Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

marcelkatt
31. okt 2010

@katrin21 ahojček, už ste presťahovaní do domčeku?

lenadka
31. okt 2010

@susika nno vies Lucka uz je vacsia, takze uz sa sama oblecie, umyje, zahra, a je pravda ze chuda je teraz bokom, hlavne ked bola terezka chora, ked mala teraz tie hnacky bola stale urevana a na rukach...tiez to este nemam celkom vychytane, raz spi skor jedna a raz druha, ale ked sme s mm na ne vacsinou dvaja da s to a ked tu nie je on svokra pride sama od seba a pomoze mi 🙂
a ked je Lucka v skolke tak rezim musi byt, lebo musim ju zaviest a ist pre nu, takze von s kocikom idem ked idem pre nu do skolky a potom sa ideme spolu poprechadzat aj s Luckou 😉

lenadka
31. okt 2010

a som za sukromnu temu 😉

marcelkatt
31. okt 2010

Myslím, že všetky súhlasíme so súkromnou témou 😉

monulik0209
1. nov 2010

@monika6521 ahojky vitaj medzi nami...

monulik0209
1. nov 2010

aj ja som za sukromnu temu....

monika6521
1. nov 2010

@monulik0209 ahoj no dakujem

ollako
2. nov 2010

Ahojte babenky, hlasim stav 2v1 😉 ...snad este tyzden vydrzim, este mam co to pochystat 😉 a coze ste uz v sukromnej teme , ked tu nikoho nie je? 😅

lenonka
2. nov 2010

No, aj ja už mám pocit, že sú kočky niekde schované 😉

monulik0209
2. nov 2010

no aj mne to tu pripada volako opustene a vymrete:O)))) aj niekto zakladal tu sukromnu temu???

monulik0209
3. nov 2010

no asik budem len sama zo sebou kecat:O))))

ollako
3. nov 2010

ja sem nakukne a nikoho niet, tak ani nepisem 😅

ollako
3. nov 2010

@monulik0209 tebe sa to uz tiez krati 😉 , ze 30 TT

lenonka
3. nov 2010

@ollako TAK TO SME NA TOM ROVNAKO.Je pravda, ž menej často púšťam PC, ale aj tak.

qetinka
3. nov 2010

🙂
ja zase nestiham...
doobeda fitko,teraz chaani spia..pobede sa ucit s malou...atd...

monulik0209
3. nov 2010

@ollako no veru,ale ty ma predbehnes:o)))

monulik0209
3. nov 2010

@qetinka

@lenonka

no baby treba aspon par riadkov,lebo to to uz vazne vymre:O)))

ollako
3. nov 2010

@monulik0209 no to dufam, ze ta predbehnem uz v utorok 😵... ak nie eskor 😉

monulik0209
3. nov 2010

@ollako no nech je vsetko ok a drzim palce.... a kde budes rodit????

monulik0209
3. nov 2010

ozaj este som sa zabudla spytat,co ste si brali do porodnice ake veci???A ake veci mam zobrat babatku????

ollako
3. nov 2010

@monulik0209 ja som sa nato akurat pytala pozri v teme nemocnica Bojnice na strane 11 , tak mi poradili 😉 aj som sa tam docitala, co som potrebovala 😉

qetinka
4. nov 2010

🙂 😉 Ollako drž sa....uz to maš ozaj za par 🙂 😉
Dnes sa mi nič nechce...

monulik0209
4. nov 2010

@ollako dakujem za info,kuknem

lenadka
4. nov 2010

@ollako uz sa tesim kedy napises ze babo je na svete, potom cakam aj fotkýýý a drzim place, nech mas krasny a lahky porod a zdrave babo 😉

asi sme vsetky za sukromku, ale nikomu sa nechce ju zalozit 😀 😀 😀 😀 no ma to nevyhodu ak pridu nove tvare ci nas najdu ako sukromnu skupinu...

lenonka
4. nov 2010

A seklo ma v krížoch. A myslíte že ako kojaca niečo na to môžem?Jasne, iba paralen.Sa vykašlem na celé kojenie.. ☹
Ráno ma z postele dostával syn, malá samozrejme revala celé doobedie, nakoľko som neschopná čokolvek.Preto sa Qetinka mooooc ospravedlňujem, no určite so mnou rátaj

ollako
4. nov 2010

@lenadka dakujem fotky sem iste dam, ked prideme 😉 Petko sa prave zobudil , napapal, a ideme von, kym je svetlo 🙂

paola881
5. nov 2010

Ahojte,chcem sa spýtať si náhodou niektorá neviete ako je to s nadštandartnou izbou v Bojnickej nemocnici...Myslím cena a či si to treba rezervovať dopredu??Dakujem. 😉

marcelkatt
5. nov 2010

@paola881 ahojky, cena nadštandartnej izby stojí asi 12€ a otec na izbe asi 5€, ale neviem to na 100%. Rezervovať vopred sa asi nedá. Možno Ti viac poradia maminky, ktoré rodili nedávno v Bojniciach.

paola881
5. nov 2010

@marcelkatt dakujem moc za info,idem práve do Bojníc tak sa nato opýtam 🙂

marcelkatt
5. nov 2010

@paola881 jasné, potom hoď nové infošky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre