Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
23. dec 2008

paska dakujeme a tiez zelam vsetkym krasne, stastne, vesele a nicim nerusene vianoce 🙂

srdcko
23. dec 2008

ja a moje dve deti tiež prajeme keasne vianocne sviatky plne pokoja, radosti, nech sa vytesujete jeden z druheho.....a detickam, nech si najdu pod stromcekom to, po com najviac tuzia....

martinka16
23. dec 2008

pripajam sa,,,,,

martinka16
23. dec 2008

Baby mate aj vy niekedy vycitky svedomia ked narobite krik na svoje deti?????ja strasne a obzvlast nejak v tomto obdobi ale niekdy ma ide rozdrapit od jedu co ten nas maly dokaze.....nevem ci som len taka nervozna alebo ma naozaj vie tak vytocit do spiku kosti.....
je mi z toho na nic,,,,,a hnevam sa na seba ☹ 😠

mikalove
23. dec 2008

ahojte prievidžanky,prajeme krásne vianoce 😉

srdcko
23. dec 2008

martinka16, tie vycitky mam aj ja, kolkorazy si pripadam len ako nervozna matka, lebo poviem daco trikrat a nic a just bude rozhadzovat....
ale niake nasledky to na nom asi nezanechava,lebo nepocuva pravidelne....ale to je vsetko tou dobou, samy stres, kazdy sa nahaname za peniazmi a neuzivame si to, co doma mame...

srdcko
23. dec 2008

jejda bubba, to je vas domcek?

bubba
23. dec 2008

srdcko kiezby bol 😀 😀

danulka2
23. dec 2008

bubba aj ja chcem taky 😉 😀 . Zeby zajtra na Jeziska? 😀 😀 😀
martinka nic si z toho nerob. To aj mna vzdy mrzi, ked nakricim na maleho alebo mu capnem. A ked ta vsetko vytoci nemozes byt v tom? 😉 Ja len, ze mna vsetko rozhadzalo, ked som bola tehu 😅

martinka16
23. dec 2008

hahahaha Danulka nie niesom som si ista ale keby som bola tak by to bol asi najkrajsi Vianocny darcek,,,,
a tu nervozitu mame v rodine.....asi som zdedila 😠

martinka16
24. dec 2008

iiiiihhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to tu nik nebol????????????

bubba
24. dec 2008

jeeeeeeeeeeeeej tu dneska nikto nic???tak aspon daco ja 😀

paska
24. dec 2008

😀 tak aky bol ježo?

srdcko
25. dec 2008

no, nevidela som ho, nestihla som ,ale dalo sa 😀 ta plastelina playdooh to je parada,to aj ja sa s tym viem prehrat, ani muza nepotrebujem 😀 😀

kkatrina
25. dec 2008

srdcko myslíš toho zubára? to bol aj u nás včera favorit č. 1 😀

ja dostanem najkrajší darček v sobotu - sťahujeme sa - jupíííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 🙂

inak vám dodatočne prajem krásne sviatky a už aj všetko dobré do nového roka - ja sa sem dovtedy určite už nedostanem 😉

srdcko
25. dec 2008

fiha katrina, tak plastelina sa nemoze dotiahnut na stahovanie, gratulujem......
my nemame toho zubara, iba to s tymi formickami..

danulka2
25. dec 2008

ahojte, my mame vlacika Tomasa, smetiarske auto a kamion na ovladanie, asi najlepsie hracky pre ocina 😀 😀 😀 . Ale kkatrina to stahovanie je No.1 😉

bubba
25. dec 2008

caute caute...u nas plastelina mala uspech asi tak len tyzden 😅 😅 teda to sme kupovali davnejsie.najvacsi uspech mala kolobezka a barbie a erdziaci konik....ostatne veci,knihy a hracky z 30 koruňaku(teda ze to hned rozozna co je kvalita 😀 )leteli rovno za hlavu aj s bakliacim papierom. 😀 😀

srdcko
26. dec 2008

danulka2, mna tiez plastelina bavila viac ako adriana.....ale tento rok sa ziadna hracka pre ocina nekonala 😀

danulka2
26. dec 2008

srdcko fakt ziadna 😉 😅 😀

srdcko
26. dec 2008

no fakt ziadna, mozno mu svokor daco donesie 😀 😀 😀

bubba
26. dec 2008

no nasa mala dostala barbie s konikom co erdzi a "skace"a ocino sa s nimi nevie vyhrat 😀 😀 😀 my ani vlacik alebo auto na ovladanie nepotrebujeme,nas ocko je skromny haha...
a co srdcko,doniesol svokor syncekovi daku hracku? 😀

martinka16
26. dec 2008

Ahoooj zeny pozeram ze sa rozobera Jezisko,,,,tak nas Maly dostal detsku motorovu pilu kt.hrala prim kym nenasiel pod sromcekom aj lap top ten detsky z tesca no to bolo nieco aky bol krasny tak sa premuuudrene tvaril ked si ho vzal na kolienka....no a samozrejme hot wheels umyvaren aut poschodova ale to si etse nevie sam ovladata ale zato ocko to uz dokonale ovlada....

martinka16
27. dec 2008

baby caute to nemyslite vazne ze ste tu este neboli ani jedna,,,,

srdcko
27. dec 2008

som tu martinka16....
nie nedoniesol, co uz, ale dostal sampon proti vypadavaniu vlasov 😀 😀

bubba
27. dec 2008

caute baby konecne som tu uz aj ja 😀 😀 😀 srdcko tak to dostal podobne darceky ako ja 😀 😀 ja som si zabalila zubnu pastu,sprchovy sampon a podobne blbostky..ked zrovna na vianoce nic nepotrebujem tak co sa zasterlim?? 😀 😀 ale planujem si konecne kupit poriadnu penazenku,mam asi 10 takych hrackarsykch stokorunovych ale uz si kupim asi poriadnu kozenu a budem mat pokoj...ale zatial som este taku nevidela co by sa mi pacila...teda mozno taku este ani nevyrobili,hehe....a co vy zenusky?co ste si pokupili alebo vasi chlapi su poriadnejsi ako ten moj a kupili vam darceky oni???uups pardon dostala som od neho knihu o akvariach 😀 😀 😀 😀

srdcko
27. dec 2008

no ja som si kupila penazenku, hodinky, sveter, a muz ma prekvapil kazetou adidas....takze tak fifty-fifty

danulka2
28. dec 2008

ahojte, bubba ty si rybarka? 😉 🙂 S tou penazenkou pockaj na taku ,,eurovu,,. Ja som si pred rokmi kupila y avonu a je super, ale neviem ci tam popcham tie eura 😉 😀

bubba
28. dec 2008

sak tych europenazeniek maju kopec vsade len mne sa to nepaci.nasla som jedu so super zasobnikom na drobne,otvoris zips a roztvori sa ti asi 5 takych malych priehradiek a este stredna ma zips,takze aj to bolo prehladne aj priestorovo dost velke a aj sa mi to zdalo bezpecne nieco na taky sposob by som chcela len vonkajsi dizajn sa mi nelubil ani na jednej,teda pacila sa mi jedna bola z byvoej koze aj pekny vzor mala a ani nebola draha stala asi 1100 korun ale sa mi zdala taka makka a myslela som si ze ak tam bude viacej minci ci by to nevypucalo a nevyzeralo ako "prezrata macka"inac ja ked som bola v britanii tak tam bola mena v podstate rovnaka ako euro tedy myslim bankovky aj mince a uplne v pohode mi stacila obycajna penazenka teraz robia slovaci z toho neviem co vsetci nakupuju europenazenky jak blbi len u nas v rodine dostali 4ia tieto penazenky a este sme sa so sesterkou smiali,ze nikde vo svete nic take nemaju len u nas...zasa sa niekto sikovny potreboval asi nabalit tak si vymyslel super europenazenku 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre