi pripomínaš moju super kamošku, teraz býva v BA a strašne michýba, sme sa vela bavili o veciach aké píšeš ty...normálne sme sa navzájom dobíjali a ked som často bývala uanvená, tak sme sa tak bavili a ona, že mala by sommyslieť na seba, lebo podall toho, čo sme sa rozpravali,a ni nie som unavená z vyčerpania, ale z "vycicania" inými ľudmi...tiežs a dobíjala stromami🙂)už som to inak velakrát počula, že objatie stromov pomáha.....
ale to čo si písala o umieraní detičiek..brrr...snad tomu mojmu ngbude chcieť ublížiť nebohý svokor, ktorý ma moc nemusel, aj ked to nedaval najavo, ale bol taký aký bol a suseda mi hned vravela, že isto budemmať chlapca, ked mi svokor umrel.ale mne vlani umrela aj babka, tak to dievčatko "od babky" čaká moja sestra....
našťastie chlapček sa má k svetu, stale je o týžden väčší🙂)dnes sa ale na poradni asi strašne hambil, ani odsonovať sa nechcel dať🙂)skrutil sa do klbka a nič nechcel ukazať..potom sa nám zasmial konečne na obrazovku, zalizol sa, trochu pomrvil a spal dalej🙂)no ved nečudo, vyzerá to na nočné dieťa🙂))
katrin-držím všetky prsty, nech sa vám to s Dankom podarí....
asi by som za nou mala skočiť, nech to bábo donosím šťastne do konca, elbo to mi robí najväčší stres...

lenadka
26. máj 2010

@susi uz si v polke levelu! 😀 😉 gratulujem!

katrin21
26. máj 2010

zuzka: neboj, donosis🙂 hovor si : lahucko ho donosim, lahucko sa narodi 🙂
som rada, ze sa ti paci, co pisem... ja si pripadam niekedy ako svihnuta, ale ja to v sebe proste mam.... ja som taka plovicna bosorka, co nevie vyuzit svoj dar 🙂

bubba
26. máj 2010

katrin ja som si celé tehotenstvo hovorila aký budem mať geniálny pôrod,dokonca som tomu aj uverila 😀 😀 😀 😀 a nakoniec to bolo úplne ináč (ale chcela som dievča a tak silno,že ju mám 😎 ....a ináč teraz mi drása nervy 😀 😀 😀 mám čo som chcela?? lol)

hanka21
26. máj 2010

No take veci okolo zivota co sa nepreberaju v beznom zivote kazdy den...rada skumam aj ja.V pd je neaka dobra vestica??a kde sa nachadza..aj ja chcem ist...A v seliake veci to aj ja verim...Napr..aj na duchov..to sa dokazem s niekym aj dohadat..co sa mi to snazi vyvratit...Zazila som par veci..aj ludia okolo mna...Takze verim vsetkemu... Aj co sa tyka luds.tela...aj proste celeho zivota... 🙂 😒 super tema inak...take rada citam...

qetinka
27. máj 2010

Bubba kolko rokov ma tvoja mala???
Dnes mam s Olim alergologiu....idem aspon neco rýýýýchlo navarit na obed ....len čo????

siouxsie
27. máj 2010

qetinka - segedin. to mas sup, rup. ja som vcera robila, ale zo sojoveho masa a taaak sme sa nadlabli, az jaj 😀

siouxsie
27. máj 2010

kocky minule som citala v nejakom casaku, ze nase slovenske celebrity (radi ich tak nazyvaju, hoci ja toto slovo moc nemam rada 😒 ) hromadne podlahli novej mode - noseniu cervenej snurky na zapasti, na odplasenie negativnych energii a urieknutiu. normalne vraj taketo snurky uz vyrabaju a predavaju aj renomovane znacky vyrobcov sperkov, ale uplne postaci aj akakolvek obycajna snurka, ci stuzka.
inac aj nas Kubo nosi uz cosi vyse roka naramok, ale nie cerveny, taky pestrofarebny (farby si vybral sam), spleteny do vrkocika. ja som mu ho ale dala preto, aby vzdy na mna myslel. a uz minule drankal, ze aby som mu splietla novy, resp. najlepsie by bolo, keby ze mu urobim na kazdu ruku hned dva a kazdy z kombinacie inych farieb, lebo ten stary uz neni taky pekny, ako na zaciatku. asi sa idem dat teda do toho, lebo mala mi spinka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre