Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

domi1988
22. okt 2013

@martinka_martinka my tiez riesime byvanie a stare sidlisko som vyskrtla hned.. neviem,byvam v pd skoro 25 rokov ale to sidlisko mi k srdcu akosi neprirastlo.. ale urcite su taki,co by za ziadnych okolnosti nemenili 🙂

domi1988
22. okt 2013

@monulik0209 dr.silvia duchonova v bojniciach.. chodila som k nej do 18 a akoze najlepsia doktorka naozaj.. mila ochotna a myslim,ze aj dobra odbornicka... kolko sa u nej caka to fakt netusim,ale mohla by si skusit cinknut..

monulik0209
22. okt 2013

@domi1988 no a berie aj male deti???? som skusala volat,ale nikto nebral

domi1988
23. okt 2013

@monulik0209 no co je pojem male deti? viem,ze k nej chodi bratrancova zena s deckami a chalani maju 5 a 3 roky,takze to by mohli byt male deti nie? 😅 este skusaj,mozu mat aj dovolenku,ja neviem.. alebo ak nemas daleko ist osobne.

monulik0209
23. okt 2013

@domi1988 ano myslela som taky podobny vek 🙂 moja mala bude mat 3 roky,tak preto som sa pytala,ja chodim k vircikovi a ten male deti neberie

domi1988
23. okt 2013

@monulik0209 no ak sa nemylim,tak ona ma LEN deti. fakt to este skusaj,podla mna je naj a aj so sestrickou,ta je tiez hrozne mila.. 😉

kakajka
26. okt 2013

Ahojte, včera som bola v Delfínovi trochu zabiť čas s drobcom a bola som zhrozená pravidlami, ktoré neviem či určili pani učiteľky, dokonalé mamičky, alebo je to tak zavedené od začiatku... Deti nemôžu vyhadzovať loptičky, inak idú z bazénika von, tak to je úplne celé zlé... A taktiež iniciatívne mamičky, ktoré sú tam síce pravdepodobne častejšie ako doma - no podľa môjho skromného názoru nemajú čo kecať do druhých detí a majú sa starať o svoje 🤐 Asi ma tu teraz znesiete zo sveta, ale nedalo mi to nenapísať, mrzí ma, že je momentálne veľmi trendy byť maximálne dokonalou matkou a mať to najposlušnejšie a najvychovanejšie dieťa na svete. Trochu sa tým berie deťom priestor na presadenie seba samých...

matilde111
27. okt 2013

@kakajka moja reč.....:-/

mimonenka1
30. okt 2013

@kakajka pokial ide o delfína, určite nikto nič nezakazuje pokial niečo nie je nebezpečne pre iné deti a s dokonalými matkami mám pri dvoch deťoch svoje skusenosti. Som sa hlavne pri staršej dcére napocuvala až až, pri mladšej si z toho už nič nerobím. Inak s pár dokonalými matkami som sa stretávali aj v MC slniecko ;)

kakajka
31. okt 2013

@mimonenka1 myslím, že to absolútne nie je nebezpečné pre druhé deti, keď niekto vyhádže von z bazénika 10 guličiek.. detský kútik má byť hlavne o tom, že si tam prídu mamičky oddýchnuť, nie koordinovať čo a ako majú deti robiť, takéto aktivity môžem vymýšľať aj doma a nikam pri tom nemusím ísť... neviem, prečo máš tak v zuboch MC Slniekčko, to som tu vôbec nezmieňovala, reagovala som na Delfína, v Slniečku som nebola už pár rokov, takže ak sa tam náhodou vyberiem a niečo mi nezarezonuje, zmienim sa o tom.. moje pripomienky majú nakopnúť veci k lepšiemu, nie vyvolať hádku (to aby sme sa pochopili)... 🙂

mimonenka1
1. nov 2013

Slniecko nemám v zuboch vôbec ;) to bolo na margo dodatku od iných osôb. včera som hovorila s pani ucitelkami o probléme a presne vedeli co sa stalo, chápem, že mamičky bYvaju na svoje deti nekriticke, ale ked niekto ubližuje druhým deťom, tak to nie je o tom, že ho nechám, aby neprestal byt sám sebou a vedel sa presadiť, deti potrebuju pravidla. mame množstvo spokojných klientov,, takze asi chyba nebude v dokonalých matkách a v ucitelkach. Tiež som mama a tiež by som nedovolila, aby iné dieťa niekto mlátil v kuchynke ;) a to nie som dokonala matka. Ako nie sú dokonale matky, tak ani deti nie sú dokonale. Ked sa vam v delfinovi nepáčilo mate v PD viac možnosti kam ísť, my nie sme prioritne detský kútik. Herna je zdarma pre deti po našich aktivitách a na miniskolicku. Pekny deň.

viktoriahrom
7. nov 2013

No mila kakajka ... Ani mne neda nereagovat na tvoj klamlivy a uplne zbytocny komentar, kedze si si ho trosicku pozmenila, narozdiel od toho ako sa v skutocnosti odohral!!! Kedze som ta,'dokonala matka' ako si ma v uvode nazvala a bolo som toho priamym svedkom ako , neviem ci tvoj syn alebo syn tvojej ' nedokonalej' kamaratky!!!🙂) treskol riadne po hlave mojmu dokonalemu synovi a potom este min. Dvom detom neda mi nereagovat: ano v jednom(bohuzial) mas pravdu maminy si maju v delfinovi oddychnut ale nie za cenu tvarenia sa ze : ja tu nie som, ked sedim, popijam kavicku a divam sa na svoje dieta kt. BEZDOVODNE bije ine deti alebo ked ho pani ucitelka niekolko krat, milo upozornila ze ano vyhadzoval 'iba' gulicky z bazena ale zabudlla si spomenut ze sa na nich posmykla pani ucitelka s dvomi detmi, ze???? Ale ty si si to popri klebeteni, popijani kavicky, a tvarenia sa ze to nie je tvoje dieta asi nevsimla.......velka skoda ze v centre nie su kamery, lebo keby to sem zavesili prepadnete sa slecny nedokonale od hanby pod zem!!!! A baby by Vas patricne okomentovali, neznasam takychto ludi, co nevedia priznat chybu a co je lahsie?? Ohovorit a naklamat a hodit chybu niekomu druhemu!!! Je mi zle z nedokonalych mamiciek, a este horsie z tohto oslovenia, radsej sedte doma a neznechucujte pracu ludom kt. si to vobec nezasluzia!!!!!!! Krasne ucite svoje deti citujem: Presadit sa'....prajem pekny den 😝s: ano som tam 2 krat do tyzdna, pre tvoje info a som iniciativna pokial nevychovany harant plieska po hlave detom, nebolo to len mojmu!!!!!!!!!!

kakajka
8. nov 2013

@viktoriahrom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeja21
12. nov 2013

tak teraz som si aj ja urobila o tebe nazor kakajka..... zmozem sa len na toto a nebudem zbytocne plytvat slovami, ak si chces oddychnut, nemala si si dat urobit dve deti.....

monika6813
15. nov 2013

Ahojte baby ! som tehuľa a čakame to v marci , nenašli by sa podobné baby PD a okolie ? Na pokec , radu a podporu ???

lucwika
18. nov 2013

Ja chodim do delfina pravidelne, vypustit synka v hernicke nech sa pohra s inymi detickami, vybalim sa do tych ruzovych vakov a vegetim kym sa da.... ale ked si to situacia vyzaduje tak sa z vaku vygulam a idem napomenut ci pomojkat.... deti by nemali bit ine deti, treba dieta usmernit a ako pise mimonenka1 deti maju mat pravidla, lebo inak budu skakat ludom po hlavach...

cumelila
26. nov 2013

Ahojte maminy,chcela by som sa opýtať či neviete niečo o tom novom zabavnom centre pre detičky ktoré sa malo otvárať na Zapotôčkoch nad Tescom,či už je otvorené ...ďakujeeeeem 😉

domi1988
26. nov 2013

ahojte baby kde ste rodili okrem bojnic? bol problem vybavit si nemocnicu niekde inde? dakujem 🙂

drnduliak
26. nov 2013

@domi1988 neboj, mozes rodit kde len chces, je to tvoj slobodny vyber 🙂

inffinity
26. nov 2013

ahoj holky prosím vas jezdíte nekdo z Prievidze do Martina? Potřebovala bych info ve čtvrtek a v patek rano jaka je tam cesta či je tam snih..chystam se do Vrutok a nepoznam tam tu cestu..dekuji

mimonenka1
30. nov 2013

@cumelila je otvorené, včera sme tam boli, super.

molly28
11. dec 2013

..ahojte ...kto ešte nemáte kúpené lístky na jedinečné VIANOČNÉ PREDSTAVENIE MAŠKRTNIČEK, tak máte ešte zajtrajší deň na kúpenie si lacnejších lístkov...my sme si už kúpili... 🙂

evdzelyn
14. dec 2013

Prosím Vás, Prievidžanky, mohli by ste mi poradiť. Že vraj v PD je nejaké väčší bazár kočíkov (kamenný obchod)... Neviete kde je? Ďakujem pekne.

sartira
21. dec 2013

@cumelila
@mimonenka1
Baby poradite ako sa vola to centrum a presne adresu,pripadne poradite co sa tu da robit s 3-rocnou?(kutiky, bazeny) sme tu na sviatky a potrebujeme program, dakujem za pomoc 🙂

martinka_martinka
1. jan 2014

zdravím Vás a pajem všetko dobré v Novom roku 🙂 chcem sa opýtať či tu je niekto kto chodí na zumbu v necpaloch ? 🙂

toncaa
21. jan 2014

@b.janka a foti zadarmo :(

molly28
31. jan 2014

..srdečne vás pozývame.... :D

molly28
9. feb 2014

..ak si evidovaná na UP minimálne tri mesiace, tak prídi.... :D

tatinka
23. mar 2014

ahojtre, baby prosim Vas poznate niektora fakt dobru kadercniku v Pd? alebo boli ste uz niektora v kadernictve pepe na starom sidlisku ? reku ci tam dobre robia ...chcem sa dat kapanek ostrihat , ako byvam v pd som bola u kadernicok dvoch ale teda nebola som natolko spokojna ze by som k nim chcela ist znova 🙂 mam rovne haro a tam vidno kazdy schod,,, neviete mi daku sikovnu kadernicku odporucit ? pripadne premyslam skusit to kadernictvo pepe ak ste tam niektora boli ako ste boli spokojna ? vopred dik za akekolvek info 🙂

katrin21
24. mar 2014

@tatinka mne sa vzdy pacilo ako striha Ada, taka blondinka, kadernictvo v tescu ... fakt dobre striha 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre