Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
1. jún 2007

kika ty si ING?

kika13
1. jún 2007

dufam, ze to na mne nevidiet 😀

kika13
1. jún 2007

Mam v plane rodit v Handlovej, uz aby som to mala za sebou 😝

paska
1. jún 2007

😀 neni 😀 haha jaká obava 😀 ja len tak koli tvojmu povolaniu 😉
neboj porodíš 😉 to ti vravím ja zaslúžlá rodička 😀 😀

kika13
1. jún 2007

keď porodili iné tak to hádam zvládnem aj ja 😀 ale už sa obaja veľmi tešíme.................

kika13
1. jún 2007

Paška ak to nie je tajné aký si ročník?

paska
1. jún 2007

77

kika13
1. jún 2007

no ja som 80 nie som handlovčanka ale manžel je odtiaľto...............

paska
1. jún 2007

ja tiež nie my sme prisťahovalci z pd 😉

kika13
1. jún 2007

a páči sa ti v Handlovej................

paska
1. jún 2007

ano všetko mám po ruke nemusím nabehať kilometre ked idem s deckami k doktorovi do obchodu no mne to tu vyhovuje 😉

kika13
1. jún 2007

aj mne to tu vyhovuje 😒 a vcelku sa mi tu páči 😀, tak ako si napísala všetko tu má človek po ruke

paska
1. jún 2007

ešte keby tu tá tvoja ištitucia bola nech sa koli tomu do pd trepať nemusím 😅

kika13
1. jún 2007

no tak to by bolo uplne super, možno sa to podarí zrealizovať kým pôjdem do práce, veľmi by ma to potešilo......

paska
1. jún 2007

kikuš idem 😔 ráno skoro vstávam a prášim na skúšku 😝
dobru 😉 nech samko kope primerane 😉 celú noc 😀

srdcko
2. jún 2007

domeenika, to je fajn, ze mas narok aspon ta tu matersku....ale mne sa zda, ze kedy si sa dala vypisat PN, tak by si mala dostavat aspon daco kazdy mesiac..kamoska tak dostavala asi 2-3 tisicky, ale lepsie ako dratom do oka 😀

srdcko
2. jún 2007

domeenika a nekoncila si ty nahodou s murkom?

domeenika
2. jún 2007

srdcko.. nie murko bol a rocnik vyssie ale poznam ho.. vies, totiz to ja som bola vypisana na pn.. este ked som robila.. potom som mala k dispozicii zamestnanie na sezonu,tak sa mi zdalo vyhodnejsie odhlasit sa z pn a ist este robit do augusta.. lenze z prace nebolo nakoniec nic

domeenika
2. jún 2007

no a teraz mi je fakt hlupe ist za doktorkou a chciet ist zas na PN.. a uz ani neviem ci by som mala na nieco narok ked som na urade

srdcko
3. jún 2007

sak vyskusaj, ked ti da PN a mala by si dostavat aspon dake tie dve tisicky, tak je to vzdy lepsie ako nic...ved korunky sa ti zidu

stanka7
3. jún 2007

ahojte som z okresu PD.Mám dve dievcatá.Srdcko zdravím az si pamätáš kúpila som od teba pavúka na bežkanie.Zatiaľ slúži.

kika13
3. jún 2007

To dnes mame pocasie 😖 , asi budeme len sediet doma a oddychovat. Paska ako skuska? Neviem si predstavit, ze by som mala 2 deticky a este by som sa mala ucit, takze klobuk dole 😉. Stanka vitaj 😀 😀 !

stanka7
3. jún 2007

kika 13 dik.Malá mi teraz spí a tá staršia robí nezbedy.Práve som jej musela vytiahnuť z odparovača na radiatore hračku lebo jej tam spadla.pasku obdivujem aj ja.To naozaj dnes budeme sedieť len doma. ☹

srdcko
3. jún 2007

ahojky stanka7...som rada, ze pavuk este sluzi, hadam ho este aj strelis 😀
u nas sa prave vycasila, tak ideme kupit chleba a taaaak 🙂

stanka7
3. jún 2007

no srdcko možno ho potom aj predám.Trošku som ho zrekonštruovala.Ušila som tam novú sedaňu z koženky 🙂 Aj ja asi pôjdem teraz von mali sme návštevu a zatiaľ neprší. 😵

paska
3. jún 2007

ahojte ženušky 😀
kikuš skúška v pohodičke 😉 to bol personálny manažment 😉 malina 😀

srdcko 😀 ty máš bazár? 😀 ty predavačka jedna 😉

stanka vitaj 🙂 ja som od srdcka kúpila kolotoč tie´ž ho potom strelím 😀 jej ked bude mať druhé 😅 aaaau nebi ma 😀 😀

paska
3. jún 2007

a ešte by ma velmi zaujímalo čo je s papulou? 😕 už určite porodila teda aspoň dúfam 😅

stanka7
3. jún 2007

paska dík.Tak to som nevedela že tu funguje aj bazár. 😀 Paska ktorý ročník študuješ? A pomáha ti niekto s deťmi ked sa učíš?Dobrú nôcku.

paska
3. jún 2007

druhý končím 😀 ked sa učím nikto 😖 ešte k tomu manžo robí dvojtýždňovky takže som sama učím sa po nociach ako napr.teraz 😉
ked mám skúšku deti dám mame
dobrú 😉

lenadka
4. jún 2007

pasi aj ja som 77 😀 😀 😀
aj mna by zaujimalo co je s papulou, asi uz je v porodnici 😀 nevyspata 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre