Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
26. nov 2008

martinka,maly je uzasny fakt nadherny kusok:o) hlavne na fotke 13/16 hotovy cukricek 😀 😀

bubba
26. nov 2008

ahoj bloomie vitaj co sa ozyvas az teraz??uz si mohla byt s nami na nasom obrovskom stretku 😀 😀

danulka2
26. nov 2008

martinka suuuper fotky 🙂
bloomie a kde v Bojniciach byvas?

zuzanka07
26. nov 2008

Dani, my sme tie fotky stale nedostali ☹

danulka2
26. nov 2008

tak ste mi dali zlu adresu 😝 😉 ,poslem to brachovi na pracovny

martinka16
26. nov 2008

Ahoj baby tak som este na chvilku tu idem snad dokoncit ten album ak sa podari,,,,

danulka2
26. nov 2008

martinka maly je cely po tebe 😉 , este aj pery ma po tebe 🙂

danulka2
26. nov 2008

baby musim koncit, lebo ma dieta vyhadzuje 😝 😀
dobru nocku

martinka16
26. nov 2008

tak uz som to nejak doklepala ide to tu dlho a este aj nie vsetky foto berie tak si kuknite ja sa tiez lucim a dufam ze ked sa tu v piatok objavim tak vas stihnem docitat,,,,ppapa

lenadka
27. nov 2008

martinka, maly fakt pekny chlapcek a naozaj cely po tebe 😀 😵 ..no mozno baba bude na ocina 😉

danulka2
27. nov 2008

ahojte, lenadka mas pravdu, ze baby su na otca a chalani ma mamu. Aj ked u nas su obaja po tatovi 😝 😀
martinka IP

danulka2
27. nov 2008

halooo, baby kde ste? Len som prisla a uz budem musiet koncit, lebo mi maly vyskoci z postele 😝 . To zas bude dlhe popoludnie 😝 😀 ,pa pa

lenadka
27. nov 2008

moja je cely ocino, akurat "mudra" je po mne 😀 😀 😀 a nema cikaca 😀

lenadka
27. nov 2008

ale jeden cas verila, ze ked ona vyrastie aj jej taky narastie 😀 😅

katrin21
27. nov 2008

lenadka: moja dcera s priatelovou dcerou minule " ukuli super " plan..
Danko umyval v nedelu rano riady a mal na sebe take klasike , volne bavlnené trenky, co ma na spanie... a su dost volne okolo noh...
umyva, umyva a zrazu sa mu cosi nezda,... kukne a obidve baby kvocia za nic a kukaju mu pod trenky 😀 zospodu.... no tak to je uz fakt sila., co ich nenapadne....
tak som to potom skusala aj ja, aby sme zistili, co videli, a videla som akurat tak jeho rit... inak nastastie tma ( trnirky su tmavo bordove) a nie velmi siroky postoj to zachranil... sme mi ale sisi rodina, co ??? 😀

katrin21
27. nov 2008

inak, aj moja je po otcovi... bohuzial.. a jeho druhe dieta, syn, je viac po jeho druhej zene..

katrin21
27. nov 2008

my... samozrejme tvrde y.... my rodina 🤐

bubba
27. nov 2008

katrin no mate to riadne komplikovane.... 😀 ako po jeho druhej zene?on bude teraz treti x zenaty?? 😕

danulka2
27. nov 2008

nas maly uz tiez zistil, ze ma cikaca 😀 😀 😀

danulka2
27. nov 2008

inak super tema 😀

zuzanka07
27. nov 2008

Nasa Karinka tiez stale ukazuje na Majkovho, uz ho chcela aj omakat 😀 . Zasiahla som na poslednu chvilu 🙂. Som si predstavila ako ho vytaha 😲

bubba
27. nov 2008

baby ani sa nepytajte,moj manzel je total flegmos,minule sa holy holil,mala s nim ja pridem do kupelne a ona stoji pod nim a brnka mu po vtakovi 😀 😀 😀 a ja ze to co ju nechas?a on ze,ved nech sa pohra 😀 😀 😀 potom raz som sa s nou kupala a hovori mi,ocino ma vacsieho pipika ako mamina 😀 😀

lenadka
28. nov 2008

katrin, bubba 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
28. nov 2008

katrin, ja som nevedela ze on sa znovu ozenil??? 😕 😅 kukamn ako puk 😲

lenadka
28. nov 2008

katka nejako ta musim odlisit od Katriny, tak preto pisem katrin...aj ked Katka mi viac sedi 😉 no ste tu dve tak co s vami? 😀 😅

srdcko
28. nov 2008

bubba 😀 😀 😀 ...nas maly tiez minule kukal, ze on ma pinda, tato ma pinda, ale ja nie a moj muz, ze teraz su ado bude mysliet, ze nie som normalna 😀

katrin21
28. nov 2008

bubba... no prva zena som bola ja... teda je otcom mojej dcery.. buchol sa do kolegyne Zuzy a ma s nou syna 2roc. a cakaju druhe teraz za 2 tyzdne.. asi Karolinku... a ten syn nie je velmi na neho, ale na jeho uz manzelku ( brali sa v maji po 6 rokoch)... takze takto..

No a ja mam teda priatela teraz, sme obaja rozvedení a ja mam uz spominanu dceru z prveho manzelstva a aj on ma dceru, tiez druhacku, ako je moja..INak aj ona sa podoba na svojho otca ( teda mojho priatela )... riadne kocurkovo, co ?? 😀

danulka2
28. nov 2008

caute caute, uz ste po obede? Ja sa prave tlacim hranolkami 😅 a este bude kavicka /skoda, ze nemam slahacku/

bubba
28. nov 2008

jaaaaaaj tak ja som to zle pochopila katrinka ja som myslela ze hovoris o svojom terajsom druhovi 😀 😀

danulka ja mam na dnes kapustove halusticky mnam mnam ale kedze som len nedavno jedla ranajky,tak u mna naobed klasika - kava 😀 😀

danulka2
28. nov 2008

bubba Katka je pekne kvitko 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre