Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kkatrina
17. nov 2009

ahoj,

moje deti boli doma celý minulý týždeň a zajtra už idú do škôlky 🙂

ja som schytala nejakú chrípku včera v Ba - ešte sa nám aj vlak pokazil 😠

dnes len tak vegetíme, robíme palacinky 😀

lenadka
18. nov 2009

ahojte,
aj my sme boli chore, mala nakoniec odomna dostala ten kasel a hrdlo, ale uz je to celkom OK, presla to bez teplot, len s kalciom, a sirupon na kasel + som davala vitaminy a nutila ju casto pit, este kasle, ale to hlavne rano ked sa zobudi a potom cely den nic, dnes ide do skolky 😉
katka aj ja som vcera robila palacinky 😀 😀 😀 ale spravila som aj dva rezne, nech mm nefrfle, no zda sa ze viac mu smakli palcinky 😀

katrin21
18. nov 2009

susika: niekde par stranok dozadu som tusimdavala link kde spievam pre mojho Danka na jednej oslave, ale to len tak, ze som schmatla mikrofon a bolo... 😀 inak som volakedy davno bola solistka v spevackom zbore, ale vies ako je to s hlasivkami, je to len sval, ked ho neprecvicujes, tak to nie je ono... ale da sa.. 😀 😀
ale inak si rada aj pokricim 🙂) chi chi chi

lenka, to ste vazne zase nejak chorlaveli, ty kokso, to je hrozne, dufam, ze nas to bude aj nadalej obchadzat, my sme zatial OK.... aj ked Danko bol vcera vecer nejaky vyflusnuty, ale to asi z toho, ze kopal na stavbe taky kanal a potom ho zasypaval( na plyn pripojku) a nebol bohvieako obleceny... ale hurááá, uz mame omietky, dneska uz len nejake detaily dotiahnut, ale inak je to uz hotove, takze super, konecne(!) sa to zacina podobat na miesto na byvanie, ked si odmyslim ten bordel vonku 😀 😀

a dneska rano som sa nemohla po 4 dnoch spania do 9tej vyklochnit z postele.. ty kokso... váážny problem🙂)))

katrin21
18. nov 2009

a... este som chcela.., bubba a spol... kto ma zaujem...
tak som bola u tej maserky, bolo super, a 3.12. idem na take sustredenie na Chvojnicu, ale este predtym pridem k tejto pani, lebo mi povedala, ze mam otvborene vsetky carky(!!!) aj tie najvyssie( hlava, astralne sfery.... tretie oko!...) ale nemam otvborenu prvu cakru.. to znamena, ze neviem ceroat z matky zeme energiu a prijat ju... takze skor nez pojdem na to stretko ma to nauci, tak saa jej to hadam podari, lebo ze inak mam vsetko uplne pootvarane( asi zo mna bude baby bosorka 😀 😀 ) tak sa tesim 🙂))

bubba
18. nov 2009

zaujem n co teraz neviem...zaujem si precitat,zaujem ist k maserke,alebo na chvojnicu... 😀

co to je to tretie oko? ja viem energiu prijmat je to jednoduche 🙂

katrin21
18. nov 2009

tretie oko.. no to je nieco, co maju napr. jasnovidky,..alebo inak povedane ze vidis a chapes veci, co iny nechapu a nevidia..napr.u mna sa to prejavuje velmi silnou intuiciou.. ale nechcem ju velmi pocuvat, lebo som velmi emocionalny clovek..a ńapriek tomu sa snazim riadit rozumom... je to zlozite...

zaujem.. no myslela som, ze minule ste sa tu toho chytili a vas to zaujimalo viacere.. preto slovicko" zaujem" 🙂))
mozno aspon ist k nej zatial na masaz... 🙂)) inak novinkou je, ze pojde k nej aj moj partner 🙂) chce 🙂)

bubba
18. nov 2009

no super ze aj priatel ide..som zvedava aky bude mat z toho pocit...sak posli do ip cislo ak sa mi nahodou niekedy manzel vrati z ba a ja sa budem moct uz konecne venovat aj sama sebe tak by som to skusila

katrin21
18. nov 2009

no.. to som aj ja zvedava....

kkatrina
18. nov 2009

leni - telepatia 🙂

aj moji chlapci dnes už konečne boli v škôlke a Dadko prvý krát bez plienky - sme vo fáze odúčania. On sa teda nepýta, to ho len ja dávam na nočník - a asi to pochopil lebo sa už 4 dni nepocikal - ale kakali sme vždy do gatí 😖

no ale dnes v škôlke sa nehoda nestala, lenže on že vraj vôbec necikal a ani nekakal ☹ 😒 asi sa nejako zablokoval, neviem či je to tým že mali inú učiteľku, alebo len tým že si nechce urobiť hanbu 😕 tak uvidíme čo bude zajtra 😨

buba aj ja mám dobrú masérku, mala som dnes ísť lebo mám úplne mimo chrbticu, ale ochorela, takže až budúci týždeň 😝

susika
18. nov 2009

katrin-to si ma normáln doprlašila, to čo ti povedala. sa bojím, čo povie mne. o tej intuícii a predpovedaich viem svoje, len sa bojím, už aj niekedy sama seba, že či nejaké veci neprivolávam len rpeto, že na to myslím, že sa to stane a potoms a to fakt stane...a tie moje "de ja vu" (neviem,ako s a to píše, dlho som nevedela, ani čo to znamená) to ma zabíja uplne. už sa bojím aj spať 🙂 tak by som sa asi amla ku nej vybrať skor, ako niekoho mojim myslením prizabijem 😀 😀 hm, asi by ma v minulosti už dávno upálili 😀 no, o tej energii viem svoje...tú zo mna priorda akosi len cicia, neviem ju akosi prijať, vraj zo stromov sa dá.....kamoška greenpeace-áčka vravela....

katrin21
19. nov 2009

baby , ahojte !
Bola som vcera na Čajočkách a poviem Vám, veeelmi ilo som bola prekvapena, Bolo to uzasne!!! Uplne dokonale, o speve ani nehovorim, Nela Pociskova je strasny talent, tak amala a taky hlas, akoby nic.. 🙂 bola som unesena 🙂)))

katrin21
20. nov 2009

kde ste vsetky? no tak co uz, idem si pisat sama zo sebou 😀 😀
penim, lebo od vcera mi nejde ani nikomu facebook v robote, asi nam ho blokli a kdeze doma PC nemam, tak ma to neskotocne stve 😠 😠 😠
ide to len cez mobil a to je pomaleeeeeee, to nema ani vyznam..

kkatrina
20. nov 2009

katrin a ja som tu 😀

som na školení v BA 😝

a keďže je to nuda tak brúsim po nete 😀

lenadka
20. nov 2009

katrin ☹ tak mozno neblokli, mne to dnes tiez blblo, vyskakovalo mi ze chyba 28 ci co, ale uz to zas ide 😕

katrin21
20. nov 2009

ale mne pise ze : acces denied by security policy... 😒 a je mozne ze to blokli, lebo mytu mame taku prisnu bezpecnost.. ani stahovat si veci namozem z netu, ako napr. nejake veci do PC, alebo hoci aj zadarmo nejaky software a pod... ved uvidime

lenadka
20. nov 2009

prave som sa stala tetou! 😀 bratovi sa narodil syn Jojko 50 cm, 3,3 kg! 😀 😵 😀 😵 😀

katrin21
20. nov 2009

jeeeej, gratulujem 🙂

lenadka
20. nov 2009

ja sa tesim ako keby to moje bolo!!! 😀 😀 😀 😀

katrin21
23. nov 2009

nocafte.. tak nas caka dalsi sivý šedivy tyzden..... 😒

lenadka
23. nov 2009

tak nech uz je jeho konieeec! 😉

katrin21
23. nov 2009

a teraz sa celkom vyjasnilo ....

bubba
23. nov 2009

lenadka gratulujem a co vam nesiel kon?sak bob o tom zalozil temu ze koli tmu ze prerabali strechu nepojde nic lebo je to prepojene...

a ianc ahojte zdravim seeecky ha -čanky aj pd -džanky aj trnavacky nemame nic nove mala nadstandarde poslucha cize mi ani pocasie nevadi ani nic a ked s anemam co stazovat tak ani nemam co pisat 😀 😀 😀

kkatrina
23. nov 2009

bubba šťastný to človek 😵

katrin21
24. nov 2009

no teda bubba, ty sa mas,,, 🙂))

co si chcela vediet o domecku viac na FCB, tak si kukni moje albumy na streche, lebo FDB mam teraz nedostupny, doprkna.,..

lenadka
25. nov 2009

bre ranko kapucinko skoro dopite a hor sa do prace!!! 🙂

katrin21
25. nov 2009

ahojte baby!! dneska je MŇA !!!! 🙂))

kkatrina teda aj teba! tak vsetko naj naj 🙂))

bubba
25. nov 2009

kačenky moje šécko najlepšie k meninkám..... aby vás doma osadenstvo posluchalo a aby ste boli šťastne!

katrin kukla som albumy a fááákt to vyzera ze bude mafianka...kua bazen za domom,nadhera!prajem ti to nech sa vam tam dobre byva ked to bude hotove!

a stale nic nove.....mala poslucha 😀 asi sa zacinam nudit 😀 😀

katrin21
25. nov 2009

bubba: no... diky 🙂 ale ten bazen to je sice na projekte, ale este uvidime, ci aj v reali... lebo nemame taky obrovsky pozemok, ako je tam... ale inak sa tam hadam bude dobre byvat 🙂))

dakujem za blahozelania...strasne ma stve, ze kopec luci mi pise na FCB a ja im nemozem ani odpisat!! Bubba,prosim Ta napis im na " moji zed" ze im vsetkym dakujem, citam si to v maily, ale nemozem odpisat, kedze nam blokli pristup na FCB !!! dkaujem !!

danulka2
25. nov 2009

ahojte, Katusky aj ja vam zelam vsetko naj, vela zdravicka, stasticka a sexualnej vitality 😅 😀

bubba
25. nov 2009

az teraz som dosla idem napisat :o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre