Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

marcelkatt
28. okt 2010

@katrin21 po dlhej dobe nám Erik prespal, resp ešte spinká vo svojej izbe 🙂 kiež by mu to ostalo...

21
28. okt 2010

@susika , no timko ma slabu imunitu, tak dlhsie trvalo, kym sa vystrabil... a stym rezimom, ja tu tiez nemam nikoho, v ziline mamu, svokrovcov v banovciach... mm robi nastastie na smeny, no ked ide na nocnu-o 16.00, vtedy nastane tvrdy rezim a chalani o 20.00 musia spat!!! Lenze mam tu vyhodu, ze sa vedia sami prezliect, umyt zuby a vsetko... 😅

marcelkatt
28. okt 2010

No ja som na tom podobne. V Trnave mám síce svokrovcov, ale akoby ich nemám. Náš syn bude mať 3 roky, no dodnes žiadna pomoc z ich strany, ani raz nemali vnuka na prechádzke, nič. A potom sa čudujú, že malý je k nim taký nedôverčivý, nemá taký vzťah ako majú iné deti v jeho veku k starým rodičom. Ak potrebujem pomoc, príde 125km môj ocino, alebo brat z PD a pomôže ak treba, hlavne teraz keď mám poradne často a prídu hoc len na otočku, aby povarovali Erika. No zvykla som si už, že tu som na všetko sama, prosiť sa nebudem. Nejako to už len zvládnem aj s dvomi deťmi, i keď to bude omnoho náročnejšie, ale nemám na výber. Ešteže manžel stojí pri mne a všetko vidí. Je to ťažké, no čo narobíme....

katrin21
28. okt 2010

jeej, ako sladko spinka🙂 a ako sa ti podarilo krasne dat tu plachtu, ja som tam mavala jednu, ked sa baby v izbe hravali, tak zvykli na nej obcas sediet,ale skor na zemi s pet schop zvieratkami a legom, ale vzdy som sa nanervacila s tou plachtou, ale maly fakt spinka ako anjelik 🙂
inak , v lete chodime na Druzbu na kupko a byva nam tam kamoska ma malu Ninku a Zijku, nepoznas? Tiez Katka sa vola 🙂 chodia aj na ihrisko co su preliezky..... tak sme vlastne chodievali okolo vas 🙂 pekne byty su to zvonku.. 🙂

marcelkatt
28. okt 2010

@katrin21 nepoznám veru moja. Na kupko chodievame aj my , je to na skok 😉 vieš čo dala som dve plachty, lebo osteľ je dlhšia, alebo plachta kratšia 😀 už to mám pomerané, dnes kúpim nové aspoň dve, jednu oranžovú a druhú žltú a chcem s podšitím pvc pre istotu. Erik síce je bez plienok definitívne od 18 mesiacov, no môže sa stať nehoda, tak nech nezničíme matrac 😉

katrin21
28. okt 2010

no tak asi mas potom plachtu mensiu, lebo mne na dlzku stacili v pohode klasicke plachty 🙂 len sa mi zle zahynali pod madrac 🙂 ale ty si sikulka🙂
no ja som na druzbe v lete cele vikendy aj cez tyzden , ked som mala dovolenku, tak to sme tam urcite niekedy boli aj spolu,len sme nevedeli o tom....

susika
28. okt 2010

@marcelkatt -to ako keby píšeš o mojich svokrovcoch. resp. už len svokre.ale svokor malú videl iba tri krát do jej dva a pol roka. a svokra nepríde, iba ked je moj chlap doma a aj to už sa musí niečo diať.ani nevedela, že som tehu, len tesne pred porodom som ich stretla a videla to na vlastné oči.inak malú videla niekedy vo februári a potom až v auguste a to bývame iba dve ulice od seba...pomoc nikdy žiadna nebola. a ja s prosiť nebudem.aj ked teraz toho sa nakopilo, radšej odveziem deti k našim a ja si všetko vybavím.len keby malú už tie raple prešli. práve má jeden z tých hysákov. zasa zachrípla od jedu.a zasa koli blbosti

qetinka
28. okt 2010

Susika mam nejake vecičky pre maleho nechceš kupit?nie draho🙂pošlem ti ip s foto🙂Zbavujem sa malých veci a nemam nikoho vo svojom okolí,len ty si ma napadla🙂

katrin21
28. okt 2010

no, baby, napisala mi jedna baba IP, ze aby som vazila slova, ze nechaju deti plakat v nemocke a ze ich nasilu vystruju... no, tak sa jej ospravedlnujem, ak sa jej to dotklo,ale snad ste vsetkiy pochopili, ako som to myslela, ze proste ked dieta place, tak ci tak musia urobit potrebne vysetrenia a jasne, ze dieta sa vzpiera, ved nikto netvrdi, ze nemocnica je muciaren 😅 , len proste deti si na to odnesu vspomienky.... ved je to prirodzene a jasne...... ved kolko uz vela ludi spominalo, ked boli s detmi v nemocke a videli deti, co tam nemaliu rodicov, ze plakali.... vacsinu dna... ved na to ani nemaju tam kapacity , aby sa im permanentne venovali..tak ja neviem, ze ci mudrujem,alebo co.... ale takto som to myslela...
nastastie moja dcera v zivote v nemocke nebola,a detsku doktorku mame vybornu 🙂 , ale segra tam travila so synom dost casu ( nie v Bojniciach), aj suseda a veru asi preto tam s dietatom boli, aby to maly lepsie znasal..... ale ved to vsetci chapete podla mna🙂

susika: neboj, malu to prejde 🙂

qetinka
28. okt 2010

no MK FORUM čITA VELA LUDInedame emu do sukromnych???anketa 😀 🙂

katrin21
28. okt 2010

no.... mozeme...

qetinka
28. okt 2010

ok 😅

qetinka
28. okt 2010

Pre potešenie oka🙂

qetinka
28. okt 2010

Poprosim ostatne baby,nech sa vyjadria k sukromnej skupine...

marcelkatt
28. okt 2010

@qetinka som za 😉

ollako
28. okt 2010

ahojte nie som proti 😉

lenonka
28. okt 2010

vezmete aj mňa?

lenonka
28. okt 2010

@qetinka krááása

monulik0209
28. okt 2010

jaaaj,konecne som sa dostala na net.... co noveho v pd??? dneska bolo tak krasne...

monulik0209
29. okt 2010

volake je to tu vymrete....

qetinka
30. okt 2010

BABY behaju po hroboch🙂
Vonku je užasne..ešte keby ten vietor nefuka..tak to nema chybu 🙂
nezabudnite si prestavit hodiny...som zvedava kedy mne bude decka rano hore... 😕 😅

lenonka
30. okt 2010

no, to som zvedavá aj ja, ako to ráno Dorka zvádne. 😒
a musím sa pochváliť- deti nemmmmmáááááám teraz doma už 5 hodíííííín 😀 😀 😀 😀

monika6521
30. okt 2010

ahojte kočky môžem sa k vam pridat?

lenonka
30. okt 2010

@monika6521 🙂 🙂

monika6521
31. okt 2010

tak aky mate dnik? 🙂

lenonka
31. okt 2010

chvíla bez detí je na nezaplatenie 🙂 takže háčkujem a potom hurá na pálenie sviečok 🙂

susika
31. okt 2010

@lenonka -čo pekné hačkuješ? kam si ich poslala? moji dvaja pred chívlkou azlahli, konečne. už mám halvu od toho kriku ako dynu.včera malý vydržal byť hore od pol 10 rano do pol 4 poobede. už som nevladala...mlečko nahanam ale akosi sa nedarí v tom zhone. malá je stale nervík, ale dnes rano uspech, zasa sa to vratilo do starých kolají, že rano bez predchadzajuceho kriku prišla za mnou do spalne🙂no, noc bola utrpenie, viac som bdela ako bolo hore.tí novorodenci maju zvlaštne brušká, aspon ten moj,ako keby mu to jedlo apdalo rovno do plienky ale grgy idú aj po hodine a tak stále kričí chudáčik....a ja neviem, ako mu mám pomocť.

zajtra alebo v utorok beirem malú k anšim na menšie prezdniny🙂)som zvedavá, ako to bez nej vydržím, aby osm si nezvykla, bude mi tu aj tak chýbať, chrustik amlý.a konečne sa dostanem snád aj von.no, po uradoch treba vybaviť...

@qetinka -zatial mám, aj ked malilinkatých pomenej, ale z tých rýchlo vyrastie. ale velkosti 62-68 čo mám, sa mi zdajú skor velké na pol ročné dieťa, tak potom ak by, tak sa ozvem. potom iba také, tak do roka, segra ma zasobuje ostatnými, ale človek nikdy neie🙂aj spolužiačka sa ku mne strojí už asi mesiac s vecami a stale nam to nevychádza.

baby, mám vecičky pre dievčatko, nepotrebujete niektorá?po malej....aj väčšie aj menšie...vela z nich drobec ani neobleiče, lebo sú až moc ružové🙂))

susika
31. okt 2010

k téme, sukromná téma....mna to už dávno napadlo, takže súhlas🙂

lenonka
31. okt 2010

@susika ahojki, staršieho som dala k našim, malú s manželom von. Krpatej háčkujem svetrík .potom dám foto 😉
A na to grganie malinkému--Sab simplex používaš?Pri Vratkovi mi to mooooc pomáhalo

marcelkatt
31. okt 2010

Ahooojte maminky, aký ste mali víkend? My len tak doma, na prechádzke a mm skladal n ovú obývaciu stenu. Malý sa ešte doliečuje, o týždeň nastupuje do škôlky, presne na 3 narodeniny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre