Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
6. nov 2009

bubba: super, to ta ctí 🙂))

ozaj, kde si sa ty naucila tak dobre po anglicky.. to je teraz od veco otazka, ale viem, ze vies dobre..

bubba
6. nov 2009

ako vies? 😀 😀 😀 😀 ja som sa naucila priamo v terene! 😀

PS:stary siel na kontrolu 😀 😀 tak sa zasivam...

katrin21
6. nov 2009

v terene.. akoze v anglicku?

katrin21
6. nov 2009

no a viem to..lebo vidim ako obcas na FB nieco napises a ja by som to tak nevedela povedat... 😀

danulka2
6. nov 2009

ahojte, bubba mozes mi dat nejake lekcie 😉 , ja viem len par slov, ale chcela by som sa vediet aj dohovorit 😅

bubba
7. nov 2009

ja nie som dobry ucitel 😅 😅 raz som slubila svagrinej ze doucim synovca a po prvej lekcii som nmyslela ze sa zmenim na serioveho vraha 😀 😀 😀 😀

susika
8. nov 2009

k katrina-no super. tak som čakala, ako dopadnet u ten psyhcologičky. trošku viac som od toho očakávala, že vám povie.j 😖
ja som tú našu prehliadku psyche do MT musela zrušiť a objednala nás až na koniec novembra. Do MT preto, lebo chodíme tam na rizikovú, malá tam bola narodenáa tam nás vlastne poslali z rizkovej). som zvedavá, čo to bude zač. je to nejaká pedopsychologička. keby ju dnes vidí a azžije, tak to by som rada vedela, čo by ona s nou robila. tiež to robím tak, že ked nervačí tak ju ignorujem a ked je dobrá,t ak znova fungujeme ako keby sa nič nestgalo. ju to po čase prejde, to nervačenie, ale iba doma...skor to akosi prežije, ked nedostane to,č o chce. ked to začne vonku, tak celé zapotoky vedia, že my sme vonku. alebo v obchode, tak to celý obchod o nej vie....asi, že je tam vela ludí a čaká, že si ju niekto zastane 🙂 alebo že by dostala to, čo chce? 😀 do hyperky to máme asi 10 minut pešo, tak nám tá cesta tam aj späť trvala s jej nervačením 1,5 hodiny.z toho v obchode asi 10 mninut.ale sranda, vždy, ked som spomenula obed alebo jedlo, tak sa pohla, urobial 5 krokov a znova je hrablo.inak bola celkom zlatá, len poobede som ju už von nedosatla. sa zaťala, že ona nejde a trčali sme doma. našťastie pršalo, tak ma to tak netrápilo. snád je to vekom, lebo niekdedy mi fakt povoluju nervy 😠

bubba-brať si z teba príklad z tými knihami. mám ich tu pár nedotknutých. asi aj ja dám PC do spalne, nebudem načumovať, ked tam malá spí.inokedy sa mi aj tak nedá 😀

lenadka
9. nov 2009

ahojte som s5 😉 sice este kaslééééém, ale co uz, do terenu nejdem a aspon setrim hlasivky v kancelarii-mile kolegynky mi nenapisali auto tento tyzden, tak nikam chodit nebudem, mozem v teple pit caj 🙂
Lucke bolo fajn uz cca od stredy a mne v stredu odisiel hlas, tak bolo cca 2 dni bezvladie 😀 juj ako si doma obaja pochvalovali...mm sa smial skodoradostne ked som chcela na malu zvysit hlas a tahala som ho za rukav, ze ja nemozem-nech to povie za mna a sepkala som mu ze co 😀 😀 😀
vcera uz mala dokonca papala ako kyselina-asi dobieha zameskane 😀
a ja som ledva rano vstala, sa mi to doma poposuvalo-zacalo to ponocovanim pri malej ked vracala a skoncilo to tak ze som chodila spat po polnoci a vstavala okolo 8,30 a v sobotu mi skoro oci vypadli ked kukam 10,30 bolo na hodinach ked som vstala 😀 ale to som brala lieky na utlmenie, lebo pre kasel sa mi spat nedalo, tak som 3 dni brala vecer zodac a to rano vstat-hotova katastrofa 🙄

bubba, moja sestra vystudovala pedagogicku-AJ a ked ma zacala ucit, páni otras-ta cloveku nalozila ze som mala sebavedomie ako spendlikovu hlavicku...ale napr. ked nas ucila kolegyna v praci-super!to islo same, ale aj tak uz pdr viem 😅

luckak1985
9. nov 2009

ahojte. Neviete mi prosím poradiť, kde by som mohla kúpiť termosku, na ktorú sa dá nasadiť cumlík a vonku použiť ako kojenecká fľaška? Prosím prosím prosím

lenadka
10. nov 2009

lucka, ja neviem ale na Nam. Slobody v PD je taky detsky obchodik kde maju vselico-skus sa opytat 😉 napr. aj telefonicky na tel. c. 046/5424275-to som nasla na nete to cislo, alebo cez internet zadat do vyhladavaca a najde take produkty 😉

bubba
10. nov 2009

lenadka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubba
10. nov 2009

to bolo k tomu tahaniu za rukav akoze vyborne som sa pobavila do tohto uprsaneho dna :o)) dakujem ti zato 😀

lenadka
11. nov 2009

jejda ja som sa zlakla, ze co to tu mame 😀 bubba nie ze dostanes stikutku s toho 😀 😀 😀 😀

katrin21
11. nov 2009

lucka, mne sa zda , ze som to videla aj v Tescu 😅

pepita52
11. nov 2009

ahojte mamicky aj tu niekto je

lenadka
12. nov 2009

pepita, ale ano chodime kecat, len pomenej 🙂 gratulujem k babatulku 😉 🙂

susika
12. nov 2009

Leni- tak to som sa pobavila. ja ked som robila mimo SR, tak som pravidelne strácala hlas, stačilo ked som bola v zafajčenom priestore chvilku a už som nehovorila🙂) doma mali zo mna potom dobrú šou, ked som 2 dni len šepkala...to bolo doma až tak smutno, 😀 😀 😀

katrin21
12. nov 2009

no baby, ked sa bavite o tom hlase.. co mam potomhovorit ja? 😀 😀 ja som vsade znama tym, ze ma pocut na 100metrov, resp. aj do vedlajsieho bytu chi chi.... a ked nemam hlas, tak trpíííí m!! 🙂))))))))))))))))))

lenadka
12. nov 2009

katrin, ked ze ta poznam tak si to si viem predstavit 😀 😀 😀 😎

katrin21
13. nov 2009

no ved hovorom, ze som znama tym , ze som Kačka rapotačka 🙂) 😀 no co narobim, zabijem sa?? 😝 😀 😀 😉

katrin21
13. nov 2009

hovorom 😀 😀 😀 hovorííím 🙂))))))))))))))

lenadka
13. nov 2009

kati to by bola skoda!!! 😉 na to ako spievas pekne nemozem zabudnut 😵 😵 😵

katrin21
13. nov 2009

LENI, a co ty odomne chces ze mi tak lichotís, hm? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jaaj, ja chcem slnko a nech uz je poobede a víkend!!! mam 4 dni volnááááááá !

lenadka
13. nov 2009

neboj sa nic nechcem-vazne krasne spievas-ci sa nepocujes ci co??? 😕 😅

katrin21
13. nov 2009

chi chi chi... sa to dobre pocuva.... tak este raz.. leni, ale ved ja nevieeeem spievaaat 🙂))

( a teraz ideš 🙂)) ).... no? 😀 😀 😀

do tretej este stihas 🙂)))

lenadka
13. nov 2009

hahaha 😀 😀 😀 uz nie az ked zaspievas 😀 😀 😀

katrin21
13. nov 2009

chi chi chi.. no dobre 🙂 ved aj tak som len srandovala 😉 🙂)))

pekný vikend vsetkym, ja idem dnes vecer zase k tej maserke, tak sa tesim !! ahojte 🙂

susika
13. nov 2009

no super katrin a ja som sa ku nej ešte ani nedostala..aj to číslo musím niekde vyhrabať. 😒 ale vlastne ani nebolo kedy, tie neplechy čo sa tu na nás zosypali nikomu neprajem. mojho ku nej posielam, lebo už chce ísť psychiatrovi... ☹ a veru aj mne by sa zišlo trochu vyčisťit či prečistiť hlavu 😀 😀

katrin, fakt spievaš? či 🙂 to s tým krikom suviselo? 😀 😀 no, zo mna tu posledné týždne musia mať tiež susedia radosť, u nás dosť všetko počuť, aj susedu odspodu, to vždy malá odpočuva..no a ja psoledné týždne po malej len škriakam..je nemožná...už aj vonku po nej ziapem, ale ona viac, lendva ju prekričím...alebo ked jej tu vyspevujem pesničky🙂)))

bubba
16. nov 2009

ahojte previdzanky...ako zijeme?moja mala bola teraz tyzden chora mala sopliky a z toho dost kaslala dnes isla do skolky som zvedava ci budu u nas chripkove 😅 u vas ako?

danulka2
16. nov 2009

ahooooooojte 🙂 som ku vam zavitala. Ako sa mavate? My celkom fajn, zajtra robim cely den 😠
bubba aj maly kasle, ale dala som ho popocuvat a nic tam nema, tak berie fenistilove kvapky a chodi veselo do skolky. Ci budu chripkove prazdniny to neviem, ale v robote by nam ich mohli dat aj hned zajtra 😉 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre