Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lucijja
29. jún 2009

tak ako to vyzera v prievidzi?
u nas ani kvapka, len sa zamracilo, hrmelo ale uz zase slniecko...Ja vo stvrtok asi nebudem moct prist. Pride manzelova rodina z ciech takze sa budem musiet venovat... ☹

susika
29. jún 2009

lucijja-striedavo prší a neprší.prvý dážd uschol, potom sa zasa rozpršalo, teraz sa to už znova usušilo..som zvedavá, ako ma to dalej prekvapí. piesok už nehrozí, pod preliezkami je blato, tak aspon nech sa dá rpejsť, inak sa doma zbláznime. aj ked u nás to istí Bambulka, už mi s nou píli uši od rána, ale stále sa niečo dialo. ak nebude pršať, može sa stať, že sa prejdeme okolo Dráčika, či náhodu niektorú nezazriem.
so stretkom je to u nás jedno kedy. tatino príde až kto vie kedy, možno aj o mesaic, iba ak k rodičom na "prázdniny", ale to sa dá odbehnúť hocikedy do PD, len aby som vás stíhala potom čítať. u nich ide všetko tak rýchlo 😀 😀

lucijja
29. jún 2009

no ja dnes musim kazdopadne do prievidze tak ci onak...tak uvidim ako sa to vykristalizuje, ale asi sa to teda definitne prehodilo...

danulka2
29. jún 2009

baby od Handlovej idu zas mraky 😠 . Ale ak nebude prsat, tak sa aspon prevezieme busom a uvidime ci tam niekoho uvidime 😉 🙂 Ake bude spoznavacie znamenie? 😀

katuskapd
29. jún 2009

ahojte no kde ste este na draciku 😀

pridala som fotky zo stretka lucija sorry si trochu zakryta, ale inu spolocnu nemam, 😀

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lucijja
29. jún 2009

hehe, kedze sa nerada fotim tak to prezijem... 😀

danulka2
29. jún 2009

jaj baby ale bolo fajn, som sa trochu odreagovala 🙂 . Kati fotka je super, sme tam riadne maminy 😉 😀 Dufam, ze to cez leto este zopakujeme 🙂

danulka2
29. jún 2009

oprava - fotky su super 🙂 /a ja v akcii 😀 😀 😀 /

ollako
29. jún 2009

ahojte, maly zaspinkal asi pred pol hodkou aj ja periem kocik...vsade smrdia jeho grcky 😝 .... chudatko male, inak mu nic nie je, asi a vela nalogal tej stavy ...myslela som , ze je dost teplo, tal nech pije ...no asi toho bolo nanho vela 😒 ...nabuduce budem mudrejsia...
uz sa tesim ked si to zopakujeme...to uz sa lespie vyzbrojim a zoberiem nahradne veci a plienku a tu mu budem aj do kocika podkladat, keby nahodou 😝 😀
lucijja plienku vyperiem a vratim 😉

danulka2
29. jún 2009

ollako aj ja si pribalim viac veci na prezlecenie 😉 😀

susika
29. jún 2009

ahojte. Dani, aj mne to super padlo, po tých daždivých dnoch, iba sama s malou. my sme sa zdržali. malá mi ušla do piesku, tak sa tam ešte rýpala a ja soms a potom ešte doma aj z hlavy z neho oprašovala🙂)Slnko ju zmohlo 😀 sama sa pýtala o osmej spinkať, tak len rýchlo okupať a o pol 9 už bola v posteli a do 10 minut spala🙂)
ale dobre to dnes dopadlo, ako sme sa tam náhodu poschádzali🙂) a ako to neslubne poobede vyzeralo🙂)mali by sme to v lete ešte zopakovať 😀 škoda, že ste museli poniektoré tak rýchlo utekať...alebo my sme tak neskoro prišli...... 😒

ollako-my sme to mali rovnké, malá sa dojedla alebo doliala a potom kolko išlo dnu, išlo aj von. polovicu skrine som vláčila so sebou🙂))

danulka2
29. jún 2009

susika aj mna mrzelo, ze sme museli tak rychlo odist, ale nabuduce vezmem pol skrine na prezlecenie 😉 😀
maly uz chrapka a ja tiez pojdem do hajan. Tak vam zelam dobru nocku a planujte termin dalsieho stretka 🙂

susika
29. jún 2009

Dani, my keby sme bez plienok, tak mne by ani tá pol skrine nepomohlo. a sa divíš, že už chrapká, si ho dnes umordovala🙂)
ďalší termín može byť aj o mesaic🙂)možno aj z drobcovej narodeninouvej torty niečo ostane🙂))
Dani, čakám an tvoje foto vláčika🙂))dnes ma tiež niečo napadlo, že jej urobím len tak pre potešenie vláčik.ale napadlo ma iba niečo vykrajované z upečenej piškoty a obliate čokoládou🙂))

martiina
29. jún 2009

ahojte, no tak už sa hlásim aj ja 🙂
moji krpci zaspinkali asi pred dvomi hodinkami , ale mala som ešte robotu 😝
fakt bolo fajn, len škoda že ste museli niektoré pozdrhať ☹
pridávam aj ja nejaké fotky čo sa mi podarili zachytiť 😵

danulka2
30. jún 2009

ahojte, susi muz to musi stiahnut z fotaku, lebo on ma take delo velke a ja to neviem 😅 , ale dam co najskor
martinka mna si tam cvakla pri mobilnom kecalni 😉 😀 ,ale nabuduce budeme dlhsie /uz balim pol skrine 😉 /

danulka2
30. jún 2009

ozaj aby som nezabudla,dnes som tu cez obed naposledy ☹ ,od zajtra uz makam, tak sem budem chodit len vecer. Ale budem sa tesit co tu popisete 🙂

susika
30. jún 2009

Dani, ved ma včera napadlo, že stretko musíme už zorganizovať len niekedy na víkedn, lebo ty od prvého makáš, si raz spomínala. aj sa ti chce? 😀 doma je fajn 😀 ráno vstaneš a máš "odrobené" 😀 okrem iného. je len obed a ja už som uhnanaá akokon a to doslova...20 minut sme čakali v Orange a aj tak som prd vybavila. zasa nahánam resty mojho chlapa.

inak, to máš dobré, že to aspon envieš posťahovať. ja to viem, ale stráááááášne sa mi neche. ved aj ftoky sem som už nevkladala dlho predlho 😉

danulka2
30. jún 2009

susi ani mi nehovor, rano co-to upratat,dalda som prat, potom ,,nahanacka,,=prechadzka 😉 😀 s drobcom, potom obed, ocistila som za vedro ribezli a rychlo som vymiesala piskotu na kolac s kopou ribezli. Potom druha varka do pracky, dat maleho spat, nieco pokukat na internete, odskocila som do obchodu kym bol este muz doma.Este si musim pripravit veci na zajtra do prace.A ci sa mi chce? Ano aj nie.Ano preto, ze to bude zmena a nie preto, ze som dost naviazana na drobca a neviem neviem ako to chlap doma zvladne bezomna .Ale bude musiet 😉

susika
30. jún 2009

dani, tak ja som to dnes ráno mala podobné, iba s tým, že ja som letela von aj s malou, lebo nemá mi kto s nou byť. a bez toho koláča. a na to prádlo, radšej ani nemyslím. začínala som včera večer, ked som už tlačila kolenom do práčky, tka som ju radšej vyhádzala a dala prať🙂

ja by som sa do práce aj tešila, aj zajtra, byť tam lepší kolektív.ked si predstavím, čo sa idalo pred mojim odchodom na MD, ani na to radšej nemyslím a len dúfam, že sa tam bud niečo zmení ešte za rok, alebo tam skončím a pohladám niečo iné.(keby ot boo také jednoduhcé 😀)

baby, ale sme to stretko včera vystihli, čo?dnes nám to zasa pekazilo plány, ešte, že sme stihli všetko obehnúť doobeda a ted malá závisláči na bambulke a musím jej niečo náhradné vymyslieť, nech na nu nečumí celé popoludnie.zasa bude premúdrelá

katuskapd
30. jún 2009

ahojte nejako to tu zase viazne 😀
danulka no bohovska si bola to som musela odfotit 😀 a vela stastia v praci 😉

martina ved ja som ani z kolacikov neochutnala, a ty si sa s nimi trapila 😅 , tak nabuduce hadam aj ja daco zlepim 😀 a fotky no seba nekomentujem ale ostatne super, skoda ze to ten moj manzel lepsie neodfotil 😕

susika neprisla si neskoro vsak ziadne stretko oficialne nebolo 😀 , kazda sa prisla pozriet ci niekto pride a bolo z toho stretko 😀

olako neboj ja som sa tiez poucala sama na svojich chybach a omyloch, vsak ziadna mama nespadla z neba ako mama ale sa to postupne ucila.

baby ospravedlnujem sa ak som bola ticha, taka pozorovacka, ale nejak nie som pred novymi ludmi ukecana 😅
nabuduce hadam bude lepsie 😉

danulka2
30. jún 2009

katuska ja pri malom musim byt vzdy akcna, lebo inak je akcny on a to ho potom musim krotit 😀 aby nestiskal a nebozkaval vsetky baby okolo 😅 😀 alebo aby mi nevyliezol tam, kde ja nemozem 😠
inak kati ja som tiez zdrzanlivejsia pri novych ludoch, ale vekom sa rychlejsie otukam a potom mi to keca a keca 😅 😵

susika
30. jún 2009

veru, danulka, nabudúce by sme mali vymyslieť nejakú ohradku pre deti. malá mi tiež stále utekala, hlavne ked párkrát panika, že "stratilo sa mi dieťa" 😀 , ale vlastne ani nemala kam, iba niekde na preliezkach, hádam by ju nenapadlo ísť na cestu 😀 no len ona vždy niekam vylezie a potom nevie zliezť alebo stále len "lezie a lezie" a pristane na hlave. 😒

inak Kati, je to pravda. ja osm pri cudzích tiež zdržanlivejšia, najprv sledujem a potom ked sa oťukám, tak mi to kecá asi niekedy až moc. ale mám brzdu, moju malú, ktorú treba nahánať. 😀

Dani, zajtra hod svoje prvé dojmi z práce po materskej 😀

danulka2
1. júl 2009

no ahojte, tak pozeram, ze dnes su tu same ,,A,,-cka 😀
ja v robote ok /alebo ko? 😉 /,ale inak celkom fajn, vela informacii, ale hlavne, ze maly neplakal a zvladli to doma vsetci bez ujmy na zdravi 😅 😀

susika
2. júl 2009

no vidíš Dani. halvná prispievateľka je v práci... 😀 😀 ja som ušla ku našim na dedinu, tak nestíham. malá je stále medzi sliepkami alebo ju nahánam po zahrade. vraj tu málo pršiava, čo v PD bývali búrky. tak za trest, sme im ten dážd sem asi doneisli. už druhý den tu bola burka 😖 a ked vijde slniečko, ideme na bike trochu sa povoziť 😀 😀

ollako
2. júl 2009

ahojte tu je ako po vymreti..ja nemam nejak cas, maly malo spinka a sam sa nevie zahrat, dava mi posledne dni zabrat a uz som si taak pochvalovala, ze teraz mame najlepsie obdobie 🤐 , tak asi som mala radsej cusat 😝
no hadam to je len docasne, lebo fakt neviem, zajtra musim zavarit marhule...ale ak bude tak spat ako dnes, tak nam asi zhniju 😖

susika
3. júl 2009

ahojky. ja tiež len dobieham teraz. malá spí.
ollako, malá sa nevedela sama zahrať skoro do 1,5 roka🙂)ale to tým, že ona bola hrozne malá a ani do toho 1,5 roka nechodila, iba sa o všetko stavala. zahrala sa len tak -tak ale stále boal v pohybe,alebo mne za zadkom, po štyroch sa doťapkala. musela som dávať bacha, aby som zle neskočila, lebo ked som do nej drgla, sa pevracala hned nabok, alebo ked sa niekde postavila, tak zasa ju ratovala, aby sa nestrepala dozadu. a robím všetko tiež len ked spí alebo po nociach.
idem makať s višňami, asi zalejem griotku a potom budem pomaličky odpíjať🙂)) zavarať sa mi to nechce a džem u nás nemá kto jesť, iba ak ja alebo malá, ale tá stále kruti nosom 😀 iba jahodkov 😀 ý by jedla

danulka2
3. júl 2009

ahojte, iba sem nakuknem a idem spat. Zajtra aj v nedelu mam denne 12-tky, tak si maleho moc neuzijem /a konika tiez 😉 /. Ale pondelok mam volno, tak sa s drobcom od seba neodlepime 😀 ☹

molly28
3. júl 2009

juuj danul, ty už pracuješ?a ako sa darí?ako si sa zabehla?Bože ono to muselo byť hrozné..ja si to neviem ani predstaviť, ísť po takej dlhej dobe do práce, od malej preč...nuž ale keď človek musí..

luckak1985
4. júl 2009

Ahoj molly28, čo nemôžeš spávať?

molly28
4. júl 2009

😀 no ako sa to vezme... 😀 😀 ale nie, ja byvam občas tak dlhšie hore 😉

jeej lucka ty si už v 32týždni???tak to už máš za pár?ja som rodila v 38 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre