Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martiina
11. máj 2009

ahojte, katka ja nemusím 😅 😎
no čo ako ste prežili predlžený víkend, boli ste aj v Bojniciach na stánkoch 😎 , my sme boli, len škoda že Ninka mám v nemocnici, ten si to neužil ☹ , má laringitídu - zápal a opuch hrtana, chudáčik nemohol dýchať a je to pre mňa hrozné že tam musí byť chudáčik sám a že pri ňom nemôžem byť ☹ ale dúfam že už ho dnes alebo zajtra pustia 😵

danulka2
11. máj 2009

ahojte, martinka vieme ako sa citis. Asi kazda mama sa trapi, ked ma dieta co i len nadchu, nie este ked je dieta v nemocnici.Ale dnesne lieky zaberaju rychlo. Zelam Ninkovi skore uzdravenie 🙂

lucijja
11. máj 2009

caute babule...pouzivate niektora latkove plienky? Ja som cez vikend presla na bambino mio... 🙂 Chcela som sa poradit ci neviete ci aj pri nich treba balit nasiroko... 😒 Lebo to mi pride hrozne, aby som jej davala na tu latkovu plienku, ktora je o dost vacsia ako pamperska dalsiu...a zvlast v tomto teple... 😒

martiina
11. máj 2009

ahoj lucija, tebe kázali baliť naširoko? Mne už v nemocnici povedali že to už sa nebalí ak je sono nožičiek v poriadku. Ninka som ešte naširoko balila ale dvojičky už nie, boli sme aj na kontrolnom sone po 4 mes. a všetko v poriadku. Ja som sa toho obávala lebo podľa mňa to bolo na niečo dobré, to balenie, aj som prvé dva týždne balila, ale aj detská dr. mi povedala že načo keď je sono v poriadku, tak som prestala. Tebe v nemocnici kázali? A ak myslíš tie látkové moderné plienky, tak na tie sa nebalí naširoko lebo sú širšie.
danulka ďakujem, Ninka dnes už pustili, tak som ho riadne vystískala 😵 😵 😵

lucijja
11. máj 2009

ahoj martiina, no, nekazali mi...tiez mi povedali ze netreba. Ale manzelova rodina furt do mna husti aby som balila... 😒 tak neviem...a ano, mam tie latkove plienky, tak to si ma potesila, lebo tym padom mam zrejme problem vyrieseny... 🙂

molly28
11. máj 2009

....ahojte...

mati v prvom rade velké ĎAKUJEME - tortička bola famozna...tak to je super, že už máš Ninka doma.... 😉 🙂

lucijja aj mne povedali v nemocke, že malinku už netreba baliť naširoko,ale ja ju balim dodnes - na sono ideme zajtra - moja mamča pracovala do minulého roku na ortopedickej ambulancii,tak mi bolo doporučené, aby som aspoň do najbližšieho sona malinku balila...ale ozaj je to tak, že musiš uvážiť...ja som tiež doniesla malu z porodky bez zabalenia na široko - ved v nemocke povedali, že nemusime 😉

katrin21
12. máj 2009

no.. ano, aj vo svete sa nebali.. ale je faktk ze zas viac deti chodi potom s tymi remencami, co je vacsia ostara pre dieta, nez byt mesiac dva v postolkach... ja asi chvilu by som nasiroko balila....

danulka2
12. máj 2009

ahojte, ja som tiez maleho balila asi 4mesiace do kontrolneho sona a potom uz nie. Dieta nelozi, neotaca sa, takze ta druha plienka mu nezavadzia a sluzi aspon ako prevencia.

lucijja
12. máj 2009

baby, ale ked pouzivam latkove plienky a na to gumene nohavicky tak to mi pride potom take od veci dat dalsiu plienku a latkove nohavicky...ved sa mi mala chuda uvari... ☹

katrin21
12. máj 2009

luci: ale ved naco takej malej gumene nohavicky? to uz mas lepsie postolky nie? alebo daj dve lienky a potom nohavicky...teda aj ked neviem, ake presne gumene noh. myslis....

lucijja
12. máj 2009

no tie gumene myslim take tie co maju taky umyvatelne vnutro, nie cele gumene...a tie postolky, to su klasicke ortopedicke, či?

ale teraz citam, ze som to blbo napisala...mam latkovu plienku, na to latkove nohavicky ale s gumenym vnutrom. A ked si predstavim ze by som na to mala dat zase dalsiu latkovu plienku a ortopedicke nohavicky (ktore maju tiez gumene vnutro) tak mi z toho husia koza naskakuje... 😒

danulka2
12. máj 2009

luci ja som davala pampersku, na to latkovu /aby tie ortopedicke neotlacili/ a na to ortopedicke

molly28
12. máj 2009

luci tak ja som to davala presne ako danulka 😉 a dnes sme boli na sone a sme ok, takže od dnešného dňa sme len na pamperskách 😉

mataharyy
13. máj 2009

Ahoj,
jsem se tu nějak nestihla stavit dřív 😒
Nám řekli že nemusíme balit na široko že je vše ok a jedna paní se ptala jestli to není i tak lepší a dr jí řekl že antibiotika taky nebere praventivně... Tak snad to bude i na kontrole v pohodě.
Jináč dnes večer už budeme v Jalovci... 🙂 což tedy znamená že budu úplně bez internetu.
Tak zatím pa

katrin21
13. máj 2009

luci: presne tak ako pise danulka... bud davaj pampers a na to latku a ortop. alebo dve latko ( bez gumenych!) a na ot len ortopedicke. Tak som davala ja. Ja som pouzivala latkove plienky 😉 .Pampers len do mesta... hold nebolo penazi a tak sa pralóóóó 😀

bubba
13. máj 2009

ahojte matiina ake nadherne su dvojky v tych satockach na krst....úžasnéééééééééééééé 😀 😀 kto vam robil kosielky?a ta torta na krst je perfektna vari si to nerobila sama?????? 😕

martiina
13. máj 2009

ahoj bubba, ďakujem 😵 .... a áno, košieľky aj tortu som robila sama 😅

katrin21
13. máj 2009

maťa_: košielky, ci satocky si robila??

a ta torta.. no klobuk dole, ako si to z toho marcipanu urobila... ale ako si urobila ten obrazok... ? yt sa nezdas🙂 sikulka!

danulka2
13. máj 2009

ahojte, martinka klobuk dolu pred tvojim umenim a sikovnostou. Co vsetko stihnes pri troch detoch niektore nestihnu pri jednom co aj dvoch detoch.Fakt si sikovnica sikovna 🙂 🙂 🙂

bubba
13. máj 2009

matiina uz viem komu si dam za dva mesiace urobit tortu pre malu 😀 😀 😀 beries job??ci to robis len pre seba..?a ako si prosimta urobila tie kosielky?to si dala dakde vo firme vytlacit?to je uzasne si sikula!!!!!!!!!! 😵

martiina
13. máj 2009

košieľky som robila, no teda na PC som upravila fotku s nápisom, kúpila nažehľovací papier do tlačiarne a nažehlila 😉
bubba akurát som robila minulý víkend tortu molly pre jej Soničku na krst, ale inak len pre vlastnú potrebu 😅 ale aj tak o dva mesiace asi budem u našich v Belgicku na prazdninách
a ten obrázok na tortu objednávam cez net z cukrárskych potrieb, lebo ja keď robím tortu, musí byť všetko jedlé a tá fotka je vytlačená na špeciálnej tlačiarni potravinárskymi farbami na oplátku 😉 😵
.... a ešte raz ďakujem všetkým za pochvaly 😵

bubba
13. máj 2009

no sak nevadi zostaneme teda pri nasej "starej "cukrarke 😀 😀 ale skoooooooooda skoduuuuuuuca lebo si sikulka.hod mi do ip stranku na tie cukrarske potreby prosiiiiiiiiiim by som si dala aj ja daco spravit pre malu 😵
to s tym nazehlovanim by ma nnapadlo...teda talent sa nezaprie !!! 😀 si sikovnica
ty mas rodicov v belgicku?

danulka2
14. máj 2009

ahojte, babenky od Handlovej este vam tam hori ta skladka? Lebo ta prievidzska este cmudiiiii 😝

bubba
14. máj 2009

a co sa stalo???????????????????to dakto podpalil dve naraz ci co?? 😅

danulka2
14. máj 2009

bubba vcera hlasili tusim na joj-ke, ze zacala horiet skladka v Lehotke a chvilu na to zacala aj ta v Handlovej. Takze boli podpalaci asi dohodnuti 😉 , ze ktoremu bude horiet dlhsie 😀

bubba
14. máj 2009

no zbohom dalsi karinogen vo vzduchu to nam este chybalo 😅 😅 to su uboziaci co to robia ze si neuvedomuju vaznost svojho konania 😒

danulka2
14. máj 2009

bubba aspon mala utecha pre teba- vietor fuka od juhu, takze ku vam nie, ale vsetci co byvate na sever od skladky, t.j. smer na Prievidzu-sever pozatvarajte okna 😕 🙄

danulka2
15. máj 2009

zas tu nieco skapalo? 😉 😀 Bubba co robi rybka? 😉

ollako
15. máj 2009

ahojte tak tu asi skapal pes 😖 nikoho nikde 😝

danulka2
16. máj 2009

asi dva alebo cela svorka 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre