Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
7. jan 2009

srdcko nekazis, oni kazia 😉 Ale aj ja uz pojdem.
nikuska ja som mala vela veci pozicanych a mam chalana, takze ladene do modra su teraz u susedy.A po Dominike som dala uz davno kolegyni.Ale ked sa mi veci vratia, tak ti ich rada posuniem /maly byt=malo miesta/

nikuska19
7. jan 2009

srdcko - ahoj

nikuska19
7. jan 2009

danulka2 - ok,dakujem.

nikuska19
7. jan 2009

DOBRU NOC,idem teda aj ja,sama tu nebudem PAPA

danulka2
7. jan 2009

nikuska ja som si minule pustila mp3 od 12tej do 5tej, celkom pekne vtedy hrali 🙂
inak raz som si tu aj ja sama polozila otazku, hned som si ju aj odlozila a potom som si aj odpovedala......uz blbnem, tak idem.Dobru nocku vam vsetkym babenky. Nika kasli na to a chod do postele 😉 😀

bubba
7. jan 2009

len kontrolujem ci nepodvadzate... 😀 😀 no ale dobre drzite sa tak idem aj ja 😝 😀

lenadka
8. jan 2009

ahojte babyyyy, vsetko dobre v Novom roku aj ked dooost oneskorene, ale nemala som cas a prilezitost skor- 😅 😉 🙂

katrin21
8. jan 2009

lenka, ahhooooooj, konecne si hodila aktualne foto 😉
Stastny novy rok vsetkym !!!

ollako
8. jan 2009

ahojte baby vy ste tu toho popisali 😀 😀 😀 , ta ani nestihnem precitat pri drobcovi

nikuska19
8. jan 2009

Ahojte.
Tak co,ste vybuvane?

lucijja
8. jan 2009

Cauky, ja som v noci strasila zase do pol tretej 😠 rano o paiatej som muza viezla na stanicu, potom som bola u doktora a do teraz som dospavala...som zvedava, co budem robit zase v noci... 😖 Nemate nejaky babsky recept na uspanie?

danulka2
8. jan 2009

ahojte, lucijja ty do pol tretej a ja od tretej do rana 😝

lucijja
8. jan 2009

To je hrozne, ked som bola v druhom trimestri tak by som len spala a s precodom do tretieho ako keby utal! 😠

nikuska19
8. jan 2009

ahojte.
presne tak,aj ja mam uz 2 tyzdne problemi zo spanim a predtym by som spala stale a vsade 😒

lucijja
8. jan 2009

nikuska co s nami? Treba asi nejakeho makoveho odvaru navarit...Ktosi mi poradil mlieko s medom, ale nezabera.. 😒

nikuska19
8. jan 2009

ja neviem co mam robit.uz som rozmyslala aj nad nejakm cajom na spanie,lebo uz mi to vazne zacina vadit.potom som unavena,podrazdena a nic sa mi nechce a nebavi ma ani upratovat,alebo cosi varit

martinka16
8. jan 2009

Ahojky zienky ale ste toho popisali skoro som ani nedocitala,,,,

bola tu rec o veku ja mam 28,,,,,,,,uz od 16teho augusta preto ta 16tka ....

Dievulky sa vam idem s niecim prizbnat 😉 ....

chcete vediet????? 😉

nie nie niesom tehotna ale chystame sa snazilkovat takze sem budem chodit asi menej pridam sa k babulkam snazilkam , ale slubujem ze vas budem poctivo citat a prispievat tak casto ako sa bude dat ...(pomedzi snazilkovanie 😉 )

tak ja len tolko......

apropo pre tehulky babulky ja ako tehula som tiez nemohla spavat , hlavne posledne tyzdne,,,,,ale to som uz toho nemohla viac,,,,

dobru nocku

ollako
9. jan 2009

ahojte baby ,,martinka tesim sa s tebou na snazilkovanie, to je ta nalepsia cast 😀 .. my sa na druhe budeme snazilkovat tak za dva roky..

a doma nam netecie voda,prasklo potrubie pri nasom dome.. 😠 som zvedava, kedy to opravia,, este, ze som stihla nabrat do velkeko hrnciska

katrin21
9. jan 2009

martinka... aj my sa ideme snazilkovat od konca februara... tak hadam budeme rychlo tehulky...
Inak ja spavat nemozem tiez.... a to an nie som tehotna... ale s injekcii mam navaly tepla, aj v noci, tak sa budm, raz na zimu, raz na teplo... a nad ranom som " vyspataô a ked treba vstat, tak ani za svet.... a to cele vyse dva tyzdne , co som bola doma..... a este mi aj v spanku trpnu ruky od laktov dole.... no hrozne, fuj, nech uz to je za mnou....

Inak, boli sme sa lyzovat na zverovke - Spálená... bolo superrrr!!!! konecne som stratila strach a chodila som od sameho vrchu , aj po strmine a aj kika sa naucila lyzovat a aj chodit na pomu... takze sme si to uzili... sice vecer sme vzdy padli mrtvi, ale bolo krásne, aj ked mrazivo. Odporucam !!! a cez vikend to Remata istí 😉 . A asi sa potom pojdeme vyhriat do Bojnic d bazena...

hawajcanka
9. jan 2009

ahojte baby aky mare dnes den 🙂

lucijja
9. jan 2009

ahojky...no ja som uz v praci prvy krat po sviatkoch takze je to tu zaujimave, este stale som sa nerozpozerala... 😨

Inak ja uz zacinam byt prudko paranoidna z toho plynu. V noci som sa budila a pocuvala ci nam zapina pec... 😀

nikuska19
9. jan 2009

Ahojte baby
tak ja znova nevyspata!
Lucijja - na ten plyn sa vykasli,len aby sme nedopadli este bez elektr.alebo bez vody ako Ollako 😀

srdcko
9. jan 2009

fiha....tak vsetkym, co sa idu snazilkovat zelam, aby to vyslo...este aj ten plyn vam hraje do kariet, ved ked nebude plyn, nebude svetlo, nebude telka, tak sup do postielky 😀

lenadka
9. jan 2009

srdcko ako vzdy si to vystihla 😀 😀 😀 nech si ten plyn nechaju!!! 😀 😀 😀 😝 😉

katrin21
9. jan 2009

no baby, nechcem nic hovorit, ale keby to fakt nepustili, tak nam ani perina nepomoze... ked je vonku - 15 ako vcera, tak za dva dni domy vychladnu a pri takých 5st. nepomoze nic..... len ist k niekomu, kto kuri normalne... ale aj varit treba na plyne 😒 ...
ale teraz bsom citala, ze vraj to uz asi obnovia.. na topkach je o tom...

lenadka
9. jan 2009

kati, to len zo srandy, nakolko my tu s tym nic neurobime, ale treba mysliet pozitivne a preto si s toho robim prču 😀 lebo plakat a vzdychat nad tym by bolo aj tak na dve veci 😅 😀 a treba deticky, veru, elekiku b mali odstavovat pravidelne vecer aspon 2 x tyzdenne od 20-22,00 a hned by stupol pocet tehuliek 😀 😀 😀

martinka16
9. jan 2009

Ahojte

Leni ake krasnucke slovko vzkilko z elektriky.....
No mali by aspon by sme mali viac casu na vsetkych okolo seba a nie na nezive ,,,, somarciny....
My mame kurenie na pevne palivo a babka ma dole sporak na varenie tiez este na pevne palivo tak by sme to doma mali nejako zvladnut chi chi 😀 😀 😀 😝

srdcko
10. jan 2009

martinka16, to by ste potom robili rozvoz..."martinkina vyvarovna" vsetkym tym, co frcime na plyn 😀

lenadka, bud by bolo vela deti, alebo mi sme sa konecne poriadne vyspali....od 20-6 paradicka

danulka2
10. jan 2009

ahojte, konecne som sa sem dostala. Martinka my ti aj prideme pomoct do tej tvojej vyvarovne 😉 😀 , alebo si postavime maringotky u vas na zahrade 😀 .
Inak babenky co sa snazilkujete treba papat vitamin E 2xdo tyzdna 1tobolku a 3xdenne 1tabletku kyseliny listovej. To by vam mal poradit vas gyndos. Inak ta robota je najlepsia 😅 😀

zuzanka07
10. jan 2009

srdcko a danulka, nezaostavajte a pridajte sa k snazilkam 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre