Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

sesijane
16. aug 2011

Ahojte,som tu nová a hned vás prosim aj o pomoc,počula som že v MC Slniecko s robi burza na oblečenie a neviem ako to funguje,boli ste tam už?ak máte nejaké info prosim podelte sa budem vdacna,mám pekne vecicky z UK po malej asi 300ks a snazim sa to predať.
Ďakujem pekne za rady

jana08
16. aug 2011

@kkatrina ja som bola tiež veľmi spokojná v Bojnickej pôrodnici a vlastne aj na rizikovom, podľa mňa veľmi príjemný personál.

janula18
17. aug 2011

@sesijane môžeš naraz doniesť 25 ks, je to tam takými malími písmenami

sesijane
18. aug 2011

Ahoj,už viem,len som si myslela že mozem mat aj viac zmlúv alebo že si mozem predávať sama,dik 🙂 😉

monulik0209
19. aug 2011

ahojte dievcence viete mi poradit kde v pd sa daju kupit tie detske pennove puzzle??? lebo v draciku som ich nezohnala ☹

nyc
19. aug 2011

@monulik0209 my sme kupili v hypernove, s motivom dinosaurov, ale to nam bolo jedno 🙂

monulik0209
21. aug 2011

@nyc dakujem za info,skusim kuknut 🙂

sesijane
21. aug 2011

škoda že si nehovorila skôr,aj v tescu ich ponúkali vo veľkých kosoch,skús sa spýtať 😎

@monulik0209

monulik0209
22. aug 2011

@sesijane no minule som sa pytala a uz nemali

teodorka
23. aug 2011

my sme tiez kupovali v tescu

sesijane
25. aug 2011

Dievcence ked nemáte záujem o vecicky čo ponukam aspoň mi prosim vás poraďte nejaký bazar v PD ktory by to kúpil odomna,už sa mi blíži termín synceka a musím sa tých dievcenskych veci zbaviť a nahradiť ich chlapcenskymi 🙂
Ďakujem za každý nápad 🙂

janula18
26. aug 2011

@sesijane ešte dnes zberajú veci na burzu v materskom centre. Burza je zajtra. Vyššie som dala foto, kedy a o koľkej. Skús tam.

eimiky
26. aug 2011

@sesijane daj ich na bazar sem na koníky, tu nakupuje veľa mamičiek 😉

sesijane
26. aug 2011

@eimiky
Tomu verím,ale sme v novom bytiku a nemám ešte internet v domácnosti iba na telefone a cez to sa mi nedajú sem foto ☹

sesijane
26. aug 2011

@janula18
Ja som nad tým rozmyslala ale nechápem tým podmienkam,to musím dať 20ks pod 16€ aby som platila za kus 0,03€ alebo sa to ráta za každý jeden kus do 16€,a potom ešte aj 15% z výnosu ci čo,sa mi zda že im dám viac ako ja pre seba predam 😕 😝
Prosim ťa vysvetli mi to ak si tam už bola ako to je 🙂 dakujem

matilde111
3. sep 2011

kočky, s akými najmenšími bábätkami ste chodili do Slniečka?

eimiky
3. sep 2011

@matilde111 ja som s malým do Mc ale nie v Pd v Ba išla prvý krát ako ročným.Dieťa ktoré nesedí ešte alebo nelozí poprípade nebehá, tak v podstate tam veľmi s ním nemáš čo robiť, s inými deťmi sa nezahrá a sú tam poväčšine staršie detičky.Najskôr tam niečo nachytá.lebo dosť často sa mi stalo, že tam deti boli usoplené a o 2 dni sme už boli aj my..Alebo potom chodiť do Mc ale len na kurzy ako sú fitlopty s rovnako starými detičkami.( len tu v PD to je dosť o ničom keď to porovnám s fitloptami inde).Ale zas od dvoch rokov odporúčam tvorenie, alebo art room s Jankou Laurovou to sa nám veľmi páčilo tam sme si našli super kamarátov, ale to máte ešte čas. A od dvoch rokov je ešte aj v Pd hudobná, to je celkom zaujímavé, ževraj.

eimiky
3. sep 2011

@matilde111 http://branapd.sk/herna/ tu je tiež herňa ale nebola som tam ešte

kacena78
4. sep 2011

ahojte ,chcem sa spýtať či neviete kde v PD robia 3D sono okrem Gynfery na uniklinike,dakujem

eimiky
4. sep 2011

@kacena78 asi aj Gazo na severe,ale neviem ci berie aj pacientky okrem tych svojich

matilde111
4. sep 2011

@kacena78 ahoj Kačenka, veru to pravé 3D by mal robiť iba Hudec, tie ostatné, ktoré sa za 3D vydávajú, v skutočnosti ani nie sú 3D, napríklad v starom meste nad lekárňou...a prečo nechceš ísť k Dr.Hudecovi?

adula3334
5. sep 2011

@eimiky ja chodim ku Gazovi a nevsimla som si,ze mal 3D... ked som este tehulkovala,nemal...ale mozem zistit 🙂

paola881
5. sep 2011

Kočky,nejdete niektorá plávať s malými do Bojníc-nemocnice?My ideme už druhý krát teraz v stredu o pol 10.

eimiky
5. sep 2011

@adula3334 aj ja som k nemu kedysi chodila 😉 na stránke má uvedené 3D/4D ale neviem či len neobjednáva k Hudecovi, treba zavolať
ja som bola na tom v Handlovej ešte u Ďurkecha

kacena78
5. sep 2011

@eimiky ja som bola u Hudeca na 3D pred 4 rokmi ked som bola tehotná,ale nič moc strašne zlé obrázky malý sa nechcel ukázať ja viem ,že dokktor za to nemohol ,ale druhý termín sme nedostali zdalo sa mi to vela za 2000 ,teraz som znova tehotná tak zháňam info či niekde ešte nerobia

eimiky
5. sep 2011

@kacena78 tak skús zavolať do Žiaru tam išlo veľa doktorov z Handlovej aj ten primár čo to robil mne http://www.ziar.nemocnica.com/odd_gynekologicke...
alebo možno už aj Hudec má lepšie metódy

matilde111
5. sep 2011

@kacena78 kacenka, ja som bola u Hudeca, tento rok na jar a bolo super, super fotky, super video, super prístup...tak neviem...ale isto viem, že ešte na jar bol jediný, kto v PD robil 3D.🙂

21
5. sep 2011

Dievcata, nemali by ste zaujem ist so svojimi drobcami na hudobny kurz Yamaha..? Bude aj v prievidzi aj v nitr. pravne. Vrelo odporucam, chodili obaja moji chalani a teraz idem chodit aj s malou... Nechcem vas nasilu nutit, no mne sa to fakt straaasne paaaaciiiii, je to prosto super. Viac :http://hudobna-skola.sk/

bambulka82
5. sep 2011

@eimiky @kacena78 primar Durkech v Ziari 4D sono uz nerobi..robi to tam dr. Zeliznak..my sme boli, stoji to tam 33€, ale spravia iba video, fotky nie..a kvalita, no neviem..zalezi vela od toho, ako je malicke otocene, ci ho je dobre vidiet 😉 ale v celku sme boli spokojni, sice sme tam boli asi 4x, pretoze bud maly nebol dobre otoceny, alebo dr. Zeliznak mal naliehavy pripad, alebo operaciu.
ale moja kamaratka bola v PD u Hudeca..tam zaplatili asi 66€ a spokojni teda moc neboli 😒

matilde111
5. sep 2011

@21 a od akého veku sa môže ísť na ten kurz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre