Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

susika
8. feb 2011

@monulik0209 -
http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/stlaca... - toto u nas zabralo pri zaspávaní, jednoducho mu to zaspať nedovolilo.
http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/spravn...
http://dojcenie.wordpress.com/ako-dojcit/spravn...

http://www.drobcekovia.sk/ - skus jej zavolať a dohodnite sa. pomože, poradí, povzbudí..ja som bola zufalá, lebo malý 2 mesiace na flaši a chudačik usoplený a odmietal ten flaškový cumela a ťahať bol lenivý. tak aby vobec niečo zjedol a klop,klop, sa mu to zapáčilo🙂

monulik0209
9. feb 2011

@susika dakujem kuknem.... a to mam k nej prist aj s malou?.... ozaj a aka je to ta futbalova poloha? to som uz niekde pocula

monulik0209
9. feb 2011

@susika dakujem za clanky,velmi mi pomohli,hlavne to stlacanie prsnika,konecne sme papali cely cas 15 min a mala nezaspinkala po 3 minutach.....ozak a ako zistim ze uz taha zadne mlieko????

weirdo
9. feb 2011

@monulik0209 - najprv jej cink, je strasne zlata. Ale aj keby tam len tak prides, tak myslim, ze sa nic nestane. Hlavne jej podpora je super. A neberie za to korunky ...

monulik0209
9. feb 2011

@weirdo no to jej asik budem musiet aj tak najprv zavolat a dohodnut sa na nejaky termin,aby mi to vyhovovalo,aby ma mal kto zaviest do pd

sofinka2009
9. feb 2011

Ahojte.Ak je tu niekto kto by mal zaujem chodit s nami na anglictinu pre babetka ozvite sa mi na IP.dakujem

weirdo
9. feb 2011

@monulik0209 - mas na nu cislo? Ak nie, napis mi, dam Ti do IP mobil ...

monulik0209
9. feb 2011

@weirdo no mam susika mi dala internetovu adresu a tam bolo

susika
10. feb 2011

@monulik0209 -dobre, keby si aj s drobcom prišla ku nej, vychytáte muchy, a pripadne sa pozrie na priloženie a tak. malý sa mi tam aj vydriemal na cici a my sme sa porozpravali a som sa mohla kludne povypytovať.super, že sa ti dobre napapala🙂malý bežne ťahá aj 20 minut. hm, malá ti da znamenie, keby jej žiadne mliečko netieklo. neboj sa, nevysela by na tebe len tak🙂ale aj bežne striedam, ked už iba dudle an tom jednom, šupnem druhý, zatial azsa na tom predchadzajúcom mliečko stečie a tak si ho prehadzujem, ked treba.v noci mu niekedy stačí iba jeden a druhý sa snažím odsať, ale nejde, tak rano ma ten a potom aj 4 hodiny ma dosť🙂
inak mi poradili, že na mliečko je super čistá jablková šťava, tak kupujem 100% jab. džus a neviem, či zaberá, alebo je to tým, že malý appaá,a le mlieka je dosť a ten džus mi viac chutí ajk tie čaje na kojenie🙂

monulik0209
10. feb 2011

@susika no dneska sme boli na poradni,malicka riadne pribrala,tak je to ok,asik potom dobre taha,lebo vobec neprikrmujem 🙂

zuzkabar1983
10. feb 2011

Baby ahojte, chcem sa spýtať ...... kde ste si v Prievidzi kupovali tehotenské oblečenie???? Ide mi hlavne o nejaké tehotenské gate a netuším, kde ich predávajú.

susika
10. feb 2011

@zuzkabar1983 -kupiš aj v spomínanom obchodíku drobčekovia na zapotokoch.a kupujú aj v meste vo včielke, či sa to volá Lienka?tam ako je makyta na rohu, ten vchod vedla pošty.ale vlani som videla aj v Just play.ja som napríkjlad až do porodu pri malje nosila gate, čo som si kupila iba väčšie číslo a boli na šnurku.ved aj ty budeš mať väčšie bruško, ked ešte nebude zima

lenonka
10. feb 2011

@zuzkabar1983 ja som videla pár pekných rifli aj v Grasshoperi pod Hviezdou

teodorka
10. feb 2011

@zuzkabar1983 ak si S velkost ja budem predavat za dva tyzdne 🙂

teodorka
10. feb 2011

inac Vas zdravim vsetky ...ja som este furt 2v1 🙂 ale brucho uz mam dost dole tak to moze prist kedykolvek ...

livia1
11. feb 2011

@zuzkabar1983 Ahoj ja som ich kupila za 400 sk u číňana oproti súdu, tam maju všetky velkosti a stále za rovnaku cenu.

zuzkabar1983
11. feb 2011

@livia1 @lenonka @susika dakujem za tipy 🙂

@teodorka S by som na seba isto nenavliekla ☹ Ale dakujem ...

monulik0209
12. feb 2011

@teodorka no drzim palceky,nech porod dopadne dobre....ja som taka rada ze to uz mam za sebou a to som tyzden prenasala...

teodorka
12. feb 2011

@monulik0209 no dufam ze ja prenasat nebudem ...ja by som uz bola najradsej po....

bubba
12. feb 2011

@teodorka to ste si teda vybrali super dátum na porod! 🙂

adula3334
12. feb 2011

ahojte,mozem sa k vam pridat?nie som priamo z pd,som z kamenca...a nejako mi chybaju kamaratky s detickami... 😒 inak do pd chodim dost casto s malym...aspon nam rychlejsie cas ubehne,chodite niekto do slniecka?

lenadka
12. feb 2011

@adula3334 ahoj vitaj medzi nami 🙂 😉

adula3334
12. feb 2011

@lenadka dakujem.. 🙂 som myslela,ze uz vsetci spia

monulik0209
13. feb 2011

@teodorka no to ti verim,aj ja som bola netrpezliva a chcela som aby sme to uz mali za sebou 🙂 pojdes rodit do bojnic???
@adula3334 ahojky to neva,ze si neni priamo z pd,ani ja nie som 🙂

teodorka
13. feb 2011

@monulik0209 nie chcem ist chodit do Stiavnice,chodim tam aj do poradne uz ...tak uvidim ako to cele nakoniec dopadne

monulik0209
13. feb 2011

@teodorka no aby si stihla,ked to na teba pride 😀

teodorka
13. feb 2011

ale hadam hej ...je to 70 km a hadam do hodiny neporodim ...to by bola ina rychlovka...vacsinou sa baby trapia aj 6-8 hodin tak hadam ja to nebudem mat za hodinu 😕

adula3334
13. feb 2011

@monulik0209 no nie si ani ty...a ako sa byva na dedine?nenudite sa tam s malou???teda,este sa moc nenanudis,ale ked bude vacsia... 😒 take male babatinko mas doma,juj zavidim,v dobrom...ten moj je uz velky chlap...

monulik0209
14. feb 2011

@adula3334 no niekedy aj hej,ale uz si pomaly zvykam a nasla som si zopar kamaratiek,tak teraz sa to uz da... ja sa zase tesim ,aby uz bola malicka vacsia,nech s nou mozem behat po vonku na prechadzky a tak, lebo teraz som len zavreta doma 😝

@teodorka n tak to nemate daleko...to by si mala stihnut,aj mne ked odtiekla plodova voda,pokym som sa vychystala tak presla aj hodina,ked sme dorazili do nemocky

teodorka
14. feb 2011

@monulik0209 vsak aj ja tak ratam ...ja uz som pobalena takze do 10 minut som z bytu fuc a cesta trva priblizne hodinu aj 10 minut...tak mi drzte palceky nech neporodim v aute 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre