Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

zuzu13
7. sep 2007

tak hijóóóó

jesenka
7. sep 2007

no jasne, v pohode, ked uz tam budem, opytam sa 🙂

paska
8. sep 2007

ránečko 😀 idem sa ja obriadiť a davaj na burčák 😀

jesenka
8. sep 2007

ránko 😀 ja idem dnes fotit kamaratovi na svadbu, tak dúfam že počasie vydrží, tfuj tfuj tfuj

kika13
8. sep 2007

caute, uz som doma 😀 😀, co nove v okrese, boli ste aj na tom uprsanom jarmoku? Burcak chutil? Dala by som si 😝 .
Kati tento tyzden ak este budes doma, by sa ten moj manzel zastavil s tymi dokladmi a este mu nieco pribalim, ale neprezradim co, velke tajomstvo 🤐 🤐 😎 .
Jesenka tak uz mate novu susedku 😀 , jej som na nu zvedava 😵 .

kika13
8. sep 2007

Inak na sone sme boli v stredu, reflux nikde, tak nam dala nasa doktorka nutriton do mlieka, ze super vec, maly to zjedol, zaspal a sa mu tym nejako znovu odgrglo a vyslo s neho nieco strasne huste, skoro sa tym zadusil ☹ , som ho musela hore nohami obratit a vytriast to z neho, sa nemohol nadychnut chudacik, stastie, ze som sedela pri nom, lebo inak neviem, ani nezkrikol, bol uplne potichu, len zaklonil hlavu a tak divne sa natahoval. Este ho z toho poriadne zapieklo, tri dni nekakal, tuto noc celu tlacil o stosest, ani hadicka nepomahala, som mu s nou desat minut tam vrtala chudacikovi tak sa rano konecne vykakal moj maly. Som myslela, ze sampus buchnem, ked to z neho vyliezlo. Tak som nechala nutriton u nasich a povedala som mame, ze nech ten dvestopadesiatkorunovy zazrak vysype pekne sliepkam 😅 . Radsej budeme grckat sem tam ako toto. 😖 😖 😖 .

kika13
8. sep 2007

jesenka ty si fotografka 😨 😨 😨 ?

paska
8. sep 2007

kika no toto ti nezávidím 😒 chuda samko ale tie prve tri mesiace su také skuškové obdobie potom by to malo pominúť andrejko mal tiež všetko možné najprv grckal potom mal zápchu potom tie večerné plače a nakoniec to zaklincoval exém 😖 ale od toho štvrtého mesiaca je to ok 😉 tak dufam že nám to vydrží na furt

kkatrina
8. sep 2007

ahojky, dnes akosi nestíham, mám strašne zlý deň, ale o tom vám radšej písať ani nebudem ☹

jesenka mne aj Kubko v 36/7 tt keď sa narodil mal 3,5 kg a mala som problémy pri pôrode, a teraz keby ma nechali, ak sa to samé nerozbehne ktovie koľko by mal malinký pri narodení ale odhadujú to na dobré 4 kg - to riskovať nechcú, tak som sa s doktorom dohodla, že by mi to prípadne na budúci týždeň alebo najneskôr o 2 týždne vyvolal

maťka len mi pekne okrem tej fľašky nič neposielaj, ok? 😕
zbytočne si robíš starosti 😖
zajtra ti napíšem IP

kika13
9. sep 2007

kati, poslem poslem poslem 😎 😎 😎 !!!

kika13
9. sep 2007

Starosti by som mala keby ti nic neposlem 😠 .

kika13
9. sep 2007

A uz na tuto temu nebudeme ani diskutovat, lebo sa budem hnevat a myslim, ze toto vyuzijes 😉

kkatrina
9. sep 2007

ty sa vieš aj hnevať? 😀

máš IP 😉

kika13
9. sep 2007

.kati mas IP 😉
A ty nevies, ze sa viem hnevat, nepamatas co sa nam spolu v robote stalo? Na to tak lahko nezabudnem, vtedy som sa naucila nadavat 😖 .Este teraz mi je spatne, ked si nato spomeniem, moje meno si aj ten policajt zapamatal 😒 .

paska
9. sep 2007

a ja mam de ipé? 😠

paska
9. sep 2007

inak všetkým martinkám veštko najlepšie k meninám
😉

kika13
9. sep 2007

dakujeme
Paska mas IP 😀 😀

paska
9. sep 2007

kika máš ípé 😀 😀

kkatrina
9. sep 2007

inak pripájam sa k blahoželaniu, maťka všetko naj k meninám, nech ťa chlapi poslúchajú 😀

kika13
9. sep 2007

diky katka 😵

jesenka
10. sep 2007

paska aj ja dakujem 😉

fotografka? amaterka, robim to len pre kamosov a znamych, ohromne ma to bavi 🙂 ked mozem rozkazovat "ruku nizsie, pozri doprava, hlavicku naklon, schovaj tu dvojitu bradu 😀 " a vsetci ma posluchaju a este radi, hehe. Ale zvazujem, ci s tym nezacnem nieco robit, nech to nieco aj vynasa 😀

no kkatrinka, viem o com hovoris, moja mala mala 4400g, uz by som to nechcela zazit znova ☹ teda babo este chcem, ale odmietam rodit ! asi to budem musiet vyriesit tiez tak nejako, ako ty...

kkatrina
10. sep 2007

maťka to podľa mňa nie je v bebe, ale v tom že on strašne veľa spapá. Mne Kubko ako 2 mesačný vypil asi 90 ml iba beby - a aj to bolo niekedy veľa. Potom sa ustálil na nejakých 120 ml, ale viac nevypil nikdy. A potom už bol od 4 mesiacov prikrmovaný takže stále mu stačilo tých 120 ml. A doktorka mi vtedy vravela lebo sa mi to zdalo málo, že tie tabuľky na bebe sú hlúposť, a bábatko vôbec tak veľa nepapá. Jediné čo musíš je dodržovať odstup pri umelom mlieku minimálne 3 hod od posledného krmenia. A skús mu do beby nakvapkať ten sab simplex. A asi si musí na umelé mlieko iba zvyknúť, lebo to sa tažšie trávi. Ak kubko keď prechádzal od materského na umelé tak asi 1 týždeň viac grckal. Tak držím palce nech sa vám to upraví. 😉

mimonenka1
10. sep 2007

ahojte,
kika to je strašné, to ste mali teda šťastie, že si samka strážila. to je o nervy. držím palce, aby ste boli v poho.

lenadka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
10. sep 2007

kika, aj mne poradila dr. ten nutriton a tiez skoncil pri sliepkach 😝 mne sa navyse nedalo mlieko odstriekat tak ako som ho mala do neho zamiesat??? A nemala som pocit ze to pomaha, praveze to bolo obtazujuce 😝

jesenka
10. sep 2007

jeej, lenadka, ja voznicu poznam,travila som tam zhodou okolnosti dokonca pred 2 rokmi silvestra, poznam odtial 2 ludi (ktorych som ale spoznala v londyne, svet je maly)

kkatrina
10. sep 2007

už sa môžte pozrieť ako vyzerám, keď mi kaderníčka odstrihne polovicu vlasov. 😀
A Maťka špeciálne pre teba - urob kuk do albumu, pridala som tam fotky z hodov, tak sa pokochaj rodinkou úžasných. Len jana tam nie je dobre vidieť, ale bol oblečený ako červená čiapočka, a jeho žena bola ako ježibaba - ešte mala prirobený aj taký špicatý veľký nos. 😎

jesenka
10. sep 2007

prievidzaaa, dnes spite vsetky?
kkatrinka, pristane ti to s tym bruskom 🙂

kika13
10. sep 2007

Konecne som pri pocitaci, nestiham dako 😖 , moj sa ma stale pyta, ze ako to ine stihaju, no ja neviem fakt, ked som oddychnuta urobim vsetko za jeden den a ked unavena, tak mi to aj tri dni trva.
Jesenka, Stanku mali dnes pustit, tak asi uz mate kamosky doma, vravela mi Stanka, ze uz sa tiez na vas tesi, ze budete vozit spolu.
Sem tam musime dokrmovat, ked nemame dost mliecka, tak sme zacali davat bebu 1 HA, Samko z toho strasne grckal, tak nam dnes doktorka napisala Humanu 1HA,ze je lahsie stravitelna, tak uvidime. Dnes sme nepotrebovali dokrmovat, tak zatial neviem ci mu sadne.
Mame doma 2 krabice Beba 1HA, nedavate to niektora? Potrebujem sa toho zbavit.
Kati super vlasy 😉 . To brusko uz mas pekne gulatucke 😵 .
Lenadka ja som mala doma dve odsavacky a obidve boli na dve veci,vobec neodsavali len par kvapiek, kupila som si v nemocnici pakovu od aventu, sice stala 2200,-, ale 100ml vytiahnem za 10 minut.

kkatrina
10. sep 2007

ďakujem za pochvalu 😀 len toho bruška už by som sa rada zbavila 😉

maťka tú bebu mi môžeš odložiť ak ju nebudeš už potrebovať, ja ju od teba kúpim.
prídeš zajtra s Vladkom? som sama doma. musím ti porozprávať pikošky, dnes som sa rozprávala s Chudou a pýtala sa na teba.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre