Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

zuzanka07
3. apr 2009

...pevnych nervov 🙂

danulka2
3. apr 2009

zuzi zrazime sa 😉 😀

hanka21
3. apr 2009

lucijja gratulujem.....vsetko dobre vam prajem.. 🙂 🙂

mataharyy
3. apr 2009

lucijja, gratuluji moc k malé a nedepkuj, však bude dobře 😉
Já zatím čekám co a jak, doktor říká že každým dnem, ale zatím to nevidím, i když občas je mi tak nějak... No uvidíme už se těším 😵

danulka2
4. apr 2009

ahojte, dnes tu este nikto nebol? No bud vsetky upratujete alebo ste vonku 🙂 . Aj my sme sa boli nahanat pri zamku, maly teraz zaspal, tak sa idem pustit do okien a nieco uvatit.
martinka obzeram vsetky kociky, ale ten tvoj som nikde nevidela 😨

danulka2
4. apr 2009

molly mas ip

lucijja
4. apr 2009

baby my este furt nemame to mliecko... ☹ uz zacinam byt smutna...vypijem aj 4litre tekutin denne a stale len par kvapiek...bojim sa ze si mala zvykne na flasku a cicik nebude chciet...poctivo prikladam zatial cucka, ale vzdy potom placka a je hladna a este mi vypije 50ml nutrilonu...myslite ze sa to este rozbehne? ☹

katrin21
4. apr 2009

lucija , skus toto) znie to blaznivo, ale moja segra tvrdi, ze to funguje, vrajto skusala a ma to ad nejakej babky,....):

vyzlec sa do pol pasa, sadni si na postel a opri sa ochrbat, cize si sadnes do takeho polosedu. Malu tiez vylzlec a a daj si ju na hruď. Vadrz tak 15 min, alebo aj pol hodinu, Mozete sa zakryt paplonom... vraj sa mlieko pusti., ze to kje priroda... segra mavala dost mlieka, ale ked bolo malo, tak spavila toto a prsia sa jej naliali... vraj je to materinsky cit, telo na telo.... tak skus 🙂).

katrin21
4. apr 2009

a este.... je tu jedna baba, co radi babam, je to laktacna poradkyna.. na taky nick co konci na q... tissim annaq .alebo tak nejak... skus to jast mozno v teme babtka, alebo kfe som videla taku temu, ze dakujeme annaq...

katrin21
4. apr 2009

vola sa annag, ma aj albumy , kukni a napis jej IP.. urcite ti poradi , hlavne sa nevzdavaj, viem o babch , co odstriekavali aj dva mesiace a dieta sa nakoniec chytilo ...

lucijja
4. apr 2009

super katrin, dakujem za radu. 🙂 s annaq uz piseme,je perfektna. ale urcite skusim aj metodu tvojej segry. 😵

ollako
4. apr 2009

ahojte lucjja gratulujem k malej Emke 😵 a skus to s tym kojenim nevzdat, ale nevzdavaj kvoli okoliu , ale kvoli tomu , ze si presvedcena, ze kojit chces 😉 aj ja som dva tyzdne krmila z flasky nutrilonom, a malo odsavala, ale radim ti radsej malu prikladaj tak casto ako si zaziada a nutrilonu davaj len v najnevyhnutnejsich pripradoch, viem ,ze je to o hubu, ale ak vydrzis par dni uvidis ako sa rozkojis 😉 ...ja som to tiez vydrzala, ale bolo to huste, bradavky boleli, nervy v keli, ale rodina ma podporovala tak sa to dalo zvladnut, drzim ti velmi palce 😉 😉 😉 , skus si kupit homeopatika ricinus comunis s riedenim 5 CH uzivaj 3x 5 granuliet a mliecko sa dostavi,ale prikladaj, prikladaj, prikladaj, ale spravne, ak si ju zle prikladas, tak je to na nic 😝
ako radi katrin skus rady od annag 🙂

danulka2
4. apr 2009

lucijja mne dost pomohol caj pre kojace matky a mliekova polievka. Nie som moc polievkova, ale tuto milujem, tak som si jej dopriala kooooopcom 😉 . Tie recepty, co ti radili, ani nepoznam, ale urcite by som vyskusala asi vsetko. Drzim palce. Hlavne pozitivne mysli 🙂

lucijja
5. apr 2009

ahojte baby, dakujem vsetkym za povzbudenie, velmi mi to pomaha. 🙂 Kojenie nehodlam vzdat ani za nic...aj ked ma to boli, dufam ze sa to rozbehne. 🙂 Vela pijem, aj cajiky aj lucku tak drzte palce... 😉

lucijja
5. apr 2009

uz som pridala aj fotocky malej... 😵

molly28
5. apr 2009

..malá je nádherná.... 🙂 🙂 🙂

danulka2
5. apr 2009

luci je fakt krasna, mala princezna 🙂

mataharyy
5. apr 2009

Lucijja Emka je zlatá 😵

ollako
5. apr 2009

lucijja mala je naherna 😵 a je dobrucka? a matahary, ta sa kedy poberies? 😉

bubba
5. apr 2009

luci mala je naozaj nadherna gratulujem 😵

bubba
5. apr 2009

lucija neboj mliecko sa rozbehne nie je to ojedinely jav ze to trva aj niekolko tyzdnov po porode..neboj seeecko bude tak jak ma byt este aj rozdavat budes 😉
dobra je kava Caro 😉 na to

katrin21
6. apr 2009

baby.. ja mam uz 5 dni po sebe rano teplotu 37, sranda.. ze by nam to vyslo na prvy sup??? no chcem tomu verit!!!!! mam dostat v sobotu, tak neviem, kedy mam testnut.... asi to skusim uz vo stvrtok... alebo radsej pocak do soboty??? ja neviem....

ollako
6. apr 2009

Kati tak to by bolo super 😉 ...ja som testla v den chybajucej M a vysiel slabulinko pozit. 😵

katrin21
6. apr 2009

olli: a kedze ty si od fachu 🙂 ... co je spolahlivejsie?? vraj je dobra nejaky axiom test, kde su 2ks, lebo zevraj rapiclear hoci ma byt uz par dni po.... neukazuje dobre.... hmm?

inak, dnes je tu ako mrtvo zase... lenadka, kde si?

ollako
6. apr 2009

kati najlepsi je ten co ma vysoku citlivost, kedze som mimo lekarne uz asi tak 5 rokov nemam uplne aktualne infosky, ale mne za pozdava rapi preg classic, ktory ma citlivost 10 mIU/ml, potom su 15 a aj 20, takze cim citlivejsi tym lepsi 😉 , kedze hcg v moci stupa postupne, najprv treba pouzit co najcitlivejsi

ollako
6. apr 2009

kati a teraz som to pozerala na nete a ten rapipreg uz je vlastne rapiclear, ono je to tak, ze ten hormon HCG sa zacne vylucovat az ked sa oplodnene vajicko uhniezdi a kedy sa to udeje to nevie nik,a ak mas neravidelny cyklus,tak uz vobec nie 😝... niekomu sa tie testy zdaju zle , lebo v case, ked zena testla zrejme vajicko uhniezdene este nebolo a teda nemohlo byt ani HCG v moci...z toho vyplyva najlepsie je testnut az po vynechani M, to ti povie kazdy gyndos 😉

katrin21
6. apr 2009

no ved ja viem... ale niekomu vyjde aj skor... ale paradoxne, vela bab pise v teme o tehu teste , ze rapiclear je menej citlivy v skutocnosti, teda ze ine testy im ukazali tehu skor... divne... pritom by mal byt najcitlivejsi...
tak sa idem modlit, aby mrcha nedosla a teplota neklesla.... lebo fakt mam kazde rano pocit, ze ma boli matka ako na mrchu... a hoci som to mala aj pri KIke, rovnako to mavam niekedy aj normalne ako PMS a teda nie je to smerodatne...

lenadka
6. apr 2009

cafte 🙂
lucijja krasne babenko, drzim palce nech sa mliecko dostavi...fakt treba prikladat castejsie a co najmenej davat nutrilon-ono si lahko zvykne na flasku, skus nedat, radsej znova prilozit a nutrilon az ked bude nevyhnutne...sleduj kolko plienociek pocikala, ak budes len dojcit a ona bude cikat-znamena ze sa napapa dost 😉

lenadka
6. apr 2009

katrin ze by? no to by som sa s tebou vytesovala keby sa hned takto zadarilo 😀 😎 drzim palce...inak bola som na skuskach, kazdy 1. pondelok v mesiaci skusam 😝

hawajcanka
6. apr 2009

ahojte babule 😀
lucija mas kraaasne babatenko gratulujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre