Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martiina
22. jún 2009

baby, čo nepresunieme to stretko na pondelok, to už má byť krásne 😵 ... to je 29.6., ale ak by ste predsa len chceli v tomto nečase, tak ja dobehnem, ja len aby sa aj decká vybláznili vonku

my sme dnes boli na poradni a na očkovaní, maličkí zas pekne popriberali, tak nemusím mať obavy že by im už moje mliečko nestačilo, aj keď už sme začali so zeleninkou a ovocím
Marko má 8300g a Laurika 7520g 😵
ollako super, za chvíľu ho už neustriehneš, bude behať až budeš chcieť aby zas len ležal 😀

martiina
22. jún 2009

Inak aj my bývame na takom vyvýšenom prízemí a ja som nadmieru spokojná, lebo pod nami sú pivnice, kade idú teplé rúry, s dvojičkami sa nemusím ťahať miliónom schodov a aj keď nás teda nevykurujú susedia odspodu, platíme prepočtom prízemného bytu, je tam iný koeficient ktorý zohľadňuje túto nevýhodu, dokonca my máme aj rožný byt čiže ani susedia nás moc nevyhrievajú, tak aj to je zohľadnené 😉

danulka2
22. jún 2009

martinka predbehla si ma vs navrhom prelozit stretko 😉 . Ja suhlasim s pondelkom. Kto este?

molly28
22. jún 2009

ahojte my sme tiež dnes po poradni...takže Soňulka má 65cm a 5700g 😉 😉 😉 no konečne napredujeme...už sa začala pretáčať z boka na bok a prebrázdi na chrbátiku celú postel 😀 😀 😀

s tym pondelkom suhlasim aj ja 🙂 🙂 🙂 hlásia už pekne, lepšie ako v tejto zime 😉 😉 😉 ale ked nie, tak aj tak dojdem...

danulka2
22. jún 2009

molly super, teraz ju budete hladat po posteli,ked sa ti niekde zagula 😉 😀

inak v pondelok plati ta 16hodina? Lebo doobeda nemozem. Domca ma rozlucku v kulturaku, tak sme tam pozvani ako rodicia. Boooze, ako to leti ☹

ollako
22. jún 2009

ahojte ja tiez suhlasim s pondelkom kvoli pocasiu, a o stvrtej mi to vyhovuje, sice, maly by mal prave spat, ...
kedysi spaval len v kociku, ale teraz lepsie spinka v postielke, no ved aj kocik mu este nie je cudzi a kludne zaspinka aj v nom 😉

teodorka
22. jún 2009

no tak hladame dalej 😒 ale tie Sutovce boli nadherne 😒

lucijja
23. jún 2009

aj ja suhlasim s pondelkom o 16tej 🙂

martiina
23. jún 2009

takže definitívne
!!!!!!!!!!!!!!!!! STRETÁVKA PRELOŽENÁ NA PONDELOK 16:00!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucijja
23. jún 2009

baby, co mate male dietky...kedy sa vam zacali smiat nahlas??? Moja je stale vyskerena, ale ani hlaska pri tom nevyda. Ja by som ju tak rada pocula smiat sa nahlas... 🙂

martiina
23. jún 2009

lucija, to by si začasu chcela 😀 Marko sa začal rehotať nahlas síce už dávnejšie, ale Laurika tak pred mesiacom 😉 .... vyčkaj času, jak hus klasu 😀 😀 😀

susika
23. jún 2009

lucija. normálne si ma vrátila k času, ekd sa malá zarehotala ako kocka🙂))to sme s tatinom čumeli, uplne bolbou náhodou, večer pred spaním ribl s nou somariny. hm, ale škoda, že netuším, kolko mala.ale snád nie viac ako do pol roka ale mala viac ako 4, to viem isto. ale dva mesiace, to sa mi zdá skoro.to sa začala uškrňať tak, tak na opičky.

Maťa, ved ten tvoj malý chlapisko váži skoro tolko, ako tá moja malá. 😀 😀 😀 len tá už bude mať o mesiac aj pár dní 2 roky 😀 😀

to ste ma potešili s tým stretkom, som vám sem nestihla napísať skor, že nech sa to preloží. piesok mokrý, preliezky tiež malá by sa tam zbláznila bez toho. a v takomto počasí ani neviem, či je dráčik otvorený. ked bolo dlhšie škaredo a neboli tam ludia, býval zatvorený.

takže pridávame sa aj my na 16-tu hodinu 😀 😀 😀

dajka1141986
23. jún 2009

ahoj môžem sa pridať?

lucijja
23. jún 2009

ahoj dajka, samo ze hej, vitaj...si z prievidze? 🙂

dajka1141986
23. jún 2009

ďakujem 🙂
ano som z Prievidze... chcela som som sa opýtať chodíte do MC Slniečko niekto?

dajka1141986
23. jún 2009

Lucijja my máme tak isto staré detičky 🙂

lucijja
23. jún 2009

jeeeej a fakt, neboli sme spolu v porodnici??? 😀 Sikovno hod nejaky fotoalbum... 😉

dajka1141986
23. jún 2009

no to asi nie... ja som rodila v Handlovej... a fotoalbum no.... posnažím sa 😉

lucijja
23. jún 2009

a kedy presne sa ti narodila malicka?

danulka2
23. jún 2009

ahojte, dajka vitaaj a zarad sa 😉 🙂
baby ja som sa taaak tesila na ceresne, ze som sa ich prejedla 😖 . Ale nastastie mam viac zavarenych ako mam v bruchu 😉 😀 .Mate este niektora taku úchylku v zavarani? 😀

dajka1141986
23. jún 2009

ten album som už aj začala, len mi to nechce zobrať fotky... teda ked ich už dám odoslať do albumu tak mi to nejde 😒

dajka1141986
23. jún 2009

presne na termín 30.3. a tebe?
danulka dik... ja nastastie takú úchylku nemám... ja iba papám 🙂

katuskapd
23. jún 2009

ahojte
danulka sa som este v zivote nezavarala, teda ak neratam ako decko co som pomahala mamine 😀

dajka vitaj, ja chodim do MC na fitlopty s malym, ale buduci tyzden ideme posledny krat, novy kurz az v septembri

stretko vyhovuje, uvidim ako budem stihat tak sa vtierknem 😀

lucija smiech si nepamatam aj ked to bolo nedavno, ale matusko bol take tiche dietko v prejavovani sa 😀

lucijja
24. jún 2009

dajka aj moja je 30.3. 😀 hehe, to je nahodicka...

danulka ani ja som este nikdy nic nezavarala ale tento rok sa chystam na ceresne, uhorky, cviklu, a vyzivy...len neviem ako to dopadne.... 😖

dajka1141986
24. jún 2009

no tak to je teda iná náhodička 🙂

katuska a prosím ťa čo tam robia mamičky s takými malými babatkami... ja by som tam tiež rada išla...
to je neak rozdelené po hodinách alebo ako?

susika
24. jún 2009

danulka, ja som tiež skor na papanie ako na závaranie🙂) záhradu máme iba u rodičov a čerešne vyschli, tak sú len také mladé stromčeky ešte, tak som si kupila alebo chodíme s malou na Kuty za Zapotoky. Tam je čerešňových stromov dosť. ale ešte som sa akosi neprejedla.))) zaváranie ma moc neláka. zato moja mamina, už čakám, kedy začne už aj šišky zavárať🙂) takže tam chodím na zásoby🙂)) možno, ked malá vyrastie a bude to mať kto viac papať,zatail nič moc. začína byť skor na džemy, tak asi s nimi začnem 😀 😀

susika
24. jún 2009

dajka - tie fotky musíš zmenšiť na 700 kb maximálne. inak ti to nezoberie.

katuskapd
24. jún 2009

dajka cvicia na fit loptach, nosia deticky a tak ale tie kurzy su az od 4 mesiacov,asi nie som si ista, a je aj hudobna skola, tiez od 4 mesiacov, mas cas este 😉

susika
24. jún 2009

katuska-na tu fitloptu som chcela aj ja s malou. kolko trval ten kurz? ja som s malou blbla na fitlopte aj doma, do roka som musela s nou cvičiť také kadejaké cviky na podložke, lebo bola skor narodená a potom, ked sme s tým prestali, aby jej to nechýbalo, som sa pýtala na tú fitloptu, tak sme robili lietadielko, žabu a také kadečo, enviem, ako sa to volalo🙂) ale malá sa vybláznila. aj teraz, ked sme s tým prestali, ju sem dokotúla a blbneme. super dobrá vec na rovnováhu a na pevný chrbát.

katuskapd
24. jún 2009

susika vies ze ani neviem asi 2 mesiace,matuskovi sa naskor nepacilo plakal, ale teraz sa uz jasi a uziva sito 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre