Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martinka16
28. dec 2008

Bubba uplne s tebou suhlasim presne v Uk mali vsetci normalne penazenky a ako vravis mena takmer identicka a nebo treba sto priehradok na kazdy druh mince,,,,no teda aspon ja som stihla vsetko minat tak som mala asi aj pokoj a co som neminula mam nad hlavou,,,,- strechu a vlastne cely dom z ustrenych libriciek 😀

bubba
28. dec 2008

no ale je pravda ze ja som v britanii vela platila aj kartou(co sa u nas v kazom obchode este neda,ale u nich to bola skor vynimka,ze sa nedalo)alebo sekmi mozno aj preto to tu penazenku trocha odlahcilo...ale aj tak,asi su tie europenazenky totalny marektingovy tah

danulka2
29. dec 2008

caute baby, dnes som prva co pisem? No o chvilu je tu silvester a zas budeme o rok mladsie a krajsie 😅 😀
Baby a chystate sa niektora na ples?

martinka16
29. dec 2008

Ahojky Dani ano ja sa chystam na travenie Silvestra u svokrovcov 😠

danulka2
29. dec 2008

to je pekne, ze 😠 ,ale chapem ta 😉 . My budeme doma, urcite program prespime 😀 , pripijeme si o polnoci a hajde znovu spat 😀

martinka16
29. dec 2008

No ved asi aj my tak len s tym rozdielom ze to bude u svokrovcov,,,,ale tak zase sa nejak nestazujem len si viem predstavit aj lepsi silvester,,,ale nebyva u svokrovcov zle na takychto akciach

danulka2
29. dec 2008

tak si to pekne uzite 😉

martinka16
29. dec 2008

no ved ano vari sa nebudeme na Silva vadit....

martinka16
30. dec 2008

Baby vy to tu nejak zanedbavate,,,

martinka16
30. dec 2008

haloooo zeny to uz ani bubba a danik sem nechodia?????

bubba
30. dec 2008

chodim chodim sak si ma dnes videla nie?? 😀

bubba
31. dec 2008

tak uz nic,vymazali mi album..chcela som vam len zapriat vsetko dobre do NR 😉

srdcko
31. dec 2008

Vsetko dobre zelam prievidzke zenusky.......nech nasi muzi posluchaju lepsie ako minuly rok, nech su deticky zdrave a hlavne, nech sa lubime vsetky rodinky stale viac a viac....a nech nam € priunesu len dobre 😀 ....Lutkovia

paska
31. dec 2008

Za oknem sype se vloček..jak kráva,
domov Ti provoní Fernet a tráva.
Půlnoc se blíží, nohy se pletou,
děti zas uvidí maminku sjetou.
Tátovi od krve barví se džíny,
pr.el mu natrhla petarda z Číny.
Do Silvestra je jen krok.. prajem pekný nový rok 😀

janka1
31. dec 2008

paska to co ty tu 😀

paska
31. dec 2008

šak ja tu bývam ne? 😀

srdcko
31. dec 2008

Pamiatkovy ustav bude po polnoci zbierat vykopavky. Preto vyved svojho stareho von. Posli tuto spravu 5 zenam, nech tam nestojj sam. Moj je uz obuty. 😀

danulka2
1. jan 2009

stastny novy rok babenky, a aj vasim rodinkam.
srdcko tuto spravu mi poslala vcera vecer suseda, tak som sa pobavila 😀
inak program v telke bol ako kazdy rok na ho.no Co ste pozerali? My najskor joj-ku, ale ten panelak bol strasne sileny. Potom markizu a tam sa nam najviac pacil Kramar s tou malou

martinka16
1. jan 2009

YYYYYYYYYYYYYNEZ KOR YVON YNTSATS

martinka16
1. jan 2009

STASTNY NOVY ROK ZENYYYYYYYYYYYYYYY

zuzanka07
1. jan 2009

Vsetko dobre v novom roku 🙂

martinka16
1. jan 2009

Dievcence ak ste oslavovali????

danulka2
2. jan 2009

martinka my sme mali papuckovu kulturu 😀

srdcko
2. jan 2009

ja som mala nocnu, takze pracovna kultura...ten kramar s martinkou boli dobri, ale inak to asi nestalo za vela....ale jojku si vela ludi chvali, len skoda, ze my ju tu nechytame

srdcko
2. jan 2009

pasi, mate este ten detsky kolotoc nad postielku?

martinka16
2. jan 2009

Danulik aj my a este k tomu u svokrovcov , celkom som sa tesila ked sme tam isli ,,,,ale bolo to tak o nicom ze vo dvojici s mojim muzom doma by sme sa boli lespie zabavil,,,,,no co uz ale ved Silvestrov este bude vela....

srcko u nas JOJku teda nepochvalil nik , skor sa aj mne pacila Markiza aj ked keby nebolo talentu tak neviem co vymyslia,,,,,chybaju mi nejake tie vtipne scenky co boli kedysi pocas silvestrovskych programov....

paska
2. jan 2009

srdcko dala som ho sesterke je v očakávaní 🙂

srdcko
2. jan 2009

aha, tak nic, chcela som ho od teba kupit ☹ baby a nepredate iaka kolotoc nad postielku, spoluziakovi sa podarilo a malje sa to strasne lubi, ked vidi hracky nad sebou

lucijja
3. jan 2009

ahoj Prievidza,
tak som sa prihlasila aj ja - sice som len cakatelka, ale hadam ma nevyhodite. 😉 Vsetky vas zdravim a prajem vsetko dobre do noveho roku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre