Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kakajka
30. jan 2012

@alka221 ahoj, mne ju zavadzal uz dva krat a bola som spokojna, nie je sa coho bat a uspat asi tazko, to je zalezitost par sekund 😉
@monulik0209 @weirdo baby aj ja odporucam peta meciara, fotil nam svadbu, prve a pred nedavnom aj druhe dieta a vzdy som bola veeelmi spokojna, ma peknu pracu 😵

monulik0209
30. jan 2012

@kakajka dakujem,aspon vidim ze ma dobre ohlasy 🙂 no ja pockam asik na jar,ckcem nejake pekne fotky aby bola mala odfotena vonku 🙂

alka221
30. jan 2012

@kakajka a ani daky sprej na znecitlivenie? vraj sa to bezne pouziva...rozmyslam ze si ju dam, kolko ta vysla naposledy? a kolko berie on za zavedenie,

iplusr
6. feb 2012

ahojte prievidzanky. v obuve na zapotockach oproti predajni drobcekovia maju velky vypredaj detskych topanociek. Kozene topanocky od slovenskych vyrobcov (wanda a tripos) za 7-9eur. My sme tam nakupili hned 4 pary. Nevedela som vybrat.

cherry1981
13. feb 2012

@kkatrina Ahoj prosim Ta chcem sa opytat, Keszegy Ti robil prietoky? Alebo si bola v nemocnici, a v kolkom tt?
Lebo mne povedal, ze za poplatok to robi aj on 😕

kkatrina
13. feb 2012

@cherry1981 ahoj mne nerobil, lebo ja som od 35. tt chodila už k Lánymu do nemocnice, tak mi to spravili tam. Ale inak mi povedal že by mi ich urobil on, tak neviem. Nemáš dopredu dohodnutého pôrodníka?

cherry1981
13. feb 2012

@kkatrina A v 30tt ti nerobil? 😕 No nemam ale chcem si len ja neviem koho kedze obe deti predtym som rodila v HA a v Bojniciach nikoho nepoznam. Rozmyslala som nad primarom 😕 Len ked nic dobre na neho nieje pocut. A kedy si ho treba ist zajednat: Myslela som ze mam este cas

kkatrina
13. feb 2012

@cherry1981 IP 🙂

hanka21
18. feb 2012

Ahojte..Chcela by som sa spýtať či mi neviete poradiť,kde sa dá alebo u koho požičať vysavač na tepovanie v Prievidzi...Mám sice len taký malí pred telkou a maá v izbe ale zišlo by sa ich poriadne vydrhnuť..darmo ich drhnem vanišom to už nepomaha...

tibinka22
18. feb 2012

@hanka21 odpoveď v IP 🙂

willi
25. feb 2012

Ahojte maminky 🙂 ...chcem sa Vas opytat, ci prebieha v PD kurz plavania pre najmensich, kde, v akom case, ktore dni a kolko kurz stoji...dakujem za vsetky infosky 😉

paola881
26. feb 2012

@willi pozri www.mimifit.sk my sme chodili od 3.m platili sme cca 33€ za 5 lekcií a plávalo sa v bojniciach v nemocnici.

willi
27. feb 2012

@paola881 dakujem krasne 😉 ...celkom sa mi to paci...v Mt tiez organizuju kurz plavania pre najmensich, ale 8 alebo 9 lekcii stoji 90€...a to sa mi zda uz dost premrstena cena...kedze mame babku a dedka v PD, spojili by sme prijemne s uzitocnym 🙂

willi
27. feb 2012

a este pozeram, ze su tam aj lekcie gratis a do bazena mozu ist obidvaja rodicia 😵 😵 😵

ywulla
27. feb 2012

Kočky, odporučte mi prosím nejakého dobrého všeobecného doktora.. Ďakujem 🙂

drnduliak
27. feb 2012

@ywulla pre dospelych???toho by som aj ja potrebovala, detska mi uz avizovala, ze ma vyradi 😅

ywulla
27. feb 2012

@drnduliak 😀 Tak to sme na tom rovnako. Doteraz som mala spoločnú dr. s mojim synom 😀 Aby to tak blbo nevyzeralo, už som si bola po kartu, tak hľadám nejakého skvelého všeobecného dr. PRE DOSPELÝCH 😀

ywulla
27. feb 2012

Neviete náhodou o nejakej sociálne slabšej rodine z PD a okolia, čo majú malé bábo? Darovala by som plienky 4-9kg...

drnduliak
28. feb 2012

@ywulla presne aj ja mam s malou rovnaku doktorku 😉 mne to pride prakticke, poriesim vsetko jednym vrzom 😅 ja som rozmyslala na Berkesom, nemate s nim niekto skusenosti?

tibinka22
29. feb 2012

@ywulla Ahoj, ja osobne chodim k dr. Obertovej, aj s muzom aj mojou maminou a je fajn, teda klop klop 😵 😵 😵

ywulla
29. feb 2012

Vygooglim si ju 🙂 Ďakujem za tip 😉
@tibinka22

tibinka22
29. feb 2012

@ywulla je v Uniklinike.... zaujima sa aj o akupunkturu..... je fajn....

monulik0209
29. feb 2012

@willi ahojky aj ja odporucam mimifit,aj mi stale chodime a malej sa starsne paci 🙂

dani84
29. feb 2012

Ahojte, ja sa vam tu znovu primiesam... @paola881 a ostatne, ktore maju zaujem - tento vikend stretko v PD , kto sa prida? @rosaria teba beriem automaticky 😉

rosaria
1. mar 2012

@dani84 jasné už sme 4🙂 😀 😀 😀

willi
1. mar 2012

Dakujem koculky 😉 ...uz sme sa rozhodli, ze aj my vyskusame mimifit 😵 ...
@monulik0209 kedy ste zacali? kolko mala Sofinka?

luculiatko
1. mar 2012

@rosaria prideme aj my 🙂

paola881
1. mar 2012

@dani84
@rosaria
@luculiatko a kde dáme rande a kedy????Tajte tip kam s detmi 😎 už sa tešíme 🙂

rosaria
1. mar 2012

@willi aj my plánujeme od polky marca.

rosaria
1. mar 2012

@paola881 @dani84 @luculiatko @bambulka82 no mohli by sme sa dohodnúť na nejakom čase a miesto??? neviem korzo? alebo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre