Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
17. dec 2008

srdcko mam zacat menovat vsetko alebo v skratke len to najpotrebnejsie ? 😉 😀 😀 😀
Ale nie, hlavne chcem aby bol pokoj v rodine a veeeela zdravia. Takze v globale je o tom benevolentne polemizovat, staci, ked kupia drobnost detom /myslim svojim vnucatam 😉 /
inak tie nohy hote je klasika, stacil by aj vankus pod zadok, aby bola panva vyssie a ,,cervicky,, mali ulahcenu cestu 😀 😀

danulka2
17. dec 2008

inak baby moje pre dnesok ja koncim, lebo som dnes 2x pobehala celu Prievidzu, podotýkam, ze pesi!!!, takze si moje ctene nozicky idu oddychnut do vodorovnej polohy 😎 . Dnes sa s vami lucim, pa pa

bubba
17. dec 2008

ahoj hawajcanka...aj ja by som chcela zit na hawaji 😀 😀 😀
baby a naco ste uz tak zavcasu piekli?ja este nemam nic len troje co som od svokry dostala 😀 😝 😀 ale budeme aj my robit medovnicky :o)mozno po sviatkoch hahaha kym sa rozbeham :o)
danulka no to by som rada vedela co ta prinutilo k tomu aby si obedala celu prievidzu pesi a to este 2x...co,travis medovnicky??? 😀 PS:ked budes mat nohy hore,nie ze otehotnies 😀 😀

srdcko
18. dec 2008

danulka, ja som to zle napisala, ja som myslelal od manzelov.... 🙂
v meste sme boli aj my v sobotu doobeda, daco strasne, nic poriadne nemali, tak sme boli v pondelok v Tulipe a tam tiez nic moc, co bolo pekne, tak za nehorazne ceny....inak ju uz vsetko mam, len som chcela kupit daco pelne sebe, ale nevydalo...chceme este skocit medzi sviatkami do trencina, hadam budu aj dako prednovorocne zlavy.

danulka2
18. dec 2008

ahojte, bubba no co myslis, co ma donutilo tolko behat? 😉 Vsak darceky pre deti, hlavne pre drobca lebo Domcu uz mam vybavenu. Ale zohnala som presne co som chcela 🙂 🙂 🙂 Inak s tym pecenim je to u nas tak, ze keby nik nechcel, tak ja si upeciem aj sama pre seba 😅 😀 . Som zavisla od sladkeho 😅
srdcko ked sa budete chciet motat po trhoch daj vediet, maly bol uneseny z korculiarov 😀 , no a maminy si daju 2deci vareneho 😉

danulka2
18. dec 2008

baby inak mam perfktny recept na tie medovnicky:
500g hladkej muky
125g hery
190g prask.cukru
3 lyzice medu
2 vajcia
1 lyzicka mletej skorice
1 lyzicka soby bikarbony
4 roztlcene klinceky
Postup: Vsetko spolu vymiesit na jemne cesto, vyvalkat na hrubku cca 1cm, vykrojit formickami, poukladat na vymasteny plech, potriet vajickom a upiect vo vyhriatej rure pri 170-200st.C. Su fakt fantasticke a hlavne makke!!!

danulka2
19. dec 2008

no baby, ale to tu pekne flakate 😉 😎 .Co vsekty vypekate? Alebo uz zdobite stromcek? My budeme 23.,ked bude maly cez obed spat. To bude mat prekvapkanie, ked sa zobudi 😀 😀 😀

kika13
19. dec 2008

ahojte 😀 , ja uz teraz budem mat na vas viac casu, lebo uz som konecne soferka 😀 len este musim pockat na papiere

bubba
19. dec 2008

no ahoj ahoj!!!!vcera vecer som zamiesila 1x vo svojom zivote na medovnicky 😀 😀 😀 nikdy som to ani nevidela,kedze moja mama to nerobievala...baby keby ste poculi ten slovnik,ked sa mi to lepilo na prsty,no hnus bolo mi zle a malu pri mne nadrapovalo ked som s tym bojovala 😀 😀 😀 po 2 hodinach ma osvietilo a umyla som si ruky 😀 😀 😀 a dalo sa to aspon prelozit..teraz to ma min.2dni stat...tak som zvedava 😀 😀 ale mam dojem ze to poputuje do kosa lebo ked som volala mame ze ako ma vyzerat cesto namedovniky tak s ami smiala...pockaj ako budes este nadavat ked to bdues vykrajovat 😝 😝 😝
danulka aj ja mam podobny recept tak dufam ze budu dobre 😉 no ale hlavne ide o zabavu chcem to robis s malou

danulka2
19. dec 2008

bubba ono kazde taketo cesto trochu lepi. Treba si trochu pomucit valcek a aj ruky. A ked ti ostane cesto, tak ho nakoniec spolu zmiesaj, ale uz nedavaj vela muky, lebo by sa ti trhalo a nedrzalo by pohromade. To mam z vlastnej skusenosti.ak budes potrebovat poradit, tak ja vdacne pomozem. Ale neboj, do kosa nepojdu. V najhorsom pripade ich povesate von na stromy a budu chutit aspon vtacikom 😉 😀 Inak nam s Domcou chuti aj surove cesto /akekolvek!!!/ 😀 😀 😀

bubba
19. dec 2008

nooooo,dakujam za ochotu 😀 😀 ja som to potom vymakla,ked uz som sa pomaly vzdavala tak som si umyla ruky a nedalo mi to,ze este si ho chytim umytymi rukami a mala som ich este trocha mokre a dalo sa to cesto pekne dotvarovat strcila som ho do misky a uz lezi v chaldnicke 😀 😀 😀

bubba
20. dec 2008

noooooooooooooooooo:

http://photos-d.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v14...

ale viac to nerobim 😝 😝 😝

paska
20. dec 2008

kika gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉 😀

danulka2
20. dec 2008

bubba co chces, ved su perfektne a urcite aj dobre chutia 🙂

martinka16
20. dec 2008

Ahooooj zeny....

Tak ste pripravene na Vianocky????no my uz len stromcek zajtra a ovocie v pondelok a je tooooo strasne sa tesime aj s muzom ako bude maly Vianoce 1x vnimat,,,,

martinka16
21. dec 2008

Baby vy co dnes nemazte naladau ani chut pisat?????Co dobre varite a co budete dnes robit ja som mojich chlapov poslala vo mam dovarene tek nakukam sem a vidim ze nikomu sa nechce prispievat.....

martinka16
21. dec 2008

haloooo

danulka2
21. dec 2008

ahoj martinka, teraz som si sadla aj s kavou k pc, len rychlo poodpisujem a idem zobrat maleho, lebo uz je hore. Ked sme ho dli spat, tak sme urobili stromcek, tak som zvedava na jeho reakciu 😀 . Urobila som origos grilazky 🙂 / naplnila som troje oplatky 😅 /, povesala dve oprate pracky, este by som sa chcela naobedovat a vyzera byt vonku pekne, tak sa pojdeme vyvencit 😉 😀 . Inak varila som zeleninovu polievku, pecene udene kolienko a varene zemiaky 😉

bubba
21. dec 2008

dani,nooooooo nahodou chutia ako medovnicky 😀 😀 😀

martinka16
21. dec 2008

No teda dani si sikulela,,,,,ja som tiez oprala ale len jednu pracku naverene uz o jedenastej nejak som nahle nemala co robit,,,,vonku bol dnes maly s naasimi a tak sme tiezmy spravili stromcek a tie iskrocky v ockach no zeny myslim ze to kazda poznate tu krasnu detsku radost co mate deticky,,,nieco uuuuzasne....
neviem sa dockat stedreho dna ako budeme pasovat darceky este nemame nejaky strategicky plan ale uz na nom tvrdoa pracujeme ,,,navrh bol ze chlapci sa pojdu po veceri pozriet ci uz jezisko nejde .... v spalni cez okno a kym tam budu tak ja prenesiem darceky,,,len ci to postiham,,,,musim si to nejako este vymysliet

bubba
21. dec 2008

haha my uz mame darceky pod stromom.pre ostatnych mi mala pomahala balit 😅 😅 😅 a na cedulky pisala pismenka ktore pozna a tym ozancila darceky(o ako ocinovi a podobne..)potom som jeden vecer pobalila aj jej a hned pozera,ze K.ako katka,to je mojeeeeeeeeeeee...najvacsi darcek je pre mna...a ani sa ho nedotkla akokeby vedela ze este nie je ten spravny cas 😀 😀 prave som dokoncila ovocnu roladu a taky ony kolac vymysleny akurat mi chladne cokolada trochu tak reku idem vas kuk 😎

danulka2
21. dec 2008

martinka veru tak, najkrajsia je ta detska radost 🙂 , aj maly, kad zbadal stomcek, tak nevedel coho sa skor dotknut, ale zvíťazil zvoncek 😀
bubba dnes som na vas myslela, lebo maly chcel pustit video z materskeho centra co mam v mobile 😀 .Len vykrikoval Katka, Katka 😉 .No co uz, stara laska nehrdzavie 😀

srdcko
21. dec 2008

ahojte, my sme sa akurat vcera dohadovali, ze ako to spravime, muz pojde s malym do deckej kukat, ci nejde jezisko a ja to zatial vyskladnim pod stromcek...
dneska sme ho sli zdobit a zapnem ziarovky a nic...tak to tatko opravoval, isiel kupit a nemali, ale vecer, ked som prisla do prace poslal mms ako nam svieti strom, tak to opravili. Ale sa mi lubilo, ako si ado stromcek ozdobil, gule mame asi len v prvej 1/4 ostatok je prazdny, lebo tam nedociahol..

a co sa tyka darcekov, ado ich nakupuje so mnou, okrem tych pre neho, ale dneska otvoril skrinu, kde uz su zabalene a dako ho to vobec nenapadlo, ze co to je...

len ma trapi, ze tento rok pisal jeziskovi, ze chce brm a ziadne mu nedonesie, ked som sa ho pytala, ze ako bude smutny bez auticka pod stromcekom, tak bol fakt smutny....ale hadam to pochopi,ze tie jeho auta uz nemame kam davat 😀

prajem dobru noc

danulka2
22. dec 2008

no caute caute, to mame krasny cas 😠 😝 . Prave som dopila svoju davku kofeinu 😀 a 4grilazky ako obed 😅 .Mozem za to, ze su take dobre 😉 . Domca ta potajomky vyjeda kokosove gulky, takze asi 25.budem robit dalsiu davku 😀 . Tata dnes donesie kapra,to zas bude mat maly zazitok. Dufam, ze neskoci do vane 😀 .Asi budem musiet zamykat kupelnu aby sme miesto jedneho kapra nemali dvoch 😀 😀 😀

bubba
22. dec 2008

Baby my sme boli dnes v pd nakupovat 😅 😅 😅 😅 pomoooooooooooc vsade samy policajti a zapchy a ludia....aaaaa.....jajjjajjajjjj hlava ma z toho boli 😝

srdcko
22. dec 2008

my hovor bubba, ja som sla len do roboty pol hodku zo severa do bojnic

susika
22. dec 2008

scko, tak to si išla dosť rýchlo. známy včera išiel od bojnického kruháča po Kauflandký kruháč pol hodinu🙂ani nevravte. ja tu bývam blízko toho všetkého a ledva sa cez cestu s kočíkom dostanem. ale včera boli super prázden cesty mimo okolia obchodákov🙂to bolo super🙂

martinka16
22. dec 2008

susika aspon niekde bolo volno,,,,,ja som len skocila do lidla na ovocie a stacilo mi a to bolo poldeviatej rano a uz krabice od bananov len tak lietali,,,,,

mimonenka1
22. dec 2008

ahojky, susik, oblecko je site a kridla som kupila v kvetinarstve vedla elektriku

paska
23. dec 2008

Na Vianoce a v roku novom vinšujem Vám nastokrát, teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia šťastia akurát, aby Vás mal každý rád. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre