Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paola881
4. mar 2012

@luculiatko
@rosaria môžme? Dani,je už asi v doma,že??

luculiatko
4. mar 2012

@paola881 môzme,kludne 🙂 myslim že by nemala byt ešte doma hovorila za na 5 dni prisla

paola881
4. mar 2012

@luculiatko To by bolo fajn 😎 Daniiiiii si u eštéééé???? 😀

dani84
5. mar 2012

@paola881 tu soooooom 🙂 Uz v AT...

mataharyy
6. mar 2012

Ahoj,
mám na vás dotaz... Nevíte kam se v okolí PD dá jít na výlet s malými dětmi? Krom zoo a dinoparku 😅

nebbia
6. mar 2012

@mataharyy Podla toho aky vylet mas na mysli.V prievidskom lesoparku su slusne peliezky,restauracia a pocas sezony sa da poopekat a poprechadzat po lesoparku.Smer Handlova: Turistika,jazda na konoch na Remate.

weirdo
6. mar 2012

@mataharyy - tu som sice nebola, ale chvali si ludia:

http://vodnysvet.webnode.sk/sluzby/

mataharyy
6. mar 2012

@nebbia No něco jako lesopark, v dojezdové zóně autobusů 😅
@weirdo Jo říkala sousedka, že to tam celkem jde 🙂
Tak už jen to teplo a vyrážíme 😎

molly28
7. mar 2012

@mixka ahoj mne malá chodí do škôlky v bojniciach a som spokojná..velmi spokojnáá

misza2
10. mar 2012

Ahojte baby, chodievate niekde plavat s babatkami? Ja by som chcela ale neviem o tom nic. Poradte.

janula18
11. mar 2012

@misza2 pláva sa v bojniciach v nemocnici cez mimifit, alebo v hoteli kaskáda cez Baby look, ja som chodila aj so starším aj teraz s dvojkami cez baby look, velmi milá pani. Super

misza2
11. mar 2012

a kolko sa plati cez ten baby look, a co vsetko je potrebne mat so sebou, a kde sa vlastne mam hlasit? 😅

janula18
11. mar 2012

@misza2 http://www.babylook.sk/?mnu=uvod cena je za 8 lekcií 70€, ale ak ste chorý tak sa dá mať zato náhradné hodiny

misza2
11. mar 2012

Dakujem pekne 😀

sirinka
11. mar 2012

ahojte...nemate, nepoznate niekoho, kto jazdi z PD do BA a bol by mi ochotny z dedinky Cigel doviezt dve jedalenske stolicky do Senca? za odmenu 5 eur... dakujem vopred ak by sa niekto nasiel...

bubba
12. mar 2012
21
14. mar 2012

Dievcata, ak chcete, hlasujte, budeme rady!! 🙂 🙂 😉 http://lesk.cas.sk/zlaticko2012/profil/4005 Dakujeme!

lenadka
14. mar 2012

@21 mas to tam 😉

21
14. mar 2012

@lenadka dakuuujeeeem!!! Ako zijete???

monulik0209
15. mar 2012

@misza2 mi plavame cez mimifit a velka spokojnost 🙂

monulik0209
15. mar 2012

@21 zahlasovane 🙂

misza2
15. mar 2012

@monulik0209 ale ono to je len poobede ci?

drnduliak
15. mar 2012

holky neviete kam v pd sa daju odniest stare obnosene veci?robila som reviziu v skriniach a co-to som povyradovala a najradsej by som sa toho zbavila, nech mi to nezabera miesto...dakujem 🙂

weirdo
15. mar 2012

@drnduliak - zda sa mi, ze tam v tej ulicke za stanicou, za priecestim, smerom na Bojnice, prva ulicka dolava (kedysi na rohu Orange, teraz tam je tusim Slovaktual), tak tam je nejaka organizacia. Aspon bola a tam sa dalo odniest 😕

monulik0209
16. mar 2012

@misza2 je aj doobeda aj poobede,ako si vyberies...my sme najprv chodili rano o 9,len to bolo skoro pre malu,tak sme zacali chodit poobede

21
16. mar 2012

@monulik0209 dakujemeeeeeeeeee.........

misza2
16. mar 2012

@monulik0209 A kolko sa tam plati? Kde by som sa mohla nahlasit? 😀

monulik0209
17. mar 2012

@misza2 vsetko najdes na stranke http://www.mimifit.sk/w1/
plati sa podla toho kolko krat do tyzdna budete chodit - 1x do tyzdna,4x za mesiac je cena 32eur
- 2x do tyzdna, 8x za mesiac ,cena je 65eur
plus su chodiny gratis a sauna....Velakrat byvaju aj akcie,ze je kurz lacnejsi...

ywulla
17. mar 2012

@drnduliak Ano, ako pise @weirdo Je tam charita sv. Vincenta. Su tam denne myslim do 15-tej. Ja tam tiez nosim veci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre