Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

slniecko_z
27. jún 2010

@siouxsie ja som tiez stale chora stale dake sople a podobne a aj pri prvom som to tak mala jednoducho mas znizenu imunitu skrz miminko co nosis.

qetinka
28. jún 2010

😲 Siouxsie...niečo mi ušlo??? 😕 cakaš miminko???

ollako
28. jún 2010

ahojte @slniecko_z ja cakam 16.11. 😉
siouxsie, cakas tretie, tiez som mimo? 😕

bubba
28. jún 2010

to nie sioux to teodorka // nie? 😀

susika
28. jún 2010

ahojte, ešte žijete?my sme si spravili výlet od našich domov do PD.malej som slubila hojdačku a šmykalu, ale nechcela spať zasranici, vobec sa mi tam s nou nechce ísť jedovať....
malý záťah na tesco a nejaké nazbierané veci pre malého chlapa🙂))ostatné asi zdedí po staršej sestričke a po synovcovi🙂))

lenadka
28. jún 2010

@susika peknuckeeee 🙂

susika
28. jún 2010

🙂 ďakujem🙂)) ťaťžko kupovať, ked netuším, aké to bude velké🙂) malá bola taký rpcek🙂))
baby, ak chcete niečo pre dievčatko. na MMB som hodila nejaké veci po malje, na doma isto využijete...časom možno pribudnú aj teplačkové supúravy alebo teplačky a body za symbolickú cenu, uvidíme,podla mojej nakupnej horučky, ak by ich drobec nevyužil. škoda to držať v skrini 😀 😀 😀 hladajte susiquatro11. neche sa mi to davať aj na konika. niečo je aj na babybazare.

susika
28. jún 2010

bubba-na to burško si musíš ešte počkať.alebo na živo pozrieť🙂))čo sa sama fotím, tak vyzerá obrovské🙂))a radšej to sem nedám, to mám pre svoju potrebu, aby som sa neplašila, že nerastie🙂))ale sa mi isto vidí väčšie, ako lenadka v tom istom týždni🙂)) a tá prdeeeel.....do konca to bude isto viac ako 10-12 kíl🙂))ale obetujem sa 😀 😀 😀

susika
28. jún 2010

som zabudla. na tom babybazare treba hladať "susika"-tam je toho viac. aj tuniky a šatočky 😀

lenadka
28. jún 2010

@susika ja uz mam tiez asi viac ako + 11 kg

lenadka
28. jún 2010

zajtra budem vediet presne mam poradnu 😉

susika
28. jún 2010

@lenadka -leni, si dobrá, že asi🙂))ja sa važim doma na tej istej vahe. ale minule som nestihla a u segry navažila o kilo viac🙂)neva, ja si to dobehnem🙂)) mne to začalo tak "pekne" pribudať, ako som začala brať magnezko koli tvrdnutiu bruška.do vtedy asi len 1,5 kila a to som bola už v 13tt🙂))no ale gate som už neobliekla pri asi 5tt 😀 😀
oazj, ako chutila cukrová voda?ja ju mám o mesiac, dufam, že to dopadne OK, lebo to bude posledný taký hraničný týžden...ked som čakala malú, az zarabalo 5 čajových lyžičiek cukru do 2dcl vody a to sa dalo...teraz počuvam každú druhú ohrňať nos..ja teraz sladké nemožem ani cítiť, som zvedavá, ako to do seba nalejem🙂))

bubba
28. jún 2010

cuktrová voda?to na čo?ja som to nepila 😅

ollako
28. jún 2010

ahojte lenadka aj ja som pribrala uz 10 kg, a zajtra idem tiez do poradne a na velke sono, tak snad sa nam ukaze a budeme vediet pohlavie 😵 , tuzim po dievcatku, no uvidime,
@bubba tu cukrovu vodu som ani ja nepila, ale je to test na tehotensku cukrovku

lenadka
28. jún 2010

@susika neviem ku komu chodis, ale uz sa cukrova voda az tak nepije 😀 ja som rano spapkala 2 biele rozky so smotanovym syrom a do 2 hodin som musela byt v poradni, aby mi mohli skontrolovat cukor, tot vsjo 😀...ale pri lucke som pila tu glukozu a co, aj vacsie blevajzy uz clovek musel, normalka dalo sa 🙂
ja som na poslednej poradni mala prene + 10kg, lenze odvtedy mi nejak zachutilo jest a nezjem hadam zo spajze len to, co je kovove a z plastu 😀...dnes som jedla len raz, rano som zacala a pred chvilou skoncila...takze to vidim na nejake 2 kilecka + 😀

bubba
29. jún 2010

@lenadka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

qetinka
29. jún 2010

ahojte
http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/hlada-sa-trojro...
toto by som nerada zažiť....... 🙄 ☹
uživate si slniečka??

bubba
29. jún 2010

to je hrozné,dúfam že ju nájdu chudiatko. ☹

lenadka
29. jún 2010

no tak ocinkovi tej malej by som rozkopala gule N-(

lopticka159
29. jún 2010

a je tu niekto z Púšte?? môj manžel tam má kamoša

katrin21
29. jún 2010

quetinka: najhorsie je , ze ta mala sa stratila, kym otec bol ozraty v krcme a mama vraj " zaspala" na pieskovisku..asi mala tiez nakupene.... 😝

susika
29. jún 2010

@lenadka -aj ja som počula, že cukrová sa už moc nepije...ja si prave mam vybrať asi tu glukozu..minule to nemali v lekarni zarobené..vraj je to nejaký prašok, ale suseda vravela, ž ej to riadny bleee🙂))
no, ja som papala tak ako ty, ešte pred otehotnením....aj v robote sa mi smaili, že jem raz za den, stále, ked sa dalo🙂)))jedla som , čo mna nezjedlo, praveže tehulovanie ma nejako zabrzdilo...a teraz ani nevravím..predtým som bola na ranajky schopná zjesť aj 3 krajce chleba s hocičím alebo 3 rožky a už som sa nvedela dočkať, kedy bude akože olovrant, alebo som to všetko ponala naraz🙂))do obeda som ledva vydržala, tak mi žaludok vystrajal🙂))teraz zjem jeden a mám dosť aj do obeda..a to rpedtým som ešte dojedala aj po malej, teraz cítim, že idem prasknúť.všetko ma tlačí....vtedy mi vraveli, ež sa stracam...a teraz sa na seba dívam, že akosi velmi rastiem 😀 😀 😀 😀 ja nemusím, hlavne nech drobčekovi je dobre🙂))

lenadka
30. jún 2010

@susika mne uz brusko kleslo nizsie tak mi tak netlaci na zaludok aj zaha ma prestala palievat 🙂 takze mozem sa napchavat, akurat ked to uz moooc prezeniem zaludok sa pretlaca s branicou a zle sa mi dycha a vtedy jojkam ze preco som sa neovladala 😀 al tiez som okolo 20tt jedla menej 😉

a mam 10,5kg naviac 🙂

ollako
30. jún 2010

susika take stavy mam aj ja, uplne stale by som zrala 😝 😀 .... ved uz tak aj vyzeram, aj brusko mi nenormalne rastie, strasne ho mam na 20 tt velke 😒

susika
30. jún 2010

@lenadka -super, to ja ak pri takom týždni budem mať tolko, tak budem happy🙂))ja som mala pri malje bruško stále dole.a strašne ma tam tlačila..no, ved som aj bola na 2cm otvorená asi od 20tt, mala zakazané vela chodiť, ja som si z toho nič nerobila a dalej chodila kilometre pešo do roboty a tak soma j dopadla.....teraz sa krotím, ale dnes mám tiež km nabehaných okolo detvákov na zahrade....teraz ho mám dosť vysoko, až sa čudujem, že až tak.....a fakt je špicaté🙂))také smiešne🙂))našťastie palenie zahy sa mi do teraz v živote vyhýbalo, ani netuším, aké to je, ale vraj nič príjemné, tak dufam, že ma obíde a teraz a teda tie moje mixi boli veru kadejaké🙂))
baby, tieto teplá ma zabíjajú....snad od tolkej ovocnej stravy malý nepochudne...neviem sa dokopať sa napchať niečím takým ako je normálny obed....no a potom chcem , aby aj tá moja hviezda normálne papala...už bude vyzerať ako somálske dieťa....
@ollako -ja mam teraz skor opačný problém...prepchávanie som mala pred tehulovaním, teraz praveže mi nejde na chuť, ale vaha ide hore ako keby som len pri hrncoch čas travila🙂))ale kašlem na to, kým pupok rastie 😀 😀 😀

lenadka
30. jún 2010

@susika vsak keby ti aj nejake kilecko ostalo po porode aspon by ta neodfuklo...ci budete sa s malou drzat kocika ked bude fukat? 😀

susika
1. júl 2010

@lenadka - no, dobrý nápad🙂))a potom aj s tatom, ked bude doma 😀 😀 ten je tiež ako malá, bojím sa ho dotknúť, aby osm sa neudrela o nejakú kosť🙂))) ale ved ja som zasa nebola až taký rongenový snímok🙂)) iba ak od pása hore, ale tam sa to nechytá ani teraz, a čo by som za to dala....nechám sa prekvapiť🙂))aj pri malje sa mi to takto ukladalo a potom ešte aj asi 5 kil navyše odpadlo a ani neviem ako🙂)) budeme dufam, že nebude velmi veterná zima 😀 😀 😀
a ty ako? už si doma užívaš MD, že? a začalo byť tak krásne.....dnes sa asi vtrepem malej do bazenika🙂))včera boli detváky také podarené...ocino ich fotil..ani nemožem tie holé fotky nikam vycapiť, ešte by si mysleli 😀 😀 😀 takú nudapláž sme si tu urobili 😀 😀 😀

slniecko_z
1. júl 2010

@lenadka neda mi sa neopytat velmi sa mi podobas na niekoho alebo si to ty neviem.nepracujes nahodou v bojniciach?

lenadka
1. júl 2010

@susika u nas od 15-tej mala v bazene, som rada, ze som si nekupila to kreslo, ze teda lehota dodania bola tak dlha a namiesto toho som narodeninove prachy treskla do bazena, mala si to tak uziva 😀 mame aj solarny ohrev, vodu ma tak 28-30°C fajn nie? Ak vam bude teplo v bytovke vies kde byvame, krpate sa mozu santit 😀

@slniecko_z trafila si, robila som v Bojniciach 😉

susika
1. júl 2010

@lenadka -leni, ja už asi 2 týždne u anšich...bazen napustený v tieto krásne dni...zohrieva nám ho slnko🙂))ráno síce voda ladová, keby malú newzastavím, vliezla by aj do tej studenej, ale poobede má 31🙂))malá opálená ako z dovolenky🙂))ja už mám slnka dosť. denne od 8:30-9:00 do obeda a poobede od 15-20.00 minimálne leita po vonku..aj do bazena a ja sa čvachcem s nou aj s pupkom🙂))ja grogy...potoms a vydriemem na gauči a kým sa sem dostanem je noc a ráno ledva vstanem🙂))jo, od pondelku asi fakčím domov, bo tu sa ide makať..tak ťa beriem za slovo🙂))))do kedy bude slniečkovo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre