Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
16. jan 2008

bubba kedy chodite plavat? Ja idem s malou od februara, sme nahlasene do kurzu pre 3-5 r. deti 😉

kkatrina
16. jan 2008

Stani to je v pohode, len ja som sa už bála že čo je s vami. Som rada že ste už zdravé. Nám sa choroby zatiaľ vyhýbajú ale za to dávidko nechce papať mliečko. Tak sa trošku trápime a aj v noci už horšie spinká ☹

paska
16. jan 2008

flimi všetko najlepšie k tvojmu sviatku a hlavne toho zdravíčka bo to teraz veeeelmi potrebuješ 😉

bubba
16. jan 2008

ahojte,
lenadka plavat chodime do PE a my sme este malinky este robime kojenecke plavanie.ako ste dopadli na tej Ortop.?
paska ty si uz mala tu skusku?a spravila si?

kudlanka3
16. jan 2008

Dlhšie som tu nebola...Určite sa tu máte fajn...Ja mám stále problém z malou,lebo má na mandliach streptokoka a neviem ako sa mám zachovať.Jeden krčný mi povie tak a druhý inak.Strašne rada ale tu čítam ako sa vašim deťúrencom darí...Veľmi by som chcela mať už druhé miminko,ale volako to dva roky nejde...Dnes mám náladu úplne pod psa,neviem komu som čo spravila,že dcérka je stále chorá...Už je to rok,čo jej stále niečo je...Päť krát sme boli v nemocnici a teraz sa jej jedná o krčné mandle,ale mám strašný strach,lebo prekonala za rok toho veľa.Najprv nosné mandle,lebo nepočula vôbec nič,potom šarlach,keď deti v škôlke mali kiahne.Oslabená imunita po antibiotikách,pretože má streptokoka(8 druhov anitbiotík a berie ich od mája 2007) a napokon infekčná mononukleóza,po čom mala problém z pečeňou a držala prísnu dietu tri mesiace...A stále je to zlé...Závidím ľuďom,ktorý nemajú také problémy,lebo dosť to človeka ničí,keď nemôže nič spraviť pre to najcennejšie... ☹ ☹ Všetko to volako doľahlo na mňa práve dnes,neviem si pomôcť...Nič sa mi nedarí...Ani druhé miminko nie a nie prísť,ale keď človek tak veľmi chce a nič...Ale to som určite neni sama,ja viem,že takých ľudí je na svete až príliš veľa...Nehnevajte sa,ale musela som sa trošku vyrozprávať,lebo som v skutočnosti dosť uzavretý človek...Majte sa veľmi pekne,ahojte... 🙂

kkatrina
17. jan 2008

kudlanka ja mám taký istý problém s Jakubko. Vo februári ideme na výber nosných mandlí. Mám hrozný strach lebo mu to budú robiť v narkoze, ale inak sa nedá, lebo on je veľká citlivka a bojím sa aby nedostal nejakú traumu keby mu to robili za živa ☹ on behom 2,5 mesiaca vybral 6 druhov ATB tak viem o čom rozprávaš, je viac doma ako v škôlke a už sa mu podarilo nakoziť aj malinkého.

druhé bábatko príde keď to budeš najmenej čakať, nemaj strach, ono vie že teraz potrebuješ sily na iné veci 😉

paska
17. jan 2008

kudlanka pesne viem o čom hovoríš tiež sme takto behali nemocnica v matine potom tu a znova dookola atb rok v kuse s dvojtýždnovymi prestavkami a ešte k tomu som chodila do prace pretože materska vtedy bola 2700 😖 čo mi ani na tie lieky nestačilo ale prešlo to a zatial je dobre(ťukťuk) neboj aj u vas to prejde a všetko bude dobre

bubba pochopiteľne že spravila 😎 len tych skušok mam trošku viac ako jednu

kudlanka3
17. jan 2008

kkatrina tak to máš tiež moc zlé...Ja vlastne vôbec neviem,čo mám robiť,trošku musím porozmýšlať,čo ďalej.S tým druhým bábetkom,bodaj by si mala pravdu... 🙂 Ale u mňa to vždy je tak,že keď veľmi niečo chcem,tak ako naschvál sa mi to nedarí...Však nechám sa prekvapiť... 😀 Paška Ty to máš potom dobre,keby aj nám to len tak prejde...Bola by som rada... 😀 😀 😀

paska
17. jan 2008

kudlanka no prešlo to tak že teraz je to dobre len ono to asi tak naozaj neprejde nikdy 😒 sisa ma len jednu ladvinku a ta robila šarapatu no zatial sa drží 😉

flimi
17. jan 2008

dakujem paska ako sa mate???? dakujem za gratulacie dufam ze pridete aspon na kolacik v pondelok.....mozno vam nieco nechame... 😉

flimi
17. jan 2008

ozaj dnes ideme na 3D sono potom ti poviem ci modra ci ruzova....

paska
17. jan 2008

ty maska 😀 no neboj jojo si už vybavil volňáska v robote o tretej sme tam ako na koni 😀 ved sisa chce vidieť nevestu 😎

flimi
17. jan 2008

super som rada ze vas tam uvidim vsetkych ... teraz je to tu stres panika chaos.... takze sa tesim na to ze sa 20.1 rano zobudim a poviem si chvala bohu je to za mnou.... 😝 🙄

srdcko
17. jan 2008

flimi, neboj, ten stres a panika stoji za to vzruso....my mse boli v takom strese, ze si doteraz napamatame, co sme si vlastne slubovali, ale podla mojho dedka,VERNOST 🙂 ja si len pamatam, ze tam bolo strasne teplo (24.juna) a Adrian strasne kopal.... 😀

kudlanka3
18. jan 2008

Paska a čo to pre dcérku znamená?Bude môcť žiť normálnym plnohodnotným životom?Také niečo som ani nepočula,že by mal niekto jednu ladvinku... ☹ Ja som celú noc zrážala teplotu tej mojej malej a nie a nie ju zraziť.Ja neviem či to vážne nebude najlepšie,dať jej tie mandle vybrať... ☹

kkatrina
18. jan 2008

leni kedy začína kurz plávanie pre 3 ročných? a to budeš chodiť v nemocnice?

ja idem s dávidkom od 11.2. a chceli by sme aj kubka len keby to bolo neskôr lebo 6.2. mu budú vyberať mandle

stanka7
18. jan 2008

Ahojte dlho som tu nebola.KUdlanka to vyberanie mandlí má svoje pre a proti.Ja ich mám vonku bývala som dosť často chorá mesiac čo mesiac ale nemôžem to porovnávať s tvojimi problémami s malou som predsa dospelá.Ale mám od vtedy pokoj. 🙂 Dievčatá ako tak čítam vaše príspevky súvisiace so zdravím vašich ratolestí môžem byť rada že niesú moje baby vážne choré.Sú to len bežné prechladnutia alebo bolesti hrdla.Samozrejme že vám prajem veľa zdravíčka pre vaše ratolesti 😉 Možno to chce len čas a vyrásť z toho.Kudlanka a druhé bábo príde samo ked to budeš najmenej čakať neplánuj píšem z vlastnej skúsenosti. 😀 Myslím ,asi dosť často na to myslíš a si v strese potom to nejde ☹ Neveste veľa šťastia 🙂

srdcko
18. jan 2008

kudlanka3, mne vyberali mandle, ked som mala asi 14, lebo v 13 mi zistili astmu, ze to tak bude lepsie a poviem ti, odvtedy som si ani nefukla spreja...fakt to pomaha...
stanka7, aj my sme zatial zdravi, my si chorobu asi dovolit ani nemozme, ked to teraz mame tak presne casovo rozplanovane 🙂

bubba
18. jan 2008

fuuj,baby ako prsi,aspn sa bude malej lepsie spat ale zase sa von chudiatko poobede nedostane...Aj v PD tak hnusne leje?
Moj bratranec byval cely zivot od narodenia chory 2 tyz.2tyz.zdravy...ked mal 20 rokov mu vyoperovali mandle,potom dostal taku silnu anginu(asi mesiac to trvalo totalne ho to polozilo)teraz ma25 a odvtedy nebol absolutne chory..
Inac teraz je zevraj vela deti chorych,my sme chvalabohu ok...
Kati,kedy zacinaju kurzy mas na nete,som to akurat vcera kukala..aj cena je tam vsetko

stanka7
18. jan 2008

baby ale ked si tak spomínam Tá staršia dievka my bola tiež dosť často chorá ale potom ako keby uťalo vytvorila si svoju imunitu.Malá býva chorá ale nič vážne občas nejaký bacil ale toho zlikvidujeme liekmi.Asi môžem byť rada že sú v poho. 😅 Srdcko ako sa ti páči v práci?Katka idete skúsiť plávať?Ja som bola len raz s malou ale revala ako slon tak ked bude staršia 😉

stanka_11
18. jan 2008

Kati, my by sme s malou tiez chceli chodit plavat, ale planujem, az ked bude vonku krajsie pocasie a bude troska vacsia 🙂

srdcko
18. jan 2008

stanka7 lubi sa mi, tak trosku si tu oddychnem od deti (muza a syna), je to ine nahananie ako doma.... 🙂

aj my by sje sli plavat, ale niako sa nemozeme dohodnut s autom...tato nam ho vzdy zoberie a busom sa bojim ist

susika
18. jan 2008

ahojte baby.pridávam sa ku vám, naposledy som tu bola hrozitánsky dávno.neviete, či sa dá chodiť s bábom plávať do Bojníc?naposledy viem, že sa dalo chodiť ešte pred nejakými 5 rokmi.

bubba
18. jan 2008

susika,
www.kacatko.sk
lektorku vrele odporucam a na webe mas vsetky info

susika
18. jan 2008

bubba dikes 😉 inak tak volám moju malú Buba je je prezývka 🙂

ty is tam chodila?ako sa ti páčilo? škoda, nedá sa mi otvoriť prihláška.malá miluje vodu, no neviem, ako by bolo to potápanie...nie je tá voda moc studená? (33*C) malá je predčasne narodená (2.mesiace skor),aby mi neochorela

mimonenka1
18. jan 2008

susika - doporucujem aj ja plavanie v nemocnici,

susika
18. jan 2008

mimonenka1-no ja som myslela koli tej vode.aby mi nedostala sopliky.bola som s nou už na pobyte v MT koli cvičeniu a chúdatko skončila mi so soplíkmi. našťastie nič vážne, iba také vodové, len nech sa to nezopakuje.

bubba
19. jan 2008

susika,
ma chodime doPE tam je ta ista lektorka,ale bojnice si kamosky pochvaluju,cistota vody maximalna a aj teplota vody je vzdy(musi )bat prisposobena detom...ja sa v nej kolkokrat varim(ale to len z vlastnej skusenosti v PE)potapanie je v pohode postupne sa to naucite.ja uz chodim plavat s malou 6mesiacov a vaznejsie chora nebola a chodili sme aj v zime...

kudlanka3
19. jan 2008

Stanka7,srdcko,bubba vďaka,tak dcérka má virózu,že je toho plná Prievidza.Zas som celú noc zrážala teplotu,lebo nurofen nezabral...Ale už to je ako tak dobré.Tie mandle asi dáme von,ale teraz má rozvrátenú imunitu,tak neviem... 😒 Počujem veľa názorov a viac ľudí nám radí,aby išli mandle von,že potom bude dobre.Ale počula som že aj po vybratí mali ľudia určité problémy...Stále sa nevieme rozhodnúť,asi čakáme na zázrak,ale ten nie a nie prísť... ☹ ☹ ☹ Nevestičke veľa lásky a šťastíčka... 😀

stanka_11
19. jan 2008

Bubba,ako velku mas dcerku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre