Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
3. feb 2009

no cavte spevacky 😕 😀 tak ze na nejakom stretku nam mozte zanotit 😀 😵

pasi tak pasko ma padaka? No aj u manzela maju prepustit vraj 60-100 ludi, tak uvidime, kedze idu od konca-kto robi kratsie ide skor, mozno je aj moj na listine cakatelov, lebo tam pracuje cca rok. Tak mozu spolu hrat plejko 😅 😅 😅 raz u vas, raz u nas, len mi musime prikoupit 😅 😀
u nas chystaju personalny audit-tak uvidime, mame malo ludi a potrebujeme dalsiu silu, ale dneska je vsetko mozne ze nas este preriedia, ak hej tak nech si trhnu...samo sebou ze u nas sa o tom nerozhoduje, to pride zvonka a nasi budu musiet prepustit /pride im cislo kolko ludi a nech si lamu hlavu kto to bude/.

Lucka ma dalsie ATB, tiez sme boli na RTG ako vy jani-asi je dr. doplasena ze tie zapaly pluc su u nas-lebo tym argumentovala to RTG-ja som bola proti tomu decko zbytocne ozarovat...no tak berie dalsie blavajzy, este ze jej to nerobi ziaden problem. V sobotu ju tak drhlo ze az na vracanie a ovracala mi polku domu a ja taka skapata riadit, prat, dieta ratovat. Mala som v piatok dovolenku aj v pondelok a poviem vam baby ze piatok a sobota-pamatam len zahmlene cele dni prespate, teplota a bolel ma cely clovek-hlavne hlava a oci 😝 Lucia bola na koni mala bezvladie, lebo sice chora je-kasle a spoli ale bez teplot a tak sa tvari ze jej nic neni 😉

danulka2
3. feb 2009

ahojte. katrin Majstra Pavla si pamatam, no ja som chodila len 4roky /1985-88/. Este Odu na radost a neviem ci to dobre napisem, ale tusim sa to valalo Clarevile 😅 . To boli moje oblubene. Este si odtial pamatam Luciu Trnovu a myslim Zuzka tam mala aj sestru /len uz neviem ako sa volala/. Je to uz davno. Baby a na Donovaloch ste boli?

danulka2
3. feb 2009

inak nikol pardon 😅 , vitaj medzi nami 🙂

mmm30
3. feb 2009

Ahojte zienky 🙂 mozem sa k vam pridat? 🙂

paska
3. feb 2009

jasnéééééééé 😉

zuzanka07
3. feb 2009

ahoj nikol2208 a aj mmm30 🙂

b.janka
3. feb 2009

ahojte baby... vítam nové prírastky

leni a čo je vlastne lucke... keď som volala doktorke tak vravela že na danke testovala tie lieky... tak možno ich má aj lucka... lebo peťkovi a veronke ich tiež dala... ale až po tom keď zabrali danke.... rozmýšľam že dám danke spraviť stery poprípade zobrať krv.. či náhodou niečo nezistí... lebo to nie je normálne aby 4 deti mali to isté... ale neviem ako jej zoberie krv... už sa 2 alebo 3x o to pokúšala ale nenašla jej žilu

danulka2
3. feb 2009

mmm30 vitaj a zarad sa 😉

lenadka
4. feb 2009

b.janka, Lucka ma asi to iste co Danka...a ostatne deti a tiez siroke okolie dopelych 😅 ..hrdielko, kasel, teploty. Avsak nam uz prve ATB zabrali mala cefzil, na kontrole ale moj muz zahlasil ze kasle ako besna, ze s toho az vracia /to sa vsak stalo len raz a on s toho urobil horor/no a dr. je doplasena s tych zapalov pluc tak ju poslala na RTG. Napisla jej pre istotu dalsie ATB na doliecenie. Ale nazov ma teraz nenapada. Inak aj Katuska /Kmetova s rodinkou/ ma tiez toto, stretla som maminu Katku v obchode bola strasne chora, tak mi vravela ze maju uz druhe ATB, len jej mala ich nechce papat a vsetko vyvrati ☹
Ja si zase myslim, ze v kolektive je to normalne ze si deti poposuvaju bacilov.
K odberom krvi - ak to neslo minule, skus jej dat pred oberom PORIADNE sa napit cajika zriedi sa krv a ide to lepsie 😉 overene na Lucke-tiez jej tazko hladala zilu a ked nasla netieklo 😒 aj na mne 😔

mmm30 vitaj 😉

danulka2
4. feb 2009

ahojte, lenadka po infekcii dychacich ciest moze kasel pretrvavat este aj 2tyzdne bez akejkolvek infekcie ci teploty.

lenadka
5. feb 2009

dani aj ja si to myslim, ale co uz...moj muz aj vcera horekoval ze mala este kasle a to ju cely den nevidel az vecer po kupani si zakaslala, hadam 2x za cely den a on hned robi paniku 😲 😝 😅

danulka2
5. feb 2009

lenadka ved muzi umieraju uz pri banalnej nadche 😀 , tak sa necuduj, ze pri dvoch zakaslaniach urobi z dietata tazkeho maroda 😉 😀

vevoncek
6. feb 2009

dobré ránko

no ja sa len čudujem čo to tu píšete ja nemám v okolí nikoho chorého teda aspoň do teraz som nemala ale včera som bola pozrieť sestreu a ona ja jej syn sú chorí a tiež hovorila že ho tak dusilo že sa až povracal a doktorka ho chce poslať na imunologické vyšatrenie, lebo že často býva chorí ale mne sa nezdá len sestra tá ho naoblieka a keď sú v nutri tak mu nechá teplé nohavice a potom sa spotí a je chorý takže ja si myslím že to je príčina toho.

ale chcem sa spýtať ku ktoým detským doktorkám chodíte a ktorú považujete za najlepšiu a ešte ktorá je detská imunologička?

Ja som sa tu dlho neukázala, lebo som bola na školení a mala som toho veľa aj v robote aj doma ale konečne sa blíži víkend

vevoncek
6. feb 2009

katrin a vy sa už snažíte? ako si na tom s endometriózou?

ja som bola tento týždeň na krv a čakám teraz na výsledky budú až za neskutočné 3 týždne a potom by sme už konečne mohli začať ak bude všetko v poriadku

katrin21
6. feb 2009

vevoncek: no zatial sa nesnazime, ale " na druhej strane" ideme na plno.. lenze podla mna sa este moje telo neprebralo a nezacalo pracovat... ako som teraz na tom neviem, lebo mam ist teraz niekedyvo ferbruari k dokymu... tak uvidim, co mi povie.... ale este stale mavam take slabsie navaly tepla, takze este to asi nefunguje ako ma... ale od konca februara ideme na to, lebo by som bola najradsej, keby som ani nedostala mrchu, ale hned otehotnela.... lenze zase bez nej neviem, kedy mam ovu... asi si zacnem merat teplotu, ako vacsina báb tu na konikovi...🙂 aj ked u nas je to o to tazsie, ze sme spolu malo...

vevoncek
6. feb 2009

my sa s mojím mužom snažíme od minulého roku od júla a podarilo sa nám až v októbri a to som sa rozhodla že spavím všetko pre to aby sa nám podarilo normálnou cestou a až po roku keď všetko vyskúšam a nič nezaúčinkuje pôjdem k doktorke s tým že som si merala BT aby som jej uľahčila robotu ale merala som si len mesiac lebo hneď v ten mesiac som otehotnela a sexovali sme každý druhý deň vtedy sa trafíš aj do ovulky a aj sa stáhajú tvoriť spremie len je horšie že nie ste stále spolu s priateľom a ešte som užívala kyselinu listovú a femigard(to sú kvapky na prírodnej báze-upravujú cyklus tie by sa ti možno teraz aj hodili aby si nabehla rýchlo do normálu)

čo som v druhej téme tak tam veľa báb užívalo femigard a podarilo sa im otehotnieť vďaka nemu je trochu drahý ale ja naň nedám dopustiť mne pomohol a teraz som ho začala znovu užívať a akonáhle bude po 23.2. a budú dobré výsledky tak ideme na to ovulka neovulka každý druhý deň

danulka2
6. feb 2009

ahojte, vevoncek dobre pises, treva sexovat aspon kazdy druhy den, brat kyselinu listovu 3x1tabletku a vitami E 1tobolku 2x do tyzdna a musi sa to podarit. Poradila som to takto kamaratke a do mesiaca boli traja 🙂

katrin21
6. feb 2009

no hej ale my sme spolu max od piatku do nedele vecer a niekedy v stredu.. 😒 ☹

danulka2
6. feb 2009

katrin, tak to potom musite v piatok, sobotu, nedelu a v stredu 😉 . Ostatne dni mate dovolenku 😉 . Nahodou slusny priemer, niekto to robi len 2x do tyzdna a vy budete 4x 😉 😀 😅

katrin21
6. feb 2009

no sak teraz to moc nerobime.. mne z ytch injekcii totalne odisla chut... si hovorim, ze ak to ma byt takto o 20r., tak ja sa ani necudujem chlapom, ze si najdu mladsie milenky... mne sa absoluuuutne nechcelo... vazne, ani som si nevedela predstavit , co je to vzrusenie... a este k tomu suchost.. bez gelu ani na krok.. no paradna liecba.. takze nas primer teraz je tak raz za tyzden... alebo 10dni... lebo som ja nejaka unavena... rano sa budim uz o 4 " vyspata" a vcere uz o 9 ledva drzim oci, co som hotova , nevyspata.. ach jaj.. ale uz sa to zlepsuje, tak uz chcem spät svopje telo aj chute aj vsetko... 😀

danulka2
6. feb 2009

baby ktora mate v pondelok doobeda volno? Cakame vas v materskom centre. Ktora pridete?

danulka2
6. feb 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉 😀

molly28
6. feb 2009

.....babule zdravim Vás...

chcem Vám len povedať, že už sme traja - Malinká Sonička prišla na svet 29.01.2009. Mala 50cm a 3300g....
je zlatá, dobručka a rastieme ako z vody....

papa

paska
7. feb 2009

molly gratulujem 🙂 mamine a malej želam vela zdravííííčka

zuzanka07
7. feb 2009

gratulujem a prajem vela zdravia a energie 🙂

danulka2
7. feb 2009

molly28 aj ja sa pripajam ku gratulantom, hlavne nech ste zdravi a vela pohody 🙂

danulka2
7. feb 2009

no ale to tu dnes frciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😒

ladonka
8. feb 2009

molly28 GRATULUJEME 🙂 🙂 🙂

lucijja
8. feb 2009

ahojte, pripajam sa ku gratulacii molly28. Nech ste stastni. 🙂

baby, mam taku otazku. Ako ste viezli male mimi z porodnice? uz v autosedacke? mne to pride take cudne do fusaka a do sedacky, pride mi, ze je na to to mimi hrozne male... 😕
a zase len tak v rukach, alebo v korbicke na zadnej sedacke mi to pride nebezpecne...

bubba
8. feb 2009

lucija zo zakona na rukach nesmies..musi byt sedacka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre