Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paola881
5. nov 2010

@marcelkatt ak tam neostanem na pobyt tak hodím 🙂

marcelkatt
5. nov 2010

@paola881 držím palceeee, aby bolo všetko v poriadku

paola881
5. nov 2010

@marcelkatt dakujem,idem za primárom,tak uvidím čo povie...nechce sa mi tam zase ležat,ale preto aby bola malá v poriadku urobím čokolvek...

marcelkatt
5. nov 2010

@paola881 presne pre tie naše miminečká urobíme všetko, len, aby boli v poriadku.

qetinka
5. nov 2010

Ahojte
no mam navarene,upecene,upratane,oprate...postele prezlecene,decka su najedene a spokojne sa hraju...zachvilku pojde spat..
pobede ieme holuby krmít..skoda len ze je tak skoro tma..
Leni..ok..maš odlozene... 😉 🙂
Jaaaj a teši ma ze je piatok.nemusime sa s Domi učiť 😉 🙂 😀

marcelkatt
5. nov 2010

@qetinka šikovnáááá si 😉 ja som dnes len povysávala, obed máme zo včera.

qetinka
5. nov 2010

🙂 to za tu vcerajšie ničnerobenie 😀 😀 😀
Marcelka teraz som pozerala..ze mas TP 13.DEC.vtedy sa moj Oliver narodil 🙂 😵 😵 rada na to spominam..pomaly prazdne odd..vianocna atmoška a na vianoce uz doma s malinkým vonavým uzlíkom 😵 😵 jaaaaj a uz to budu 3 roky..

marcelkatt
5. nov 2010

@qetinka no uvidíme kedy sa narodí ten náš druhý zázrak, prvého som prenášala 6 dní... no teraz, keď nefunguje Handlová asi nebude také prázdne oddelenie... uvidíme.

ollako
5. nov 2010

@qetinka aka si ty sikulka, boze ja nic nevladzem 🙄 ....ale musim sa dokopat aspon kupelnu umyt

qetinka
5. nov 2010

Ollako ty ani neusiš..pekne sa šetri a odychuj..poslednych par dni si uži bruško 🙂 😉 ak ti nahodou príšerne nezavadzia 😅 😝 lebo mne posledny dni ano..som bola ako nemotorny slonik 😀

ollako
5. nov 2010

@qetinka citim sa podobne ako mamut 😝 ...a ked sa postavim boli ma cela panva 🙄, no ale lespie to uz asi nebude, uz len ten porod to vyriesi 😉

monulik0209
5. nov 2010

boze ako starsne ma dneska boli chrbat.....

weirdo
5. nov 2010

@paola881 - nooo, stoji necelych 12€ a rezervovat sa neda. Manzel tam cez noc nemoze byt, to rozkladacie kreslo je polamane 😀 . Aspon tak to bolo v juni toho roku 😉

monika6521
6. nov 2010

krasny vikendik vam prajeme dievčence

paola881
6. nov 2010

@weirdo dakujem 🙂 Ano aj primár mi povedal,že sa rezervovať nedá,že "ale nejak to zariadime" 🙂.Nehovorím,že chcem tam byt silou mocou ale ak sa bude dať tak prečo nie...🙂

weirdo
6. nov 2010

@paola881 - presne tak, preco nie ... mne to tam uplne vyhovovalo, hlavne to, ze manzel tam mohol byt s nami do vecera 😵

paola881
6. nov 2010

@weirdo presne o to mi ide🙂 a aj o to sukromie 🙂

paola881
6. nov 2010

a ešte sa chcem spýtať či neviete,či sa dajú v Bojniciach hned ako porodím prepichnút malej ušká...

dakujem 😉

lenadka
6. nov 2010

dajú, ale asi nie hned v den podoru 😀, ja som malej dala prepichnut na 4 den, len ich treba doniest a mat namocene pred prepichnutim 24 h v liehu a povedat detskym sestram dopredu, lebo prepichuje to len jedna, plati sa za to poplatok, tusim 3€ za jednu 😉

lenadka
6. nov 2010

@weirdo kreslo bolo polamane aj v auguste 😀 😉

weirdo
6. nov 2010

@lenadka - to musel byt velky ocino, co tam prepal 😀

21
6. nov 2010

@paola881 , ano lenka ma poavdu, prepichuju na 4. den po porode. Robia to sestricky a treba im to dopredu nahlasit. My sme doniesli nausnicky a oni nam pozicali lieh a mala som ich namocene 24 hod na izbe pri sebe.

21
6. nov 2010

@paola881 , a naozaj tych 6€...

cherry1981
6. nov 2010

Prosim Vasporadite? Chcela by som prejst k mudr. Mifkovej gynekologicke, keby ste mi napisali, ci je prijemna a ma snahu sa zaoberat ak ma zena problemy. Ak k nej niekto z Vas patri.

paola881
6. nov 2010

@lenadka dakujem pekne za info 🙂 Nemyslela som hned v den pôrodu,ale tak že po tú dobu čo tam budeme 🙂

teodorka
6. nov 2010

@cherry1981 Mifkova je velmi mila ,nedaj sa odstrasit sestrickou co sedi vnutri ta vie byt neprijemna ale dr aj ta starsia sestricka su mile a aj ked som mala problemy s vytokom a bala som sa tam ist kvoli tej mladej sestricke tak dr ma sma pochvalila ze dobre ze som necakala na poradnu a ze som prisla ,povedala som jej ze to mam uz druhy x po jej vysetreni cize bud mi vadi dezinfekcny roztok alebo ge s ktorym vysetruje tak mi sama povedala nech ju pred vysetrenim vzdy upozornim aby si nedavala nic kedze som na to citliva ....ja ju odporucam

teodorka
6. nov 2010

baby poradte mi co mam kupit ,ja som naposledy rodila pred 10 rokmi a odvtedy je tolko novych veci na trhu 😕 takze mam problem co mam kupit na balenie dietatka jednorazove plienky su jasne potom obycajne plienky a nohavicky? a tie ake? 😕 som z toho jelen

lenadka
6. nov 2010

@teodorka tak ako volakedy, tie postolky, akurat dnes su vylepsene maju suche zipsy a netreba ich vela, jedni ti stacia tie najmensie, dnes uz v porodnici robia sono klbikov a uz z porodnice idu niektore deti bez sirokeho viazania, moju som musela este chvilku viazat na siroko, cca 2 tyzden do dalsej kontroly potom to uz bolo ok 😉 nie ako volakedy povinne 3 mesiace som viazala 😝

toto su oni 😉 ak chces poslem Ti ich, mne uz ich netreba 😉

teodorka
6. nov 2010

@lenadka sa mi ulavilo ze som este nezblbla uplne 😎 veru aj ja som 3 mesiace balila na siroko ....a nechodis do Pd? dali by sme si aspon kavu spolu
lenonka aj Tebe len slubujem ... 😕

cherry1981
6. nov 2010

@teodorka Dakujem a tu mrchu sestricku ma v ordinacii, cize aj ta bude pocut moje problemy co jej idem povedat? Ta sestricka sa aj vyjadruje k problemom pacientiek, vies mam taky chulostivy problem, a trosku si ma vystrasila tou sestrickou 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre