Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

qetinka
12. júl 2010

Aky se mali vikend??? mi hrozny ale naozaj hrozny.... ☹

ollako
12. júl 2010

ahojte @qetinka my sme mali fajn vikend sobota sice pracovna, ale vcera sme si to vynahradili lenosili sme cely den , maly sa kupal v bazeniku a my sme si pochutnavali na kotlikovaom gulasiku 😝
a ty co ? preco si mala hrozny vikend? 😕 dufam, ze sa nic vazneho nestalo 🤐

lenadka
12. júl 2010

@qetinka co ze sa vam take prihodilo ze hrozny? My tak normal, pravdu povediac ako som na MD nejak sa mi to zlieva a mam vikend aj v stredu 😅

bubba
12. júl 2010

vikendik super v sobotu grilovačka,v nedeľu som sa vyjašila s malou v bazéniku na dvore v takej teplučkej vodičke,hehe na to nemá ani jedno kúpalisko. 😀 😀 😀

susika
12. júl 2010

@lenadka -ja viem. im to zanesiem.ved o tom už vedia a to isté som davala aj pri malej. ale by si neverila, že im to nestačilo. stale som tam zvlakala kadejaké papiere, že som ozaj tehula, lebo im nestačila len tehu knižka a oznamenie, že som tehula. ešte chceli nejaké potvrdenie od lekára, lebo vraj šefovej ženy gyn. to dava tehulám a doki na mna kukal ako puk a len sa smial, že je zvedavý, s čím prídem nabudúce🙂)traz im zatial stačilo po telefone, my sme malá firma, taká rodinná a oni vlastne mali náhradu za mna celký čs, čo som tam nebola a len chceli vedieť, či ostavam na predlženej alebo idem do roboty. už som mala aj miesto isté, čo budem robiť, a ma mladá predbehla, elbo na druhý den som šla do poradne, čo a ako, či babo žije a chcela soms a tam zastaviť🙂tak som im to takto oznamila a že fajn, lebo sa to an tom mojom mieste striedalo🙂)a už maju aj nahradu.sa len smejem, ež som zvedavá, kolko tam vydrží🙂))

@qetinka -prečo horzný?ja už ked neviem, čo a akm s malou,t ak sa vytrepeme hore na Rematu. su tam preliezky, zvieratká a vyblbne sa tam. no, to isté ma aj u našich, mylsím domace zvieratká,a le tam je to iné...a pohoda prostredie...dnes som jej slubila, že ak bude posluchať, tak pojdeme znova na letisko, tam su sice len dve šmykaly, ale ona je happy, alebo do lesoparku, len ja som strachoprd, bojim sa, aby nechytila kliešťa, aj to neviem vyberať...teoriu ovladam, len v praxi som horšia🙂

katrin21
12. júl 2010

leniiii, tebe sa to uz krati, boze , ze 37tyzden!! super!!

qetinka
12. júl 2010

Ollako stalo.... ☹
resusctitovali sme nasho Oliverka...je na Jiske...ale uz bude dobre..ešte nejake vysetrenia sa dotiahnu a pojdu domov..ak dobre dopadnu....neprajem nikomu....niečo strasneeeeeeeeeeeeeeeeee ☹
















katrin21
12. júl 2010

jedinenky,a co sa mu stalo??? 😲

katrin21
12. júl 2010

bubba: ozaj, minule jedna baba kupovala marcipan v LIDli 🙂 v takych sackoch s dlhou trvanlivostou...

ollako
12. júl 2010

@qetinka boze to mi je luto 😔 , dufam,ze Oliverko bude v poriadku , drzim palce a co sa stalo?

lenadka
12. júl 2010

@qetinka tak to teda bol vikend☹ a co sa mu stalo????

qetinka
13. júl 2010

asi to uzavru ako febrilne krce..

bubba
13. júl 2010

susika,katrin ďakujem za tipy na ten marcipán.
qetinka,neboj,bude to dobré,aj sesterkina malá mala febrilky,skončila v nemocke a odvtedy klop klop už rok majú pokoj sa nevrátili.a ked vyrastú.stratí sa to úplne...viem si predstaviť tie šoky čo ste museli zažívať.... ☹

katrin21
13. júl 2010

quetinka: ako sa to prejavilo? febr. krce poznam, mal ich segrin syn,zazila som ich. oci stlpkom, stuhnuto lezal, nehybal sa, nedychal.. sme hpo museli sprchovat a prebrat.. hrozne.... musis mat doma stale diazepam...

susika
13. júl 2010

@qetinka -tak to ti poviem, hrozný víkend.....držím vam palce, všetky 4, aby to drobcovi dobre dopadlo. a suhlas s katrin, ten diazepan..ja osm ho raz kupila po jednom očkovaní, lebo ma dopalšili a zatial našťastie nedotknutý..u nas nebývaju zvykom vysoké horučky.klop,klop....

@bubba -niet za čo. ale do Tesca sa hnať nemusíš. dnes som to tam hladala, neanšla som to. prešla som celý regal tých vecí na pečenie, ale zmizlo to odtial...vyhrabala som recept na jeho vyrobu s cukríkov, ale tiež radšej asi kupim kupovaný, lebo sa i ho nechce robiť.skusim zajtra ten Lidl....

lenadka
13. júl 2010

@susika ked ho najdes v lidli napis kde ho tam hladat 😉 inak MT sa nekona u mna dnes po poradni, ked dr. zahlasil ze vsetko u mna pripravene na porod, ze to vidi na max. 10 dni ze este vydrzim pokope 😅 tak nerada by som vo vlaku rodila 😀

bubba
14. júl 2010

lenadka budem ti držať veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi palce!!!!!

bubba
14. júl 2010

lenadka budem ti držať veeeeeeeeeeeeeeeeeeeľmi palce!!!!!

katrin21
14. júl 2010

lenka, ale ved neboj, snad neporodis za pol hodinu , 🙂 ale drzim palce🙂

lenadka
14. júl 2010

@katrin21 no hej kati ale ist rano o 9.00 na vlak hodina cesta do MT s malou a tam sa motat pol dna a potom hodinu a pol ist domov, nebojim sa ze porodim vo vlaku za pol hodku ale ze v nom nebodaj zacnem rodit 😝 alebo ma to chyti v MT a co mala chuda, uz take kaskaderciny nebudem radsej riskovat 😉 😀 a tiez je prilis dusno, normalne vonku je mi na odpadnutie v tomto hice 😝

katrin21
14. júl 2010

no ved to ti verim, je velmi teplo... 🙂 inak , pri najhorsom by si v MT porodila, ako ja🙂 😀

bubba
14. júl 2010

*prinajlepšom 😉

katrin21
14. júl 2010

😉

lenonka
14. júl 2010

@lenadka držíme palčekyyyy

susika
14. júl 2010

@lenadka -držím ti palčeky🙂))) Leni a vieš, že som dnes na teba rano myslela? len som sem nestihala nakuknuť🙂 no, pri najlepšom v MT🙂)len b som boal nerada, keby to, čo dnes doki povedal tebe, aby za týžden povedal mne...aj ten moj prcek ma toho tepla asi dosť....dnes výnimočne rpespal strááášne dlho, až som sa zlakla, že nemám pohyby, čo inak celý den je aktívny, a aj ked idem spať večer, a teraz večer sa začal mrviť a čím bližšie k polnoci, tým viac...tak snad je OK....

inak mna isto MT čaká v blizkej dobe. už každú chvilku čakám predvolanie do rizikovej s malou,, ak výročie k tretím narodkám..dufam, že zasa sa tam budfem trepať bez chlapa, ako vždy......

teplu sa aj ja vyhýbam..aj ked to rpežívam lepšie, ako ked som nebola tehula, nechce sa mi vliecť sa v tom teple..tak ideme doobeda a potom poobede aj o piatej von...síce malá ma nervy, lebo by len po vonku lietala, ale drží sa babula 🙂

ollako
15. júl 2010

@lenadka tak uz sa ti to krati, boze to ale leti, drzim palce 😉

lenadka
15. júl 2010

no caute nesiel nam internet...boli ma hrdlo, svagrovci su nascipany + ich deti a samo sebou ked sa rozhodli byt u nas nejak castejsie, som to lapla a mala tiez-tej sa necudujem ked sa spolu kupaju v bazene soplaví, ze to aj ona chyti a ja od nej cez pusinky...uzasne nadcha a hrdlo v lete 😝

a uz chcem porodííít to sa neda vydrzat v tom teple, nohy mi zacali puchnut ako besne, citim sa ako parena buchta 😅

lenonka
16. júl 2010

nohy do vzduchu a žiadna minerálka! 😉

lenadka
16. júl 2010

@lenonka snazim sa pit najma vlazny caj, ale s tou mineralkou si ma nachytala, dam si obcas korunni, vybrala som jemne perlivu z nizkym obsahom Na...presne pre tie opuchy, no neodolam sem tam 😅 ale dnes je to uz lepsie 🙂 vcera som sa strcila k malej do bazena a dovolila som si cela sa namocit a nechat sa nadnasat vodickou...juj bolo to super citit sa o tolko lahsia 😅

siouxsie
16. júl 2010

no baby ja normalne ze nestiham prispievat, nieto este citat vas ☹ synator mi nechodi do skolky, je doma so mnou a Barborkou, tak stale spekulujeme co robit a kde ist, aby to bolo pestrejsie a aby sa chalan nenudil. takze nestiham celkom nic mimo deti a domacnosti. este ze mame chalupu a chodime tam. vsak aj v tychto teplach sa ani neda v cinzaku normalne fungovat (sme na samom vrchu, takze strecha je max. rozpalena). aj manzel mi dnes zahlasil, ze na vikend ideme radsej na chalupu. je tam tak prijemne chladno 😵
zajtra pojdeme pozriet do V. Lehotky na Bike fest. http://www.dh-zone.sk/2010/06/bike-festival-vel...
boli sme tam uz aj minuly rok a Kubovi sa velmi pacilo. tento rok vsak, sa plati uz aj vstupne, ale dufam to nejako poriesime na brane, ved ked tam ideme aj s Barborou, na dlhsie ako na 3 - 4 hodky to urcite nebude. zelam pekny vikend.
inac niekto tu cosi splietal, ze som tehotna. neni to pravda 😉

bubba
18. júl 2010

@siouxsie no to slniečko sa pomýlila - nováčik - odpustené.mne sa viac ľúbilo ako sa baby hneď chytili a pomal gratulovali 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre