Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
8. dec 2008

no baby, co ste uz pospali? 😀

danulka2
8. dec 2008

asi 😠

bubba
8. dec 2008

ze pospali...mne este len teraz mala zaspala 😀 😀 😀 a ja zacinam 😀

martinka16
9. dec 2008

Ahoj babulky,,,,

akos a dnes mate::???

danulka2
9. dec 2008

martinka ako tak. A ty? 😉

martinka16
9. dec 2008

My sme v pohode si tu pozeram po nete ,,,,co uz je na Vianoce vsetko pokupene?Ja uz mam skoro vsetko (zacalasom v septembri) este malemu nejaku hracku,,,ma ich dost ale ked jeho zatial len to potesi,,,,a este dostane aj bicyklik , a nejake oblecko,,,je to taky fintos,,,,rad sa pekne oblecie,,,Dani zajtra ideme do CVC ne toho Mikiho neprides?

danulka2
9. dec 2008

martinka a o kolkej?

srdcko
9. dec 2008

my sme chori, takze sa doma potime, teda nepotime, ale leodhlienujeme

martinka16
9. dec 2008

srcko to mi je luto a co vas to tak chytilo,,,,

srdcko
10. dec 2008

ale, vsetci kaslu v skolke, tak sme radsej zbehli, lebo cez den zakasle mozno par razy, ale v noci je to horsie, tak kasle, ze sa priam skoro dusi a napina ho, ale je to len taky suchy kasel, iba cez den ma hlieny. Ale hadam bude ok, aspon si oddychneme, uz sme davno neboli spolu takto cez tyzden, mozeme aspon spolu varit a vypekat a cez obed spinkat

lenadka
10. dec 2008

cafte-srdcko parada-myslim ten odych doma nie chorobu 😉

martinka neboj, mne pravidelne padaju valsy ako besne ale vzdy to zachrani GS eladen-to je asi jedine co naozaj ucinkuje-vyskusaj a chudnem aj ja-volako sa mi pozvecsovali veci a to som si v lete kupila krasne cierne nohavice boli mi akuart a su mi tak volne ze az 😝 a pritom som stale hladna!!!! a napchavam sa vecer o pol desiatej co vydrzat nemozem-ako napr. vcera a rano sa budim hladna co u mna nebyva- vravim vcera manzelovi ze mam asi pasomnicu 😀 😀 😀

paska
10. dec 2008

lenadka nemachruj 🙄 😉 toto je fakt nespravodlive ja čo počítam každý kj aby som to neprešvihla a po piatej nežerem schudnuť ani bohovi 😠

srdcko skoré uzdravenie 🙂

danulka2
10. dec 2008

ahojte, srdcko aj ja zelam skore uzdravenie. Kasel a sopliky nejako zvladnete, hlavne, ze nema teploty.
lenadka na vine je trochu inzulin. Ked sa vecer najes, tak na travenie potrebujes inzulin.Kym spis, tak inzulin je nastartovany a potrebuje este ,,nieco,, stravit a ,,pyta,, potravu. Preto sa rano budis hladna/trochu odborneho vysvetlenia 😉 /. Alebo zeby predsa ta pasomnica 😉 😀
paska na chudnutie ti poziciam mojho krpca 😉 .Funguje na 100% 😀

danulka2
10. dec 2008

babenky obedujete? Ja uz som po 🙂 - strukova polievka, bageta so sunkou, rajcinou a slaninou, mala porcia makovych fliackov a teraz mam konecne kavu 😀 . Co mate dobre?

bubba
10. dec 2008

danulka a to sa kde do teba zmesti taky obed???????wow,to ja zjem za cely den 😀 😀

danulka2
10. dec 2008

bubba musim aj do zasoby, lebo maly ma vycuciava 😀 .Ale to nie vzdy tak ladujem.Dnes som robila tie makove fliacky a vsetko makove ja proste milujeeeeem 🙂

danulka2
10. dec 2008

no baby kde steeee? 🙂

bubba
10. dec 2008

ja ja milujem makove sulance ale aj orechove....len nemam mlyncek a som moc hrda na to ist si pozicat od svokry 😀 😀 😀

danulka2
10. dec 2008

bubba ja som dlho ,,mlela,, mak na kavovom mlynceku 😀 , ale aj jemu uz dosiel dych 😀 😀 😀 . Inak mam mlyncek na robote, ale mamina ma taky rucny a ten melie najlepsie, tak si ho obcas poziciam 🙂

danulka2
10. dec 2008

martinka do kolkej ste boli? 🙂

martinka16
10. dec 2008

Danulik boli sme asi do piatej alebo ani nie,,,no maly este predvadzal svoje tanecne kreaaaacieeee,,,,,

bubba
10. dec 2008

danulka,ja nemam ani mlyncek na kavu,ja kupujem rozpustnu a ked zrnkovu tak uz zomletu 😀 😀

danulka2
11. dec 2008

bubba ja som mala kupeny asi pred 13rokmi, ale moc sme ho nevyuzili, kedze sme kupovali uz mletu. Ale mlela som na moc cukor, ked som nemala praskovy a no niekedy ten mak 😀

martinka16
11. dec 2008

ahoj zeny

danulka2
11. dec 2008

ahoj martinka

martinka16
11. dec 2008

no baby ja som dnes jak mechom drbnuta,,,,co je to dnes za bio stupen ci jak sa to vola,,,?

danulka2
11. dec 2008

martinka nic si z toho nerob, ja uz len cakam, kedy zacne ucinkovat kava 😀 . A co sa ti podarilo nieco vyparatit?

srdcko
11. dec 2008

neviem ale my sme uz lepsie na tom, dneska sme boli na nakupe, tak pecieme......teda ja peciem a ado ma namiesto plasteliny cesto a robi si panackov 😀

danulka2
11. dec 2008

srdcko len aby ich nepridal na plech 😉 😀

martinka16
11. dec 2008

Myslis mna DanI? nie nic sa mi nepodarilo vyparatit,,,,boli sme rano v lidli v HA a nejak sa z toho ranneho vstavania neviem vspamatat,,,idem si asi lahnut,,,,pa babenky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre