Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
5. aug 2007

halooó PRIEVIDZA, 😲 KDE STE?????

kkatrina
5. aug 2007

ahoj Maťka, asi všetky spinkajú - aj ja sa už chystám lebo dnes moji chlapi neposlúchajú - ani Jakubko a ani malinký v brušku. Tak neviem čo s tým, vie niekto ako prinútim k poslušnosti doma 3 chlapov? 😀 😀 😀

paska
5. aug 2007

ahojte 😀 sa to tu rozrastá zo dna na deň 😀
tak jaký bol víkend? my sme labzovali a labzovali.............. 😎

jesenka
5. aug 2007

no ked som sa konecne rozhodla pridat, tak mi zacal blbnut internet 🙂a moja polovicka nema cas sa na to pozriet 😢 No pre mna to nie je neskoro, zvycajne chodime spavat po polnoci, teda okrem malinkej 😉 Cez den mi dava poriadne zabrat, ale nastastie v noci spava uplne krasne, tak mam cas na net zvycajne az vecer. Lucinka bude mat zajtra presne 1 mesiac, narodila sa v handlovej, byvame teraz v raztocne a este tu nikoho nepoznam, takze celkom nuda

jesenka
5. aug 2007

mmch baby, mate niektora skusenosti so zapalom prsnikov?

lenadka
6. aug 2007

jesenka, ahoooj🙂
tak z Raztocna, to sme susedky, ja som z Jalovca a tu nudu poznam isiel ma slak trafit prve mesiace tam, kym som si nenasla aspon prvu kamosku 😝 normalne na cvokaren...ale ked sme uz dve kocikovali, sme sa dosyta o papanim kakani a pod porozpravali...ked sme sa zbadali kolko razy sme sa smiali ze o com zase tocime 😀 😀 😀 ci nam nesvitori 😀
jasenka s tym zapalom, ja som mala len male problemy cca 2 x, pomohla mi octanova mast a co najskor rozmasirovat a vyprazdnit-aj ked to boli ak to urobis co najskor nezapali sa to celkom 😉

lenadka
6. aug 2007

ahooj aj ostatnym, kika neboj to nocne buntosenie ho prejde, deti maju take obdobia spania a nespania 😉
vcera som bola pozriet bebek, jejda malicka je taka zlata, taky smejko 😵 a zuzka taka super baba, mala ani domov nechcela ist, doma potom stale spominala adelku, aj ked u nich si ju az tak nevsimala 🙂

kkatrina
6. aug 2007

dobré ránko,
my sme síce hore už od šiestej, ale až teraz som sa prebrala. 😎 Už mám za sebou Myšu Kaťu, teraz práve musím ísť pozerať šmoulov a skončíme asi pri popoluške - moj syn totiž už druhý deň odmieta ísť von. Tak neviem či ho prinútim nasilu, alebo to nejak dobojujem v nútri. 😒

lenadka
6. aug 2007

katrin, aj moja ma take obdobia, ale kazdy den, ked sme dnu nechce ist von, ked sme vonku nechce ist dnu-to je pravidlo 😝 ..ist na navstevu nechce a ked sme tam nemozem ju domov dostat, nechce sa is t kupat a ked je vo vani nie a nie z nej vyliezt, uz to beriem ako normalku 😀 😅

lenadka
6. aug 2007

pasi ake harooo 😀

lenadka
6. aug 2007

a tusim aj plastika 😀 😕

jesenka
6. aug 2007

dnes som kocikovala az do jalovca, mala nie a nie spat, len v kociku...a zapal uz ustupuje, horucky presli, dakujem. Lenadka, vybrali ste dcerke krasne meno 😀

kika13
6. aug 2007

V Raztocne mam kolegynku Stanku W. tiez bude mat zachvilu mimi, jesenka poznate sa? Mozete potom spolu kocikovat, tiez budu mat malu slecnu 😀 😀 . Byva smerom od PD, ked zabocis k poste, pred potokom doprava, prerabaju tam dom a maju branu na dialkove ovladanie, velmi fajn kočka, ked budes chciet mozem vas potom nejako zoznamit,caka koncom augusta, al.zaciatkom septembra.

kika13
6. aug 2007

Pasi to si týýýýý????? 😲 😕 😲 😕 😨

kkatrina
6. aug 2007

dnes večer sa chystám popraviť svojich dvoch chlapov. 🙄
Vie mi niekto poradiť frázu akou vysvetlím svojmu mužovi že večer pred spaním sa dieťa má nechať v kľudovom režime a nie ho rozblázniť tak, že ho môžem znovu kúpať - lebo oni sa kúpu vo vlastnom pote. 😠
A potom maminka môžete ísť spať. A ja sa môžem aj potrhať, Kubko zaspí asi tak po hodine a pol urputného čítania rozprávok, mojich vyhrážok, strašenia kožkárom, a keď mi dojde trpezlivosť tak si s ním budem musieť ľahnúť do veľkej postele z ktorej pre hrozné vŕzganie 😀 vyjdem až ráno.

paska
6. aug 2007

večer dobrý sa praje 😀 spííííte? 😕

lenadka ja neviem ešte presne aká farba to bude 😅 len nech už to je 😀 budeme spolu chodiť ráno autíčkom 😉

jesenka
6. aug 2007

Kika tak to je sila !!! Ved oni byvaju na tej istej ulici asi 3 domy od nas! Nepoznam ich, ani som tam nevidela ziadnu tehoshku, ale velmi sa tesim, ze bude mat Lucinka kamaratku na ulici, to je super!!! Zhodou okolnosti mi dnes pisala kamoska, ze jej bratranec so zenou cakaju Vandu a ze budem mat s kym kocikovat a hovorili ste o tej istej babe 😀 😀 😀 Svet je tak maly! Tak uz sa na nu tesim, juuuj, mam hroznu radost!
Moj manzel hovori, ze ta asi pozna zo sono, ja si nepamatam-nemam pamat na tvare, chodila si k Durkechovi?

kika13
7. aug 2007

U Durkecha som bola len raz na prietokoch, netusim ci sme sa tam mohli stretnut, ale podla toho kolko maju nase deti, je to mozne 🙂 . To je super s tou tvojou susedkou 😀 , teraz je dost casto prec, lebo manzel jej pracuje na tyzdnovky v Dubnici, tak tam maju garsonku, ale ked sa Vanduska narodi, tak bude Stanka doma, takze kamoske sa urcite potesi 😉. Inak ja, Katrinka a tato tvoja susedka sme kolegynky z prace, zostali sme jedna po druhej tehotne, nas riaditel to skoro nerozchodil 😀 😀 , ako sme mu zavarili, a vsetky sme zostali doma 🙂 😀 😀 . Ale na jeho mieste by som sa asi nesmiala 😅 . A co dnes PD spííííííííííííííííí???????????????? 😨 😨 😨

kkatrina
7. aug 2007

Maťka a to Stanka aj teraz ešte chodí do Dubnice? To sa nebojí že porodí niekde po ceste? 😲
Jesenka v Raztočne je veľa dobrých báb s malými deťmi, určite si medzi nimi nájdeš kamarátky, aj keď tie čo poznám ja bývajú smerom na hôrky - za kostolom.

kika13
7. aug 2007

no asi sa neboji, ved nevie co ju caka 🤐

jesenka
7. aug 2007

No ak sa obliekas sportovo (konkretne rolak, vesta a zelene nohavice...mmch, mala by som sa asi zamysliet nad tym, kam sa ta moja polovicka pozera a co si vsetko nepamata 😲 ), tak si to mohla byt ty 🙂
Tomu svojmu sefovi ste poriadne zavarili, ja by som tiez nebola nadsena, to ste sa dohodli? 😀 😀 😀
Katrinka dakujem, nebojim sa ze by som si kamosky nenasla, to by som nebola ja, ale aspon viem ktorym smerom sa pojdem zajtra prejst 😉

paska
7. aug 2007

jesenka prejdi sa s lenadkou do handlovej a my s kikou tam počkáme 😉 😀

paska
7. aug 2007

kika samko je krásne babatko 😵

bebek
7. aug 2007

Baby, co to mate s tym koskarom, aj Lenadka nieco Lucke spominala, ze si po nu pride...A v handlovej sa co pouziva?
Ja poznam z Raztocna Brana Jedinaka, ale tan a deti... a este tam mam byvaleho kolegu Rasta Tonhauzera, tan ma tusim 2 deti.
Pasi, kde je ten super "look"?

paska
7. aug 2007

xaxa mením sa zo dna na deň 😀

lenadka
8. aug 2007

jasenka veru krasne meno presne ako vy 😀 😀 😀 manzel chcel Luciu...asi mal nejaku byvalu krasavicu ked tak na tom trval 😠 😀 😀 😀

kika13
8. aug 2007

Samko dakuje tete Paske za kompliment 😵 , Pasi musime urobit niekedy meeting na namestí, co povies? Len musime este vytrpiet vsetky navstevy, co mame nahlasene 🙄 a potom sa dohodneme.
Jesenka to som nebola ja, rolaky nenosim, a vtedy som bola rada, ze sa do niecoho zmestim, nie sa este obliekat sportovo 😅 .
V tej robote sme sa dohodli rok pred tym, a vypalilo to uplne super az teraz , sme sa smiali 😀 😀 😀 .

kkatrina
8. aug 2007

Maťka a vieš že aj Evka z Tesca je tehotná? Takže hľadajú ďalšieho riaditeľa. Reťazová reakcia je na dobrej ceste. Som zvedavá ktorá bude ďalšia. 😀
Ja kožkára používam ako vyhrážku len keď malý nechce ísť spať. Alebo ešte zaberá aj bubo. Ale v rozumnej miere. Nechcem z neho vychovať bojka 😎

kika13
8. aug 2007

kati je to epidémia 😲 , je to asi chytlavé 🙂

jesenka
8. aug 2007

Kika, tiez mas pocit, ze sestonedelie je na to, aby si clovek odbil vsetky navstevy? takmer kazdyyyy den... prave mi odisla jedna a o 6 mam ohlasenu dalsiu...tak utekam este rychlo pozehlit plienky ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre