Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
4. feb 2010

lenka, podla mna tomu pultu nic nechyba 🙂) je pekny 🙂

susika
4. feb 2010

Leni, ak si nestihla do Tesca po tie zuby, tak ak ma moj chlap dnes ked sa vráti nenaštve, tak tam dnes zbehneme a pozriem ti ich. aj tak tam potrebuejm ísť.len u neho človek nikdy nevie.aj malá je dnes ako neriadená strela, robí sceny......a také to bolo dobré dieťa...kým je tato celé týždne preč 😀 už nehc je večer🙂)a to je dnes tak krásne vonku🙂))

susika
4. feb 2010

Lucija.malá je frajerka🙂len ju to nauč.ja osm to nikdy nevidela vymalovavať, tkaže som z toho mimo a strašne by som to chela vedieť.tak ju zauč 😀

lenadka
4. feb 2010

susi, dik ,ale nemusis, staci ak urobis kuk ci ich maju 😉 a ked budem vediet ze su, aspon budem mat dovod mm vyhnat spolu somnou do tesca 😀 tiez potrebujem ist 😉

bubba
5. feb 2010

lúúúúúúúúúúúúúdia pomoc to co ako hnusne vonku fuka vetriskooooooooooo 😅 🙄 😝 😠

danulka2
5. feb 2010

ahojte, preberate karneval, tak ja som chcela z maleho urobit teplomer 😀 . Momentalne by to aj bolo aktualne, kedze je chory ☹ . Ale karneval je 10.2., takze tam bude chybat ☹

lenadka
5. feb 2010

nasi maju 12-teho

susika
5. feb 2010

bubba-ved ja osm bola s malou v tom čase vonku a tu nefukalo.praveže je dnes nejako teplo.

Leni-ten obchodik tam je. ak pojdeš hlavným vchodom tam, kde je recepcia, tak po pravej strane, taký malý. a aj zuby maju a ešte aj krv v ampulkách 😀 😀 😀 . zuby maju za 4,90eur. vyzerali z nejakého mäkkého silikonu, treba vidieť, ako sa zmestia malje do pusy.

letím s malou na sanky, dnes niekde užasný človek vrtal o 106, tkaže spanie o ničom a mala sa už nevie vpratať do kože.od siedmej vystrája, hlavne že oi desaitje ešte behala.aj ja cem jej inergiu 😀

lenadka
5. feb 2010

susika díík 😀 skocime tam vsetci, nech si ich mala napasuje 😀 ze krv v ampulkach 😀 😀 😀 , ked ze neustupila od myslienky byt upirom 😅 ... ja som bola za karkulku, chcela som jej dat cervenu suknicku a satku a kosik plny lineckeho peciva-lebo to im chcem napiect na karneval, tak by to bolo sucastou masky 😅

susika
5. feb 2010

Leni-karkulka je milé, ale asi pre detváky málo atraktívne🙂))ja by osm s malej asi urobila riadneho lucifera🙂)ale dnes boal večer ako anjel, že by jej fakt tie krídelká pristali🙂))mali sme totiž návštevu a 2 hodiny čušala🙂)

almika
6. feb 2010

ahojte

chcela som sa vás opýtať, či by ste mi neporadili, ktorá škôlka na Zapotôčkach je dobrá? Ďakujem. 🙂

qetinka
6. feb 2010

Ahoj na ulici Mišuta..mi sme spokojny 😉

susika
6. feb 2010

almika-aj ja to riešim. tiež do ktorej na Zapotočkach.

bubba
6. feb 2010

susika lenze ja nebyvam v prievidzi ale pod horou 🙂))))))))
ta karkulka bohovsky napad aj s kolacikmi!!!!
moj muz vcera cestoval z blavy domov vlakom ************* 7************** hodin prosim pekne!!!! metrove zaveje na kolajniciach! katastrofa! 😒

susika
7. feb 2010

Bubba a pod horou , to je kde? aj ja som bývala pod horou🙂)ale stále v PD🙂))

bubba
8. feb 2010

ahojte prijemny tyzden vam vsetkym zelam 😵 😵 a znovu tu mame pondelok!

susika
8. feb 2010

ahojte. bubba, ja som tomu len rada, cleý minulý týžden som mala popletený a v piatok už sobotu. tak hurá, začíname od znova🙂))tatino nám ais zajtra odíde po dlho slubovanom odchode už asi 100%-tne, tak zasa budem na tu moju jedošku sama..už ani ju nebaví tá zima vonku, je tam horzitánksy nervozne a taká je zlatá doma....a to naše parkovisko..super, ak sama niekde zapadnem, to len bude zábava🙂)neviete, kde by sa dala kupiť tá skladacia loapta?v baumaxe su strašne drahé v domacich potrebách su len velké...

verunka222
8. feb 2010

Ahojte maminy Som Veronika a mam Natálku ktorá bude mat v marci 2 roky Čo skoro sa budeme sťahovať do Prievidze našla by sa pre nás nejaká kamoška ?Poznáme to tam len tak zbežne z mesačnej návštevy.Budem rada keď sa niekto ozve.Môžte mi napísať aj priamo na mail verunka222gmail.com

bubba
8. feb 2010

susika no to je super ze ti dojde drahy uz nastalo domov! dufam ze vam do toho nic nepride a bude to cobydup 🙂)
verunka ahoj vitaj a kludne sa zapoj do debatky. 🙂

bubba
8. feb 2010

susika to aj exituje ta skladacia lopata???tak to chcem aj jááááááááá kokso minule som bola v pd a som skoro nevycuvala z parkoviska to bolo nieco neskutocne neviem si predstavit coby som robila keby zapadnem hlbsie 😅

susika
8. feb 2010

bubba-on je teraz doma a odchádza zasa preč. došli 2 dni pred vianocami a už sa týždne šišmú a stáel im niečo do toho príde aby odišli. mali ísť práve, ked tak velmi snežilo. na zabitie...som to aztrhla...teraz mi tiež nie je všeto jedno. vždy mám nervy, ked idu preč..cesta 10 hodin. ..no v takomto počasí a ak pojdu na noc aj nevyspatí, tak prídu aj za 20.ach jo. vysvetli chlapovi, že maju lepšie hospodariť s časom.....

bubba
8. feb 2010

10 hodin? ja som myslela ze robi v Gb to trva autom dobrych 20 hodin 😀

b.janka
8. feb 2010

baby pomoooc... danka chce byť na maškarnom ČERT... ona je normálne ako čertík... a k tomu ešte aj tá maska... už sa jej to snažím 4 dni vyhovoriť... ale márne... budem musieť niečo vymyslieť

bubba
8. feb 2010

my sme v tescu kupili kostim vily (kridla,saty,palicka,celenka)a ze akcia za 11 a pri pokaldni necelych 6e .rada nad zlato nestresuj. 😀 druha rada na princeznu / vilu/ nasa hovorila ze je tinkerbell sa chyti kazda baba 😀

lenadka
8. feb 2010

b.janka, hm tak to budu dvojka s nasou jedna cert, druha upir 😀 😀 😀 ach tie nase nezne dievcatka 😀

vila bola vlani..tak to som ja teraz nejak nechcela, nech je zmena, ked aj upir 😀

danulka2
8. feb 2010

ahojteeeee 🙂 🙂 🙂
verunka vitaj a zarad sa 😉 🙂

susika
8. feb 2010

bubba-no hej. lenže oni nie su normálni. oni sa vyberu na cestu kolo 22.00 alebo aj o pol noci. v rakusku na parkingu pospia a zabiju aj 5 hodin a ptom, ked sa preberu, zasa pojdu ochrapaní a dojdu an miesto a budú aj 4 hodiny poobede...vysvetli chlapovi, že má ísť rano o siedmej a o 7-10 hodin je tam...

tie kostýmy som tam aj ja videla...od 10-15 euro...ale je to také.....kup kostým a nevieš, či sa tam nestretnú 3 v rovnakom....tá vila tam bola najkrajšia, tiež som ju pozerala len tak🙂)aj lienka sa tam mihla 😀

Leni, no čo? boal si?a čo tá krv?kupili ste? neskušali?

verunka222
9. feb 2010

Ahojte chodievate niekto k dr. Jana Mäsiarová? Ako ste spokojné?

kkatrina
9. feb 2010

verunka dr. Mäsiarová je jedna z najlepších v Pd 😉

kkatrina
9. feb 2010

a ešte ma napadá ak máš ešte na výber tak dr. Falatová a nemôže ma napadnúť meno ale ona je aj detská gastroenterologička - baby tu určite budú vedieť meno 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre