Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

hanka21
2. aug 2010

Achojte...Viete mi dat info prosim kde sa priamo v pd cvici zumba???dakujeeeem 🙂

qetinka
3. aug 2010

ahojte Siouxsie..ako si dopadla?,,to si bola u dr,Falatovej,že? ci inde???

ollako
3. aug 2010

ahojte u tej Falatovej, bola vcera mamina, no neviem, dala jej nejake lieky za 82 ecok, ja som jej to zakazala kupit, keby to aspon poctivo uzivala, ale moja mama uz nakupila vselicoo a nic poriadne neuziva 🙄 ..tak sa moze nachodit pov vselijakych liecitteloch

katrin21
3. aug 2010

@hanka21 cvici sa bud v Necpaloch v kulturaku, alebo na Severe , tusim sa to tam vola Tandem? alebo tak nejakoi.. byvala v utorok , ale mozno sa to zmenilo... skus si dat do googla 🙂 je to nad ABC marketom byvalym, teraz je tam tusim coop...

katrin21
3. aug 2010

olli: a co je vlastne tvojej mamine?

hanka21
3. aug 2010

Diky eimiky to na facebooku som nasla...ale neak som sa tam nikde poriadne nedocitala kde sa to nachadza..Dala som si aj do google....lenze nic mne nablizku...My byvame na starom sidlisku...autom chodi manzel do roboty...tak som myslela ci nieje niekde v okoli mesta...kde sa aj peso dostaneme....nevadi.. 😒

katrin21
3. aug 2010

no, hanka ale zo sidliska ti chodi na sever bus, nie? aj do Necpal, ale skor na sever to mas lepsie....

susika
3. aug 2010

@katrin21 -ahoooj. no, ja som boal taká drzá a odporučila siuoxe-isto som jej zasa dochoimolila nick-aby sa ta spýtala, ako sa cítiš....tak som rada, že ti to pomohlo? ak často tam teraz chodíš?či už ani nie?a čo ta štítna, vysadila si už všetko? či niečo ti nechal? možno si to písala na tu druhú temu. ja som aj tu len tak zbežne, lebo nemožem dlho sedieť pred PC, tvrdne mi bruško strašne, tak enviem, či si tam neičo písala....

to robí aj Falatová pre hocikoho? tu mame pod nosom. moj chlap po tom túži, ja som hovorila, nech ide do Krušoviec, lenže on ked príde na skok domov, tak nikdy tie termíny nikam nestíha. už pol roka chodí zubarke a bud ju nestihne on, alebo tam ona nie je.....

@ollako -moji rodkovia su na tom rovnako. ked niečo azberie, tak to vysadia, že už im je OK, ale endoberú a potom zasa začnú, ked je zle....ja som im chcela kupiť, hlavne ocinovi ten zelený jačmen+chlorelu...poznám pár ludí, ktorí si to pochvalujú a aj jedného malého chlapčeka, ktorý možno aj vďaka tomu prežil rozne choroby a velké komplikácie, velmi nedonosené mimino.(26tt)

ollako
3. aug 2010

@katrin21 no podla tych vselijakych lekarov, ci ako ich mam nazvat.neviem presne, z kazdeho rozka troska..ma kozne problemy, pohybove - kolena a cievne a ja neviem co vsetko jej este povedali..ja sa o to az tak nezaujimam, lebo moze chodit, k hoci jakym argalasom, ale ked nevyskusa tu ich liecbu, je to akurat na dve veci,vlastne ona sa zacne liecit, no mozno na par dni a koniec 😠

jaja273
3. aug 2010

@papula ahoj ahoj,tak ja som nevedela,že aj Pd je tu tak zastúpenáááá....zdravím vás baby,aké máte skúsenosti s učením babatiek plávať,chceme ísť od oktobra,dajte mi nejaké rady a či sa to deťom páči...dík

siouxsie
3. aug 2010

tak sa hlasim s vysledkom vysetrenia. merali sa meriadiany merali a vysli uplne ze perfektne vysledky, az na malicku odchylku - na mocovych cestach. zaujimave, lebo prave s tymto ustojenstvom som nikdy predtym nemala problem a ani v sucasnej dobe s tym nemam nejake starosti. vraj ale moje telo jasne signalizuje, ze v tomto organe cosi i tak nie je v poriadku a treba sa zamerat na prevenciu. mam si tiez zbehnut k obvodnej a poziadat ju, aby mi dala urobit rozbor mocu (dokonca som hned aj vyfasovala sterilnu flasticku, aby som nemusela ist ku svojej doktorke hned 2 x - najskor pre flasku a potom s mocom). odporucila mi, ze na problemy takehoto druhu su vyborne brusnice, vraj posobia uplne zazracne. ponukla mi aj nejaky brusnicovy preparat ale dohodli sme sa, ze najskor si poriesim ten rozbor a potom sa uvidi, podla vysledkov sa rozhodnem.
@qetinka
inak ano, bola som u Falatovej.
@ollako
ked som vcera u tej Falatovej bola, prisli tam po mne tri zeny v strednom veku, mozno jedna z nich bola tvoja mamina. co sa tyka tych vitaminovych produktov, Falatova ma vobec do nicoho nenutila, ponukla mi moznost objednat si u nej nejaky produkt, ale ako som pisala uz vyssie, spravili sme dohodu. vsak nikto ma do nicoho nemoze nanutit nasilu a v pripade, ze vysledky z toho mocu budu skutocne horsie, je tu este alternativna moznost a vyuzit sluzby klasickej lekarne a jej produktov.

mne sa to premeranie inak vcelku pozdavalo a dohodli sme sa, ze ak s tym bude suhlasit aj nas Kubo, dotrepem ho k nej tiez.

katrin21
3. aug 2010

no... siuxe: a kde si to vlastne bola? kde to robia? ja som bola dnes v Krušovciach na terapiu a citim sa stale super 🙂
aj mne povedal po prvej diagnostike, ze mi viac organov pracuje zle, napr. pankreas a oblicky a pod.. a to su vsetko v podstate endokrinne zlazy, proste hormony... ako aj Stitka..... a sranda bola, ked minule som tam bola na kontríole , premeriaval m( on ma vic pristrojov na to, viac sposobov a viac veci sleduje) a zabil ze ci nemavam problem so zlatou zilou.. a ja ze nie,ale asi pred10dnami som mala na konecniku taku zdureninku asi 4 dni a dost ma to bolelo, inak nic... proste som si musela davat pozor pri utierani( sorry, inak to neviem napisat 😀 ) no a zrkadielkom som videla, ze tam mam zdureninku,ale pootm zmizla, tak reku nic.... no to bolo tych 10dni asi predtym ako som bola u neho.. a on ze, to tm vidi,ze to bolo ono.... ze mi da program do pristroja aj na to, ale ze ostatne hodnoty mm super zlepsene🙂 ze eno nuno 🙂 a aj sa tk citim 🙂

ollako: no tak mamin by mala poctivo chodit do Krušoviec a poppisovat problemy, ak jej nepomaha nieco, on skusi aj ine( u kamosky pomohlo az 3 pokus) a nenecha veci len tak.. dufam, ze mikrovlnku vylucila, inak to nema vyznam 🙂
paaaaa

katrin21
3. aug 2010

@susika no to ked tvoj chlp tam nemoze chodit spon raz za 10dni, tak to nem vyznam.. ano este tam chodim, tableky beriem len ako kedy( keby dokt. vedel 😀 ), brala som len pol tabl.( ona predpisla 2) v poslednej dobe ani tie nie moc... ale citit som sa zacaala lepsie az po Krušovciach, vazne..ale treba to dodrziavat a chodit tam pravidelne prve mesiace, potom sa moze aj prestat samozrejme, ked su vysledky merani Tip Top 🙂 mne uz vela nechyba🙂
potom je dobre ist s vzdy premerat po nejakej chorobe, zapale a pod.... lebo ten moze skryty niekde zostat, rovnako ako virus....

ollako
3. aug 2010

@siouxsie ano jedna z nich bola mamina a este jej dve sestri....ja som mamine hovorila, ze je to zbytocne, ked nedodrziava liecbu, aj ona to vie,ona zacne uzivat, da si tak tri davky, potom zabudne a z to ide 😒

hanka21
3. aug 2010

Katrin21 Rozmyslam nad tym Severom...aj viem kde to tam je..Ja som v pd len vydata..a nezijem tu dlho...tak autobusom sabojim s malou chodit lebo nie vzdy viem kde som, ale Sever poznam...tak hadam raz sa odhodlame...:-}}

siouxsie
4. aug 2010

@ollako moja mamina bola na tom podobne ako tvoja, tak som sa raz "nasrala" a kupila som jej davkovac na lieky. neviem, ci to poznas, je to taka krabicka, rozdelena priehradkami na pondelok - nedelu a kazdy den ma este zvlast priehradku na rano, obed, vecer. tam si mamina vzdy v nedelu vecer povklada tabletky na cely tyzden dopredu podla toho, kedy ktore ma uzivat. je to strasne dobra vec, lebo je to prehladne a uz sa nestane, ze by na nejaku davku pozabudla, alebo ju vynechala. odvtedy akoby utal, s uzivanim neni ziadny problem. so starsimi ludmi je to casto ako s malymi detmi. musis skusat, co na nich zaberie, len niekedy to trva trosku dlhsi cas, kym sa dostavi uspech 😀

siouxsie
4. aug 2010

@katrin21 neviem, ci hovorime presne o rovnakom diagnostickom vysetreni. ja som bola na vysetreni cez EAV pristroj. bola som u MUDr. Falatovej - inak pediatricky a homeopaticky na Zapotokoch.

ollako
4. aug 2010

@siouxsie viem co je davkovac, moja mamina ma 53 a pracuje ako uctovnicka, pracuje s pocitacom , excel ovlada perfektne na rozdiel odo mna, pozna internet , prezera si denne nove zakony, ktore sa menia....ona davkuje lieky svojej 83 rocnej mame , tak myslim, ze ma tolko rozumu, aby si vedela davat lieky sama, no a mimochodom , ten lekar v tych krusovciach jej dal kvapky, ktore treba mat v chladnicke, tak to teda je problem nadavkovat dopredu😀 ...ja myslim, ze ona jednoducho nema cas, s nou sa dakedy neda ani normalne rozpravat, lebo ma hlavu stale v ucte...stale pracuje ,aj ked vypraza rezne 😝 , hned premyla, co , kde ma vybavit, ako co urobit,...jednoducho je vytazena a na lieky rano pozabudne 😒

katrin21
4. aug 2010

nie je to rovanake, siuxe, ale podobne..... tie to meria meridiany ale pristrojom Bicom anymi.. meria to viac veci.... toiez sa tam venuju aj homeopatii... ved kukni stranku bioharmonia.sk

siouxsie
4. aug 2010

@ollako podla toho, co si napisala, je tvoja mamina inteligentne ziena, ale zial, viac mysli na pracu a druhych ako sama na seba. i ked je mozno tazke sa s nou o tychto veciach rozpravat, je najvyssi cas trochu spomalit. moja mama to tiez velmi dlho nedokazala pochopit a frcala na plne obratky, ale od urciteho momentu nastal v jej mysli zlom, za co som neskutocne vdacna a mam pocit, ze az od tohto zivotneho momentu zacala skutocne zit a zivot si aj plnymi duskami uzivat 😵

lenonka
4. aug 2010

@hanka21 aj na starom sídlisku je zumba, sa chystam už polroka začať...

katrin21
4. aug 2010

podla mna treba ist k Inke na zumbu..... ta je najlepsia...

lenonka
4. aug 2010

to ano, ale aj Jarka je super. Tu je jej rozvrh 🙂
http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?p...

bubba
4. aug 2010

ja chodím k inke - šéééécko je skvelé total,len mi vadí hrozne vysoká účasť a málo miesta 😕

hanka21
4. aug 2010

A kde to je ta Inka??A na starom sidlisku sa kde cvici??no aj ja chcem uz zacat chodit...

hanka21
4. aug 2010

Jaaaj este ze len priberam a priberam..kurna uz ma depresie chytaju.....a takym ,,doprajnym,, to len radost robi ked mozu kritizovat ake mam sunky uz a tak....a to im nedoprajem teda....len s malou vela mozno sti nemam....inak by som nieco konala...tak chcem skusit zumbu?maju tam aj deturence zo sebou??moja mala bude len rada ked bude moct v kute tancovat...

lenonka
4. aug 2010

@hanka21 cvičí sa na banickom učilišti(pri kauflande) v pondelok a stredu 🙂

susika
4. aug 2010

@hanka21 -vitaj v klube🙂)ja to isté...a to, že je zuba aj v PD som ani nevedela...a ked som ich našla na to facebooku, tak mi odpísala, že už cvičia tuším od oktobra 2008.tak už viem prečo som o nich nevedela...pri malje som rada, že som boal, ked bola taká malá a mala som dosť leitačiek a našťstie tehu šunky śa nejakým zarakom samé stratili, že som bola až zhrozneá ako rýchlo a adokonca ešte viac ako boli rpedtým..ale zatrsať si inde ako niekde v zahulenom pproiestore, super🙂)lne musím zasa počkať, kým sa mi toto brucho stratí🙂)a deťurence podrastú🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre