Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

jana08
28. júl 2011

@cherry1981 ahoj, ak ti môžem poradiť, týmto sa zaoberá Dr. Hudec na uniklinike, má aj amblanciu asistovanej reprodukcie a spolupracuje aj s centrami. Aj mne veľmi pomohol a teraz máme trojročné dvojičky. Je to môj gynekológ a je veľmi milý.Skús možno ti pomôže.

lucula73
28. júl 2011

ahojte,prepáčte že som sem vhupla 🙂

@cherry1981 dr. Lány je dobrý uznávaný odborník,tiež si ho vážim,ale folikulometriou sa ti zaoberať nebude,ja som tiež chodila dr.Hudecovi,on je na to odborník,aj do Martina sme chodili,ak ti možem poradiť ,skús sa tam nahlásiť na uniklinike 😉

lucula73
28. júl 2011

@lenadka všetko najlepšie Terezke,akurát pozerám,že máte ročik,bože ako to zbehlo 🙂

lenadka
29. júl 2011

@lucula73 dakujeme 🙂

matilde111
2. aug 2011

ahojte, prosím vás, od akého veku sa chodieva plávať s bábätkami a neviete, kde je to v PD, alebo v Bojniciach možné?

matilde111
2. aug 2011

@eimiky ďakujem

eimiky
3. aug 2011
drnduliak
4. aug 2011

holky, ked tu uz citam o tych gynekologoch...ze chvalite hudeca, ste s nim spokojne?lebo ja som k nemu tiez prestupila, na odporucenia viacerych, predtym som chodila k mihalovej, ta sa mi teda moc nelubila... 😖

bubba
4. aug 2011

@eimiky baby look vrele neodporúčam 😠 veeeeľmi zlé skúsenosti.
www.kacatko.sk super!!

eimiky
4. aug 2011

@bubba nemám osobné skúsenosti s nimi, ale dobre vedieť 😉

kkatrina
4. aug 2011

@drnduliak ja s ním nemám skúsenosť - okrem 3D sona ktoré mi robil pri druhom tehotenstve, ale keď som ležala v nemocnici bol fajn a aj z rodiny baby k nemu chodia a si ho chvália. To vieš prečítaš o ňom kopec dobrého a možno sa nájde niekto aj s negativným zážitkom - ako pri všetkom. Ale odborník je dobrý 🙂

eimiky
4. aug 2011

@bubba tak niečo na tom bude ale popravde neche sa mi to všetko čítať

monulik0209
4. aug 2011

@matilde111 ja tiez chodim cez mimifit a som maximalne spokojna,mozem len odporucit,teraz zase zaciname v septembri 🙂

bubba
4. aug 2011

@eimiky tak mi doveruj 😀 😀

weirdo
4. aug 2011

@drnduliak - s Dr. Hudecom to mas tak ... odbornik je, ale mam pocit, ze dlhsiu dobu je skor obchodnik 😉 . Na pacienta potrebujes okrem tej milosti aj cas, a ten on zial nema 😒 . Mam pocit, ze je to vsetko hrrr hrrr hrrr a to samozrejme ide na ukor pacienta ... ale ako pisem, mily, odbornik, perfektne vybavenie ambulancie, ale ...

weirdo
4. aug 2011

@cherry1981 - preco by si nesla k Dr. Vozarikovi? Nejaky konkretny dovod?

jana08
6. aug 2011

@drnduliak Ja chodím k Dr.Hudecovi už sedem rokov, ešte keď bol v nemocnici,a som veľmi spokojná. Pomohol mi vždy keď som potrebovala, aj po telefóne aj osobne. Keď máš nejaký problém len sa ho pýtaj a on ti pomôže. Mne pomohol a teraz mám trojročné dvojičky. Aj ja som predtým chodila k Mihálovej a ona neni nič moc, len na také základné vyšetrenia a to je všetko.

lifka11
7. aug 2011

@drnduliak Ahoj ja som od Mihálovej odišla v čase ked mi tvrdila že niesom tehu a bola som v 7 týždni a ked som mala 17 tak mi povedala, že som a nebola som. Nebola to moc dobrá odborníčka. Dr.Hudeca som mala ako doktora pri prvom pôrode, bola som s ním velmi spokojná a po nejakom čase som k nemu aj prestupila ale asi po necelom roku na naliehanie mojho priatela som išla k Dr. Mifkovej a som max. spokojná. Už viac ani nebudem meniť.

lifka11
7. aug 2011

@weirdo máš pravdu 🙂

lenadka
8. aug 2011

@weirdo ja som mala tiez pocit s neho ze ma toho vela a nestiha, myslim ze je super lekar pre maniny co maju problem otehotniet, nebudem sa k nemu pchat a zaberat im miesto 😉 prijimal ma aj pri porode a ze by som bola ohurena? nic moc 😅 este som mal pocit ze je nastvaty ze musel vstavat k pacientke 😝 😨 ale vsak ktory chlap by nebol? 😀 😀 😀

weirdo
8. aug 2011

@lenadka - 😀 😀 😀

bubba
10. aug 2011

@kkatrina kati vy ešte neviete čo to bude?

kkatrina
10. aug 2011

@bubba ahoj, že vraj dievčatko, vyčkaj pár dní a je to tu 😀 bola som dnes v poradni a dr. mi povedal že pôrod je na "spadnutie" a aj sa tak cítim, tak len čakám že kedy 😀

bubba
11. aug 2011

@kkatrina no to je super že to bude baba 🙂 🙂 🙂 zatiaľ pologratulujem a teda čakám aj ja že kedy 🙂)) držím palce aby si mala pohodový porod a malé aby bolo zdravučké!

kkatrina
11. aug 2011

@bubba ďakujem 😵

jana08
13. aug 2011

@kkatrina držíme palce, nech vám to všetko dobre dopadne.

kkatrina
15. aug 2011

@jana08 ďakujem pekne 🙂

len vám chcem napísať že bola som dnes v poradni u dr. Lányiho - a je fakt super, ako človek a aj ako doktor, som veľmi rada že budem môcť k nemu chodiť a aj u neho rodiť 🙂
a sono mi robila dr. Baková - prvý krát som ju dnes videla a mám z nej veľmi dobrý pocit, bola zlatá, všetko vysvetlila a poukazovala, požartovala - no proste super 🙂
ja mám asi prvý krát dobrý pocit z bojnickej pôrodnice tak dúfam že si to nepokazia 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre