Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danielitka26
17. jún 2008

narodky 😉

kika13
17. jún 2008

júúúúúúúúúúj tak všetko najlepšie danielitka 😉 😀

paska
17. jún 2008

no tak nalej nie 😀
gratulácia 🙂

danulka2
17. jún 2008

aj ja gratulujem 🙂

lenadka
17. jún 2008

taak vsetko dobreeee 😵 aj ja som blizenec 😉

danielitka26
18. jún 2008

lendaka a si júnovka ??

ďaakujem vám baby všetkým 🙂

lenadka
18. jún 2008

ja som 10-teho vyliahnuta 😉

ollako
18. jún 2008

Ahojte Prievidzanky, momentalne som Prahe, ale za 3 tyzdne sa vraciam do PD potrebujem gynekologa, viete mi poradít a viete mi poradit v PD aj nejake obchody s detskym oblecenim a kde kupim kojenecke podprsenky?? Praha je velka a je velmi teplo, obehnut podobne obchody je na cely den. raz som to skusila a po hodine som to vzdala. Byva mi strasne zle v takom teple.
Dakujem

bubba
18. jún 2008

olla Ip

zifka
18. jún 2008

Ahojte, dlhe roky som bola mimo PD, a podobne ako ollako by som potrebovala poradit, kde su v PD alebo Handlovej nejake obchody s oblecenim pre tehulky (na detske oblecenie mam este hodne casu 🙂 ). Za chvilu to budem musiet zacat riesit, kedze mam pocit, ze som sa o dve cisla zvacsila... Dakujem Vam.

danielitka26
18. jún 2008

lendaka že vyliahnuta 😀 😀 😀 😀 😀 tak aj tebe všetko naj aj ked neskoro

danielitka26
18. jún 2008

zifka olako ....na námestí vedla orangeu je makyta a nad ňou obchod včielka majú tam aj tehulkovské veci ...riflové tehu veci som videla aj na vtáčniku v tej predajni redstar a viac neporadím lebo som nenakupovala také veci

danielitka26
18. jún 2008

haloooo kde ste ???

ollako
19. jún 2008

Ahojte dik za rady, buduci mesiac sa postim do nakupovania aj pre seba aj maleho. 😀

zifka
19. jún 2008

Dakujem aj ja, dufam len, ze v PD nie su len dva obchody 😨 a ze este nejaka dobra dusa napise este nejaky obchodik pre tehulky... 🙂

lenadka
19. jún 2008

zifka je ich tu biedne nepotesim ta, jeden je v handlovej tam na namesti alebo Ul SNP ako je velka jednota tak na poschodi bol tehulkovsky obchodik, ci este je neviem, potom uz tiez len vceielku a red star poznam 😒

bubba
19. jún 2008

zifka ja viem o jednom tehu co bol vo vtacniku (pd)ale ci to uz nezrusili neviem 😅

srdcko
20. jún 2008

baby, ale ved tehu oblecko dostanete kupit aj v tescu...ved pomaly vsade maju aj take tie tuniky 🙂 je to bieda s tymi obchodmi..

lenadka
20. jún 2008

srdcko vazne akurat minule som si skusala jednu bluzku v tecsu a vravim kolegyni ze uz len brucho mi chyba 😀

bubba
20. jún 2008

baby ja ani neviem,lebo ja som mala predtym c.34-36 a ked som aj 27kg pocsa pribrala som nosila mamine veci a jedny gate som si dala usit(drahemu 😀 )a kedze som bola najdlhsie tehotna v lete tak som nosila saty(pre netehotne)...hm...dostala som aj "krtkovske"rifle,ale vyzerala som v nich ako matrioska,tak som ich ani nenosila 😀 😀

srdcko
22. jún 2008

prajem krasny slnecny, dneska pracovny den, ale vcera sme boli na zahrade a tak tam bolo super 😎

lenadka
23. jún 2008

bubba aj ja som nosila ako tehu mamine veci 😀 😀 😀 hlavne svetre strikovane lebo najdlhsie tehu som bola v zime v lete som nosila normalne veci a v jeseni som mala 2 tehu rifle jedni s redstar-tie boli suprove pohodlne elasticke a druhe som nahodou kupila v sekaci tak som ich striedala a usit krajcirke som si dala jedni flisove cierne teple nohavice a potom som mala jeden kostimcek dlha sukna a vrch s dlhym rukavom upletovy to bol noralny ale uplet sa super prisposobil aj vrch bol tak strihnuty ako pre tehule-to mi stacilo, do kabatov som sa normalne vopchala-nastastie a svetrou od mamy bolo neurekom 😉

bubba
23. jún 2008

ajooooooooooooj uz som vam spominala ze nenosime plienky?teraz tahame treti tyzden 😀 za 4 dni sa naucila

lenadka
23. jún 2008

sikovne sikovnice 😀 😉 mala ma kolko?

bubba
23. jún 2008

v juli dva 😀 takze az taka sikovnica..hm...ale to je moja chyba malo som tomu venovala casu my sme stale behali kade taded po aktivitach a podobne ale uz som si povedala ze doooost a vydarilo sa 😀

danulka2
23. jún 2008

bubba gratulujem 🙂 .Musim aj ja zacat maleho doma castejsie pustat bez plienky, lebo dnes mal dost cervenu ritku v tom teple. Uz som par krat skusala, stale som sa ho pytala ci nechce cikat a vzdy sa pocikal ci pokakal a vobec mu to nevadilo ☹ 😠 . Ale budem skusat dalej 😉

bubba
23. jún 2008

dakujeme...inac kamoske sa tak podarilo oducit syna od plienok ked mal 25mesiacov kupila dake pacne gumene plienky(nahoda)zaparila sa mu tak rit ze ked si to ocikal,tak vrestal od bolesti...vysvetlila mu ze preco to tak je a odvtedy nenosia plienky...

danu,musis si stopovat zo zaciatku cas a davat ho aj ked bude tvrdit ze enchce(ja som zacinala s hodinovymi intervalmi)....on potom pochopi ze lepsie ked ti povie kedy chce ako zabijat na nocniku cas 😉 😉 ja som ju furt otravovala...cikat nejdes?ignoracia...cikat nejdes?ignoracia....dala som ju,nic...o 5 minut sa pocikala a aj tak som ju dala potom na nocnik "ze docikat"
a zasa... 4 dni v kuse som jej nedala pokoj,inac druhy den bol najhorsi lebo sa to snazila zadrziavat(liezla som jej na nervy)tak to cvrkala kade chodila...ale na 4 den vecer v posteli ked sa jej nechcelo spat sa sama zacala pytat najprv skusala cikat,potom ze mami potrebujem kakat a ja som sa robila ze spim,ale od dalsieho dna som jej nehovorila,nepytala sa a veru...pytala sa sama....ked uz tak dlhsie ze nejde alebo sa do niecoho zahlbi tak jej pripomeniem....

tina78
23. jún 2008

Bubba, tak gratulujeem!!!!tak už sa vám to konečne podarilo, to je super, že práve takto na leto 🙂 ste už bez plienok 😉

bubba
23. jún 2008

tina a ty o tom nevies? 😠

tina78
23. jún 2008

Nie, nevedela som, bubba, to asi znamená, že sme sa dávno nevideli....mali by sme to niekedy napraviť! Kedy pojdeme spolu na kofolu? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre