Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
23. mar 2013

Sukromnych ms je v pd už viac @lucinddas

matilde111
25. mar 2013

Ahojte, neviete niekto, v ktorych kaviarnach v PD sa da vypit kava vdaka detskemu kutiku?

drnduliak
25. mar 2013

@matilde111 v korze v Ami cafe je detsky kutik, v Park restaurant pri minigolfe, v Bojniciach v Belassi

matilde111
25. mar 2013

Dakujem drnduliak, o tychto aj viem, cize to je asi vsetko.....uf uf

domi1988
27. mar 2013

ahojte baby,sice je tu nejak mrtvo,ale aj tak to skusim.. neviete mi niektora poradit gynekologicku,ktora by ma zobrala ako novu pacientku? diky

dobromila
27. mar 2013

@domi1988 Mífková neberie? Ja som s ňou veľmi spokojná.

domi1988
27. mar 2013

@dobromila to je ta co bola s dr.hudecom? ked ja neviem ci beru nove pacientky,citala som,ze nezdvihaju telefon a ako tam ostala sama na vsetky pacientky tak ja neviem..

dobromila
27. mar 2013

@domi1988 áno tá, kým nevyskúšaš telefonicky alebo osobne sama, tak nebudeš vedieť.

drnduliak
27. mar 2013

@domi1988 ja chodim mifkovej tiez, pacientky beru, ale maju toho vela a dost to flakaju...ja som teraz tehotna a teda poradne bieda, sono 2 minuty a si vybavena, poradna raz za 4-5 tyzdnov...nejak extra to tam neprezivaju, radsej chod inam, ak mozes

domi1988
27. mar 2013

@drnduliak booze uz som sem sla radostne pisat,ze som sa dovolala a ze beru.. a teraz som enjaka znechutena.. ked ja vobec neviem,ze kam 😒 lenze ak to maju byt odflaknute vysetrenia,tak to bude onicom.. chceme mimco,mala som milion problemov a ak ma bude furt odpalovat,ze nema cas,tak ma trafi slak..

drnduliak
27. mar 2013

@domi1988 no tak to tam isto nechod, ak planujes babo...ja som aj krvacala na zaciatku a teda castejsich vysetreni som sa nedockala...po 6. tyzdnov ma objednala, problemy-neproblemy...a chces len zenu? vraj aj dr. Borkova z handlovej je velmi dobra, ale predsa len ta handlova je trocha od ruky 😅

domi1988
27. mar 2013

@drnduliak dr.borkova je hlavne starsia uz, takze myslim,zze to az tak nadlho nebude a dalsia vec je to od ruky.. ja som tam mala sonogovu,ale potom som odisla do zahranicia a ani neviem,ci ta este robi vobec.. problem je ten,ze tu v pd nie je z coho vyberat,pripadaju mi tu vsetci gyndosi neprofesionalni,ked to tak clovek pocuva..

drnduliak
27. mar 2013

@domi1988 aj sonogova ma ambulanciu v handlovej, ale tusim nerobi sono, neviem presne 😅 ano, dr. borkova je uz dost stara, to je pravda...no ja tiez netusim, ku komu by som tu sla...tiez rozmyslam, ze tu mifkovu po porode zmenim, ale netusim za koho 😖

domi1988
27. mar 2013

@drnduliak no ono prave nie je za koho,ja tiez dumam kam teda ist,ale ono ma ziadna moznost teda nenapadla.. este ten koszegy ma napadol,ale tam chodi kamoska a objednavaju pol roka dopredu co mi pride sialene.. takze ked budem mat problem budem asi 3 dni cakat v cakarni..

kakajka
28. mar 2013

@domi1988 ahoj, ja chodím ku koszégymu a som spokojná.. 4 mesiace dopredu objednávajú na klasickú preventívku, keď máš problém tak si zavoláš a povie ti že máš prísť 😉 tehošky majú tiež vyhradené hodiny a keď som ako tehoška mala nejaký problém, zavolala som a sestrička mi povedala aby som prišla ešte v ten deň na danú hodinu a bolo...

cherry1981
29. mar 2013

@drnduliak Sonogova ma ambulanciu v HA a robi aj sono, ja som ku nej chodila a nebola som spokojna ani trosku chcela som otehotniet a privodila mi viac problemov ako osohu, ale tak ja mam zlu skusenost niekto moze mat dobru 😉 Ja som ani s Mifkovou nebola spokojna. Ja som ich vystriedala teda dost tych gynekologov, kedze rok sa nam nedarilo otehotniet a nikto to neriesil. nakoniec som aj tak sama sla do MT a ked som ostala tehotna presla som ku Keszegymu a s nim som zatial spokojna, 😉 😉 Je pravda, ze tu v PD nieje moc dobrych gynekologov aspon pre mna (asi som narocna 😀 ), ale Keszegy je v pohode 🙂 Ale aj ten ma toho velmi vela. Inak ani Perkacz nieje zly, k nemu som chodila roky rokuce, ale aj od neho som odisla, kedze ma vzdy len odbil ked som mala problem kym nemas problem je kazdy lekar super. Z vlastnej skusenosti. Ked som Keszegymu povedala, ze som nemohla dlho ostat tehotna, a nikto somnou nic nerobil, a tak som sa sama objednala do MT, tak sam povedal, ze sa cuduje ze mi aspon clostyl nenasadil nikto ani folikulometriu mi nitko nerobil, takze ja ho odporucam. Co mam kamaratku a nemoze otehotniet tak sa snazi pomoct 🙂 🙂 A na Borkovu som nepocula tiez nic dobre ked je problem. Mne odporucili pri problemoch Keszegyho a fakt som bola pocas tehu s nim spokojna aj ked som krvacala, rano som prisla a zobral ma. Teraz mi zavadzal teliesko a tiez spokojnost Ja keby som chcela najst si super odbornika, tak je to od PD velmi daleko kedze u nas v PD to nic moc nieje. Asi fakt uplne fajn dr. je Keszegy

cherry1981
29. mar 2013

@domi1988 Ahoj ta sprava hore patrila tebe som sa sekla 😀 😀 A napisala som ju @drnduliak 🙂 🙂

zuzanapd
29. mar 2013

@drnduliak nám dr.Borková pomohla veľmi... nemohla som otehotnieť, na jej podnet som absolvovala vyšetrenia, laparoskopiu... no a teraz sa vytešujeme z osemmesačného synčeka... po desiatich rokoch... ja som s ňou veľmi spokojná...

21
9. apr 2013

@domi1988 ja chodim k Borkovej, v tehotenstve robi sono pekne dlho, vysvetluje... ukaze celej rodine :D, na otazky odpoveda s trpezlivostou...

mimonenka1
9. apr 2013

@matilde111 ahoj, aj u nas v delfinovi sa dá vypiť káva a pani učiteľky zábava dietatko. 🙂

matilde111
9. apr 2013

@mimonenka1 v novakoch?

mimonenka1
9. apr 2013

@matilde111 nie v Prievidzi

matilde111
10. apr 2013

@mimonenka1 a kdeze sa to nachadza?

molly28
12. apr 2013

@matilde111 takisto aj v Materskom centre Slniečko Prievidza...ty si vypiješ kávičku a tety opatrovateľky sa povenujú synčekovi....

livika1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucwika
14. apr 2013

@livika1111 si to uuuplne vystihla!!!!! palec hore a nie jeden! tiež na mna Slniečko podobne pôsobí!

tiež vrelo Delfína odporúčam!!!!! velmi radi tam chodíme, synko je tam ako doma...a nebojím sa tam synka nechať ked potrebujem niečo vybaviť v meste ....

pekne, čisté, profesionálne.....

molly28
14. apr 2013

...problém s MC Slniečkom dokola tí istí..nevadí....sto ľudí sto chutí....len je smutné to očierňovanie...vždy tu bude..vždy...ale ja som šťastná že chodíme práve do MC SLniečka a budem rada, keď sa prídu ľudia samí presvedčiť o vašich rečiach, ktoré sú nepravdivé....

erika713
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cherry1981
16. apr 2013

@erika713
@livika1111
Trosku odveci, ale zaujimave, ze obidve (alebo jedna?) ste prihlasene v ten isty den a mate iba jediny prispevok😕 😕 a to co sa MC Slniecko tyka 😕

rosaria
23. apr 2013

@tibinka22 Ahoj dávnejšie si písala o jasliach. Kde si nakoniec dala? Hľadám niekoho s referenciami z Elenky, prípadne FKA.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre