Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
6. apr 2009

lenadka: na akych skuskach??? co skusas?

ja som inak v piatok objednala tu detsku, ked vsetko pojde dobre, tak ju mame cca. v 18-19 tyzdni, teda koncom aprila... takze zas bude take mini stahovanie( vsetky veci sup von , nabytok ku nasim a sup potom do noveho nalozit ).. tak sa vytesujem.

Ozaj, Lenka, nechces dva kvetinace oranzove na kvety? su keramicke s dierou a podtackou, ja som ich kupila, a nakoniec su pre mna moc vyrazne a ani velkost mi nesedi... dala by som ich lacnejsie, inak su uplne nove, akurat do toho jedneho som pichla kvet, ale to by nebol problem ho vybrat... stali okolo 3OOsk kazdy, ale dam zlavu. Tebe by sa podla mna hodili... alebo niekomu, kto chce kavlitne kvetinace do oranzova.. skusim odfotit a hodit do albumu zajtra , pozajtra

danulka2
6. apr 2009

ahojte babenky, ako sa mate? Vonku je krasne. Brazdite ulice? 🙂 🙂 🙂

katuskapd
6. apr 2009

ahojte
sem tam si vas precitam ale este som nepisala.
katrin21 ja mam tu detsku od renata v oranzovom prevedeni, velku rohovu skrinu, uzku vysoku, s polickami a komodu, no a na komodu nadavam. tie predky su strasne tazke a neustale ich opravujem, vzdy sa bojim ze ich maly otvori a padnu na neho. tot moj skromny nazor

katrin21
6. apr 2009

katka: aj moja segra ma renato... a tiez nadava na komodu, ale preto, ze sa nedaju vybrat sufliky.... ja ale nemam celu renato, mam od nich len stoli a nadstavec objednany.... ostatne bude Point z Decodommu, farba javor.... 🙂 😉 .. inak diky za radu, vzdy sa zide 🙂

lenadka
6. apr 2009

katka odfot, kuknem 😉 akurat som v nedelu jeden presadzala do oranzoveho a druhy oranzovy je odlozeny, lebo do neho este namam kvet 😅

danulka2
7. apr 2009

ahojte, fiiiha, ale to tu frciiiii 😉 😀

lenadka
7. apr 2009

teda veru..ale ved je krasne co budeme za pocitacom sediet??? tak tak baby...ja idem do mesta, ideme malej zhanat tenisky, lebo z vlani su jej male-a to ich mala asi 5x lebo jej na konci leta boli este kusok velke 😅 😅 😅

katrin21
7. apr 2009

bab cafte.. ja som dnes bola v Ba... chcem len dat info... vcera som testovala.. negativne... a dnes rano teplota 37,1.. cize dokonca stupla( posledných 5 dni bola 37).... tak mi nezostava ine, len cakat do soboty, ci mrcha dojde a potom na velku noc testnut znova.....

hanka21
7. apr 2009

Ahojte kocky....Chcela by som ist dat odfotit malu na 2 roky....viete mi poradit neakeho fajn fotografa/fotografku?tu v PD ? chcem jej dat urobit neake pekne fotky..diky

lenadka
8. apr 2009

katka...no asi to bolo este skoro testovat...ja som tu dnes posledny krat, lebo mam dovolenku od zajtra do utorka a k nasim ideme az v nedelu tak vtedy najskor nieco napisem-ak sa dostanem k pocitacu lebo ten okupuje segra 😅

katrin21
8. apr 2009

tak dnes mam zas 37,1 😉 verme ze to nieco znamena !!!!!

katrin21
8. apr 2009

lenka.. dala som foto do albunu toho kvetinaca,, ten mensi.. mam aj vacsi.... ten mensi stal 280, dala by som ho za 200... vacsi tak za 300... baby mrknite, ci sa Vám nehodi nieco take... mne ani moc nie... ale je v druhom albume omylom, tam kde mam graf

lenadka
8. apr 2009

katka a aky maju priemer tie kvetinace, lebo takto z foto neviem odhadnut velkost...ja mam ten kvetinac tiez na foto v albume-stoji za tym stromcekom v obyvke, akurat teraz si uz stromcek v nom lebedi 😀

katrin21
8. apr 2009

lenka, no priemer teraz ti nepoviem, ale jeden je dost velky, bol by na ten tvoj fikus( je to fikusm nie?). a ten mensi je na fotke.. ma primer asi tak 20-22cm.. a je taky vysoky takých 18 mozno... nie je maly ani ten. premeriam a dam vediet... tazko odhadovat... ale su inak pekne

danulka2
8. apr 2009

ahojte, no pride nejaka ta burocka alebo nie? 🙂 Vyzera to vseliako 😖

katrin21
8. apr 2009

danka, daj pokoj s burkami.. ja chcem pekne pocasie

lenadka
8. apr 2009

hej je to fikus, len ten uz je posadeny v kvetinaci co je na fotke za nim, teraz cez vikend som ho KONECNE presadila, ten kvetinac som kupila v baumaxe za 200 - super cena nie? 😀 a uplne sa mi hodi... 😉
inak su peknucke tie kvetinace, tak ked mu budu pasovat zoberiem ich 😉

lenadka
8. apr 2009

prajem prijemne sviatky, malym dievcatam vela kupacov-nech sa vytesuju---a upozornenie v Tescu maju kinderka po cca 11,-Sk- ja som tam nebola, len kolegyna dobehla zo sackom plnym kinderiek a povedala mi cenu v korunach tak predpokladam ze to bude do 40 centov a mne kupila sacok malych vajicok 30% kakaovej susiny-to teraz sledujem lebo tie 8% " šity" nechcem bola zlava 50%...tak hor sa nakupovat nech je co dat kupacom 😉 😀

katrin21
8. apr 2009

dobre vedietleni ! peknú velku noc si uzi., ja mam dovcu utorok.

martiina
8. apr 2009

ahojte baby,
matahary ešte stále nič 😅
lucija ako sa ti darí, ako sa máte
danulka, molly zajtra sme v bojniciach ... tak na seba možno narazíme 😀

lucijja
9. apr 2009

ahojte...my si pomaly zvykame na seba...stale bojujeme s kojenim, ale hadam sa to spravi... 🙂

lucijja
9. apr 2009

baby, ako mozem obliect malicku na noc? sme este vo vankusiku, ale mame v dome dost zimu. Navyse v noci nechceme kurit, lebo s manzelom nemozeme vobec spat ked nemame zimu... ☹ Ked mame teplo vstavame unaveni a nevyspati...lenze co s malou? Je asi od veci navliekat jej na spanie ciapku a rukavice, nie? ☹ To sa asi nevyspi...ach jaj, co robit aby bol aj vlk syty aj ovca cela? 😀

katrin21
9. apr 2009

ja som to riesila tak, ze som ju nechala v paperovom vankusiku- zavinovacke stvorcovej a ked bola uz ozaj zima, tak som ju este tak prekryla deckou navlecenou vo vankusovej navlecke.... alebo takym paplonikom este po mne , co sa volakedy daval do kocika... a tenku ciapocku ju mozes dat, nebok nebude ja taka zima.. ved vyskusaj, ak by si videla, ze ma studene rucicky, potom az daj rukavicky, ale podla mna, nie je az tak zima.. ani u nas sa nekuri, byt je na vychod, cize slnko len doobeda a da sa vydrzat.. inak moja dcera spi furt odokrita, aj ked uz nie ke teda mimino, aj tak nechapem, ze jej nie je zima... 😀

hlavne ju stale davaj na bok spavat, aby nemala vylezanu hlavicku aj v kociku si ju davaj tak akoby na bok... raz na jeden , raz na druhy.. lebo ked uz bude vacsia tak ju " neudrzis" a otoci sa ako chce... 🙂 a je to dobre aj kvoli grckaniu 😉

lucijja
9. apr 2009

noo..nabok davame... 🙂
ja mam malu tiez v klasickej perinke, ma kosielku a mikinku na tom taku hrubsiu a je zabalena v deke a este cez nu davam perinku z postielky, tak hadam...ruciny ma sice studene ale ziadny extrem, nema ich ani fialove ani nic...a nostek aj hlavicku nema studenu, tak dufam ze to bude stacit...lebo muz uz chce vyhlasit bojkot a ist spat do inej miestnosti. 😀

danulka2
9. apr 2009

martinka asi sme sa minuli.
luci na noc malej staci kosielka a ak mate velku zimu, tak tenky svetrik, pripadne tu tenku ciapocku, no a ako pisala katrin, tak paplonik. Nastastie sa ti este neodkope, tak ju prikry az po pliecka. Myslim, ze rukavicky jej nemusis davat. Je lepsie, ked je v izbe trochu chladnejsie. Inak obliekanie je ,,nocnou morou,, asi vsetkych mamiciek. Neboj, aj ja som si tym presla 😉 . Drzim palce v kojeni. Nie je nic lepsie: hned pripravene so spravnou teplotou a kvalitou a to originalne balenie sa hlavne chlapom paci 😉 😀

bubba
9. apr 2009

caute ja som zasadne neprikryvala malu vyssie ako po pas pretoze take dieta no nahodou sa posunie po perinku hlavickou a bolo by ojojoooooooooj
ja by som to lucija nejako extra neprehanala daj si ju do postele a ohrievaj vlastnym teplom 😀 to je nalepsie a ked aj precitnes vzdy si ju chytis ci jej nie je zimka alebo coo...a taaak kasli na postielku v maminej posteli je najlepsie aj tak si ta vycvici 😀 😀 teda ak sa nechas ako napr ja.

lucijja
9. apr 2009

hehe...baby, dik za rady... 😀 aj som sa pobavila...danulka..ze originalne balenie... 😀

molly28
9. apr 2009

....lucijja len bojuj....oplati sa 😉 😉 😉

danul dnes si ma odignorovala ☹ ☹ ☹ chichi

bola som s malou v Tescu a ty si bola akuráááát zahlllllbená do účtenky...aj som na teba zavolala, len nepočula si....a nechcelo sa mi predierať, aby som do teba šťuchla.... 😉 😉 😉

danulka2
10. apr 2009

ahojte, molly musis po mne nieho hodit 😉 , aby som ta v tom ruchu registrovala 😀 . Ale narocky to nebolo 🙂

molly28
10. apr 2009

...oki, ved ja viem....bolo mi to jasné... 😉 😉 😉 včera tam bolo faaaakt velmi vela ľudi.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre