Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
26. mar 2009

bré ránko 🙂

lucijja
26. mar 2009

cauko cauko...tak idem od doktora...nic nove, zase mi povedal ze uz mozem kazdu chvilu ist rodit...a ked som povedala ze uz chcem tak sa smial, ze teraz nemam ist, lebo ze su plne saly v Bojniciach...ze vsetci rodia... 😀 A potom ze: pomozeme tomu trosku a nieco mi tam postlacal tak bolestivo, tak neviem co bude... 😒

molly28
26. mar 2009

takže 39týždeň...to už bude cupi-dub....o chvilku máš malu pri sebe 😉 ale to uteká..a počkaj ked sa malá narodi....to ti budu tie dni ubiehať ani nebudeš stihať sa čudovať 🙂 tak sa drž...a hlavne ešte oddychuj, kym sa dá,,,

hanka21
26. mar 2009

no Lucijja to taketo spravy od tych doktorov povzbudia,ze???aby si nerodila lebo su plne sali.. 🙂 boze strasne...toto v tomto svete....Tak potom lucijja vies ako ked sa mala bude pytat na svet najprv obvolaj aky je stav na porodnych slach..aleb nech si pohnu lebo ides ty.... 🙂 tak sa drzte...

ollako
27. mar 2009

Baby kde ste? matahary lucija? ste kinderka, alebo je prekvapenie vonku 😵 ...
tu je fakt nuda, asi tu zdochol pes 😝 ...ved tu nachadzam dost Prievidzanok,ale tuto temu akosi obchadzaju 😒

lenadka
27. mar 2009

lucijja guladlo, ked citam ako ta boli a picha tak ma napada jedine, ze uz sa rozostupuji kosti a svaly a chrupavky a to tak boli-inak by babo panvou nepreslo, teraz si nachylnejsia aj napr. na vyklbenie, alebo vyvrtnutie clenka-vraj mne to dr. tak povedal, lebo zostava telo vplyvom hormonov take "rozlozene" uvolnene....tak na tu postu ani nikam radsej nebez ale lazo plazo manima 😉
ja som ten cajik pred porodom nikde nezohnala-tak super ze ho mas a maliny co mame na dvore v zime listy nemal 😀 😀 😀

ollako
27. mar 2009

lenadka aj mna stale vsetky kosti boleli cela panva, tiez sa mi asi rozostupovali kosti, ale aj tak to bolo houby platne , drobec bol na moju mini panvu veliky , takze som po dvojdnovych kontrakciach rodila cisarskym ☹ ...a na to podla mohli prist aj pred porodom,ze maly ma na mna velku hlavu...som bola sklamana z tej nemocnice v Handlovej, mohli ma usetrit tolkeho trapenia 😠

lucijja
27. mar 2009

baby, ja od vcera velmi malo citim pohyby...neviete preco? predtym mala kazdy den vyvadzala a vcera sa par krat vecer len tak lenivo pohla...ani vo vani nic a tam sa vzdy hmyrila.... ☹ vcera som bola u doktora a robil mi aj sono a vsetko v poriadku ale aj tak uz od vcera mam paniku... ☹

ollako
27. mar 2009

lucijja ked sa ti nieco nezda pre pokoj v dusi , radsej zajdi k lekarovi, radsej zbytocne ako neskoro 😉 😉 😉

lucijja
27. mar 2009

ollako, volala som k doktorovi mojmu, ale bohuzial dnes nastupil na dovolenku...ale bola tam ina doktorka, ktora mi povedala, ze ak som si nie ista mam ist radsej do nemocky, aby mi natocili ultrazvuk, tiez povedala ze radsej 10xzbytocne ako sa obavat...tak ja sa budem este chvilu pozorovat a potom tam asi zajdem...

danulka2
27. mar 2009

ahojte, lucijja dufam, ze je vsetko v poriadku. Drzim palce

ollako
27. mar 2009

veru lucijja , ale sa mi vidi , ze aj moj drobec bol pred porodom taky lenivejsi...tak skus este pockat, a ked sa ti to nebude zdat radsej zajdi 😉
maly ma teraz teplotu chudacik, vcera ho ockovali ☹

hanka21
27. mar 2009

ahojte....kocky neviete o neakom prenajme bytu v PD???

lucijja
27. mar 2009

kolko izbovy hanka?

katrin21
27. mar 2009

lucija: ja som sice rodila v MT, ale mala som vybaveneh lekara.. a sla som tak uz dva dni pored porodom( kvoli epi, vtedy ju tu este nerobili, a ja som bez nej rodit nechcela, nech zije!!!) no a ten ma pozeral dvakrát, dal ma na tie pasy.. a predtym ma na koze tak postlacal, vraj " dilatuje krcek"( cize orzsiruje) aby to bolo skorej... takze to robl asi tebe... ale mna to tak bolelo, ze som normalne predychaval jak pri porode, ja sok z tej kozy zliezla cela roztrasena!!! uplne sialena bolest, co mi robil... a aj som mala taky slaby krvavy vytok potom zo dva dni, co povedal, ze je normalne... asi je omnoho prijemnejsie( segra ma 3 deti a rada je od nej) milovat sa riadne s muzom a on to " dilatuje" prirodzene.... vraj sa casto potom rozbehne porod... segra vzdy prenasala... a raz sa jej dokonca pri prvej dcere zacala odlupovat uz placenta, lenze ona nedostala kontrakcie, len ju bolel tak inak spodok brucha... sla k doky a on ju po sone okamzite vyhnal do nemocky( byva v NR), kde ju od pondelka do stvrtku (!!!) rana trapili namiesto toho aby jej spravili cisarky.... uz nevladala ani tlacit,m vytlacili jej malu sestricky, narodila sa uplne modra, bez kysliku, vlatne mrtva, ale ozivili je.... mysleli sme , ze budu aj nasledky, ale nastastie chodila aj do skoly pre nadane deti.. akurat segra si pri vsetkych detích vytrpela, a dalsie dve uz neriskovala vybrala si doktora. Takze ja nechcem strasit, ale pohyby sleduj, pretoze mna si napr. ten moj doktor nechal pri druhej kontrole v nemoce preto, lebo sa mu zdalo, ked ma dali na pasy, ze mala sa malo hybe a moc jej bije srdce... tak mi pichli vodu... ale asi tam mala este par dni byt, lebo por. cesty mi nemakli a mala , podobne ako ollako, velku hlavicku a snuru okolo ramena( to mi povedali po porode), takze cakali 24 hod a viac neriskovali, zvlast ked som poevdala o segre, co moze byt aj dedicna predispozicia, ze mame v rodine tazke porody.... takze ja by som mohla tiez roman pisat...... ale nastastie vzdy happy end na konci🙂 neboj, vsetko bude ok.... skuste ten sexik, a aj ta horuca vana pomaha.... a tiez keby vydrznes dlazku( ale to robili nase stare mamy, vies , s ryžakom.... to sa namakali az porodili 🙂 )

hanka21
27. mar 2009

lucijja ----tak mohol by byt 1.izb.alebo 2izb. pripade 3 ale za dobru cenu,pretoze nam je 3izb zbytocny..ale musime sa dost surne prestahovat tak nieco hladame...alebo mi viete poradit ked by som si vlozila inzerat do okkolia prievidze?dakujem

lucijja
27. mar 2009

katrin21...teda, ste si vytrpeli aj so segrou riadne... 😕 normalne si ma doplasila...neviem, ci mam ist do tej nemocky nech ma pozru alebo nie...bojim sa aby som nerobila zbytocnu paniku, aby tam na mna nepozerali cudne...ale zase...nechcem ani nic zanedbat...myslis, ze by som mala ist?

hanka21: pozerala si na www.reality.sk? Je tam vela bytov v pd na prenajom...a inak si skus vlozit inzerat na mestsky hlasnik prievidza na nete... 🙂

vibeke
27. mar 2009

ahojt hanka, skus aj www.topreality.sk 😉

skajkaze
27. mar 2009

Lucijja ahoj citam si to tu a neda mi reagovat....Istotne byt tebou idem do nemocnice.Ja som tam lezala nedavno-koli spineniu v prvom trimestri.Ja som mala paniku z nemocnice a este vacsiu,ze potratim....Chcem ti len povedat,ze v Bojniciach na rizikovom su velmi mile sestricky,doktor Volman co ma rizikove na starosti je SUPER.Chodilo tam vela bab s problemom ako mas ty,vysetrili ich a spokojne isli domov,alebo tam boli len par dni. 😉 Ak by si sa rozhodla ist nemusis ist ani dole na prijem,ale rovno hore na 3pos.-mne tak povedala sestricka,ked som odtial odchadzala prvy raz.Drzim palce...Nechodis nahodou k Dr.Hudecovi,alebo Mifkovej?

hanka21
27. mar 2009

lucijja ... Hej pozerala som,mam tam uz par vyhliadnutych musim ich vytelefonovat ze co....Neak sa nam tu skomplikovala situacia...co uz...a ten mestsky hlasnik ma aku adresu??diky

martiina
28. mar 2009

molly, všeto najlepšie tebe aj maličkej k meninám 😵 veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky. 😵 😵 😵

hanka21
28. mar 2009

Ahojte.,Neviete o neakom prenajme bytu v PD..ale aspon ako sa dava inzerat na prievidzku telku?

paska
28. mar 2009

hanka ja som raz davala v sklenarstve poliak je to na starom sídlisku ale su aj v bojniciach a myslím že ešte stale sa to cez nich dá

ollako
29. mar 2009

Ahojte tu je stale pusto...Lucijja a Matahary ako?
Hanka ja ti v tomto neviem pomoct 😒

b.janka
29. mar 2009

ahojte baby... sledujem že tu nikto nie je... dúfam že máte lepšiu robotu ako ja... ja musím do zajtra na komplet napísať diplomovku a dať ju zviazať... vo štvrtok je posledný deň na odovzdanie... tak dnes asi ani spať nebudem ☹

hanka21
29. mar 2009

Diky baby...mi sa neak potrapime nieco najst,ale ak by ste o neakom prenajme vedeli kludne ma mozte kontaktovat..dakujem,,

katrin21
30. mar 2009

baby, ahojte! lucija sa uz neozvala? asi isla predsa len do nemocky....
ja som sa akurat cez vikend dozvedela o jednej babe, ako jej zomrelo babenko pred 3 tyzdnami v brusku.. mala rodit 15 marca... hrozne... musela ho normalne porodit... tu v okrese sa to stalo... ze sa jej zdalo, ze sa malo hybe..... hrozne, takze len to potvrdzuje moje slova, ze treba davat pozor .
ja letim, mam tu dnes exkurziu, tak idem na miesto 🙂 pekný dníček

stanka7
30. mar 2009

Ahojte dnes som čítala ako voľáka p.... utýrala svoju 3apolročnú dcérku ☹ To isté by som jej spravila.Ako môže byť niekto taký bezohľadný nepochopím.

lenadka
30. mar 2009

cafte, volake smute reci babyyyy asi je uz dlho zima kša! nieco veselsie treba pisat 😉 stanka ja som to v telke videla a uf nechala by som ju umriet hladom tak ako ona svoje dieta 😠

lucijja napis co ti povedali, fakt je lepsie ist na kontrolu aj ked zbytocne, neboj nik ta nezvozi a ked hej nech si trhnu nohou je to tvoje dieta 😉 inak moja bola tesne pred porodom tiez lenivsia, to je uz babo dolu - hlavicka ide uz do porodnych ciest, mozno je uz aj zostupena a nema miesto na vyvadzanie 😉

srdcko
30. mar 2009

caute baby, ani mi nedavajte ACKO za absenciu, davam si ho sama....😀
co nove? vidim, ze tu uz sa chysta rodit, ja akurat cakam na telefonat od ekonomky, kolko nam vysli dane.....
🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre