Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
17. apr 2009

bubba ked budes cakat druheho drobca, tak ti take uhackujem 😉

danulka2
17. apr 2009

susika mas ip 🙂

sumienka2525
17. apr 2009

Ahojte. Len som Vas prisla kuk a pozdravit. 🙂 ......Konecne tu mame fajn pocasie ( az na dnesok ). 🙂

martiina
17. apr 2009

ahojte, sestre sa konečne narodilo po 20 hod trápenia , cisárskym rezom dievčatko Sára 4200 g 😵 😵 😵 13 dní po termíne, taká je krásna https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

susika
18. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... ked ste tu o tom písali predtým, pridávam aj ja link na moje výtvory🙂)ešte som niekde našla hačkovanú žabu, tak sa ju pokusim vytvoriť🙂)z tej chobotnice je malá hotová🙂) uvidíme, kolko vydržia nalepené papierové doplnky🙂

k tým gynekologom....o Koszegym som aj ja počula len dobré....a čšo hovoríte o Mudr. Gažovi, ten je na severe. ja ku nemu chodím. zdá sa mi fajn, poviem mu čokolvek a celkom sa s ním dá.možem mu ďakovať, že mámmalú na žive, keby ma objedná normálne na kontorlu ako obyčajne, malá by už nebola. stále bolo všetko OK, až na poslednej kontorle (ktorú mi mimochodom dal skor, lebo inak by bol na dovolenke) zbadal, že malá od predchádzajúcej nenarástla.keby idem normálne an kontrolu, ako by vychádzala, už by som ju nemala.

martiina
18. apr 2009

susika, krásne máš tie čiapočky 😵
kde chodíš na priadze? Z akých robíš čiapočky, ja som zohnala Nelu a Helu,z toho som háčkovala ale bodla by nejaká tenšia na leto ale zas nie celkom tá tenká z čoho sa robia dečky.
a chobotnicu máš kde, nepridala si fotku.... som zvedavá 😅

danulka2
18. apr 2009

martinka ja som hackovala z batole alebo bambino /ci tak nejak sa vola/. Uhackujem jednu papucku a tiez to sem hodim, ci sa vam budu pacit. 🙂

susika
18. apr 2009

Maťka-ja som to robila len z vlny, ktorú spm mmala normálne doma. zobrala som väčší hačik a išlo to aj s batole. tá s tými kvietkami je taká hrubšia a je z batole, robená velkým hakom🙂, tie tenšie, to ani neviem, z takej len dvojniťovej priadze.tú bledú možno niekde u rodičov nájdem aj názov, kdeysi som z nej sebe robila taký letný svetrík, fajn sa nosil, tá priadza príjemne chladila a ked bolo treba, tak hriala.no veru, z tej "dečkovej" piradze na hačkovanie, si neviem predstaviť, ako by osm to robila🙂)raz som robila obrus a išlo ma poraziť, hrozne pomaly to išlo.ale hodím ho sem, bolo to asi pred 15 rokmi a robila som ho z jedného starého, čo bol roztrhaný, tak podla neho🙂)zábavka🙂)

potvora chobotnica, asi jej tu chýbala voda, alebo sa zlakla konika🙂), idem ju hodiť ešte raz

danulka, no čo , kedy hodíme hačkovacie rande?🙂) malá už naťahuje klbká po izbe🙂)

susika
18. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

už je tam aj chobotnica🙂)

inak, ked sa dajú chápadlá zvislo, vyzera to ako raketa🙂))keby mala chápadlá červené🙂)zaujímavé, malá s nou dnes tak behala, preto ma to napadlo🙂)

susika
18. apr 2009

ked sme pri tom, toto som našla na artmama.super stránka. aspon nejaká inšpirácia🙂)

http://www.artmama.sk/hackovanie/hackovane-kociky

ozaj Mati, je v tej knižke aj nejaký nápad na klobučik? malej by osm rada na leto, aj som nejaké našla, ale všetko je moc velké hlavy

danulka2
18. apr 2009

susika ta stranka o hackovani je super. Su tam aj kuriatka co viem urobit a podobne papucky su na strane 3.

danulka2
19. apr 2009

dobre ranko spachtosi 😀 . Kto idete na letecky den? Ako sa spozname? Kto bude vidiet male blondave tornado a za nim vacsi blondavy tajfun, tak to som ja s drobcom 😀 😀 😀

susika
19. apr 2009

ahoj danulka. aj ja chcem ísť. ale o pol jedenástej tam vraj ešte nebolo ani nohy
neviem, asi dám kolo 12tej malej obed a pojdem.a j tak mi doma hned nezaspí, tak aspon využijem čas.
ak by ste nás tam neikto spoznali, robíme dosť kriku🙂)

katuskapd
19. apr 2009

ahojte sakra cely den rozmyslam co podnikneme a teraz citam ze letecky, sakris sme nestihli ☹ dufam ze bolo dobre.

danulka2
19. apr 2009

katuska o nic si neprisla, este o 11tej sa nic nedialo, iba si to obcas jumpol blazon s padakom 😉 😀

katrin21
20. apr 2009

ahojte baby..

lenadka: tie kvetinace maju 18x18 a 22x22cm... nezda sa to, ale hlavne ten vacsi je dost velky. 🙂

lenadka
20. apr 2009

no cavte, ja sa tiez o leteckom dni dozviem az ked je ponom 🙄 😀

lenadka
20. apr 2009

katrin, caves si tu? 😕 😉

lenadka
20. apr 2009

kati u nas je to s tym babom asi tak, ze 1x sme zarobili nechtiac-udajne-ale nevelmi tomu verim, lebo Rudino ma davnejsie otravuje s babom...dalsi raz to na 100% spravil naschval /ja tabletky neberiem od kedy sa Lucka narodila-lebo som aj zacala ked som ju odstavila ale pytala som si ine , kde je menej hormonov a nerobili mi dobre :-P-tak sme zvolili iny sposob ochrany-dost nespolahlivy/ 😀 😀 😀 ale tento mesiac som mu to snazenie uz konecne schvalila tak sa toho hned chopil nech si to nerozmyslim 😀 😀 😀

lenadka
20. apr 2009

a tie crepnajze je mi to jedno ak ich nepotrebujes tak ich zoberiem, aj ked este nemam co do nich posadit, to pride ked si ich obzriem, lebo v kancelarii mam dzunglu-cize kandidatov je dost a parapiet tak isto 😉 😀

katrin21
20. apr 2009

lenka, sa míňame dneska🙂

ved ja ti ich rada predam, neni problem.. kedykolvek 🙂

katrin21
20. apr 2009

zn. lacno 😎

lucijja
20. apr 2009

ahojte baby, nosili ste niektora dietko v babyvaku? 🙂

katrin21
20. apr 2009

ahoj luci:
ak myslis take to na traky, co mas babo na bruchu, tak ja trochu hej, aleaz ked malo tak 3 mesiace, urcite nie pokial si same nedrzí hlavicku pevne... aj kvoli chrbtici....

susika
20. apr 2009

baby, koli tomu leteckému dnu sa neplašte. ani poobede tam nebolo ani nohy, tak neviem ako to funguje..ale budú lietať až do 30.4. včera lietali nad Bojnicami, aspon tak sa nám to zdalo a dnes som od známeho dostala avízo, že ich ťahajú niekam nad novákmi 🙂 len sa akosi zmráka, tak snád poobede niečo uvidíme.od rána nič iné nepočúvam doma iba "lietadlo"🙂

danulka2
20. apr 2009

susika ked budeme kukat do nebies na vetrone, tak sa asi neuvidime 😉 😀 😀 😀

lenadka
20. apr 2009

katka, cestu okolo nas nemas???? to vies treba prist obzriet obyvacku-tu blaznivu oranzadu dorazenu zaclonami...ak sa niekomu mali pridam este kvetinace 😀 😀 😀 😀 napis mi cenu v euracoch nech si pripravim do obalky lebo inak minam co je v dosahu 😀

lucijja-ja nie, len v klokanke aj to az ked mala cca 4,5 mesiaca a aj vtedy len kratko-napr. vyprevadit ocina na zastavu a taka 7-8 mesacna tak pol hodku ked sa inak varit nedalo 😀 tak ma tlkla po hlave varechou a jacala v klokanke 😀 -jak indianska babicka vo filme "s tebou mne bavi svet" 😀 😀 😀

urcite by som pri druhom dietatku baby vak chcela 😉
a ako inak uz je mliecka dost?

danulka2
20. apr 2009

luci ja som baby mala, ale nejako som ho nestihla vyuzit 😅 😀

susika
20. apr 2009

danulka - no, ved práve🙂ale stíhame chodiť aj nosom do zeme.🙂)dnes nám asi už ostane len to. nechcelo sa jej spať potvore a ked konečne zaspala, tak ťahala rekordne 2 hodiny🙂 tak asi len tak vybehnem niekam pozrieť sedačku na bike, ench sa trochu aj povozíme toto leto. uvidíme, čo ponuka trh. stáel nie som rozhodnutá, či dopredu,a lebo dozadu.

ak niektorá máte skusenosti, hodte reč. niekde do "výbavy" mi prehodili moju začatú tému u "batoliat".

alebo ak niektorá nejakú máte a chcete sa jej zbaviť, radi si ju prídeme s drobcom obzrieť. stačí aj taká do 15 kíl. my stále asi nemáme ani 9kil🙂)

danulka2
20. apr 2009

susika my mame sedacku v predu. To aby som na maleho videla a mohla mu rozpravat, vysvetlovat... Rychlo som s nim nechodila, takze mu nemohlo ani nafukat. Koli tomu si kupuju sedacky dozadu, ale vela som pocula, ze dieta potom nic nevidi a casto zaspi. No a keby do mna niekto zo zadu vrazil, tak vrazi do mna a nie do maleho. Takze ja som za sedacku v predu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre