Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
1. okt 2008

kika 😀 😀 😀 len aby sa aj ostatne nepridali a budes mat radu pred dverami az po vchod 😀
urcite mu to skor prejde ked sa to dobre vysaje 😉 kupila si ju v lekarni ci cez internet a kolko tak sranda stoji???

lenadka
1. okt 2008

hanzelka vitaj a nic nepytaj 😀

lenadka
1. okt 2008

paska, ze co budes po veceroch robit??? No lestit pribory, okna, robit kominky v skriniach adt... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paska
1. okt 2008

leni už som aj začala 😀 ale už bolo aj načase 😅

kkatrina
1. okt 2008

ahojte,

Leni v nemocničnej lekárni v Bojniciach ju majú a stojí cca 300 sk. 😉

my už maľujeme horné poschodie 😀

lenadka
1. okt 2008

katka super! 😀 My pivnice 😀 😀 😀 😀 a vraj sa nemozeme ESTE stahovat lebo pracovnu treba 3x obielit a naodit baterie, tak zhanam stare baterie ,lebo nemienim nove do pracovne davat 🙄

lenadka
1. okt 2008

inak fajn cena 300,- 😕 🙂

danulka2
1. okt 2008

ahojte, co dnes robite s drobcami? Hrozny den 😒 ,ale teraz uz tusim prestalo prsat, tak hadam poobede pojdeme aj von.

martinka16
1. okt 2008

Ahoooj babule...

tak som tu asi uz tretikrat a nikdy nemam cas napisat ani len slovko chodievam pomenej a tak stracam nejak nitku,,,ako sa mate a co ratolesti posluchaju???,POcasie mame o nicom ale kedze som si synatora naucila chodit von aj cez taketo mizerne pocasicko nevhnem sa ani dnes,,,,takze na pobedie startujem gumaciky a prsiplastik a ide sa...

danulka2
1. okt 2008

martinka asi nam ine neostava 😉

lenadka
1. okt 2008

moja to miluje ked ma gumaky a moze skocit do kazdej kaluze 😀

kkatrina
1. okt 2008

Kubko by v gumákoch chodil aj do škôlky 😀

inak Leni to je na porazenie 😠 ja sa do marca sťahujem aj keby som mala spávať na holej dlážke 😀 😝

bubba
1. okt 2008

aj my gumakujeme s nadsenim,hlavne ja 😅 😅 z kazdej cizmy pol litra vody vylejem a zasadne je vzdy po rit mokra tak sa smejem ze my mame gumaky len pre efekt...ale v lidli mali v akcii tie gumene gate monterky(do piesku a do vody)za 250,-vyborna cena ale nemali nasu velkost 😠 inac by uz bol problem s mokrou ritkou zazehnany 😅

kika13
1. okt 2008

ja som za odsavacku dala v lekarni pri nemocnici v ha 399,- cez net stoji 389,- ale fakt na nezaplatenie

paska
1. okt 2008

kika a uz je lepsie?

bubba
1. okt 2008

ja by som si ju aj kupila,ale my nemavame sople 😒 skoda 😀 za taku dobru cenu 😀

lenadka
2. okt 2008

bubba 😀 😀 😀 ty maska 😀

kika13
2. okt 2008

😀 bubba ja by som moc nefrajerila ze moje dieta nemava sople 😀 , ani moj este doteraz nemal 😅
vcera dostal samko atb vyzera ze sa to zlepsuje, diky za opytanie paska

kika13
2. okt 2008

a nema uz horucku huráááááááááááááá 😀 😀

bubba
2. okt 2008

kika gratulujem k zlepseniu 🙂 🙂 zdr.st.
PS: len ak mi nahodou ochorie tak ja uz ani nebudem vediet co mam s nou robit..budem panikarit..ked jej isli zubky sme mali asi 4x sopliky ale to len taka voda 😲
ozaj kika a vy co s tym streptokokom ci co ste to mali?

danulka2
2. okt 2008

kika13 to je super,ze uz je lepsie 🙂

kika13
2. okt 2008

jaj zlateho stafylokoka no prislo odislo 😀

susika
2. okt 2008

ahojte. aj ja ju mám, tú odsávačku na vysávač.super vec. tolko sme sa v zime natrápili s takou hadičkovou a začali ísť von až vtedy, ked už som nevládala s dychom.ale od vtedy nenávidí vysávač. 😀 😀

hanzelka - toto moje šidlo tiež neviem, ako zareaguje.ona je ako výchor, ale neviem, ako bude reagovať tam, lebo v neznámom prostredí je ako med, kým sa neoťuká🙂)) my skor ako na dlhé trate robíme po štyroch "beh" na rýchlosť a prekážkový beh" 😀

mitta - no hurá niečo také.miluje hudbu 😀 😀

srdcko
3. okt 2008

to len ja som taka drasticka mama, ze mame iba hadickovu odsavacku? :D ja si vzdy tak zalahnem na Ada, hlavu medzi kolena, ruky pod nohy a tahame, aj kvaplky mu tak musim aplikovat, obcas aj nurofen, lebo inak sa neda ☹

lenadka
3. okt 2008

srdcko neboj aj ja mam hadickovu a to teda bolo ked sme u pouzivali, nastastie uz vie vyfukat nos ako belika zena dost dlho...dostala na vyber, bud poriadne vyfukas sama, alebo budeme odsavat 😀 co ine jej ostavalo? 😅 😀

paska
3. okt 2008

brý deň 🙂 ja mam balonikovu a tiež som matka drsňačka 😅

lenadka
3. okt 2008

caf drsnacka 😀 mala by som niekedy prist na oslavu Bc. 😀 😀 😀

paska
3. okt 2008

leni vyčkaj času 🙂 niečo sa chystá 😀 ligueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeere 😀 😝 dostaneš pozvanku 😉
len ešte sme ani tie promocie nemali 🙄

mimonenka1
3. okt 2008

ahojte,
MC doporucujem, my by sme boli bez centra asi hotove. Moja dcerka je aj vdaka centru spolocenska a nebojacna.

kika13
4. okt 2008

ahojte chcem sa opytat ci mavaju vase decka uzlinky na krku a vzadu na hlavke ked su chore, samkovi to vidno bez toho aby som to chytila, ma to ako hrasky 😒 😖
co budete dnes porabat s detmi ked prsi? My sme doma sami dvaja, tato siel do Pahy na NHL 🙄 , asi sa tu zblaznime Samko furt stoji pri kociku a mrnci ☹ , chce ist von, jediine co ho bavi su varesky misky lyzicky a hrnceky, hracky ho nezaujimaju 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre