Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

domeenika
12. júl 2007

no a zabudla som.. myslela som polikliniku na starom sidlisku.. doktor to nechce robit mamickam skor ako od 32.tt ale ja som ho prehovorila lebo som nebola vobec spokojna s lekarom co mi robil sono v nemocnici tak to asi pochopil..

lenadka
12. júl 2007

kika, ta nervozita, no len aby to aj dnes vecer nebolo 😲 😕 aj ja som bola tesne pred porodom nervozna, normalne som sa potme von isla prejst a ked som sa vratila voda mi odtiekla 😉

srdcko
12. júl 2007

qetinka vitaj
lenadka, to s tymi fotkami na torty si ma potesila, asi si spravime s Adom taky maly vylet do kanianky.
Kika13, ako? este stale nic?

kika13
12. júl 2007

Tak sme sa isli podla vzoru lenadky trosku prejst, prisli sme pred vchod a zacalo prsat, tak davaj naspät. O chvilu sme isli zase, lebo prestalo a presli sme 50m a znova zacalo, ale zobrali sme velky dazdnik a slo sa. Uz sa aj manzel stazoval, ze ako sa mne nechce nikam ist, tak aj on sedi stale doma. Dnes mi vravi, uz aby si bola v tej nemocnici, lebo mam z tejto neistoty stres a co jáááá 😲 ? Inak Samko mi dnes strasne tlaci na spodok uz sa mi aj zle sedi, to sme tu doteraz nemali, tak uvidime. Inak poobede som si dve hodky pospala 😵 , celkom sa uz so mnou da vydrzat, uz nevrcim za vsetko 😀 .

lenadka
13. júl 2007

kika, dufam, ze das vediet co najskor ak pojdes po Samka🙂 😀
mne sa terminom celkom trafili, mala sa narodila o 3 dni skor. Ale mala som dva terminy 14-21.1 a ona sa narodila 18.1-asi aby sa nik nehadal, co najviac do stredu 😀
srdcko tebe to ako vyslo s Adom?

kika13
13. júl 2007

Urcite dam potom vediet 😀

paska
13. júl 2007

jahojte 😉
leni ja som to mala tiež tak s tými termínmi

kika drž sa 😀

srdcko
13. júl 2007

lenadka, Ado sa mal narodit 28.7 a uz v ten vecer mi zacali bolesti, ale potom presli, aj v noci som mala tak kazdych 12 minut a rano sme isli do nemocnice, lebo som mala na nohavickach trocha plodovej vody a poobede sa narodil, takze skoro na termin 🙂

kika13, chlapi su strasni, aj moj mi hovoril, ze co uz nejdem rodit, ze sa tu len gulam 🙂 , ze uz aj susedina svagrina porodila (a ta mala termin az v auguste) a ja stale nic.....este aj na sale, ked som sa "roztahovala" sa stale pytal, ze kedy pojdeme rodit, su strasne nedockavi ti nasi chlapi 😠 😀

lenadka
13. júl 2007

pasi no konecne ta citam🙂

srdcko
13. júl 2007

baby, asi si idem hodit slofika, ado spi, tak idem k nemu, aby mu nebolo smutno...a ked sa zobudime, pojdeme minat matersku 😀 😀 -dneska pride, dneska odide 😀 😀

martina1980
13. júl 2007

DOMEENIKA: Tej ujo v pondelok na sone bol doktor Gál. 😅 😀 Aj ja som tam naňho natrafila prvýkrát 😅 .Takže som sa moc nedozvedela 😠 😀

dobromila
13. júl 2007

baby, ani ja som z Gala nemala dobry dojem, ale ked som sa mu v ambulancii skoro rozrevala, lebo mi naordinoval hospitalizaciu v nemocnici, tak zrazu bol velmi citlivy a nezny. On toho vela asi nenahovori ale mala som taky dojem nakoniec, ze je to dobry clovek.

lenadka
13. júl 2007

srdcko, tak si nieco pekne kupte🙂 😀 aj za nas 🙄 😉

martina1980
13. júl 2007

Ahoj Dobromila 🙂
Ty si mala vybratého pôrodníka? Mimochodom gratulujem k synátorovi 🙂 😉

dobromila
13. júl 2007

ahoj martina1980, inac aj ja som v civile martina, ale narodena o rok neskor, ak je to teda tvoj rok narodenia v nicku 😉

nemala som vybrateho porodnika, lebo som nikoho nepoznala. Rodil ma Durica a nebola som s nim spokojna a primar na vizite ma totalne vytocil, takze tych dvoch neodporucam ,minimalne z psychologickeho hladiska. No ale mozno keby sme im boli dali nieco do vacku, tak by sa ku mne spravali celkom inac, ble 😝

dobromila
13. júl 2007

a dakujem za gratulaciu 😉

kika13
13. júl 2007

Tak to sme asi tri Martiny, a som tiez november 1980 😀 😀 .

kika13
13. júl 2007

Paska dakujem za podporu, boli sme sa zasa prejst a teraz čkáme v brusku o dusu 😀

paska
13. júl 2007

baby inak mimonenka a femmefatale už porodili tiež 😉 takže grulujem
aj tebe dobromila 😵

srdcko
13. júl 2007

boze, sa nam to tu rozrasta 🙂 normalne mam chut este na jedno, ale len tak na pol hodku, aby som si mala na co polozit tanier pri telke 😀 😀
baby gratulujem

paska
13. júl 2007

srdcko len roď 😀 kolotoč ti odložím 😀

srdcko
13. júl 2007

no diky, a co poviem doma 😀 😀 mne jedno staci,hlavne, ked ma nasere...ved ja mam vlastne dve deti, jedno bide mat rok a druhe malo 28

srdcko
13. júl 2007

kolotoc nechaj, co ty vies, co bude mojho stareho bavit na dochodku 😉 😵

dobromila
13. júl 2007

paska, srdcko, dakujem 😉

Paska, to grulujem je len preklep, vsak 😀

paska
14. júl 2007

hehe som si ani nevšimla 😀 že grulujem 😅

srdcko
14. júl 2007

to je dobre, ze grulovacka 😀 😀
paska, a uz ho tatino opravil, ten kolotoc myslim...alebo je to ako u nas? Podla hesla : obuvnikove deti chodia bose. Moj muz je murar a mame dopukane omietky 😀 ale uz slubil, ze donesie omietku z roboty, len este dakoho ,kto to spravi 😀

paska
14. júl 2007

opravený 😀 točí sa ale nehrá 😅 pukla strunka a bohvie kedy kúpi novú 😀

inak my máme dneska polrôčik 😵

srdcko
14. júl 2007

ved kukam, grulujem 😀

srdcko
14. júl 2007

paska, ked kupis strunky a narobis krik, tak bude aj hrat...alebo pockaj, Andrejko si ho sam opravi 🙂

paska
14. júl 2007

no veru asi hej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre