Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
1. apr 2009

aj my k šimkovej - rok 😅

martiina
1. apr 2009

... veď aj ja mám napísané že Šimková 😕 , ale je ozaj perfektná, aj keď my musíme pokračovať ďalej ☹ , kontrola o ďalšie tri mesiace molly, tento týždeň sme akurát boli po a ut a ideme až v utorok, ale keď sa dohodneme môžem aj inokedy 😉 😵

srdcko
1. apr 2009

gratulujem luciji.....

martiina, inak aj ja som ta uz videla par razy cupkat hore bojniciami. podla kocika som ta spoznala....

danulka2
1. apr 2009

molly mas ip
martinka budem lepsie pozerat na kociky 😉

martiina
1. apr 2009

... no som proste neprehliadnuteľná 😀 😀 😀

martiina
1. apr 2009

matahary, ešte si v kope 😅 😵

ollako
2. apr 2009

ahojte tak ako matahary? si cela?

katrin21
2. apr 2009

cafte babulky.... ja riesim momentalne neskutocnu dilemu....

paci sa mi nabytok z Fima mobel, ale je strasne drahy, ked si vezmem, ze len stol s ndastavcom a kontajnerom pod stolom vyjde 7tis.... (244€)... k tomu nejake skrinky s polickami a bez velkej skrine(!) to vyjde tak na 500€. ( a to maju do 4.4. 15% zlavu, cena je uz s nou !!!). zostava je Renato , tu je link.... mne sa proste strasne paci ten stol zo zelenými suflickami v skuotcnosti je uzasný....a aj kvalita toho lamina...

http://www.fimamobel.sk/?a=familygallery&family...

no a potom su tu ine moznosti . ako napr. Nabytok Ebra ma na nete nieco takeho, tiez okolo 15 tis, ale je tam toho viac, skrine a pod ( aj ked ja moc skrin nechcem, lebo planujeme raz mat satnikovu)... a paci sa mi nieco taketo... poradte !!

http://www.ebra.sk/index.php?oddeleni_id=490 Spido

http://www.ebra.sk/index.php?oddeleni_id=522 Karina

ten spido ma moc uzky stolik, ja by som chcela sirsi...

a dalsia moznost je , dat si to spravit... ( oli napr. u Koryťáka)... teda sukromne.. len neviem, ci by to vyslo lacnejsie a ci by to bola taka kvalita....

co by ste spravili vy?

lenadka
2. apr 2009

Katka, to chces pre malu do detskej?

lenadka
2. apr 2009

inak Renato sa mi paci najviac 😉 podla mna to nie je na rok a urcite s da kupit aj na splatky - ja by som si vzala to co sa mi paci, aby som neskor nelutovala...ja mam skor problem ze si neviem vybrat 😅 ale mam nove zaclony v obyvke hodim foto 😀 😵

katrin21
2. apr 2009

no ved lenka, aj ja mam ten problem, ze si neviem vybrat !!! Aj mne sa najviac paci Renato...ale teraz som nasla dalsiu net predajnu, kde maju asi 30 destkych izieb !!

sodoma gomora ! tam su take veci nadherne ! ale vies co, asi to spravim inak.. baba bude zachvilu velka a bude chciet taku skor studentsku izbu... a pacilo by sa mi nieco taketo.... na ten styl ..

http://mojdom.zoznam.sk/cl/10130/407596/Mladi-m... akrat menej tmave + satnik

toto - alterbativa B je presne moja salka kavy ...len to momentalne nejde.. to tak do domu... nadhera !!!

http://mojdom.zoznam.sk/cl/10130/321068/Z-rozpr...

inak na spaltky to nepotrebujem, nasetrene mam , eln nechcem len tak vyhodit peniaze, nech to ma zmysel 🙂

katrin21
2. apr 2009

este sa mi paci aj tento VISaVIS

lenadka
2. apr 2009

mas pravdu studentska izba bude praktickejsia ..a ten druhy link to fakt nema chybu 😵 /z rozpravky do zivota/ 😵
ja zhanam predsien ale asi ju spravi stolar lebo nic schopne som nenasla 😝

lenadka
2. apr 2009

zaclony su v albume 😀
katka vysmiruj mi aj predsien 😀 😀 😀 vidim ze sa vyznas 😉

katrin21
2. apr 2009

ja som vcera videla krasnu zostavu v GEKu na Bojnickej... ale asi dost mala.. ja na chodbu planujem dat satnik sa polickami na veeeela topanok( ja neviem, u nas sa furt povaluju topanky 😀 ) ved len ciziem mas asi stvoro.... chi chi....

no dobre, vysmírujem nieco 🙂 dnes sa chystam ist nieco este obehat... nechces ist so mnou?? 😉 ale vazne 🙂

katrin21
2. apr 2009

lenka, zaclonky su fajn ( ja ked ja by som asi dala nieco bez tych kevtiniek, ale inak su velmi pekne). Ja som bola teraz u susedy na dome, oni uz byvaju, a mala nadherne zaclonky, take ako ty , len namiesto kvoitekov tam mala sem-tam take kococky asi 7x7mm... a boli take lososovo smotanove... fakt pekne.. v obyvke to maa normalne na garniti a v kuchyni na okne nad dresom to mala ako roletu, co sa tak sklada, nie toci... veelmi pekne 🙂 ja este neviem, ci budeme mat zaclonky, asi aj hej, ale to je este dalekooooo

katrin21
2. apr 2009

dneska je tu mrtvo .... 😒

katrin21
2. apr 2009

http://www.mojnabytok.sk/index.php?cPath=163_187

tu je kopec pekneho.... aj ked si tu pisem sama so sebou , he he 😀

lenadka
2. apr 2009

katka tu v geku som videla a nesedi mi rozmerovo ale pacila s mi a neviem ci myslime tu istu-ta co som ju videla bola orech a to sa mi nehodi-vsetko mame buk, jelsa...ja si rada pobeham ale dnes je to narychlo 😅

ionak moc vyber tych zaclon nebol, tato dlzka boli v priore asi 5 ks a vo vtaku cca 7...tiez som vahala pre tie kvetinky 😕 ...to bolo jedine preco som nevedela ci ju vziat, su tam vak len malicko, dokonca ich ani poradne nevidno zvnutra lebo ti svieti zvonka svetko, ale zvonka su prveze vyrazne 😎 ..ale som si povedala ze trocha infantilnosti ma nezabije 😀

katrin21
2. apr 2009

ved nehovorim, ze su zle 🙂 pekne textilie maju aj na Rozviji , kde bol zelovoc,.. ale asi budu drahsie...

tusim to bol orech, co som videla.. neviem, tak nalavo dole cca. v strede... velmi pekne.. ale minule som videla pekne aj v Ebre...

ollako
2. apr 2009

ahojte no co sa tyka zariadovania to je pre mna spanielska dedina, keby mam peniaze navyse, tak si zavolam nejakeho dizajnera...ja to proste neviem, je toho tak vela, ze som z toho taka zmetena tazke kati ja ti velmi neporadim 😝 ...neviem co budem robit, ked dostaviame ten barak 😒 ...kto mi ho zariadi ach 😖
aale kedze kristinka uz csoskoro nebude dieta uvazovala, by som o alternative studenskej izby 😉

danulka2
2. apr 2009

ahojte, o com tocite?

katrin21
3. apr 2009

no... tak som vcera obehala ebru a decodom.. v ebre amju peknu izbicku, aj ked na nete nic moc, v skutocnosti sa mne aj kike pacila... vola sa karina, a dala som na nu ten link vcera... no ale mali tam jednu uplne spisovu !!! dvierka lakovane - vanilka, vysoky lesk a korpusy tmave zebrano.. ludia , nadhera!! a dokonca sa na dvierka nalepovali take kevtinky, no uzasne--- akurat ze by ma vysla tak 30-40 tis... ☹ taize nic.

No a Decodom asi vyhral.. Mali tam aj Renata, ale nemaju na neho zlavu... ale paci sa mi system Point.. maju ho v troch farbach, a kdeze kika sniva o tom stle z Renata, tak asi kupime skrine z desomomu a stolik z Renata, lebo jedno je breza a druhe javor a je to minimalny rozdiel, porovnavali sme dýhy. Bol tam taky uskuzny predavac, co mi spravil aj dve vizualizacie, takze asi je rozhodnute. Ma to totiz vysku az 2,20, da sa cokolvek kedykolvek dokupit, je to kvalitne, prijemne na vzhlad aj na dotyk.. nadherné je to vo farbe "noce" - taky jemny orech + lesklé lakovane dvierka vanilka... lenze k tomu by nebol stol Renato 😖 .. Este aj maju akciu an dvojdverivu skrinu, z 8 je zlacnena na 4tis. ! ( ak kupite dve - tri, tak este lacnejsie vyjde), talze neni o com.Som rozhodnuta, aj ked som chcela nieco tmavsie, ale je ro pre Kiku, tak ked sa to jej paci.. Zostava vyjde cca .570€ aj so stolom a ndastavcom.. Zoberiem : velku dvojdverovu skrinu( š. 80), stol, policovu skrinku (š. 52) a jednu nižšiu skrinku dvojdverovu + policka(v.149cm).. takze to nebude take tazkopadne .... kuknite na moznosti dam link ... moment

katrin21
3. apr 2009

http://www.decodom.sk/produkty.html

ja som chcela tu farbu, co tam je ta jedalen s tou babou... a z tej jej zostavy mam tu kraju policu s dvoma suflikmi.... a v casti spálna je na jednom obrazku vidiet ta dvojdverova skrina, akurat ze je v tej verzii , c som chcela , teda noce + dvierka vanilka... to nema chybu.. skoda, ze nepredavaju nad pisacie stoly nejake nadstavce... museli by sme tam dat len take klasicke policky a to sme nechceli....

danulka2
3. apr 2009

ahojte, to dnes mame krasny den 🙂
martinka kedy pojdes cez Bojnice? zeby sme sa videli 🙂

lucijja
3. apr 2009

ahojte kočky. Tak sme doma. 😵 Mala Ema sa narodila 30.03.2009, vážila 3370g a merala 51cm. Je krasna, neskor hodim fotky do albumu. Dost ma potrapila, ale musim uznat ze Bojnicky personal nema chybu. Vsetci mi veeelmi pomahali a nemozem na nikoho povedat krive slovo. Primar bol uzasny a tolko ma s nim strasili...Chytam trochu depku, lebo mam minimum mliecka a musim dokrmovat, ale hadam sa to este rozbehne. 😢 Dakujeme vsetkym za gratulacie... 🙂

martiina
3. apr 2009

ahoj luci, vitaj medzi nami mamičkami 😵 teľím sa na fotky malej Emky 😵
takže si rodila pri Ďurčenkovi?
danulka, cez víkend som v Bojniciach ale u svokrovcov a inak idem do nemocnice s malou zas v utorok na očné a na rehabku 😉

danulka2
3. apr 2009

lucijja vitaj ,,doma,, na koniku 😉 . Neboj, mliecko sa pusti, len pekne koj kolko sa da 😵
martinka tak sa mozno cez vikend uvidime 😉 , bude pekne, tak budeme brazdit ulicami 😀

zuzanka07
3. apr 2009

luci,gratulujem a prajem hlavne vela stasticka, pevnych nervou 🙂 a energie.
danulka,ked sa deti poobede zobudia, tak sa chystame poprechadzat okolo zamku a potom ku starkym, stretneme sa 😉 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre