Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
6. mar 2010

susik, ides na predlzenu RD? A potom hups materska? 😀 😕 😀

susika
7. mar 2010

dufam, že nie. dufam, že koniec RD a hups materská 😀 😀 😀

lenadka
7. mar 2010

susika netrep! 😀 😀 😀 a takto to tu tajis ty potvorka!!!! 😀 😵 😀 ved RD ti konci za par mesiacikov... 😕

bubba
7. mar 2010

sak hej,to znamena ze nam tu niekto nieco taji 😝 ?? 😀

sofinka2009
8. mar 2010

ahojte-chcem sa spytat nechodite niekto z vas ne nejake cvicenia v pd pre tehulky?dakujem

verunka222
8. mar 2010

Ahojte baby tak uz sme v PD Nenasla by sa pre nas nejaka kamoska?Vsimla som si ze vas je tu Okolie hypernovy a tak....

lenadka
8. mar 2010

sofinka v nemocnici v Bojniciach sa cvici ze? planujeme s kolegynkou zacat, len sme sa este nedohodli, opytam sa jej 😉

lenadka
8. mar 2010

sofinka kde si bola na 3D? krasne fotky a co ta to vyslo?

monikapd1
8. mar 2010

ahojte babule, byvala som v pd, ale vydala som sa do okresu zm. neviete ako to chodi v bojnickej porodnici??

sofinka2009
9. mar 2010

na 3D sme boli u hudeca to je gynferea na uniklinike.robi mi tam teta porodna asistenka aj porodne cvicenia robia chodim k nim aj na poradne ale ccvicit tam nemozem bolo by mi to smiesne 🙂

sofinka2009
9. mar 2010

a 3d sono nas vyslo 66eur dvd cca 30minut a dostali sme aj cd kde je asi 50 fotiek akurat sa maly moc nechcel ukazovat tak ani neviem ako sa tomu doktorovi podarilo tolko fotiek

lucijja
9. mar 2010

ahojte babuleeeee! dlho som nebola, ale poctivo docitam. Chcem sa podakovat vsekym, ktore ste mi radili ocneho Malanku v Handlovej. Dnes sme odtial prisli a je to fakt super doktor. Bohuzial, moje obavy sa potvrdili a malicka dostala nalepky na jedno ocko. ☹ Hadam, to bude znasat dobre. Po troch mesiacoch kontrola.

aj ja som chodila cvicit do bojnickej nemocnice. Mam cislo na tu kocku, co to ma na starosti kto by chcel. 😉

lenadka
9. mar 2010

lucija, hlasim sa na to ciselko😀
a neboj ak budete podstivo lepit alebo davat okluzor malej sa to rychlo napravi, u nas to trvalo rok, najskor sa to nezlepsovalo ked mala okluzor len 1-2 hodiny ale potom sme jej ho naordinovali do skolky a zabralo 🙂 nalepky drzali ked bolo chladne pocasie, ale ako zacali letne horucavy, tak sa jej to odliepalo 😒 lebo sa tvaricka potila 😝
mala ma ist na kontrolu v juli, napise nam aj nove okuliare...

danulka2
9. mar 2010

baby ahojteee 🙂 dlho som tu nebola 😅 a teraz mam na to este 30minut, lebo pride dcera z rande a uz ma sem asi nepusti 😀 😠 /ach ta laaaska nebeskaaa 😉 /

monikapd1
9. mar 2010

no asi mi tu neviete poradit ☹

lucijja
10. mar 2010

monikapd: ja som rodila v bojnickej pred rokom a poviem ti - nemozem povedat ani pol slova. Staroslivost perfektna, pristup doktorov aj sestier, na novorodeneckom tak isto. Stale chodili ako sa citim, ci niesom unavena, ze mi babatko zoberu ak si chcem pospat - no fakt super. 😉

mzuzka
10. mar 2010

ahojte, prosim vas, chcela by som sa spytat, ci niekto pozna dr.Koszegyho. dcera tam patri podla obvodu, je v pohode?
patrila sviezenemu v Ha, ale je to od ruky a tak isto sa mi nepacil jeho pristup. Poslala som dceru, nech jej urobi smear test na HPV , pretoze mne minuly rok diagnostikovali CIN 3, posledne predrakovinove stadium, tak nech preventivne vezme ster aj jej. a pan doktor povedal, ze kym nema problemy, nema sa strachovat, riesit to budu ak bude mat problemy. No tak taky pristup sa mi velmi nepozdava .

ak mozete niektora napisat o Keszegym, budem vam vdacna.

bubba
10. mar 2010

monika pd v forume "porodnice"mas niekolko tem o bojnickej porodnici (staci zadat do vyhladavaca) a tam sa dozveis vsetko co potrebujes

sofinka2009
10. mar 2010

ahojte. neviete ako sa vola ta pani co robi cvivenia v bojniciach?ako casto to je?plati sa nieco?tiez poprosim to tel.cislo.dakujem

lucijja
10. mar 2010

sofinka: mas ciselko v IP na nu. Robi aj cvicenia aj prednasky aj salu si mozes pozriet porodnu. Je to fajn. 🙂

mzuzka: Keszegyho nepoznam, ale keby vies, co spravil Sviezeny mne, tak sa zhrozis. 😠

mzuzka
10. mar 2010

tak som sa nemylila, ked som sa razhodla, ze dceru od neho vyzeniem :( boze, zaco u nas dostavali gynekologovia diplom? to su fakt vsetci za klobase? aky je dobry gynekolog v PD, ale ktory aj berie noove pacientky. hudec a gazo viem ze neberu 😒

monikapd1
10. mar 2010

mifkova este brala a je dobra

susika
10. mar 2010

mzuzka-kamoška chodí ku koszegymu a chváli si ho. aj pristup aj všetko. ked čakala druhé bábo, fchodila ku nemu každú chvilku, ked sa jejniečo nezdalo a nikdy ju neposlala preč, že nech nepanikári..ak berie, tak na jej odporučanie ti ho doporučujem.

aj chodím Gažovi,a le neviem o tom, že by nebral. ked som tam bola naposledy a soms a bavila so sestričkou, ež sa už pol roka chystám, tak len povedla, že len chodievajte, je nás malo. neviem, ked som čkala malú, som tam čakala aj pol dna a teraz tam býva v strede týždne menej, PO a piatky nabité...

o mifkovej som poučla tiež len samé chvali.kamoška pri nej aj rodila a vraj by si ju aj vybrala kedykolvek na druhý porod

tá pani čo cvičí sa nevola Nováková?tá civčí aj u gaža.každý utorok o 16.00.poplatok 100sk-neviem, kao si to zaokruhlila. že by 3,30 eur?

lucijja
10. mar 2010

susika, ty si musela bohovo rychlo pisat ten prispevok... 😀 😀 😀 Pismenka len tak lietaju... 😀

sofinka2009
10. mar 2010

Ja chodim tiez k mifkovej a som velmi spokojna 🙂 super doktorka

dobromila
10. mar 2010

ahojte, aj ja odporucam mifkovu 😉

mzuzka
10. mar 2010

dakujem pekne za rady 🙂

katrin21
11. mar 2010

ja chodim tiez ku Keszeghymi a pohoda, aj ked mam pocit, ze niektre veci tiez zlahcuje...ale tazko povedat..

bubba: ale sme vcera tomu Jarovi dali , co?? ved ta mozaika je praveze taka pekna... nechapem.. asi chlapsky vkus...

inak ja nechapem, som teraz 14 den cyklu ,alebo 13, a dneska mi tak stupla teplota, ze vcera bola asi ovulacia... echapem. tak skoro?? mavam 14 -19den... 😝
hlavne ze s drahym budeme aspolu az zajtra. takze dalsi mesiac v keli...

bubba
11. mar 2010

jaro je nauceny zo skoly este nejake poucky a pravidla a mysi si ze to este stale plati aj ked je uz 20 rokov von odtial 😀 😀 mne sa to s tou mozaikou paci omnoho viac ako bez...

katrin21
11. mar 2010

🙂
uz nech je aj konik ako strecha, a budu sa dat aj sem vkladat fotky, aj komentovat albumy, to bude super!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre