Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

domeenika
21. jún 2007

prosim vas kde mozem ist na 3d sono.. ja neviem asi co najblizsie...ved v tom by nemal byt rozdiel..

dobromila
21. jún 2007

ahojte,

domeenika, no ked ma Novakova na cvicenie nahlasenych tych 5 zien, tak mas smolu a musis skusat dohodnut s nou dalsi tyzden. Ale Ty mas na vsetko este kopu casu 😉 Ja idem buduci utorok, mozno to bude moje prve aj posledne cvicenie u nej 😎

domeenika
21. jún 2007

ved ja este ani nemam potrebu ist cvicit...len aby som nieco nezanedbala kedye mi dala osobne ten listok..
aobromila daj potom vediet ako si bola spokojna..

dobromila
21. jún 2007

jasne, dam vediet 😉 Ty este mozes normalne robit takmer vsetky sporty. Tak na toto sa tesim, ze si budem moct zase zabehat, zakorculovat atd.!

mimonenka1
21. jún 2007

cvičenia pre tehotné sa odporúčajú od 16 tt, nejde o klasické cvičenia, ale najmä o posilňovanie svalov panvového dna a to dlho trvá, kým sa vypracujú 😀

domeenika
21. jún 2007

dobromila no bicyklovat by som uz nesla teraz a ani na korcule.. plavat tiez nechcem aby som infekciu nedostala.. chcem skusit nieco na fit lopte,mam doma dve a len zavadzaju.. neskusala si?

mimonenka1.. tak asi preto ma tam pozvala..myslis ze ked prvorodicka na taketo cvicenia nejde tak je to velky problem pri porode?

kika13
21. jún 2007

domeenika na 3d som bola v Leviciach, bola som spokojna, aj ked to bolo dost drahe, ale v tom momente boli peniaze to posledne co ma zaujimalo. Dostali sme dvd ma cca 12 minut, je to urobeny zostrih tych najlepsich zaberov za tu tristvrtehodinku co sa nam pan doktor Neubauer venoval. Babatko sa tam krasne hybe, cmula prsteky a ziva. Potom zalezi ci chces ciernobiele,al. farebne fotecky, zvysok fotiek sme si urobili sami doma s dvd-cka, mame taky program. Vyslo ma to okolo 1500,- Tam potom zalezi ci chces fotky na cd, dvd, al. vhs, alebo ci chces farebne, al. ciernobiele. Pocula som, ze 3d je aj v Hlohovci, tam bola mimonenka, hadam ti napise viac a je to tam asi lacnejsie. Ja keby mam ist este niekedy, tak idem zas do Levic, pan doktor bol velmi sympaticky, babo nam pomeral, popozeral ci je vsetko ok a povedal a ukazal, ze je to chlapciatko. Bol to neuveritelny pocit. www.4djadin.sk

kika13
21. jún 2007

my sme dostali 2 farebne fotky a dvd, za tu cenu

mimonenka1
21. jún 2007

ja som bola tiež v hlohovci maximálne spokojná, vtedy som bola v 25 tt, krásne sme všetko videli, lekár sa nám venoval hodinu, dostali sme veľmi veľa fotiek a dvd, no my sme vystihli ešte cenu 600,-, potom to išlo hore. Vtedy nám poprvýkrát povedali, že to bude dievčatko. Dve foto mám vo fotoalbume.
Bolo niečo úžasné, môj drahý poprvýkrát si tak zjavne uvedomil, že bábo je realita, bol dojatý a ja tiež.

domeenika
21. jún 2007

baby ja som si to trocha zistovala... a tiez rozmyslam... bud hlohovec alebo zvolen,ze uz aj tam je toto sono no a plati sa vsade rovnako..cez vikend 1200 korun,co mi je v podstate jedno...
vsak zajtra tam zavolam a som zvedava na kedy ma objednaju.. ja by som sla najradsej hned.. doktorka ma objednala na normalne az na 11.jul,co nevydrzim,lebo babatko som nevidela od 6.tt.. a to malo vtedy par milimetrov a teraz dufam ze bude mat aspon 20cm.. aspon tak som citala

domeenika
22. jún 2007

co t nejde nikomu po vcerajsku net? straaasna burka..

mimonenka1
22. jún 2007

domeenika, tak to sa ešte načakáš, nechoď na 3d veľmi zavčasu, potom uvidíš bábo lepšie, ten 25 tt bol optimálny, lebo mimka nebola už žiadne drobátko, ale ešte stále ju bolo pekne vidieť.

domeenika
22. jún 2007

na stranke hlohoveckej nemocnice som citala ze najlepsie je na toto sono ist od 16.tt.. co som bola sama prekvapena.. no a kym ma objednaju tak si myslim ze budem minimalne v 20.tt..

papula
autor
22. jún 2007

Ahojta babulky moje.Velmi sa omluvam ze som sa neozvala ale nenmame doma pocitac lebo sa nikam nemesti ak uz mame maleho tak az teraz som sa k nemu dostala lebo som prisla nakuknut do prace.Tak uz to mam za sebou malinky sa narodil 28.5 o 11.20 mal 3820 a 52 cm chlapisko jak hora je krasny a hlavne zdravucky taky je podareny taky malinky smejko stale sa iba rehoce co viac dodat je to ta najvacsia radost na svete 🙂 nemam pri sebe fotak dala by som aj fotocky do albumu,ale zabudla som ho doma nabuduce ked sa tu stavim tak to tam supnem 😉 no a ten porod dalo sa to zvladnut ako som maleho zbadala bolest bola prec.Ved zajtra mame aj krstenie tak sa tesime.Jaj babule taka som z neho stastna.Ved ak sa nabuduce dostanem k pocitacu tak vlozim aj tie fotocky a mozme nieco popisat pa pa 😵

stanka7
22. jún 2007

Ahojte papula gratulujem k maličkému 🙂 Aj kojíš?Až budeš mať čas šupni fotečky sme zvedavéééééé 😀 Ahojte

paska
22. jún 2007

papula gratulujem riadny chlapisko 🙂 a pôrod ako prebiehal?
hovor a preháňaj 😉 zvedavá som dufam že ťa dakde v meste stretnem a kuknem na macka 😵

srdcko
23. jún 2007

papula, blahozelam...to musi byt krasne, take malinkate babatinko 🙂

lenadka
25. jún 2007

papula aj ja sa pripajam k blahozelaniu, tak sa to prijemne cita ked pises aka si stastna! Tak nech to tak ostane a mate s maleho radost cely zivot! 😀 Tesim sa na fotkyyyy

lenadka
25. jún 2007

srdcko, krasna rozpravka! 😀 Mam sice dievku ale zije na rozpravke o Vlacikovi Tomasovi, hra sa len s Tomasom a kolajnicami, inu rozpravku v telke nechce pozerat len Tomasa. Na 2. mieste je Bambulka, ale tu kuka len u nasich, lebo tam som Tomasa odmietla vziat, uz poznam vsetko naspamet 😒 Cez net som jej kupila tricko s tomasom-stale ho chce nosit, ked je spinave-dlho ho periem a ked je oprate este ho schovam, lebo hned by chcela mat len to...

srdcko
25. jún 2007

nas ado zatial rozpravky nekuka, aj ked mu dake zapnem a kukach ich aspon ja, tak pride muz, prepne, lebo ado sa radsej hra a ze ja uz som velka na rozpravky 😢 ...my zatial taketo problemy s oblecenim nemame, ale stale musime v kociari za sebou tahat piskajucu lienku, a to lezie tak strasne na nervy, ani mobil nepocujem, ked mi zvoni 😀

lenadka
25. jún 2007

mne uz mala brble hlavne ked si nieco nechce obliect, no zatial som ju skoro vzdy ukecala...teraz sa chce sama obliekat a vyzliekat to je nervacenia...a naschval si obuva topanku a papuce naopak, schvalne vezme papucu a priklada si ju na opacnu nohu a provokativne sa ma pyta ci na tuto a skeri sa pritom...mam doma opicu skoricu skrizenu s certom 😝

srdcko
25. jún 2007

my mame zase maleho playboy(a) darebaka (vid.najnovsie foto) 😀 . ja som zase Adovi minule nechtiac dala tenisky naopak, ale bol ticho, neprotestoval 🙂

lenadka
26. jún 2007

kukla som, fakt je podareny 😀 😎 ten koktejl mohol aj horsie skoncit 😀 to moj ked ju strazi ju buzeruje za vsetko-toto nechytaj budes mat spinave ruky,dazdovku nie, slimaka nie a este jej povie ze ju ani za ruku nechyti ak to bude chytat, ale vcera ju krmil jogurtom tak, ze cital pri tom noviny a lyzicka s jogurtom bola vo vzduchu a naslepo jej triafal do ust...no radsej som sa ja chopila krmenia.
Krpata si nedavno sama obula tenisky naopak-to ked sa to este len ucila a behala tak vonku po dvore zo pol hodinku bez protestov, ja som si to vsimla az neskor tak som ju oslobodila-muselo sa jej v tom hnusne chodit 😅 🙄 😅 A vlastne odvtedy s tym aj provokuje 😠

srdcko
26. jún 2007

aj moj muz kuka telku, pritom obeduje a Ado mu bere z taniera a jemu to vobec nevadi, potom su zbytky obeda aj v medzerach v gauci 😀
ale mame take heslo:"ved mama povysava" 😠
my sme vcera nasemu dali nektarinku v aute v zemianskych kostolanoch a sli sme do PD domov a v meste, ze co to ma zelene v puse. A Ado tu nektarinku celu zjedol a kvostku si cuckal v puse. 🙂 ale keby mu tak zabehla, neviem, neviem

stanka7
26. jún 2007

Ahojte už so tu dlho nebola.Nejak nestíham.Včera som bola na stretku s babami čo boli so mnou tehotné v práci.Bolo super stretli sme sa na námestí v PD. 😀 Ešteže aj počasie vyšlo ráno to vyzeralo všelijak. 😒 Cestovanie busom niečo otrasné 😠 Radšej budem chodiť vlakom.Srdcko malý je fešák 😀 Po kom asi?

srdcko
26. jún 2007

po mne, lebo muzovi hovorim, ze je skaredy a stary, aby si nenamyslal 😀 😀
autobusom je to des,hlavne, ked poriadne ani do autobusus nezafuka ☹ ...sa pamatam, ked mal Ado asi 3 mesiace, sme sli z mesta domov busom, akurat isli aj z Geoxu z rannej, natrepany autobus, este bolo zle, ze ci sa tam musim trepat aj s kociarom a nas Ado sa v tom buse pokakal...daco strasne 😀 😀

paska
26. jún 2007

ahojte 😉 srdcko ak by si mala záujem v tn sa predsa len otvára prvý ročník a bere sa bez skušok 😉

srdcko
26. jún 2007

a kolko sa tam plati? a to treba chodit pravidelne na prednasky, alebo len na skusky?

srdcko
26. jún 2007

inak ahoj paska 🙂

lenadka
26. jún 2007

pasulik aky odbor? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre