Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

teodorka
31. máj 2009

no aj segra byvala na starom sidlisku na Banickej pod Magurou...no a keby som chcela kupovat alebo stavat dom pri Prievidzi tak kde ? hlavne pod lesom...

bubba
31. máj 2009

taak potom jedna cast pd sa vola "sidl.sever"tam je to pod lesom a keby si chcela stavat v dedine v blizkosti pd to by som ti odporucila sa prist pozriet.ja viem o jednej co je vyslovene pod lesom chichi a vola sa somorova ves ale to je uplne od ruky.celkom pekne su dediny pod vtacnikom 😉

teodorka
31. máj 2009

no ved taketo rady potrebujem .Ja poznam iba Kanianku,Raztocno a uz ani neviem ...hladam nieco do 10km ...tu somorovu Ves pozriem na mape

teodorka
31. máj 2009

o severe viem ale v meste nechcem dom ,ak dom tak len pri prievidzi inac by mi stacil byt na starom sidlisku...to co si pisala ,,dediny pod Vtacnikom" to je pod Novakmi nie ? ak ano tak Novaky nemusim... 😒 Ty byvas priamo v PD?

bubba
31. máj 2009

dediny pod vtacnikom nemaju nic spolocne s novakmi 😀ja som myslela lehotu pod vtacnikom,podhradie,zemianske kostolany,kamenec pod vtacnikom, a dalej smerom na pe su dedinky cerenany,chlamova,bystricany,oslany a pod...

teodorka
31. máj 2009

az tych dedin co si napisala je jedno pre ktoru by som sa rozhodla?

bubba
31. máj 2009

ja by som nechcela byvat naprv zem .kostolanoch je to jedna uzka dlha ulica 😀 a celkovo sa mi to tam nepaci
podhradie je super ale je to uz asi dalej ako by si chcela,kamenec,lehota zhruba na rovnakej urovni.kamoska byva v chalmovej tam je nahodou krasne len to ludi odradza lebo je tam polepsovna tak ...no ja neviem tiez by som sa ani bala kazdu chvilu im zdrhnu daky romoši odtial...čerenany su nahodou celkom pekna a malicka dedinka .
smerom na opacne strany od pd-su este napr.poruba nedozery brezany tam je tiez celkom pekne len to uz bude asi daleko od pd.no neviem musis si pozriet na mape ako daleko by si chcela anormalne poskusaj si napisat napr.www.novaky.sk urcite budu mat tie dediny aj webky..ked nie vsetky aspon niektore 🙂

lucijja
31. máj 2009

teodorka, ja som z lehoty pod vtacnikom a musim povedat ze je tu nadherne a nikdy by som na neodstahovala. Je to 12km od prievidze, su tu lesy, dedina je velka, mame tu obchody, jednotarsky supermarket a v podstate z kazdeho druhu obchodu tu kupis okrem elektra. Ale nie je problem na nakupy zbehnut do pd. Aj kulturne to tu zije, kazdu chvilu je tu nejaka akcoska kde sa stretava cela obec. 🙂

lucijja
31. máj 2009

danielka: prave sme prisli z Tesca, maju tam dva notebooky, jeden je za 850,- taky spidermanovsky, ktory aj rozprava, su tam nejake hry a pod, a potom maju taky aj do styroch stoviek. 🙂

danulka2
31. máj 2009

jeeej luci, vdaka za info. Asi som bola slepa, ale ked idem sama s drobcom, tak nehrozi aby som sa tam dlho rozhliadala. To musim ist sama. Len kedy mi to vyjde? To neviem 😠 😉
Inak teodorka co by si povedala na Bojnice? Pod horou su tam krasne pozemky na stavanie s uzasnym vyhladom na Prievidzu a celu dolinu.

ollako
31. máj 2009

ahojte teodorka, ja som z Cigla a sme tiez pod horou a 8 km od Prievidze je to mensia dedina navyhoodou vsak je , ze jediny obchod a aj to s potravinami 😝 a myslim,ze su tu aj na predaj pozemky...

teodorka
31. máj 2009

babenky ste zlate....tak idem kukat zatial na tych miestach ktore ste opisali .
danulka ,Bojnice super ale dat 1.5 mil.za pozemok fuuuu to je moc 😒 ale inac by som isla hned 🙂

lenadka
1. jún 2009

ahojte, teodorka mne sa paci Kanianka, tiez su tam drahe pozemky, ale co takto skusit Lazany tie su kusok od Kanianky???? Teoreticky aj prakticky je to blizko PD aj Bojnic/nemocnica/ a predpoklada sa, ze sa tato obec casom spoji s Kaniankou a udajne uvazuju o tom ze MHD bude chodit koliecko PD-Kanianka-Bojnice-Prievidza 😉

katrin21
1. jún 2009

teodorka: Cigel je pod lesom a je to 7-8 km od PD a autom zbehnes podlu cesty na neutrali, lebo je to dole kopcom 🙂 byva sa tam celkom fajn 🙂 a aj ceny domcekov su nizsie nez v meste a pritom si v meste busom za 15 minut( to mas menej ako z Bojnic alebo zo Severu v PD) a autom tak za 8 min.

katrin21
1. jún 2009

jezis, leni!!!! gratulujem !!!! ako sa Vam to rychlo podarilo !!!

a este k tomu aj na moje narodky( 30.1) sa to ma narodit, sranda!

ako si to dokazala tak rychlo!? daj recept, aj ja chcem!!

lucijja
1. jún 2009

lenadka gratulujeeeem...juj, normalne by som sa aj ja nechala nahovorit na druhe... 😀

danulka2
1. jún 2009

ahojte, leni aj ja gratulujem. Dalsi vodnarik medzi nami dievcatami 😉 🙂

lenadka
1. jún 2009

katrin-ani sa nepytaj ako-lebo sama neviem, nakolko sme sa vobec nesnazili, lebo plodne dni a okolo nich NIIIIC nebolo, lebo som bola chora, brala ATB, ibalgin a paralen...takze neprichadzalo do uvahy-akoze neverila som vlastnym ociam ani som to necakala, test som si urobila iba tak, lebo vecer pred tym som mala taky vlci hlad ako v tehotenstve z Luckov-vsetko co bolo v chladnicke a spajzke jedle poslo a zvacsili sa mi mliekarne...potom rano rozmyslam, ze kedy mam dostat, kukam do kalendara ze aha v sobotu a je utorok-tak som sa testla a SOKY 😅 a vcera 2 testik-tak uz ko tak verim 😅 😉

teodorka
1. jún 2009

este raz diky ,ak Vas este nieco napadne sem s tym .... 🙂 🙂 🙂

molly28
1. jún 2009

leni, gratulujem....puj puj puj nech všeeeetko ide tak, ako má 😉

martiina
1. jún 2009

lenadka aj ja gratulujem, je to super pocit keď zistíš že ti rastie v brušku poklad 😵 ... u mňa boli obe tehotenstvá najkrajším a najlepším obdobím 😵
lucija, že na druhé.... to je super.... ale ja klľudne aj na štvrté 😀 😀 😀

lucijja
1. jún 2009

😀 😀 😀 martiina a to som este pred dvomi mesiacmi v porodnici tvrdila muzovi ze nikdy viac! 😀

martiina
1. jún 2009

luci, veď aj ja som to po každom pôrode tvrdila, ale radosť z detičiek to všetko premôže... a dokonca po prvom som tvrdila, že už len s epidurálom ... nakoniec som si povedala keď som to vydržala pri prvom tak musím aj teraz 😅 ... a aj keď som mala dosť komplikácií teraz, zas by som šla len prirodzene a bez epidurálky 😎

martiina
1. jún 2009

lenadka, veď mollyna Sonička sa narodila 29.1. ako máš termín a dokonca aj moja svokruša 😀

danulka2
1. jún 2009

mati mas krasnu fotku 🙂

molly28
1. jún 2009

leni takže termín máš ako my?veru moje slniečko sa narodilo 29.1 😀 😀 😀

bože baby vy už rozmýšlate o ďalších deťoch?neviem prečo, ale ja si na to dáko netruuufam ☹ ☹ ☹ sice moj manžel by bol hneď za, ale ja eeee ☹

lenadka
2. jún 2009

molly neboj to ta prejde 😀 mne to sice trvalo, ale ked mala mala okolo roka, veru by som dalsie brala a potom ma ta chut na babo presla a da sa povedat do teraz a este stale sa netesim-neviem preco nejak si to neuvedomujem 😅 ci neverim??? 😀 akoze nechapem, ked som si dala vypocitat termin oplodnenia tak vtedy to absolutne nemohlo byt 😅 aj neviem mne ho tam dali mimozemstania 😀 😀 😀

katrin21
2. jún 2009

ahojte babulenky!

no... ked sme pri " chuti na druhe babo".. Kika bola take zive , uplakane dieta, ze ja som si nevedela predstavit zvladnut dve tak rychlo.. ani po roku... prilo to na mna az teraz pred nejakymi dvoma rokmi, ze by som chcela a aj kvoli kike.,... ale teoreticky, keby na to bola byvala situacia( ako nebola..) tak by som sa dala nahovorit tak po 3 -4 rokoch...

Lenka.. inak aj auticko ste si fajnéé kupili 🙂 sa nezdate 🙂))

ollako
2. jún 2009

ahojte
lenadka gratulujem 😵
ja nad druhym teda neuvazujem vobec, nejaka som taka akoby uponahlana neviem sa ukludnit, stale myslim na to co vsetko treba a ja to nemam urobene a to ma znervoznuje...najlepsie , ked idem s malym na prechadzku, najlepsie niekam mimo dedinu, kde klud a pocujeme len vtacence cvrikat 😀

lenadka
2. jún 2009

juj to auto bolo ak narychlo, lebo cena bola velmi dobra /a to sme si cast pozicali ZASE od svokrovcov/ a ked ze bolo vela zaujemcov prakticky kupene zo dna na den 😅 a ucty vyplienene do dna...az tak ze mam obavy 😖 do toho som zistila ze som tehu a celu noc som nespala ze aky sme blby, fin. rezervu predsa musime mat a ona teraz nie je a v najblizsej dobe ani nehrozi ze sa nazbiera ☹
ked sa na to auto pozries hned ti je asi jasne koho to bol napad, ale zase na druhej strane mna uz slak triafal s tej skodovky-ved to bolo zivotu nebezpecne na nej jazdit...na ine by som MM nenahovorila, takto ukecaval on mna, ale s tym ze odprace skodovku aj gaza!

kati niekedy mi to pripada,ze Rudino to zneuziva, ze mama pozicia, prispeje na cosi, nemoze sa predsa na to spoliehat donekonecna, mne je to uz trapne, ked sme im este nesplatili ani zdaleka to co im dlzime a uz dranka dalsie 😠 😠 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre