Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martiina
19. jún 2009

susika, ja neviem, ale zdá sa mi že už posledný mesiac by si mala chodiť do poradne k tomu gynekológovi alebo do tej nemocky kde chceš rodiť 😉
ja tiež môžem bojnickú nemocnicu len odporučiť, všetci boli suproví, perfektný prístup, super starostlivosť
ollako, to stretko na Liptove ticho závidím, dúfamže si to tam užijete 😉
takže to stretko 25.6. o 16:00, môže byť už presne táto hodina? Zatiaľ sa pridala danulka, lucija, susika, hádam bubba, molly
ollako, hádam aj ty 😉
takže pridajte sa ešte, kto môžte, nech nás je čo najviac 😉
inak ja už rozmýšľam čo napečiem 😅 , určite niečo donesiem 😉 len neviem či sladké či slané, lebo k pivku by išlo slané ale zas ak dáme náhodou aj kávičku tak by bodlo aj čosi sladké 😅 .... takže nakoniec donesiem asi oboje 😀

lucijja
19. jún 2009

a ja pridem brm brm titit a pivko nemozem...bueeeeeeeeeeeeeee.... 😠 😀 😀 😀

martiina
19. jún 2009

no luci, dúfam že aspoň tú kávičku piješ 😉

martiina
19. jún 2009

baby, odvčera je vraj otvorené plážko, nechystáte sa náhodou niektorá? 😅 .... aj keď od zajtra má byť už nanič počasie 😢

susika
19. jún 2009

ja sa tam teším na kofču alebo vineu. to tak od smädu.len aby osm to mala kedy vypiť🙂) o štvrtej do hádam stihme, ak nebude malá spať 3 hodiny🙂)ak hej, tak kolo 16:15-16:30 aj s cestou. 😀 najlepšie, že asi to mám najbližšie a prídem medzi poslednými. ab ysom vás tam našla v takom húfe🙂)

veru Maťa, od zajtra sa to má pokaziť, aby nám nesprchlo. nemožem sa nejako skontaktovať s tým kamarátom na letisku, koli opalovaciemu počasiu. ale nech to ešte vydrží. zajtra idem synovcovi na oslavu. zlatúšik má už skoro 3 hodiny dnes sedem rokov, tak nech mu to nepokazí zajtrajšiu oslavu 😀.mám pre neho vysnívaný darček naučila soms a pliesť z papiera a vysníval si klobúk. má ho mať🙂)dúfam, že mu bude dobrý🙂)len neviem, ako ho pre chalana ozdobiť.

písala mi kamoška z Kysúc, tam už teraz prší. malús om dnes rýchlo doobeda vyhnala von, aj ked bolo hrozne teplo,ak by sa poobede nedalo.

danulka2
19. jún 2009

ahojte, susika moj maly tiez spava 3hodiny, ale koli stretku ho zobudim trochu skor 😉 a dobehneme busom 😀

susika
19. jún 2009

tak ja keby ju zobudím, tak je zle nedobre.by bol koneic sveta a by som sa s pekným poobedím mohla rozlučiť.bola by hrozne mrzutá, vadilo by jej aj ťuknutie 😀

danulka2
19. jún 2009

tak to je jasne, len ju nechaj, nech sa vyspinka 🙂

martiina
19. jún 2009

čaute baby, viete že tretia júnová nedeľa je deň otcov 😵 ... ja len aby ste nezabudli 😉

susika
20. jún 2009

hm, tak to som nevedela.to by malo byť zajtra. hm. a my dve sme zasa bez tata. nejako sa mu darí vyhýbať "sviatkom"ako "MDŽ" , Den matiek, dokonca aj na Valentína sme "slavili" samé.každá po svojom 😀 ale na MDD na drobca myslel.ale aspon mám o starosť menej🙂kupovať nejakú "srandu" pre potešenie🙂)

Maťka-včera som náhodou zabludila do tvojho albumu. tá bábika a ten panáčik je krásny.aj čiapočky. tiež sa v tomto štýle realizujem. hoď nejaký postup na tú bábu, je skvelá 😀 a ja ti budem vďačná. ja mám jeden natakého šaša, z jednej art stránky,neviem, či sa tu može písať názov, ale ako hlavičku opletám ping-pongovú loptičku. iank taký jednoduchý. ja tie telíčka ani neviem. inak si dobrá, pri troch deťoch. ja som rada, ked neičo stihnem pri tom mojom žihadle. a aj to len po nociach a to už ledva kukám.

martiina
20. jún 2009

susika, neviem ako by som ti napísala postup na tie bábiky, ja som len začala háčkovať klasicky ako čiapku, potom do guličky som začala uberať, teda z toho vznikla loptička a ešte než som doháčkovala posledné tri riadky, tak som ju vypchala vatelínom a doháčkovala zbytok. Telíčko som taktiež začala háčkovať do kruhu ako čiapku , vlastne ako keby si háčkovala takú dlhúúú čiapku a na konci zas ubrať, vypchať a doháčkovať. Ručičky, nožičky, tiež všetko základ ako na čiapku do kruhu, len strašne maličku, potom už len zošiť, uhačkovať malé šatičky, vyšiť očká a nejaké tie vlasky + ja som do telíčka vložila zo starej hračky pískatko, takže aj píska 😵 Postup som nemala žiadny, to bol len taký môj výmysel 😅 , ale ak dojdeš na stretko určite donesem a vysvetlím a môžeš poobzerať 😉

danulka2
20. jún 2009

krasny, aj ked uprsany, den vam zelam 🙂

martiina
20. jún 2009

ahoj danulka 😵

susika
20. jún 2009

ahojte.Maťka dobre si to popísala. ono mi len išlo o to naberanie a uberanie. ešte som sa do takých vecí velmi nepúšťala. treba mi nakupiť piradze, mám lne také velmi chlpate a z toho by to nebolo velmi peknéa tiež ked to deti dávajú do pusy, ako moja ešte stále všetko žuje, tak by toho mala plné usta.blééé.pojdem podla toho tojho obrázku. improvizácia je moje druhé ja🙂))hm, fantáziu na také veci nemám, mna to vždy trkne, ked niečo podobné vidím, potom si urobím aj podla seba. ked donesieš na stretko, tak super.okuknem, pripadne urobím detail foto🙂)kým ma to baví a je na to troška času, prečo sa nerealizovať.
dnes bude amť premieru malej nová čiapka🙂)som zvedavá, kolko vvydrží na hlave🙂
baby, a čo so stretkom, ak bude ako dnes?kam sa zašijeme?ja moju malú pod strechou neudržím a hojdy sú pod holým nebom 😒

teodorka
20. jún 2009

ahojte baby ,neviem ci si na mna este pamatate ...potrebovala som pomoct s vyberom miesta byvania v okoli PD .Tak tento tyzden sme s mm boli v Prievidzi a pacil sa nam dom v Sutovciach za Bojnicami ...viete mi niektora povedat nieco viac o tejto dedine?No a druha moznost je byt na Cyrila a Metoda to je kusok od centra ...viete mi nejako poradit v tomto?

lenadka
20. jún 2009

teodorka, Sutovce su podla mna dost od ruky, ako pekne tam je ale je to daleko od PD, radsej ten byt by som vzala, ale zalezi na Vas co sa Vam vic pacilo, domcek ma zase vyhody, dvor a tak... 😉

baby vy tu kujete stretko? aj ja by som prisla ale nemozem len cez vychadzky a to nestiham, kedze som na PN, ale v duchu budem s vami pit kofolu 😀

teodorka
20. jún 2009

lenadka,mne sa to daleko nevidelo len to bolo dost do kopca a v zime to musi byt teda radost 😒 a ten byt bol zase na prizemi a bez balkona ...tak neviem ...ale zase super ze v centre

lucijja
20. jún 2009

ahoj teodorka. Ja mam zo sutoviec znamu a poviem ti v zime je to tam vraj riadna kovbojka 😀 aj u nas su nejake domky na predaj, do akej sumy cca sa chcete zmestit? 🙂

susika
20. jún 2009

teodorka-myslím, žen toi nie je žiadna výhra. veru, Šútovce sú od ruky, neviem, ako je to so školou, ked máš školopovinné detváky. skor tak na chatu by som to tam brala. a neviem , ako je to tam so spojmi. dedina, že treba auto.ak máte obaja s mangelom, tak fajn. no a tie kopce sú v zime, riadny zaberák, tiež hovorím so skusenosti. ten byt, na prízemí.....obyčajne sa tak bývajúci sťažujú, že je v byte stále zima od podlahy. nemá to tam čo "hriať". ja by osm ti radila skor Cigel. spoje neviem, chodili každú chvilku, alebo Sebedražie.to je tiež blízko PD. alebo Lazany alebo Nedozery. nad Kaniankou ste nerozmýšlali? len teraz neviem, či to nie je tak drahá lokalita ako Bojnice. je totiž riadne populárna.

danulka2
21. jún 2009

ahojte, teodorka nieco ponukaju aj v Opatovciach. Je to ovela blizsie ako Sutovce /inak suhlasim s babami, je to riadny zaberak v zime.Fakt skor ako chalupu na dovolenku./
lenadka posleme ti kofcu, ked uz nemozes prist 😉

ollako
21. jún 2009

ahojte tak som vratila zo stretka, bolo by aj celkom fajn, len pocasie nam nevyslo 😖 ...ale dalo sa...deti bolo ako smeti a ked sme sa vsetci zisli tak to bolo 😲 ...no ale dietky boli zlatunke
a este som nedocitala vsetko, ale to , ze sa chysta stretko v PD 25. som si vsimla, kde sa to kona? o kolkej?... rada sa pridam 😉
nemam teraz moc casu citat, idem vybalovat...

lenadka
21. jún 2009

tak baby idem domkov sice si veziem aj pocitac, ale internet este namam tak kym nebudem v praci budem cusat, majte sa pekne a nech nam slniecko svieti...kofcaaaa dik danulka 😀 😝 😀

danulka2
21. jún 2009

ollako bude to pri Draciku a zatial je stanovena 16 hodina /+ -/

teodorka
21. jún 2009

no tak to ste ma teraz zmiatli 😒 lucija Ty si odkial ?pisala si ale uz to neviem najst...chceme do tych 2.5 mil.
ja som sa vytesovala ze je to 5 km od Bojnic...no ta cesta je tam kadejaka ale teraz v lete sa to da len ako pisete v zime je to urcite horsie...Kanianka je sice blizko ale tam je dom na dome postaveny a to sa mi nepaci ...to ostanem rovno v byte a budem priamo v meste...cez Lazany sme isli tie sa mi pacili ale nic tam volne nebolo na predaj o com by sa vedelo...v Nedozeroch ma odradza ze je to hlavny tah na Martin a aj teraz ked sme isli tak bola zapcha...este sa musim poobzerat za tym Ciglom...No a ten byt bol na prizemi ale mal v pivnici teplovodne rury takze aj hriali od spodu byt...ale aj tak je to ,,len" prizemie. Ak Vas hocico napadne kludne mi napiste hocikedy...priebezne Vas chodim citat ,vsak sa chystam byt Prievidzanka 🙂 🙂 🙂 A DAKUJEM 🙂

lucijja
22. jún 2009

teodorka, ja som z lehoty pod vtacnikom. Je to 12km od prievidze. Poslala som ti IP s ponukami domov na predaj tu u nas...a jednu aj v nedozeroch brezanoch... 🙂

katrin21
22. jún 2009

teodorka:

napr. na nasej ulici v Cigli budu urcite predavat dom, lebo ked dostavaju bytovku, tak sa manzelia stahuju tam.... a bude stat urocte do 2,5 miliona si myslim, aj o hodne menej mozno... su to bezdetní manzelia cca. 60 rocni, slusní, pozemok je orientovaní na juh... pekný 🙂

Šutovce by som nebrala ani nahodou, su tam serpentiny a v zime je to o zivot je to daleko...
Lepsie mas Lazany, nedozery, Opatovce, Cigel , Sebedrazie, prip. aj Velka Lehotka..

To prizemie v meste by som nechcela, kvoli prizemiu... ale ved ponuk je omnoho viacej, preco len tieto dve? 😅

katuskapd
22. jún 2009

ahojte no musim sa zapojit, ja byvam na prizemi a musim ho trochu obranit, necakas a neplatis za vytah, ked je pokazeny ani nehovorim,som spokojna, uz mame zatepleny barak, tak je aj teplejsie 🙂 stretko nehrozi sme odcestovaný tak mozno inokedy.
teodora vela stastia na ludi zelam 😉

ollako
22. jún 2009

danulka dik, ak nebude prsat, tak pride urcite 😉 ...

katrin vraj od bytu odstupili, len neviem ci to nie su len dedinske drby 😝

teodorka ja by som do sutoviec nesla ta cesta by bola pre mna horor 🙄

a musim sa pochvalit, ze po stretku drobec pokrocil a uz krokuje za rucky 😵 , je to lenivec tak kazdy jeho pokrok ma neuveritelne tesi 😀 asi si vzal z jeho rovesnikov priklad 😅

danulka2
22. jún 2009

ahojte, to co dnes mame za pocasie? 😠 🙄 . Nastastie sme doobeda stihli obrat ceresne a teraz uz veselo zavaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🤐 😵
ollako Petko je sikovny 🙂
a musim sa pridat ku katuskapd, my tiez byvame na /vyvysenom/ prizemi a sme spokojni. Ked nieco zabudnem, tak nemusim utekat niekolko poschodi, s nakupmi detto a o stahovani nabytku ani nehovorim. V pripade poziaru sa nemusim bat vyskocit z okna 😉 😀

katuskapd
22. jún 2009

danulka to vyskocenie z okna ma pobavilo 😀 veru vyhoda to je.
olako gratulka k pokroku 😉
matusko uz zacina chodit, prejde aj sedem krokov, ale stale uprednostnuje stvornozky 😀 ,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre