Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
15. jan 2009

ahoj ladonka

mne sa nezda, ze by bola zima, ved je okolo nuly...je celkom prijemne, rano sme sli na sankach do skolky a bolo super

srdcko
15. jan 2009

ako steto pisali? plyn stop, voda stop, elektrika stop, materska stop 😀 ?

ladonka
15. jan 2009

tak je asi na case sa obliect a ist von 🙂 .Nemozem ani v klude pisat,mala sa mi vystvera na stol rovno pred monitor.ani dohovaranie ani ina metoda nic nepomaha.

ladonka
15. jan 2009

ked bude najhorsie aj materska bude stop 😅

srdcko
15. jan 2009

ved je, ved este nedosla

srdcko
15. jan 2009

treba ju nechat, aj nas ado kukne, co chce a potomi dem prec

ladonka
15. jan 2009

ide latormenta,pozeras oblbovaky?Asi hlupa otazka 😒

lenadka
15. jan 2009

katka, s tou postelou mas pravdu, lebo ma normalne 2m lozko, kdezto tato co ju ma ma cca 150 cm, ale vysvetluj to chlapovi co uz zabudol ze bol dieta /ja ako mala som snivala o takej posteli so suchalou-mali sme poschodovu a mne sa nechcelo rano zliezat 😀 /...ale nechcem byt rodic co naplna svoje sny a predstavy na detoch 😅 mala chce spat zatial s nami tak spi, ale mozno takato postel by ju presvedcila ze lepsie jej bude v detskej 😀 😕
inak mas rovnaku manzelsku postel ako ja a este aj typ satnikovej skrine /Claudia-nie?/ len nasa je bez tych suflikov 😀 akoze nie ze by som po nej tuzila ale s toho co bolo na vyber to bola jedina znesitelna...a samo sebou ked uz bola kupena asi o 2 mesiace otvorili Geko na Bojnickej ceste po rekonstrukcii a tam mali skrinu co sa mi FAKT pacila tu by som brala vsetkymi 10-timi...no co uz
ten koberek je pekny, to pridavas odfotene fotky z monitoru? priamo sa ti nedaju vlozit? 😕 ja potrebujem tiez do spalne pred postele koberec, uz mam aj vybraty, len som ho hned nekupovala lebo som nan nadabila nahodou a nevedela som si mi rozmer sadne-hodim foto na strechu ak je v pocitaci...a predajna je v TN tak neviem kedy sa tam dostanem kupit ho 😝

lenadka
15. jan 2009

kkatrina, sa usmievam ze ako rovnako je to u nas, ja svokrovcov teraz tak luuubim 😀 😀 😀 akoze nie ze by som ich predtym neznasala ale 5 rokov spravi svoje a uz sme si asi vzajomne liezli na nervy 😉 ...ja mam vlastne az teraz pocit ze mam naozaj manzela, ze sa mozeme porozpravat v sukromi a riesit veci bez nadbytocnych svedkov, normalne tak ako my chceme a ked sa budeme chciet povadit, tak mozeme tiez spustit a nie to v sebe dusit a nebavit sa spolu /tak to byvalo/....teraz ked mi nieco vadi hned to poviem, on na to svoje a je o par minut klud, kdezto u svokrovcov sme to obaja dusili v sebe a ticha domacnost bola casto 😅 🙄
a normalne sa mi zase paci zaspavat spolu, dokonca aj to chrapkanie zacinam lepsie tolerovat 😀

...teraz mame sukromie my aj oni 🙂 a svokra je zlata, pomaha s malou rano vodit do skolky ked ma manzel ranne a zo skolky ked ma poobedne, lebo ja nestiham vodit ani ju brat.... 😝

katrin21
15. jan 2009

lenka: no... mozem vkladat aj priamo... ale ta bola velka.. asi som moc zaostrila a zistila to az dnes.. tak som musela riesit tak.. ale cast z koberca vidno aj na inych fotkach... v PC fotky mi zmensovat nejde...

postele si Diana, fima Mobel... mam ich uz 9 rokov skoro... a skrina je z Ikey za 3000,- hrozna a mala.. ma len 1,80 na vysku a 1,5 na sirku.. nestaci a podla mna sa zachvilu rozpoadne.. predvcerom zacal vyskakovat jeden pánt... 😝
tan koberec do spalne je pekny.. do detskej by som zvolila iny material, kvoli udrzbe, a draniu pomoziek.. ale viem, ze ho ludia dost davaju... ja mam ale radsej koberce s vysokym vlasom... neviem preco, asi ze sme doma mali vsade plysaky, a tam kde bol hentaky ( v jedalni) boli s nim len problemy... tak ja osobne by som to riesila tak ko som ti napisala v IP.... 😉

lenka: moj drahy chrape tak, ze to nemozem nazvat chrapkanim.... he he.... niekedy je to des... ale ked som hotova od unavy tak spim... a aj mne mama malu berie zo skoly... rada ju vidi, inak by to zvladala aj sama.. skolu mame pod oknami.... 😀

srdcko
15. jan 2009

nie nepozeravam ladonka

ollako
15. jan 2009

ahoj katka ...no nespoznala som ta 😅 ako sa ti byva na bytovke?

lucijja
15. jan 2009

katrin21: to bola otazka na kkatrinu 🙂 mate podobne nicky a ona mi je znama na tej foto...ale aspon som sa o tebe nieco dozvedela 😀 Ja som v sharku robila barmanku dost dlho 😉

katrin21
15. jan 2009

ollako: no mne uplne perfektne!!! nemenila by som.. az na tu vlhkost vzdusnu v byte... ale nastastie mne vlhne len jeden kut hore... inak, ja som teba spoznala hned... bola si pekna nevesta... na mojejsvadbe nemas album??

danulka2
15. jan 2009

zdravim vas. Je tu niekto?

ollako
15. jan 2009

katrin dakujem fotky tam nemam,lebo este som si ich nestiahla z CD do notebooku,ktory nam doniesol jezisko a kym to pozmensujem.. no neviem kedy si na to najdem cas 😝
drobec mi celkom dobre vyplna den, niekedy je ako sto certov 😖

katrin21
16. jan 2009

oli... inak mame rovnaky den narodenia deti... len 8 rokov rozdiel.. 😉

katrin21
16. jan 2009

ahojte baby.. je tu niekto?? ja som sa vcera strasne pohadala s polovockou... ma nasral neskutocneeeee !!!
poslal mi fotky, ake dal dvere na dom... uplne ine nez sme vybrali spolu... a este aj sklo dal do nich hnede!! no hroza! nemam slov.. kobinacia vsetkeho mozneho je na nich.... trojuholnik, obdlzniky... no hnus!! totalne nez ladu a skladu.. ja sa mam teraz cely zivot kukat na take strasne vchodove dvere? Ved sa vobec nebudu hocidt k stylu zariadenia domu... no dorazilo ma to.. dobre, je to jeho dom, ale naco sa ma potom pytal, nosil nakresy, ked dal nieco uplne ine? Toto ma vie vytocit.... ach jaj...

martinka16
16. jan 2009

Katrin21...nerozculuj sa,,,,chlapi su niekedy taki,,,,a este si myslia ze ako nas uuuuzasne prekvapia...my tiez kym sme dostavali tak sme sa skoro aj rozviedli,,,,,(obrazne)fuuurt sme nieco riesili , a hadali sa a este ked sa do toho zapijil svokor ktory vymyslal asi najviac tak my islo sibnut.....skoro ku vsetkemu co som chcela som sa musela aspon trosilinku prisposobit nic nemohlo byt presne podla mojich predstav , tak ale zase je to domov aj mojmu muzovi takze som to v konecnom dosledku nejak preglgla aj ked v dany oment ma islo uplne od jedu roztrhat,,,,,moj svokor s muzom maju strasne radi vseliaky cacky a doplnky a proste kombinacie a ozdobky a neviem co,,,,,svokor zacal mudrovat ako bys a tam ci onam hodilo to alebo ono a uplne to zabil kovanym zabradlim na schodiste pritom styl domu je skor moderny a ak raz budeme davat zabradlie tak bude bud chromove alebo drevene,,,,ale tak hlavne ze uz byvame .....no nie?

Inak mna zase vcera strasne vytocil moj maly syn a veru aj dostal ...vobec ale vobec nepocuva, ani jednym uskom ani nahodou ,nekonecne vysvetlujeme dookola stale to iste a vcera to uplne zabill ked mi usiel na cestu pred dom,bol este na chodniku ked som na neho kricala aby ma pockal aby nesiel nikam,najskor pekne sak o nic neslo , lenze on napriekpozeral na mna azacal cuvat k brane ,od domu to mame dost daleko tak som isla pomaly za nim no uz ked sa rozbehol tak som utekala za nim co mi nohy vladali aj tak mi usiel mohla som si hrdlo vykricat, boli len dve moznosti ze auto pojde alebo nie, nastastie ziadne neslo ta sa mu nic nestalo,,,no jasne ze bolo po riti a zase kopec vysvetlovania , vysvetlovanie pred tym lebo par min , pred tym sme na tej ceste boli, ,,,nepomohlo on jednoducho nepocuva , robi si po svojom robi naprotiven denno denne , snazime sa stale vysvetlovat v klude, aj 1ox aj hlas zvysime ,nic nezabera niekedy mipride ako nepricetny , niekedy to robi proste napriek,,,,nepocuva,,,,ja uz neviem niekedy ako na neho, niekedy tie moje pekne slova a vysvetlovacky pomozu a niekedy (ako vcera )ani par vychovnych po ritit a to podotykam ze ho vobec nebijeme uz aj ked tecu nervy tak vysvetlujeme vysvetlujeme a vysvetlujeme tulkame ho , rozpravame sa s nim vsetko mu dopodrobna opisujeme a nie a nie a nie,,,,ja neviem preco je taky,,,,,

bubba
16. jan 2009

martinka...joj co by som sa ti ja mohla narozpravat...ale poviem len jedno....to maju vsetky tie detska "obdobie ignorantstva"nic nepomoze u nas len bitka a to som skusala tieeeeeeeeez vsetko...ale naco ked nepocuvala.. 😅 musis to len vydrzat,chvalabohu ze my teraz mame uz dlhsiu dobu take obdobie ze je vsetko okey...ale uz boli dve take obdobicka vzdoru,kt.trvali vzdy po 2 mesiace a to ma zrala do zblbnutia 😖

lenadka
16. jan 2009

martinka veru, ako pise bubba, raz su na zlate zozratie a inokedy na zabitie 😝 niekedy fakt ked uz nemas ako vysvetlit pomoze vychovna...ja si tiez pamatam ako ma mala tak vytocila ked sme isli z obchodu ja s taskou tazkou a ona truc nie a nie sa chytit za ruku a len by pobiehala /a najlepsie po obrubniku utekat :-P/ a to chodime kus cesty vedla 4 prudovky, kde 70-tka soferom nic nehovori a prechod pre chodcov tak isto nie-proste sa tvaria ze 4 pruhy=dialnica...tiez dostala 2 take po zadku a to mohla mat asi tolko co tvoj maly, mozno o par mesiacov viac tak 2,5 roka 😝

katrin21, nuz vidis, u nas to je tak nejako ze sa aspon dohodneme a urobime kompromis 😉 dost vela veci nechal na mna-aj ked sa mu pacilo ine /obklad v kupelni napr. chcel ceelkom iny/ tak ja mu zase ustupim v inom /Luckyna izba/ a nieco je vysostne jeho vec /telka, DVD-cko, pec na pevne palivo/ a napr. krb mame uuuuuplne iny ako sme chceli 😀 lebo krbar nas ukecal a presvedcil 😀 teraz sa mi zda taky obycajny, nevyrazny, ale nevadi, hlavne ze v nom hori 😀 😀 😀

kkatrina
16. jan 2009

luciia neviem ja pochádzam z Jalovca 😉 z kade by sme sa poznali? ja z fotiek neviem dobre vyčítať

lucijja
16. jan 2009

kkatrina neviem...asi som mala len taky pocit. 😀 mozno mi niekoho pripominas... 🙂

danulka2
16. jan 2009

ahojte. baby opisujete mojho drobca? 😉 😀

katrin21
16. jan 2009

MOJA TIEZ NEPOCUVA.. 😝

ladonka
16. jan 2009

ktore dieta pocuva?Ja take nemam.Ale musim povedat ze rada upratuje,ked si rozleje cajik hned uteka po handru do kupelne.Je to zlate,taka mala uratovacka 😀

ladonka
16. jan 2009

Lucijja v ktorom si mesiaci?

lucijja
16. jan 2009

ladonka som v 29tt to znamena v siedmom. Preco sa pytas? 🙂

ladonka
16. jan 2009

Pre zvedavost,dedina je velka a inak nekomunikujeme spolu.

lucijja
16. jan 2009

ladonka: aha, uz som mrkla do albumu 🙂 mno veru dedina je velka a moc sa nestretavame... ja som sa pred casom prestahovala do hornej casti, mozno keby som u nasich tak sa stretavame castejsie. Aku uz mate velku tu dcerku, pamatam si ta s bruskom a pride mi to ako keby to bolo len pred nedavnom...ako ten cas letiiii 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre