Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
29. apr 2009

molly tak nieco na spestrenie sexualneho zivota 😉 😅 , teda ak ma zmysel pre taky humor.Ak je vaznejsia, tak nejaky kvet v crepniku / napr. orchidea/

kkatrina
29. apr 2009

Stani áno, v pondelok jej robili urgent cisársky a vieš o tom že v piatok mala svadbu?

molly28
29. apr 2009

danul tak tu orchideu jej kuupim určite, pretože to som ako kvet vybrala, ale niečo k tomu....no to na spestrenie sexuálneho života, to nie je zlý nápad...budem musieť porozmyšľať... 😀

stanka7
30. apr 2009

katka ako čo stihla svadbu aj pôrod?

stanka7
30. apr 2009

Leni ani ja som dlho nevedela kde je pikovo ale už tu žijem 9 rokov a pred tým som s manžom chodila 4 roky tak to robí cca 12 a za tie roky ma Luboš so všetkým stihol oboznámiť 😀

b.janka
30. apr 2009

ahojte baby... viete mi povedať ako sa dostať do lesoparku autom... zajtra tam chce ísť manžel s dankou... písali ste že je tam super tak to ide omrknúť... a dá sa tam aj najesť?... ja som tam bola asi pred cca 5 rokmi

kkatrina
1. máj 2009

Leni ja som z pikova, tak už vieš??? 😀

Stani tá svadba bola super tajná, ani ich rodičia o nej nevedeli 😀 dobré nie? No a rodila viac ako mesiac pred termínom, malinká mala len 2200 g tak neviem či ju nebrali aj do inkubatora. Bola na poradni a Ďurkech ju z ordinácie viezol rovno na pôrodnú sálu, že mala málo plodovej vody a dieťatko už asi nebolo vyživované. ☹

danulka2
1. máj 2009

ahojte, ja len mrk 😉

lucijja
1. máj 2009

b.janka, zo severu, ked ides popri lesoparku je odbocka kde je tabula na restauraciu steak dom. Ide sa popri takej radovej vystavbe rodinnych domov a na jej konci je odbocka do lava na parkovisku. A si v lesoparku. Je tam restauracia/pizzeria steak dom tam sa da najest a potom je tam este taky bufet, ale tam maju asi iba pitivo. 😉

katrin21
1. máj 2009

ja som bola dneska v lesoparku od cca. tretej do piatej... janka, nesedela so ta,m s takymi zanmimi na kofole a jednej babe spal syncek na nej? alebo to bola len podobna baba.... 😉 my sme tam sedeli hned vedla s Dankom a baby brazdili na bicykloch..
zajtra chceme ist pozriet do Bojnic a asi do ZOO, leno do zamku by to asi bolo treba vystát v rade..a aj ceny pre 4 osoby 😝 ..

dnes po lesoparku sme este voli tu u nas na vodnom svete, take rybniky medzi *Ciglom s Sebedrazim.. bolo tam uplne uzasne!!! dali sme si pstruha a baby sa plavili cez jazierko na takej plti za lano... super ! a je ta, aj minigolf a kone...🙂

b.janka
1. máj 2009

katrin ja som dnes bola doma... nakoniec manžel išiel do ZOO... vravel že tam boli strašné rady aj do ZOO aj do zámku.. on tam išiel okolo desiatej... tak že sa to dalo... ale keď okolo obeda išiel preč tak že to bolo brutal... a majú tam sakra prirážky... na všetko... kúpil tam 4 špízy aby som nemusela variť a zaplatil za ne cca 15€... a bolo na nich bravčové mäšo, klobása, slanina, cibuľa... takže nič moc... aj vstupné do ZOO že išlo hore... tak neviem

danulka2
2. máj 2009

ahojte, Kati my sa chodme denne prechadzat po namesti a okolo zamku, ked su strasidla.Mame to 5minut od domu, tak mame ,,zabavku,,.Maly sa tam vcera zamiesal medzi deti a nahanali sa 😀

danulka2
2. máj 2009

tak som sa dnes zasmiala. Boli sme doobeda vonku s drobcom a spustil:,, Mama jaaaj, mama jaaaj." 😀 To na ten vietor, lebo nas skoro uchytil.

bubba
2. máj 2009

aj my mame podobne skusenosti s vetrom.boli sme na preliezkach ked zacaj fukat ako divy ,mala sa skrcila pod lavicku,drapla chumac travy a povedala "mami chyt sa aj ty aby ta neodfuklo"...tak to som sa teda nasmiala lebo pocut ani vidiet to este nemala kde takze sa v nej krasne prejavilo instinktivne konanie a co bolo na tom to najkrajsie,ze nezabudla ohranit ani mna 😵 😵 😵 su zlate tie decka nase ....

katrin21
2. máj 2009

no.. cafte 🙂

tak my sme boli v Bojniciach.. do zamku sme nesli, kamoska tam cakala v rade od 9.15 a dnu sli asi okolo 14.00 😝 😲 .. a vraj chalani cely cas ravali od strachu ,ze nech sa vratia spat !! aj kamoska vravela, ze sa bala , aj jej mama... ze to podla nej ani nebolo pre deti, ze to vyzeralo az moc realne.....

my sme boli na sokoliaroch, odfotila som sa s orlom na ruke!! a baby so sovou 🙂 bolo fajn

susika
2. máj 2009

ahojte...tak som sem konečne po týždni prikvitla aj ja.

Katrin21-kde je to ten vodný svet medzi Ciglom a Sebedražím? my sa vždy trepeme len na Rematu. minule sme to zasa vystihli super, že bola hrozná zima.asi taká, ako dnes.dali sme si varenú kukuricu, malá sa vybrláznila v piesku, popozerala vtáčiky a rybky a šli sme domov na teplý čaj 🙂

dnes som chcela malú vzdiať na strašidlá, ale ledva sme od nás došli ku Tescu a otočila som to. ani z kočíka som ju nevybreala, lebo by ju len na zadok zhodilo, tak hrozne fúkalo. snád zajtrasi prejdeme okolo zámku a kupime nejaký šmejd. 🙂 možno z toho nebude nič mať, ale aspon uvidí strašidlá🙂) hm, a potom sa celú noc nevyspím, čo sa jej o nich bude snívať 😝

ollako
3. máj 2009

ahojte
susika aj ja som z Cigla ako Katrin, pojdes ako do Cigla, ale v Sebedrazii pri krcme odbocis do lava, myslim, ze tam je aj tabula, pojdes stale rovno a tam je potom taka polna cesta a po nej stale hore to zbadas 😉 . Neviem ci si niekedy bola v Cigli na futbalovom ihrisku, odtial su rybniky kusok 😉

susika
3. máj 2009

ollako-ja viem v sebedraží o jednej krčme🙂)ale tam tuším ani nie je cesta do lava🙂)ale ked sú tam tabule, tak to nájdem🙂 v Cigli na ihrisku som bola, ale už dávno, asi by som to ani nenašla.
tá polná cesta je aká "rozbitá"? zvládne to aj baba vodička? 🙂 ja nemusím rozbité a moc úzke cesty, kde sa je ťažko vyhnúť🙂) a sama s dieťaťom niekde ostať trčať 😝

ollako
3. máj 2009

cesta je upravena, je tam aj parkovisko,takze je to prisposobene aj na to ,aby sa tam ludia dostali autom 😉 nie je uzka cesta, je to vlastne cesta na luke...ked pojdes do Sebedrazia pojdes akoby smerom na Cigel a po pravej ruke uvidis krcmu s terasou vonku, oproti je aj autobusova zastavka a ta cesta , ktorou sa ide na rybniky

katrin21
3. máj 2009

susika: odporucam ti ist tam z cigla... keby ides od Sebka, tak musis zaparkovat dost daleko, a kus este slapat, ak mas kocik, tak neodporucam.... Omnoho lahsie sa tam dostanes, ako pojdes od strany cigla... Pri prvej autobusovaj zastavke, co je nalavo sa musis otocit do protismeru a zist az dole takou cestickou. No... bud sa otoc nad zastavkou autom, tam je kopec miesta a potom uz chod len normalne dole kopcom a pod zastavkou asi o dva domy je taky ruzovy dom... nie na hlavnej ceste , ale tak viac napravo. A pred nim ide ta cesticka. POtom uz len stale dole dole dole.. cesta je nic moc, vysypana strkom, ale myslim, ze ju zvladnes...ale prides auto pekne az pred rybniky 😉

alebo este jedna moznost.... ides hore ciglom, prejdes popti ihrisku( to je prva cesticka nalavo, tam nejdes !) a potom ides dalej.. asi po 300m je dalsia cesticka, musis ist pomalsie, aby si ju uvidela.. je medzi jednym bielym domom bez plota a bez trechy a medzi novozrekontruovaným domom so strechou bledo béžovej farby a s kovovým zábradlím na balkone, biele okna.... Vojdes do tej ulicky ( cize odbocis vlavo), na jej konci ides zas dolava dole kopcom az na koniec( vlastne sa dostanes na tu prvu cestu, ale namusis ist taky kus po zlej ceste)
MOzno to znie zlozito, ale nie je to zlozite. Tabule tam nie su, ale ak si budes vsimat domy, nepomylis sa. Ine cesticky tam na zaciatku nie su, len na ihrisko a potom tato.

My sme tam boli aj dnes.. ani tam moc nefukalo a bolo zas perfetkne !!

katrin21
3. máj 2009

cesta na konci vedie vlastne poza ihrisko-. cize ako napisala olinka, mozes aj zaparkovat pri ihrisku, ist popri nom dozadu a potom dole... je to tak 800m -1km asi ...

susika
3. máj 2009

babule diky🙂)skopírujem a pojdem podla popisu🙂)v cigli som bola vlani v lete naposledy, tak si to tak rýchlo neviem predstaviť, ale naživo je to iné.do takej akejsi uličky, ako píšeš katrin, sme raz vbehli, sme hladali pekáren🙂)ale už ani neviem, kde tá pekáren vlastne bola🙂) a či ešte funguje. je to už roky.

aby ste si nemysleli, že ked som na ceste, pozor idem ja! ja som dobrý vodič, len ťažko zjazdné tereny a cesty uzke pre jedno auto, to nemusím a obchádzať jamy a tak. aby som nechytila spodok a náhodu mi niečo vytečie🙂))štrkové cesty, to je pohoda a širokánska lúka 😀

katrin21
4. máj 2009

susik: no t pekaren je o ulicku dalej... to by si ku ihrisku nedosla, jedine pesi cez luku.. aspon myslim...

ale podla mna, aj si budes vsimat fakt tie dva domy( biely a bezovy , ktorý je po rekonstrukcii, zvykne pred nim stat Fiat Marea taka tusim bordova...) tak sa nepomylis.. 🙂

ak by si isla tou prvou ulickou k co som pisala, ta bacha na to, ze ide o zastavky smerom dole popred ruzovy dom, nie je to asfaltka.. je to uzsie a strkovo hlinove....

lenadka
4. máj 2009

katrin, na tych rybnikoch som bola asi 2-3x ale len sluzobne-no pacilo sa mi tam 😉 😵 🙂 zaujali ma tie kine-tam maju KONE???
my sme boli v piatok v B.Bystrici, na manifestacii odborarov "za zmiernenie dopadov krízy" tak co citite??? 😀 😀 😀 a potom sme isli do Topolcianok-bol den otvorenych dveri v narodnom zrebcine-krasa!!! Mali program, otvorene stajne, ochutnavku vina v zamku, krasne prostredie, park, pocasie a tie koniky...mala sa vyzivala, teraz sa vola "Neapolitano" tak akol konik ktoreho sme si tam oblubili, chodili sme ho hladkat a dali sme mu jablcka aby vraj nebol smutny-a fakt po nich ozil 😀 mala ho na konci vybozkavala a rozpravala mu ako jej bude chybat 😵 ma strasne rada kone 🙂 a ak su aj tam u vas v Cigli asi sa tam aj vyberieme 😉

lenadka
4. máj 2009

ozaj katka my sme tam z prace vzdy isli cez potok-normalne autom frk prebrodili 😀 😀 😀 ale kedze nesoferujem-mame soferov tak popisat cestu neviem, vzdy som len registrovala ze ahááá mozno zapadneme-parada!! 😀 😀 😀

katrin21
4. máj 2009

no ved prave.. to ste isli asi zp strany toho sebedrazia.. tam je to cez taky potocik.. a ja osobne by som autom cez neho nesla.. nie je az taky plytky.... to je tak na odtrhnutie napravy... 😀 . lepsie je to fakt od Cigla , pristupnejsie.

lenadka
4. máj 2009

mame suzuki z vyssim podvozkom, fabiou by sme tade nesli 😉 a pridam fotky z Topolcianok aj ked len mobilom tie vo fotaku budu asi este dlho kym film vyfotim 😝

katrin21
4. máj 2009

no tak jedine tak... lebo normalne auto ... to by nem dopadlo dobre 😀

danulka2
4. máj 2009

ahojte, to dnes mame krasny den 🙂 . Ale maly mi niekde nachladol, tak sme nic nespali ☹. Asi ho prefukalo, ked tak dulo 😝 😠

susika
4. máj 2009

ahojte. teda danulka. mna včera moj chlap strašil, že "daj na malú pozor, kým nie som doma, ked je tá hnusná prasacia chrípka"...tak som nepochopila, že či ju mám nehcať doma, či ako si to rpedstavujem, ked tak fučí, že kto vie čo dofúka.

No katrin, tak mareu si všimnem🙂)aj my máme mareu, aj ked striebornú, ale od kedy ju máme my, tak s nejako premnožili. do vtedy som videla lne 3 tu u nás na zapotokoch a teraz, kde sa obzriem🙂)no nie nadarmo sa volá "marea weekend"🙂)zvykla som si na "rodinné autíčko"🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre